İhlas Finans Mağdurları İhlas Finans Ödemeleri İsim Listesi 2023

featured
ihlas-finans
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İhlas finans ödemeleri isim listesi 2023 için sürekli güncellenmektedir. İhlas finans mağdurları yıllardır alacaklarını şirketten tahsil edemedikleri için mağdur olmuş durumda ve en azından çocuklarının bu parayı alması için mücadele etmektedirler. İhlas finans ödemelerinin gecikmesi ya da hiç yapılmaması nedeni ile parasını uzun yıllardır alamayan 70 bin civarında mudi olduğu bilinmektedir. İhlas Holding adı altında büyük paralara harcanarak yeni yatırımlar yapılmasına karşı ihlas finans mağdurlarına neden ödeme yapılmıyor?

Birçok mudi ihlas finansa neden kayyum atanmadığını ya da ihlasın TMSF’ye neden devredilmediğini sosyal medya hesaplarına dile getirmektedir. Peki gerçekten şirketin TMSF’ye devri söz konusu mudur? Ya da daha vahimi şirkete kayyum atanabilir mi? Kayyum atama şartları tam olarak sağlanmış durumda mı? Gerek mağdurlar gerekse ödeme bekleyen herkes için son dakika gelişmelerini yazdık.

ekonomistr.com 3
İhlas Finans Ödemeleri Yapılacak Mı?

İhlas Finans Ödemeleri İsim Listesi 2023

İhlas finans ödemeleri 2022 yılında kısmi ve az da olsa devam ediyor. Zaman zaman TV ekranlarında ya da gazetelerde İhlas finansın 2021 yılında yaptığı ödemeler ile ilgili bilgiler verilmektedir. Ama ödeme listeleri yayınlanmadığı için kime ve ne kadar ödeme yapıldığı da bilinmemektedir.  Bu da bazı mudileri rahatsız edip, ödemelerde bile ayrım ve torpil mi yapılıyor sorusunu gündeme getirmektedir.

Twitre hesabında ve diğer sosyal medya hesaplarında on yıldan fazladır hissesini bekleyen kişiler vardı. Hatta bazı kişiler bu uzun bekleyişte ölmüşler ve varisleri bu ödemeleri almaya çalışmaktadır.

2022 yılına ait ihlas ödeme listeleri isim listesi çıkmayıp sadece genel bir ödeme bildirimi olarak ödeme döneminde TV’de ve gazetede ilan edilmektedir.

İhlas Finansa Kayyum Atanacak Mı?

Kayyum, son 2-3 senedir çok fazla bir şekilde gündemi meşgul eden bir kavram haline geldi. Özellikle batan şirketlere ve el konulan şirketlere kayyum atanması sonrası bu şirketler devletin kontrolüne geçmekte ve şirketin faaliyetleri kontrol edilmektedir. İhlas mudileri de yıllardır haksız bir şekilde bekletildiklerini ifade ederek ihlasa kayyum atansın diye hükümete baskı kurmaktadır. Peki kayyum atanacak kadar ihlasın hataları var mı?

Ya da bu beklenti karşılanır mı? İhlas finans ile ilgili bazı özel durumlar olduğu için kayyum atanması şimdilik pek mümkün görünmüyor.  Kayyım atanması durumunda aslında varsa sermayesi bunlar kimse mağdur edilmeden ödenmesi gereken borçlar için kullanılabilir.

İhlas Finans TMSF’ye Devri

İhlas finans mağdurlarının bir diğer beklentisi de ihlasın Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu olan TMSF’ye devridir. TMSF genelde iflas eden ve borçlarını ödeyemeyecek kadar batık durumdaki şirketler için çalışmalar yapar ve bunlara gerek gördüğünde mahkeme kararı ile el koyar. Birçok mağdur bunun hemen yapılmasını ve TMSF eli ile alacakların tahsil edilmesini beklese de yine şimdilik bazı özel durumlardan dolayı TMSF’nin de bu kuruma el koyamayacağını ifade edebiliriz

İhlas Finans Borcunu Ödeyecek Mi ?

İhlas finans mağdurlarının sayısı şu anda 68 bin olduğu ifade edilmektedir. Bu aileler ile birlikte yarım milyon insan anlamına gelmektedir. Bu kadar kişinin ödeme beklemesi nedeni ile şirketin tüm ödemeleri kısa sürede yapması pek mümkün görünmüyor. İhlas finans 2019 yılında da yine yavaş da olsa bazı kimselere paralarını banka hesaplarına yatırıyor; ama tüm mudilerin borçlarını tamamen kapatmak ihlas gibi bir şirket için zor olabilir. Ama sorunun yanıtı için yavaş yavaş da olsa borçlar ödeniyor diyebiliriz.

ihlas
İHLAS MAĞDURLARI PARASINI MEZARDA MI ALACAK

Mağdurlar Parasını Alamıyor!

İhlas finans ortaklarının bazıları günümüz parası ile milyonlarca TL yatırım yapmış ve yeri geldiğinde evini arsasını satarak bunu yapmıştır. Ama istenilen yatırım kazanca dönüşmemiş ve birçok kişi parasını kaybetmiştir. Enver Ören, ölmeden tüm borçları ödeyeceğini ifade etse de ömrü buna yetmemiş ve kendi çocuklarına bu konuda vasiyet etmiş biridir. Ama aradan 10 yıldan fazla zaman geçmesine rağmen halen on binlerce kişi parasını alabilmiş değildir.

İhlas Holding Yeni Yatırımlar Yapıyor

İhlas holdingten ödeme bekleyen on binler varken şirketin farklı alanlarda iş yürütmesi ister istemez mağdurları daha da kızdırmaktadır. Enver Ören vefat etmeden önce, belli bir mühlet istemiş ve bu mühlet zarfında yeni yatırımlar yaparak, para kazanarak var olan borçlarını ödeyebileceğini ifade ederek izin istemişti. Ama günümüzde birçok borç aynen durmaya devam ederken, çok büyük sayılabilecek ve on binlerce kişinin parasını karşılayabilecek bazı yatırımlar, İhlas Finans temsilcilerine bazı eleştiriler yapılmasına neden olmaktadır.

İhlas Finans Mağdurları Paralarını Nasıl Alabilir?

İhlastan alacak bekleyen kişilerin paralarını alabilmeleri için bazı yollar vardır. Bunlar;

İhlas finansa kayyum atanması

İhlas finansın TMSF’ye devredilmesi

İhlas finans yetkililerinin ödemelere çok öncelik vermesi

Hükümetin bu konuya el atması ve yeri geldiğinde mecliste bu konunun tartışmaya açılması

(En son TBMM’de ihlas finans ödemeleri ile ilgili bir kanun teklifi verilmiş ve MHP ile AKP Oyları ile bu tasarı  reddedilmişti. Bu da mağdurların hem AKP hem de MHP ‘ye kızmasına neden olmuştu.)

AKP Milletvekili Burhan Kuzu, İhlasın aslında ödeme zorunluluğu olmamasına rağmen bazı ödemeleri yaptığını belirtmesi mudilerde tepkilere neden oldu. İhlas Finans Platforumu yaptığı incelemede Burhan KUZU’nun İhlas Finans Yönetim kurulunda olduğunu iddia etti.

İhlas Finans Ödemeleri Şeker Bank Mı Yapacak? 

Şirket tasfiye olduktan sonra 2002 yılında ilk ödemeler Şeker Bank tarafından yapılmıştı. İhlas Bank olmadığı için Şeker Bank aracılığı ile ödemeler yapılmakta idi. Yeni ödemeler yapılacağı zaman da Şeker Bank şubelerinden ödemeler yapılabilir.

Bu konuda şirketten henüz kesin bir açıklama yapılmadı.

İhlas Finanstan Paramı Nasıl Alabilirim 2022

İhlas finanstan nasıl paramı alabilirim diyen kişiler öncelikle mahkeme yolu ile bu paralarını alabilir. Zaten halihazırda birçok kişi mahkemeye müracaat ederek parasını dolar cinsinden almaya çalışmaktadır. Mahkeme yerine bekleyerek parasını alan kişilere sırası geldikçe ödeme yapılmaktadır. Ama bu ödemeler geciktiği için mudiler tepki koyabiliyor.

Mücahit Ören

Enver Ören’in oğludur. Şu anda İhlas Finans şirketinin başında bulunmaktadır. Mücahit Ören, bazı zamanlar TV’lere çıkıp mağdurları artık mağdur etmeyeceğiz ve paralarını vereceğiz dese de sonrasında pek olumlu gelişmeler olmamaktadır.

Enver Ören

Enver Ören, İhlas Finansı kuran kişidir. Yakın zamanda vefat edince oğlu Mücahit Ören şirketin başına geçmiştir. Enver Ören’in en büyük vasiyetlerinden birinin de bu borçlu kişilere borcun ödenmesidir diye anlatılmaktadır. Mudiler de bu durumu bildikleri için Enver Ören’e değil onun oğlu olan Mücahit Ören’e eleştiri oklarını çevirmiş durumdadır.

Merak edebileceğiniz konularımız:

En Karlı Yatırım Araçları Nelerdir?

İstanbul Senetle Altın Veren Kuyumcular 2022

İhlas Finans Mağdurları İhlas Finans Ödemeleri Ne Zaman Yapılacak 2022

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

62 Yorum

 1. 5 sene önce

  insanlar alın terini faize bulaşmamak adına bu yoksunlarının katılım bankasına yatırdı, bu onlar ne yaptı peki, bu kadar masum insanın helal kazancıyla paralarına para kattı,şimdi de 20 yıllık zamanaşımına uğradığı bahane edilerek paraların üstüne yatacaklar, kimler göz yumuyor ve yardımcı oluyorsa bunlara ahirette 2 elim yakalarında olacak, haram zıkkım olsun kuruşuna kadar

 2. 5 sene önce

  Kardeşim, 20 yıllık olanı biteni çok ayrıntılı ve güzel anlatmışsınız..Sağolun varolun..Biliyorum biz bit çok mudi gibi ölüp gideceğiz..Bize bu paramızı ödemiyecekler, yıllarca desteklediğimiz hükümet de onları tutuyor..Benim tazminatım gitti..Ahirete bıraktım artık.Bunlarla uğraşmaya gücümüz yetmez..Zaten tehdid ediliyor,haksız görülüyoruz..Elveda..

 3. 5 sene önce

  dolandır…. bunu er veya geç ödettirilecektir. bu böyle biline

 4. 5 sene önce

  Bunlar göz boyasidir 20 yildir veriyoruz,diyorlar nafile bu din tüccarlari hükümet degismeyinceye kadar almamiz mümkün görülmüyor.Istanbulda bu kadar bina kimin parasiyla yapiyorlar?? Ancak ve ancak HAKKIMIZI ÄLEMLERIN RABBI OLAN ALLAHA HAVELE EDIYORUZ..

 5. 5 sene önce

  15 000 Dolar alacağım var.20 yıldır ödeme yapılmıyor.Reisimize güvendik ancak güvenimiz boşa çıktı. Artık İmamoğlu nun başkan seçilmesine kadar bekleyeceğiz.Bu arada Enver de kabirde inşallah cezasını çekiyor.

 6. 5 sene önce

  ben ev sattim parayi yatirdim. sayin cumhurbaşkanıma sesleniyorum.bize sahip çıksın .

 7. 5 sene önce

  Allah aşkına verin paraları ne olur

 8. 5 sene önce

  En sonunda haber programlarında herşeyi anlatıp bunları deşifre edeceğiz herhalde sonunda bizi buna mecbur ediyorlar….

 9. 5 sene önce

  PARANIZ NASIL ALINIR: tasfiye kurulu borçları küçükten büyüğe ödemek zorunda. BU ŞART …. yani 3000 $ lık borç varken, 5000$ borcu ödeyemez. Ama ödüyorlar. İşte bu noktada tasfiye kurulu aleyhine savcılığa suç duyurusu yaparsanız; hemen size ulaşıyorlar ve pazarlık yapıyorlar. İŞTE BU. deneyin görün 🙂

 10. 4 sene önce

  Enver öreni rüyamda gördüm.Bir masanın başında oturmuş aynen dünyadaki gibi yüzü gülüyordu.Birden odanın kapısı açıldı içeriye uzun boylu birisi girdi elindeki tabancayla defalarca Enver örene ateş etti Enver ören yere düşüp kaldı.Ateş eden kişi hızla odadan çıkıp gitti.Peşinden koştum ama yetişemedim.Bu rüya gerçektir.Görmediği rüyayı gördüm diyenin ahirette önüne iki arpa tanesi konur ve bunları düğümlemesi istenir.Bununda bilen birisiyim.

 11. 4 sene önce

  Binlerce ihlaszedelerden biriyim gecemi gündüzüme katıp af buyrun hayvanlar gibi çalıştım tır şoförlüğü anlatmaya gerek varmı yıllarım kabın içinde yatmakla geçti derlerdi ömür biter yol bitmez gurbetteydim babam annem abim amcam vefat ettiler göremedim bu ihlasholdinge bulaştık başımıza gelmeyen kalmadı git belle geçti ömrümüz ihlâsın yalanlarına bıktık bir insana bu kadar zulüm yapilirmi yuvam dağıldı çocuklarım benden uzaklaştı dört tane evladım benden uzak paramı ödeseler idi en azından gönüllerini almaya çalışirdim diyeceğim ihlasholding mücahit ören yönetim ve tasfiye kurulu bizimle oynuyor Şubat’ın 4-5-2020 de ihlasholdinge gittim hakkım için pankart açacağım dedim güvenlik görevlisi bana saldırdı bide polise beni şikayet ettiler tek kelime konuşmadığım halde bumu vicdani adelet haklı olan biz haksız muamelesi görüyoruz hükümet cumhurbaşkanın iki kelimesine bakar ve 20 yıl oldu 68 000 bin mazlumların haklarını ödesinler huzurumuzu sağlığımızı yitirdik saygılar sunarım ,

 12. 4 sene önce

  İnsanlar buraya paralarını verirken çok iyi amaçlarla ve mecburiyetinden verdi, keyfinden değil. Şimdi önemli bir siyasetçi kalkıp bu insanlara ‘paralarını verirken bana mı sordular’ derse bu hem talihsiz bir laf olur, hem de kul hakkını hafife almak olur. Dünyaya adalet sunmaya çalışıp kendi halkını hatta seçmenini duymazdan gelirsen hesabı zor olur. Çaresiz insanlar her yerde sana dua ederken bir başkası başka bir yerde beddua etmesin. Keşke her hangi bir bankaya verseydim de sesimize kulak tıkayan bu önemsenmemeyi yaşamasaydım noktasına gelmeseydi insanlar. Kimse buraya parasını keyfinden vermedi, bu konuyu çözmek için bir şey yapmazsanız öbür alemde hesap veremezsiniz. Haç kurası çıktı ama param yok gidemiyorum diyen kişinin vebali kimindir.

 13. 4 sene önce

  İHLAS FİNANSIN sitesindeki 31.12.2019 tarihli raporda KALAN MUDİ SAYISI — 20 770 —- KİŞİ OLARAK VERİLMİŞ. SANIRIM İHLAS FİNANS GEÇTİĞİMİZ YILLARDA “TEMLİK” YAPTIĞI KİŞİLERİ ARTIK ALACAKLI OLARAK SAYMIYOR. 20 BİN KİŞİ BAYA AZALMIŞ

 14. 4 sene önce

  Mücahit örene sesleniyorum Allah tan korkun yeter artık paramızı verin sız insan yeter artık

 15. 4 sene önce

  Yeter artık paramızı verin ahlaksız insan

 16. 4 sene önce

  Mücahit ören halka hizmet ibadettir demiş sen milleti babanda d siz ıcısınız bazı millet vekillerinide baglamissin onlarida yanına almışsın miletmeclisi milletin değil senin meclisin vekillerde senin vekilin olmus hepsi değil ama çogunluk sende bu durum değişecek ozaman yedi bayram görürsün ne olacak

 17. 4 sene önce

  Yazık bu bir isbankasi olsaydı veya başka özer banka 2 senede tmm dı 19 sene olmuş yazık buraya para yatıran kesim refah partisi mağdurları şimdi ise akp kısaca kendi seçmenine eziyetten başka birşey degil bir basin veya gazetede destek için vatandaşlar harcanması vaim yazikdir bu işe son nokta koyurmasi lazım acil en birde dedikleri gibi tolpir ödemelere karşı her mudi şikayetçi olsun savcılığa ödeme piranindan dışarı çıkılmaması için bunu her mudi yapsın

 18. 4 sene önce

  Yazık bu bir isbankasi olsaydı veya başka özer banka 2 senede tmm dı 19 sene olmuş yazık

 19. 4 sene önce

  Yazıklar olsun bu düzenbazlara ve alet olan göz yuman yöneticilere. onbinlerce vatandası 20 yıldır oyalayan ve #Paranızı baska turlu alamazsınız bizim sirketlerimiz aracılıgıile alın# diyerek içi boş sirketlerine muvazaalı Temlik yaptırdılar ve simdi odeme yapmıs gibi gösteriyorlar. ortada muhatap yok. BIMER-CIMER gostermelik.

 20. 3 sene önce

  İhlas finansın allah belasını versin onlara sahip çıkanında allah bin kere belasını versin yedikleri haramları allah çoluk çocuklarından çıkarsın inşaallah.

 21. 3 sene önce

  Allah İhlas holding sahibi ve yönetimi onları koruyan da versin

 22. 3 sene önce

  Zalimler için yaşasın cehennem

 23. 3 sene önce

  İhlas Finans değil i..s finans daha ugun olur.

 24. 3 sene önce

  Az kaldı inşaallah önür dünyada 1 dakiklik hak için 700 vakit cemaatle kılınmış ve Allah tarafından kabul edilmiş namaz sevabını alacağız. Sevapları yoksa bizim günahları yüklenerek cehenneme gidecekler

 25. 3 sene önce

  2021 yılında ödeme yapılacak mı ? Neden TMSF devredilmiyor 20 yıldır paramızı alamıyoruz. Ne zaman ve recek ,Mücahit Ören bizim paraları ?

 26. 3 sene önce

  yiyenlerede,,koruyanlarada,,yaltaklık yataklık edeneride, hepsini,,,Allaha havale ediyoruz.

 27. 3 sene önce

  20 yıldır ödeme yapmayanlar elbette yine yapmayacak.Ülkemizin zihniyet değişikliğine ihtiyacı olduğunu düşünüyorum.Bizler biraraya gelmediğimiz sürece sesimizi duyuramayız. Biraraya geldiğimizde de yandaş damgası vururlar diye düşünüyorum.

 28. 3 sene önce

  Allah herzaman mazlumun yanındadır.birileri ne kadar korursa korusun paranında geçmeyeceği bir zaman devir vardır inşaallah cehenemde kan kusacaklar. Ama biz kul hakkımızı kabul etmiyoruz siyasetçiler sizde gidicisiniz koltuğu kapınca seçmene sırt çeviren ikiyüzlüsünüz Allah bilendir kalpleri de bilir. Bize çok güzel bir şey öğrettiniz ömrüm boyunca dindar siyasetçiye inanmayacağımı bana öğrettiniz. Atatürk e dil uzatan terbiyesiz ler. Atatürk olsaydı böyle adamları idam ederdi ama malesef siz dindardınız kim inanır size

 29. 3 sene önce

  O zamanın parası ile bir daire param gitti Bende bundan sonra faiz veren bankalara para yatırıyorum İHLAS FİNANS insanların dini inancını suistimal etti. 21 sene olmuş koca bir ömür geçmiş bunca malı var ödemiyor Bu hayatın sonu da var Allahın huzurundan kaçabilecekmisin Bu dünya öyle böyle bitecek

 30. 3 sene önce

  Babam kalp ameliyatı oldu, covit19’U atlattı. Fakat Iflas finans sendromunu atlatamıyor. Babam adına Tüm emeği geçenlere teşekkürler.

 31. 3 sene önce

  Babam kalp ameliyatı geçirdi, covit19’U atlattı. Fakat iflas finans sendromunu atlatamadı. Babam adına tüm emeği geçenlere teşekkürler.

 32. 3 sene önce

  21 yıldır bir umutla bekliyoruz bizimde paramızı ödüyecek diye ihlas.Ödeme zorluğu çekiyomuş o yüzden hergün yeni binalar ve yeni yatırımlar yapıyor.Mevcut hükümette bizi bu konuda yalnız bıraktı.Ben bu paraların ödenmemesinde kimin parmağı varsa ki başta enver ören olmak üzere hiç kimseye hakkımı helal etmiyorum.Parm ödenene kadarda bu böyle olacak

 33. 3 sene önce

  İhlas finans başkanı Mücahit bey bakın senelerdir mağduruz babanız öldü sizde oraya gideceksiniz bura kaçış yeri var ama orada yok paramızı vermezseniz İmanınızı alacağız bunu bilin biz kardayız gerisini siz düşünün

 34. 3 sene önce

  Bunlar sahtekar, biz zarar etmedik, bankamıza el konuldu diyorlar,2mark 1 Euro ( hemen hemen) diyorlar.
  10.000 Marko 3700 Euro yapıyorlar.
  4000 Marko 1200 Euro yapıyorlar.
  Bu nasıl hesap? Zaten vermiyorsun, verme zaten, haram zıkkım olsun…

 35. 3 sene önce

  Madurum bir an önce para mı almak istiyorum yoksa enver örene ve onun mirasçı sına hakkımı helal etmiyorum ve bunlarla yardım eden AKP ve MHP lider lerinede oy vermiyorum TGRT ve onun yan kanalları nıda televizyondan sil dim kesinlikle izlemiyorum

 36. 3 sene önce

  İhlas patronları, Hükümeti desteklemeye devam ettikleri sürece ödemeler en alt düzeyde (ödemiş olmak için) devam eder ve TMSF ye aktarmazlar. varlıkları başka yatırımlara kaydırıp mudilerden sağlanan bedava kredi sayesinde de en üst düzeyde yararlanmayı düşünürler. Bu kadar zülüm, batı kapitalizmde bulunmaz

 37. 3 sene önce

  Bu dünyada anlaşılan gücümüz yetmeyecek ahirette iki elimiz yakalarinda olacak bir ev param heba oldu yazık hırsından korktuk hırsıza teslim ettik haram yemeyelim diye

 38. 3 sene önce

  Torpilli olan parasını alıyor bizim gibi garibanın parasını vermiyorlar benim 2 bin dolar var onlarda yani 19 yıldır sıra 2bin dolara gelmedi hakkım onlara zehir zıkkım olsun diyer tarafta 2elim yakalarına olarak

 39. 3 sene önce

  Şerefsiz adi herifler.

 40. 3 sene önce

  Yetkililere sesleniyorum
  Ihlas finans a ortakmisiniz nicin bizim paralarimizi ödetmiyorsunuz buna sebeb olanlarda iki cihanda da davaciyiz

 41. 3 sene önce

  Milleti kandırdılar paraları topladılar şimdi yatırm yapıyorlar zehir zukkum olsun AMK

 42. 3 sene önce

  Ben şahsen İhlas finanstan ümidimi kestim.Devlet bu işe el atmadıktan sonra sorun çözülmez.Bunlarresmen Müslüman görünümlü yahudi bozması.Müslümana zulüm yapan Müslüman olamaz.

 43. 3 sene önce

  Ben şahsen İhlas finanstan ümidimi kestim.Devlet bu soruna el atmadıktan sonra sorun çözülmez.Bunlar Müslüman görünümlü yahudiler.Müslüman müslümana zulüm yapmaz.

 44. Arkadaşlar böyle yazmışsınız ama birde olaya şu yönden bakın adi yapılanma İhlas banka operasyon yapmıştır bu sebeptem bu banka battı destek olun köstek olacağınıza tgrt ye kuruluşlarına destek verin elbet paralar ödenecektir kötü düşünmeyin kötü konuşmayın Allah herşeyin hayırlısını versin Rahmetli Enver Abi çok iyi hak yemeyen bu ülkeye yıllarını vermiş hep iyi şeyler olması için çabalamış bir insandı oğlunuda aynı şekilde yetiştirmiştir Mücahid bey gerekli çalışmaları yapıyordur emin olun bir gün ödenecektir yeterki kötü konuşmayın arkadaşlar

 45. 3 sene önce

  burda böyle yazmakla olmaz.burada yazılanları bizden başka kimse görmüyor.toplanalım on gün yirmi gün gündem oluşturalım

 46. 3 sene önce

  burada yazılanları bizden başka kimse görmüyor.toplanalım on gün yirmi gün gündem oluşturalım

 47. 3 sene önce

  vergi dairesinde çalışan yusuf diye bir abi ki kendisi ışık cemaatinden olurdu gene aynı vergi dairesinde çalışan abdurrahim ismindeki şefinin parasını almıştı 2010 yılında

 48. 3 sene önce

  Neden ihlas finans mağdurları bir araya gelip bir basın açıklaması yapmıyor.Bence mağdurların bir tarih belirleyip Topluca İstanbul da ihlas holding önünde bir basın açıklaması yapması belki faydalı olur diyorum.

 49. 3 sene önce

  O yıllarda islâmî kesim olarak gösterilen daha sonraki yıllarda güvenen insanları hayal kırıklığına uğratan ve buna vesile olanlardan, ayrıca ödemelerine yardımcı olmayan yetkililerden davacıyım. Hakkım varsa helal etmiyorum. Enver Ören i rabbime havale ediyorum. Mizan terazisi ‘nın başında bekliyorum.

 50. 3 sene önce

  Yatlar , katlar, makamlar vb. ne varsa onların olsun. ALLAHIM BİZİ BU DURUMA DÜŞÜRENLERİ EN KISA SÜREDE KAHRI PERİŞAN EYLE . AMİN.

 51. 2 sene önce

  Anlaşılan o ki 20 yıldır ihlasholding yöneticileri İhlasfinans mudilerinin alacaklarının üzerine AKP hükümeti gidene kadar üzerine yatma niyetindedir. Şu bir gerçekki umarım Bedelini çok ağır öderler.
  Biz İhlasmudilerinin Canını Çok yaktılar.kendileri Bizler üzerinde Servetlerine servet kattılar.Birgün imparatorlukları Yıkılır

 52. 20 yıl oldu her sene ödenıyor derler bi icrat yok bir bahaneyle vaz geçeeler veya bizim başka firmalarımız ödeyecek dedıler kagıt imzalattılar. Ödemiyecek veya ödeyemeceksenız niye yalan söylüyorsunuz zehir zıkkım olsun 20 yıldır paramızı yedınız

 53. 2 sene önce

  İhlas finansa acilen kayyım atanmalı veya TMSF devredilmeli…Bir insan ömrü geçti hala 6.500 dolarımı alamadım..10 doları olan arkadaşım almış.Bu kötü niyeti hükümet ve yetkililer görmelidirler.Torba yasada en isabetli yasa ihlas finansın TMSF devridir..Hükümeti geç de olsa kutlamak istiyorum…Dogru olanı yapıyor…İhlascılara kalsa bir elleri yağda bir elleri balda Amerika asya dolaşıyorlar…Torba yasa biran önce ihlas finas tmsf devri sağlanarak malvarlıkları satılarak milletin parası faiziyle ödenmelidir…Umarım hak yerini bulur

 54. 2 sene önce

  Ey gafiller daha ne bekliyorsunuz bu kadar millet evini arabasını sattı sizin gibi sahte müslümanlara parasını yatırdı ölmeyecekmi sanıyorsunuz kendinizi bu kadar mudi ve çocuklarıyla nasıl helalleşeceksiniz uyanın artık bu kadar mağdırun parasını ödeyin yoksa burda sürdüğünüz saltanat öbür tarafta ateşiniz olur bu kadarr beddua sizi kahru perişan eder sonra

 55. 2 sene önce

  Allah’ım bu mübarek günlerde ıslah etsin onları Enver bey hak yemezmis bu kadar insanın parası gitti yattığı yerde huzurla uyumasın inşallah ? insanlar boğazları dan giyimlerinden kesiyor kötü günleri için umarım onlarda yaşattiklarini yaşarlar.

 56. 2 sene önce

  BEN BABAMIN MEZARINI HER ZİYARET ETTİĞİMDE ENVERİN MEZARINA DA UĞRUYORUM YOLÜSTÜ…PEK İYİ ŞEYLER SÖYLEMİYORUM…HİÇ DUA ETMİYORUM..HEP KABİR AZABI DİLİYORUM….

 57. 2 sene önce

  ihlastan 21 bin uro alacagam var.zehir zikkim olsun.Bu parami vermiyenlerin Allah belalarini versin HARAM olsun.

  Cevapla
 58. 1 sene önce

  İhlasholding den Son zamanlarda parasını Alan varmı.21. Yıldır bu maduriyet ne zaman bitecek.

  Cevapla
 59. 1 sene önce

  Milleti yanlış yönlendirmeyin mahkeme filan hikaye. Bunu ben değil İfk söylüyor. İfk sitesine girin raporları okuyun. Yerel mahkemede kazananların tamamı Yargıtay aşamasında kaybetti. Gerekçe Tasfiye Sürecinin devam etmesi. Kazananlar faizi ile birlikte geri ödeme yaptı. Ve işin ilginci hiçbir Yargıtay dairesi Beyler bu neyin tasfiyesi bir tasfiye işlemi nasıl olur da 21 senede bitmez ve ne zaman biteceği de belli olmaz demedi. Dediğim kadar ilginç değil mi?

  Cevapla
 60. 12 ay önce

  iNSANLARI ALLAHIN GÜZEL İSİMLERİNDEN İHLAS LA DOLANDIRAN ENVER ÖREN AHİRETTE RAHATMI BİLMEM AMA OĞLUNUN AZAPTAN KURTARMASI İÇİN HER YIL ANMA MEVLİDİ OKUTUP PARA HARCAYACAGINA MAGDURLARIN PARASINI ÖDEYEREK BABASINI AZAPTAN KURTARMASINI ÖNERİRİM.BU ONUN İÇİN DAHA HAYIRLIDIR.

  Cevapla
 61. 7 ay önce

  Bunların adının ihlas olduğun bakmayın,bunların İslam’la hiçbir alakası yok . Amaçları müslümanları sömürmekti onuda başardılar.Yirmi senedir boşuna bekliyoruz.

  Cevapla
ataşehir escort pendik escort deneme bonusu veren siteler deneme bonusu veren siteler deneme bonusu veren siteler deneme bonusu deneme bonusu deneme bonusu veren siteler deneme bonusu veren siteler
instagram takipçi satın al instagram takipçi hilesi Oto Aksesuar promosyon çakmak İnstagram takipçi satın al
Uygulamayı Yükle

Bizi cihazınıza yükleyin ve tüm gelişmelere bir tık yakın olun.

404 Not Found

404

Not Found

The resource requested could not be found on this server!


Proudly powered by LiteSpeed Web Server

Please be advised that LiteSpeed Technologies Inc. is not a web hosting company and, as such, has no control over content found on this site.