Gaziantep’te evlere iş veren firmalar 2023

featured
Gaziantep'te evlere iş veren firmalar paketleme işi
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Gaziantep’te bulunan fabrikalar, küçük tekstil atölyeleri, düğün malzemeleri satan dükkanlar ve süs eşyaları satan yerler artık iş yerinde iş yaptırmak yerine evlere iş vermektedir. Gaziantep’te evlere iş veren firmalar 2023 bu anlamda daha ucuza maliyet için ev hanımlara evde ek iş vermeye devam etmektedir.

Gaziantep’te oturan ev hanımları iş veren firmalara nasıl başvuru yapabilir? Evde paketleme iş yapmak isteyenler için en uygun iş fırsatlarını derlediğimiz bu yazımızda Gaziantep evde paketleme işi Gaziantep’te evlere iş veren firmaların telefon numarası gibi önemli bilgileri aktardık.

Gaziantep’te evde paketleme işi veren firma var mı?

Gaziantep ilimiz Güneydoğu Anadolu bölgesinin en hızlı büyüyen illerinin başında gelmektedir. En büyük il olmasının avantajını kullanarak Gaziantep aynı zamanda dışarıda sigortalı olarak çalışmayıp hem ev işlerini yapıp hem de evde para kazanmak isteyen ev hanımlarına güzel imkanı sağlamaktadır.

Gaziantep il merkezinde ya da ilçelerinde faaliyet gösteren başta tekstil fabrikaları, sabun fabrikaları, iplik fabrikaları ve diğer giyim üzerine olan fabrikalar paketleme iş olarak genellikle evlere iş vermeyi tercih etmektedir,

Gaziantep Şehitkamil ve Şahinbey ilçelerinde genellikle apartman altı dediğimiz küçük atölyelerde bulunan küçük üretim tekstil atölyeleri; etiket kesme etiket yapıştırma iplik temizleme ütü yapma atlama ve paketleme işlerini genellikle hem de ki bayanlara daha ucuza iş olarak vermektedir. dükkandaki çalışan işçiler daha çok ama kesin işlerini yaparken küçük detay olarak gördüğümüz paketlerini ya da iplik temizleme etiket yapıştırma ya da etiket kesme işlerini de genellikle bu firmalar evdeki bayanlara iş olarak vermektedir.

Bu evlere iş veren firmalar genellikle burası çok önemli bir detayı lütfen burayı kaçırmayın fason olarak çalışmaktadır. Fason yani aracı kişiler vasıtasıyla atölyeler evdeki hanımlara küçük iş siparişleri vermektedir. Peki evlere iş veren firmaların çalışma prensipleri nasıl olur onları bakalım.

Gaziantep fason işi veren firmalar 2023

Firmalar direk şahıs olarak kargo ile ya da elden teslim yöntemiyle iş vermek yerine daha çok faso’nun aracılar dediğimiz kişiler vasıtasıyla iş siparişi vermektedir. Toplumu veya parti olarak sipariş alan fasonlar bunları Kendi elinin altında çalışan kadınlara tek tek dağıtmaktadır. Özel araçlara olan bu kişiler işleri dağınık halde bayanları teslim edip belli bir söz verdikten sonra tekrar bu işleri geri almaktadır. Parasını fason kişiden alacak olan ev hanımı fabrika sahibi direk yüz yüze görüşemez.

Burada güvenli fason kişilerin bulunması gerekmektedir.
İstanbul olsun Gaziantep olsun ister diğer illerden girecek olan fason işlerde en önemli detay kişinin parayı zamanında teslim etmesi ve kişinin hak ettiğinden daha az vermemesidir.

Özellikle bu işi yabancı olan bayanlar bu işi çok hevesli oldukları için genellikle eğer teklif edilen ücreti kabul etmektedir. Ama uyanık kişilerde bunu suistimal ederek bir bayanın hak ettiği bin TL iken olan 300-400 TL teklif edebilmektedir. Çok ucuza EMEK SÖMÜRÜSÜ  yapan kişilere aldanmamanızı ve onlara prim vermemenizi tavsiye ediyoruz.

Gaziantep’te evlere iş veren firmaların telefon numarası 2023

Çocuklardan dolayı ya da değişik nedenlerden dolayı sigortalı işte çalışamayan kişiler bir şekilde geçirebilmek için evde çalışmayı tercih edebilir. Daha az ücretli daha az emek vererek bu mümkün olabilir; ama iş alınacak yerin firmanın atölyenin doğru tercih edilmesi en önemli noktaya oluşturmaktadır. Çünkü evde yapılabilecek ek işler çok kolay olup herkesin bir şekilde yapabileceği işlerdir.

gaziantep tarihi yerleri ve dogal guzellikleri 1561464312 0732
Gaziantep’te evlere iş veren firmalar paketleme işi

Doğru işi bulabilmek için birçok işi evde paketleme işi veren firmaların telefon numaralarını iletişim bilgilerini internet üzerinden araştırmaya koymaktadır. Ama en başta şunu ifade etmek istiyoruz Gaziantep ilinde olsun diğer illerde olsun evde paketleme işi evde iş veren evlere iş veren firmaların kesinlikle açık bir adreslere bulunmaz.

Hele ki direkt telefon numaraları asla bulunmaz. bu insanlarla yani iş veren kişilerle iletişime geçebilmek iş siparişi alıp iş görüşmesi yapabilmeniz için yapabileceğiniz tek şey şudur;

tekstil atölyeleri dediğimiz küçük yerlere şahsen gidip görüşüp bu şekilde evde katlama ütü yapma etiket kesme etiket yapıştırma ya da iplik temizleme tarzı bir iş olup olmadığını sorup onunla ilgili iş veriyorsa talip olduğunuzu söyleyebilirsiniz. Bu şekilde ilk etapta ucuz da olsa az para kazanma durumu da olsa yine de bir iş bulma şansınız olacaktır. ikinci olarak diğer bir iş bulma imkanı da tanıdıklarımız vasıtasıyla olacaktır akrabalarınız da bu işi yapanlar varsa bunlardan yardım isteyebilirsiniz.

Gaziantep’te sabun paketleme işi veren firmalar

Gaziantep zeytinyağının en yoğun üretildiği illerimizden bir tanesidir. Zeytinyağının çok olması sabun üretim sektörünün de geliştiği anlamına gelmektedir. Özellikle sus sabunları kokulu sabunlar ve diğer hijyenik sabunların üretimi anlamında birçok küçük atölye olduğu bilinmektedir bu atölyeler Türkiye’nin değişik illerinde yaptıkların sabunları iç piyasaya satmaktadır.

Sabunla satılmadan önce düzgün güzel süs paketlerini paketlenir. Bu işi yani sabun paketleme işini genellikle daha uygun olduğu için evdeki bayanlara iş sipariş olarak vermektedirler. Siz de buna talip Seniz sabun sabun paketleme işi için sabun üretimi yapan atölyeler ile direkt temas kurabilir siparişi isteyebilirsiniz.

Son olarak Gaziantep ilinde evde paketleme işi olsun evde iş veren firmalar ile ilgili olsun sorularınız varsa yorum kısmında yazabilirsiniz. Ama tekrar ifade etmek istiyoruz internet sitesi olarak biz evlere paketleme işi ya da evlere iş veren bir firma değiliz. Bu işi verecek kişilerin kimler olduğunu nasıl başvuru yapılacağına iletişim bilgilerini telefonla ulaşıp ulaşamayacağını zaten yukarıda belirttik. bunun haricinde ek bir sorunuz varsa sorunuz ama iş istemek için yorum yapmayınız.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

116 Yorum

 1. 3 sene önce

  Hemen donerseniz

 2. 3 sene önce

  Evde yapılabilecek iş istiyorum

 3. 3 sene önce

  22yasindayim annemde 48yaslarinda ikimizde evde bosuz böyle isleri uzun süredir araştırıyorum eyer sizde uygun görürseniz yapicamiz işlerden memnun kalacağımızı inaniyorum

 4. 3 sene önce

  Yaşım 22 annemde 48yaslarinda belirli bir işimiz yok böyle ewe iş veren yerleri uzun süredir araştırıyorum sizde uygun görürseniz yapacağımız işten memnun kalicaniza inaniyorum

 5. 3 sene önce

  Gaziantep şehitkamil ilçesinde ikamet ediyorum 24 yaşındayım 1 çocuğum var.Ek gelire ihtiyacimiz oldugu icin evde ek is arıyorum.El becerim çok çok iyi.Uygun bir is varsa Allah rızası için yardımcı olur musunuz.

 6. 3 sene önce

  Merhabalar. Ben Simay. 21 yaşındayım. Nevşehir üniversitesinde Almanca Öğretmenliği okuyorum. Kendi harçlığımı çıkarmak adına iş arıyorum.

 7. 3 sene önce

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum

 8. 3 sene önce

  Önlisans mezunuyum ev hanımıyım evde yapabileceğim iş arıyorum temiz ve titiz çalışırım el işlerinde marifetliyim ve tasarımda iyiyim paketleme süslemede düzenlemede çok iyiyim evde paketleme işi olursa temiz düzenli zamanında teslim yaparım ve çalışmak isterim

 9. 3 sene önce

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum acil işe ihtiyacım var Gaziantep teyim eve verilen hangi paketleme olursa yaparım

 10. 3 sene önce

  merhaba bu işe ihtiyacım var dönüş yaparsanız sevinirim

 11. 3 sene önce

  Ise ihtiyacim var lutfen donus yapar misiniz?

 12. 3 sene önce

  Merhaba ben cigdem esimden ayrildim 17 aylik bebegmle tek yasiuorum buyuzden evde is imkani istyrm

 13. 3 sene önce

  Evde paketleme isi yapmak istiyorum yardımcı olur musunuz

 14. 3 sene önce

  Evde iş yapmak istiyorum gelirimiz yok

 15. 3 sene önce

  İşe çok ihtiyacım var lütfen

 16. 3 sene önce

  Bizde evde paketleme yapmak istiyoruz. Bu işe çok ihtiyacımız var 4 kişi yapacağız.

 17. 3 sene önce

  merhaba her türlü paketleme işi yapılır.

 18. Bu işe ihtiyacım var yardımcı olursanız çok sevinirim lütfen

 19. Her türlü paketleme işini yaparım lütfen yardımcı olun

 20. Bana da dönüs yaparmısnoz işe ihtiyacım var

 21. 3 sene önce

  Evde işe ihtiyacım var boş vaktim çok dönerseniz sevinirim

 22. 3 sene önce

  kilis’te oturuyorum evde paketleme işi yamak istiyorum.

 23. 3 sene önce

  Çok ihtiyacım var

 24. 3 sene önce

  Evde olsun is parasını önemli deyil çevremiz 300 kişiliktir

 25. 3 sene önce

  Evde bayan icin is lazim cok ihiyacim var da lutfen bizlere dönün

 26. 3 sene önce

  Tecrübem var sahinbeyde oturuyorum haberlerinizi bekliyorum

 27. 3 sene önce

  Gaziantepte yaşıyorum bin tane yi 1 günde yapabilirim 1? iş olsun yeter ilgilenmenizi rica ederm

 28. 3 sene önce

  Merhaba ben İpek 33 yaşındayım gaziantepte yaşıyorum ev hanımıyım paraya ihtiyacım olduğu için bu işi istiyorum

 29. Çok ihtiyacım var evde 4 kişiyiz gaziantep te oturuyorum

 30. Merhaba ben Esma kişiyiz lütfen çok ihtiyacım var verirseniz çok sevinirim teşekkürler

 31. 3 sene önce

  Ben gaziantepte otutuyin evde ek iş veya paketleme yapmak iştirak yardımcı olurmusunuz

 32. 3 sene önce

  cok ihtiyacım vr

 33. 3 sene önce

  Paraya çok ihtiyacım var öğrenciym allah aşkına evde paketleme ışi ihtiyacım var

 34. 3 sene önce

  Gaziantep de ikamehkah ediyorum evde paketleme işi için dönüş yaparmısınız

 35. 3 sene önce

  Ben ev hanımıyım 5 tane çoçugum var onlardan 4 tanesi okuyor bu işe çok ihtiyacım var geçinemiyoruz lütfen yardımcı olursanız sevinirim

 36. 3 sene önce

  Paketleme işini başarıyla yapacağıma inanıyorum şehit kamil de oturuyorum bu işi alırsam çok mutlu olurum

 37. 3 sene önce

  Lütfen bu işe çok ihtiyacım var Allah rızası için yardım edin

 38. Bizi evde paketleme işi arıyorum yardımcı olur musunuz

 39. 3 sene önce

  Babam yok eve bakmak ve destek çıkıcam lütfen bana da dönüş yapar msnz. Ben de gaziantep şahinbeyde otuyrm lütfen dönüş saglar msınz.

 40. 3 sene önce

  Bende yapmak istiyorum

 41. Bende yapmak istiyorum dönüş yaparsanız sevinirim

 42. 3 sene önce

  Bende sabun paketleme işi istiyorum yardımcı olurmusunuz

 43. 3 sene önce

  Bende sabun paketleme işi istiyorum yardımcı olurmusunuz

 44. 3 sene önce

  Çocuklarım için evde paketleme işi yapmak istiyorum lütfen yardımcı olurmusunz

 45. 3 sene önce

  Dönüş yapıp bilgi verirseniz iyi olur

 46. 3 sene önce

  Merhaba ben Fatma paketleme işi yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim çok ihtiyacım var

 47. 3 sene önce

  Slm bende 5 çocuk Anesiyim paketleme işine çok ihtiyacım var Bende Gaziantepte oturuyorum lütfensizden haber bekliyorum?

 48. 3 sene önce

  Acil işe ihtiyacım var goksunda oturuyorum bana ulaşın çocuğum var paraya ihtiyacım var

 49. 3 sene önce

  Gaziantepte yaşıyorum evde sabun paketleme işi bu işe çok ihtiyacım var

 50. 3 sene önce

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum yardımcı olursanız çok sevinirim

 51. Evde ek iş olarak çalışmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

 52. 3 sene önce

  Evde 4 kişiyiz hemen yapar teslim ederiz, lütfen dönüş yapın..

 53. 3 sene önce

  Sahinbeyde ikamet ediyorum paketleme işi için dönüş yaparmısınız

 54. 3 sene önce

  Bilgi verir misiniz?

 55. 3 sene önce

  Lütfen banada iş verin

 56. 3 sene önce

  İşe çok ihtiyacım var lütfen yardımcı olun

 57. 3 sene önce

  3 cocuk annesiyim Gaziantepliym cocuklari bırakıp çalışamıyorum da bu ise ihtiyacımz var dönüş yaparsanız çok sevinirim

 58. 3 sene önce

  İşe ihtıyacım var yardımcı olurmusunuz lütfen

 59. 3 sene önce

  Benimde maddi olarak ihtiyacım var lütfen yardımcı olurmuzunuz Gaziantep te oturuyorum geri dönüş yaparsanız çok sevinirim

 60. Evde paketleme yapmak istiyorum

 61. 3 sene önce

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum yardımcı olabilirmisiniz ihtiyacım var

 62. 3 sene önce

  Evde paketleme işi istiyorum fütfen bana gönder misiniz

 63. paketleme işine cok ihtiyacim var lutfen yarsimci olursaniz sevinirim

 64. 3 sene önce

  Paraya ihtiyacım var evde iş yapmak istiyorum yardımcı olun

 65. 3 sene önce

  Evde paketleme yapmak istiyorum paraya ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim

 66. 3 sene önce

  Ben Gaziantep’te Türkan evde yapılabilen işleri mum sabun paketleme iş ihtiyaç var bana yardımcı olursanız sevinirim

 67. 3 sene önce

  Yardımcı olurmusunuz

 68. Bende paketleme işi istiyorum dönüş yaparsanız sevinirim

 69. 3 sene önce

  Kiraciyim çocuklarım küçük acil paketleme işine ihtiyacım var

 70. 3 sene önce

  Kiracıyim evde paketleme işine ihtiyacım var 3 tane çocuğum var yardımcı olursanız sevinirim

 71. 3 sene önce

  Evde ek işe ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim

 72. 2 sene önce

  Bende paketleme işi e ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim

 73. 2 sene önce

  3 kişilik ekibim var iletişime geçerseniz sevinirim.

 74. 2 sene önce

  Kiracıyim oğlum okula göndermek isteyen bana da ek iş için yardımcı olun

 75. 2 sene önce

  Gaziantep ye oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum. Çok ihtiyacım var

 76. 2 sene önce

  8 kişilik ekibim var paketleme işi almak için uygunuz dönüş yaparsanız seviniriz

 77. 2 sene önce

  İhtiyacım var

 78. 2 sene önce

  İhtiyacm var

 79. 2 sene önce

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum temiz ve pratik çalışırım

 80. 2 sene önce

  Evde paketleme isi yapmak istiyorum

 81. 2 sene önce

  Paketleme işi evde yapmaya iş istiyorum kina bileklik toka kalem maske

 82. 2 sene önce

  Paketleme işleri kalem veya maske olabilir

 83. 2 sene önce

  Evde paket is yapmak istiyorum lütfen yardımcı olun

 84. 4 cocuğum var onlar için iş istiyorum

 85. 4 iş istiyorum tsk

 86. 2 sene önce

  Lütfen paketleme işini annnemle birlikte yapmak istiyoruz dönüş yaparsanız çok seviniriz?

 87. Gaziantep’ten Selamlar paketleme işi istiyorum dönüş yaparsanız sevinirim.

 88. 2 sene önce

  Acil paketleme işine ihtiyacım var Ankara da oturuyorum lütfen dönüş yaparsanız sevinirim

 89. 2 sene önce

  Ben 6 çocuk annesiyim bu işe çok ihtiyacım var lütfen yardım ederseniz bende para kazanmak istiyorum.

 90. 2 sene önce

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum bilgi verir misiniz acillll.

 91. 2 sene önce

  Paketleme işi ariyorum ihtiyacım var

 92. 2 sene önce

  Ben ev hanımıyım Gaziantep’te yaşıyorum çocuktan dolayı dışarı çıkamıyorum acil paketleme işine ihtiyacım var lütfen bekliyorum

 93. 2 sene önce

  evde paketleme yapmak istiyorum

 94. 2 sene önce

  3 çocuğun var eşim.calismiyor şuan borcunuz var lütfen yardımcı olun antep icj

 95. 2 sene önce

  Iki cocugum var .gevim sikintilarimiz var kiraciyiz evde ek is istiyorum lutfen geri dönüş yapiniz

 96. 2 sene önce

  Mrb iyi günler dilerim ben Sefa kubra evde is imkani istiyorum sabun pektleme yeterki is olsun herseyi paketleme yetegim var adana sarıçamda yaşıyorum ailemle birlikte 27 yaşındayım 0545 359 92

 97. 2 sene önce

  Acilen evde paketleme işine ihtiyacım var dönerseniz çok sevinirim

 98. 2 sene önce

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum işe ihtiyacım var yardımcı olur musunuz

 99. 2 sene önce

  Suan varmi yapabecegimiz paketleme isi

 100. 2 sene önce

  Acil paketleme işi yapmam gerek dönüs yapar mısnız

 101. 2 sene önce

  Evde sabun paketleme istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

 102. 2 sene önce

  Evde paketleme işine ihtiyacım var

 103. 2 sene önce

  Paketleme işi yapmk istiyorum yardımcı olurmusunuz

 104. 2 sene önce

  Ev hanımıyım evde çalışmak istiyorum

 105. 2 sene önce

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum nasıl başvurulur yardımcı olur musunuz

 106. 2 sene önce

  Bende evde paketleme isi istiyorum

 107. 2 sene önce

  Gaziantep’te oturuyorum ben de evde paketleme işi istiyorum Yardımcı olur musunuz

 108. 2 sene önce

  Benim ihtiyacım var

 109. 2 sene önce

  ben mehmet evde iş yapmak istiyorum bana bilgi verirseniz bana teşekkürler

 110. 2 sene önce

  İki kızım var gebeyim evde paketleme işi istiyorum ihtiyacım var

 111. 2 sene önce

  2 cocuguma bakmak icin is ariyorum cocugumun biri 4 yasinda biri 8 aylik calismaya ihtiyacim var.

 112. 2 sene önce

  İhtiyacım var evde paketleme işi istiyorum lütfen

 113. 2 sene önce

  Çok ihtiyacım var lütfen yardımm

 114. 2 sene önce

  Mrhb ben Gaziantep Nurdağı ilcesin oturuyorum bu ilçe iş imkaniz varmı eşim için istiyorum

 115. 2 sene önce

  Çok acil işe ihtiyacım var yardımcı olun Gaziantep İslahiye

 116. Gaziantep sahinbeyde yaşıyorum küçük bebeğim var eşimde iş bulamiyor evde paketleme yapmak istiyorum yardımcı olabilir misiniz

  Cevapla
deneme bonusu veren siteler deneme bonusu veren siteler deneme bonusu veren siteler deneme bonusu deneme bonusu deneme bonusu veren siteler deneme bonusu veren siteler merit king meritroyalbet meritking meritking madridbet güncel giriş kingroyal giriş meritking casino
promosyon çakmak İnstagram takipçi satın al
Uygulamayı Yükle

Bizi cihazınıza yükleyin ve tüm gelişmelere bir tık yakın olun.

cam show
skype show
skype cam show
whatsapp cam show
cam show
skype show
skypecam show