İhracat Fazlası Ürünler En Ucuz Nereden Alınır?

featured
İhracat Fazlası Mal Almak
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İhracat fazlası ürünler ve mallar satın almak isteyenler için bu sayfada, Türkiye genelinde her ile satış yapan ihraç fazlası mal satan yerleri yazdık. İhraç fazlası mal nereden alınır? En kaliteli marka ihraç fazlası defolu ürünler ve mal nerede satılır? İstanbul, Denizli, Bursa, Kayseri, Gaziantep, Adana, Uşak, Ankara, İzmir illerinde bulunan ve her sene sürekli olarak ihraç fazlası veren fabrikalardan alacağınız çok ucuz ve marka olmuş tekstil, ayakkabı, havlu vb her türlü ürünü kendi iş yerinize çok iyi fiyatlara satabilirsiniz.

İhracat Fazlası Ürün Satanlar

İhraç fazlası ürün nedir sorusunun yanıtı ile başlayacak olursak; Her fabrika ya da üretim atölyesi yurt dışına ürün satmak için bir üretim hedefi belirler. Ama her zaman tüm olumsuz şartla göz önüne tutularak sipariş verilen ürünlerden daha fazla ürün üretilir. İhraç edilen ürünlerden arta kalan diğer ürünler de iç piyasaya sürülür. Bu iç piyasa ürünlerine ihraç fazlası mal denilir.

Bu üretim mallarını genelde; Tekstil üzerine sipariş alan fabrikalar ve orta ölçekte iş yapan tekstil atölyeleri üretmektedir. Ellerinde alan ve satılamayan bu fazlalıklar uygun fiyattan satılabilmektedir. En karlı iş alanı haline gelen bu sektörde şu anda binlerce kişi çok iyi paralar kazanmaktadır. 1 TL’ye mal edilen bir ürün pazarda en ucuz 10 TL’den müşteri ve alıcı bulabilmektedir. Bu da neredeyse %1000 kar marjı anlamına gelmektedir.

İhracat Fazlası Mallar Nereden Alınır 2022

İhracat fazlası mal almak istiyorum 2022 diyenler genelde giyim üzerine dükkan olup da herhangi bir Marka’ya bağlı olarak çalışmayan esnaflardır. Bu kişiler vitrine her türlü giyim eşyasını koyarlar; ama bunların nerden alınacağı da onların kar marjını direkt etkiler. Bu nedenle, ihracat fazlası malların nereden alınacağı önemli bir konuyu oluşturmaktadır. Bu ürünler; Tekstil işinin gelişmiş olduğu illerde bulunabilir. Bunlar;

 • İstanbul (Güngören, Zeytinburnu, Bağcılar, Esenyurt, Merter, Mahmutpaşa, Kapalıçarşı)
 • İzmir (Kemeraltı, Buca)
 • Manisa
 • Bursa
 • Denizli (Babadağ, Honaz, Sarayköy, Kaleiçi Çarşısı, Babadağlılar İş Merkezleri, Kınık)
 • Gaziantep
 • Kayseri
 • Adana
 • Mersin
 • Antalya
 • Kocaeli
 • Ankara

Gibi tekstil üretiminin iyi olduğu illerde ihracat fazlası mal tedarik etmek çok daha hızlı ve kolay olmaktadır. Bu iller içinde 2021 güncel açık adresi ve telefon numarası olan yerleri sizin için yazıyoruz. Özellikle iki adet adresi lütfen unutmayın. Buradan en ucuz siparişleri bulabilirsiniz. Bu yerler;

 • Denizli Kaleiçi Çarşısı ve Babadağ İş Merkezi
 • İstanbul Merter İhraç Fazlası Satan Yerler

Bu  iki ilde oturmuyorsanız telefonla arayarak sipariş verip önde ödemesiz eve kargo teslimi şeklinde ürünleri isteyebilirsiniz. Yakın illerde oturuyorsanız şahsen giderek elden teslimat yapabilirsiniz.

İhraç Fazlası Defolu Ürünler Nerede Satılır?

İhraç fazlası defolu ürünler ve İhraç fazlası ürünler ikiye ayrılır. Bunların birincisi hiç defosu ayıbı olmayan ürünler olup, ikincisi ise gözle görülmeyen; ama Avrupa Birliği standartlarına uymadığı için küçük ayıplardan dolayı defolu kabul edilen ve yurt dışına satılmayan ürünlerdir. Türkiye’nin birçok yerinde Avrupa Birliği Kalite Standartlarına uymayan tekstil ürünleri satılmaktadır. Bunda şimdilik sorun yoktur. Bu durumda siz de fabrikaların ihraç fazlası defolu ürünlerini satın alabilirsiniz.

ihrac fazlasi mal
İhraç Fazlası Ürün Neren Alınır 2021

Bu ürünler genelde; İstanbul Kapalıçarşı, Merter Ucuzluk Pazarında, İstanbul Güngören Tekstil Pazarında, Denizli Babadağ İş Merkezlerinde, İzmir Tekstil Pazarında bulunabilir.

defolu urunlar
Defolu Ürünler

İhracat Fazlası Marka Ürünler Perakende ve Toptan

İhracat fazlası marka ürünler için; Perakende satış; teker teker ürün almak ya da çok yüksek miktarda olmayıp seri üretim olan parti malı ürünleri satın almaktır. Bazı yatırımcılar on binlerce adet parti malı ihraç fazlası marka ürünler sipariş ederken, bazı yatırımcı ve küçük esnaflar ise beşer ya da onar adet parti malı isterler. Bu da ihraç fazlası ürünler için hem perakende hem de toptan alım fırsatı vermektedir. Satılan miktarlar, ürünlerin fiyatlarına direkt etki etmektedir. İhraç fazlası marka ürünler 2021 yılında da en çok kazandıran ürün grupları arasında yer almaktadır. Ne kadar çok alınırsa fiyatında da ona göre indirim yapılabilmektedir.

Merter İhraç Fazlası Toptan Giyim

Merter İhraç fazlası giyim pazarı ve esnaf çarşısı Türkiye’de üretim fazlası ürünlerin satıldığı ana merkezlerden biri sayılmaktadır. Eğer gerçek manada iyi ürün satın almak istiyorsanız size tavsiyemiz mutlaka bir kez olsun İstanbul Merter çarşısına gitmeniz ve malları kendinizin kontrol etmenizdir.  Merter Ucuzluk pazarı adresi ve yol haritası aşağıda eklendi. Sizin için birkaç iş yerinin iletişim ve telefon numarasını da koyuyoruz.

Merter İş Yeri Telefon ve  Adresleri: TIKLA

İstanbul Güngören Ucuz Toptan Alışveriş

İstanbul Güngören bölgesi tam bir üretim fazlası tekstil malları ile doludur. Her köşe başında büyük bir toptancı bütün markaları satabilmektedir. İster parti mali seri üretimler olsun isterseniz perakende olsun iyi ürünleri İstanbul Güngören’de bulabilirsiniz.

Ucuz toptan alışveriş yaparak daha fazla para kazanabilirsiniz. Unutmayın ürün satarken değil alınırken kazandırır. Siz de çok ucuza satın alacak ve iyi kar payı ile yine satacaksınız.

İhraç Fazlası Tekstil Ürünleri Satılan Yerler Telefon ve Adresleri

İhracat fazlası tekstil ürünleri, İzmir, Ankara, Bursa ve İstanbul başta olmak üzere birçok yerde bulabilirsiniz. Bunların bazı fabrikaları ve fabrika satış mağazalarının telefon numarası ve açık adreslerini yazalım.

Menderes Tekstil: Denizli/ Sarayköy İlçesi- Kınık Köyü- Denizli- Aydın Yolu Üzeri 20 Km.

Gündeks: Ulubey Yolu, Halka Sokak No: 34 Bursa/ Yenişehir

Nergisteksil: İstanbul Silivri

Topraklar Giyim: Ankara Ostim

Özkayalar: İzmir Buca Şirinyer Karabağlar

Fabrikadan İhracat Fazlası Ürünler 2021

Fabrikadan ihracat fazlası ürünler perakende ve toptan olarak satın alınabilmektedir. Fabrikalar gümrük fazlası satamadıkları ürünleri gerek fabrika satış mağazalarında perakende gerekse Türkiye’nin diğer illerinde toptan satabilmektedir. Denizli, Bursa, İzmir, Gaziantep İstanbul bu gibi satış noktalarının merkezidir.

Bazı fabrikalar İstanbul Güngören Merter ihracat fazlası mal merkezine ürün yollayıp buradan diğer illere nakil yapılmaktadır. Atlet, çorap, Külot, BAYAN VE ERKEK giyim gibi tekstil ürünleri genelde bu kanaldan satılmaktadır.

İzmir Denizli Bursa Gaziantep’te İhracat Fazlası Mal Satılmaktadır

İzmir ve Denizli gibi illerde neredyse her evin altına bir küçük tekstil atölyesi bulunmaktadır. Üretilen her ürün yurt dışına satılamadığı için bu ürünler, zaman zaman yurt içinde üretim fazlası mal olarak çok ucuza satılmaktadır. Bu gibi ticaretin yapıldığı yerler arasında; Denizli, İzmir, Bursa ve Gaziantep illeri en önde gelmektedir. Bu illerde İstanbul’dan farklı olarak fason çalışma çok fazladır. Fason çalışan iş yerleri sayesinde her sene çok fazla mal ortaya çıkmaktadır. Üretim fazla olunca fiyatlar da uygun olmaktadır.

ihrac fazlasi defolu ürünler
Ürün Fiyatları 2021

Denizli, Bursa, İzmir ve Gaziantep’te oturup da ürün siparişi verecek olanlar, bu illerde bulunan  tüm tekstil fabrikalarının ihracat fazlası mal sattıklarını ifade edebiliriz. Bunlar içinde; Evita, Turkuaz, Abalıoğu, Özilter gibi fabrikalar ön plana çıkmaktadır.

LCW İhraç Fazlası Ürünler 2022

LCW ihraç fazlası ürünleri satın almak isteyenler, LCW mağazaları için üretilen tekstil ürünlerinin fazlası olan ürünleri ucuz bir şekilde satın alma yoluna gitmeleridir. Bu gibi ürünlerin çok küçük defoları olabilir; ama iç piyasada çok rahat satılabilmektedir. Ayrıca LCW ihraç fazlası malların ve ürünlerin kalitesi de ortada olduğu için oldukça yüksek kar payı bırakmaktadır. 2021 için fiyat listeleri için direk irtibat kurulabilmektedir. LCW İhracat fazlası ürün almak için LWC satım noktaları ile iyi bir iletişim kurulması gerekmektedir.

Üretim Fazlası İç Giyim, Havlu, Eşarp, Mont, Ayakkabı, Giysi

İhracat fazlası ürünler sadece giyim üzerine değil aynı zamanda; havlu, bornoz, eşarp, mont, eşofman, ayakkabı ve daha birçok mal için geçerlidir. Bu üretim fazlası malları, doğru yerden satın aldığınızda çok iyi kazançlar elde edebilirsiniz. LCW, Zara, Colıns, Rodi, Nike, Adidas, Lescon, Limon,Koton gibi ihraç fazlası malları dükkanda uygun ve indirimli sattığınızda çok iyi gelir elde edebilirsiniz.

www.ekonomistr.com 

Merak edebileceğiniz konularımız:

En Karlı Yatırım Araçları Nelerdir?

İstanbul Senetle Altın Veren Kuyumcular 2022

İhlas Finans Mağdurları İhlas Finans Ödemeleri Ne Zaman Yapılacak 2022

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

30 Yorum

 1. toptan çocuk gıyımı almak istiyorum pazar malı yerim izmir ürünü bire bir görmek istiyorum telim 0535660***

 2. 4 sene önce

  TOPTAN İHRACAT FAZLAZI ERKEK MONT EŞOFMAN TAKIM ALMAK İSTİYORUM

 3. 4 sene önce

  Topdan defolun ürün almak istiyorum yardımcı olur musunuz

 4. 4 sene önce

  giyin toptan ihracat fazlası ürün satmaktadır.

 5. 4 sene önce

  Kilo çorap almak istiyorum nerden alabirim

 6. 4 sene önce

  Zara h&m vs etiketli ihraç ürün arıyorum

 7. 4 sene önce

  Merheba, 2 kalite diye tabirde bulunduğumuz ihracat fazlası aydınlatma camları yada züccaciye ürünlerin camında 1 yada ikitane sayabilceğiniz nokta şeklinde ufak tefek baloncuklu mallarımızı paletler halinde fabrikada birikmesin yada geridönüşümle uğraşılmasın diye bundan böle fabrikadan teslim alma koşulu ile sürekli satışa sunuyoruz. ürün ebatları örnek vermek gerekirse (9-14cm) (15-19cm) (20-24cm) (25-29cm)(30-34cm) (35-40cm) (41-50cm) , “şeffaf ” “dekorlu desenli yani boyalı” birde boyalı desenli arkası ” kaplama ” şeklinde 3 işleme ayrılıyor. ( tuncay )( 0 50 50-karamanplakano-85-trabzonplakano)
  içersinde çerezlikten meyvelik supla tabak kase her katagorien çıkıyor . bizden aldığınız malları çok çabuk eritip yeniden dönüş yapcağınızdan hiç şüphemiz yok .

 8. 4 sene önce

  ( 0 50 50-plakano-85-trabzonplakano)
  2 kalite ihracat fazlası ürünler için arayın

 9. Toptan ihraç fazlası parti malı almak istiyorum nerden alabilirim yardımcı olurmusunuz

 10. 4 sene önce

  Zara LCW gibi markalardan bahsetmişsiniz ihracat fazlası yada defolu ürünlerini nerden bulabiliriz yardımcı olur musunuz

 11. 4 sene önce

  Toptan ihracat fazlası bayan giyim ürünleri almak istiyorum ulaşabilirsiniz

 12. 4 sene önce

  kışlık mont almak istiyorum no542643543

 13. 3 sene önce

  ucuz terlik arıyorum pazarlarda satmak icin bursa inegol

 14. 3 sene önce

  Oysho,hummel,jerf,pullandbeer bu markalardan sporcu taytı ve büstiyeri arıyorum nerede bulabilirim?

 15. 3 sene önce

  Oysho,pullandbeer,stradivarius,hummel,jerf marka sporcu taytı ve büstiyeri arıyorum nerede bulabilirim iletişim için;0532 550 0197

 16. zara, h&m, pull and bear ihraç fazlası toptan ürün arıyorum ulaşabilirsiniz

 17. 3 sene önce

  Sosyete pazarında fantazi ve sutyen agırlıklı çamaşır satıyorum ihraç fazlası toptan çamaşır almak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

 18. 3 sene önce

  Only,veramuod,piecesse,sea, ihraç fazlası toptan tişört,ceket,tayt,şort,elbise, bady atlet kilo ile arıyorum hangi sehirde satıldığını açık adres bilen varsa bana mesaj gonderirse memnun olurum bir türlü bulamadım defolu veya ihraç fazlası

 19. 3 sene önce

  Zara hm ihrac fazlası cocuk ürünleri satmak istiyorum bana ulasabilirsiniz

 20. 3 sene önce

  Pazar ici satmak icin defolu ic camasir ve ihracat fazlasi mal ariyorum nerelerden bulurum tl verirmisiniz

 21. 3 sene önce

  Hm lcwaikiki ihraç fazlasi ürunler arıyorum bilgi verirmisiniz

 22. 3 sene önce

  Zara- H&M ihracat fazlası çocuk ürünleri satmak istiyorum ulaşabilir misiniz ?

 23. 2 sene önce

  Zara-HM. İhracatfazlası çocuk ürünleri satmak istiyorum ulaşabilirseniz memnun olurum Bursa içi olsun mümkünse

 24. 2 sene önce

  Zara-H&M , wakiki ,Mavi,Defacto ihracat fazlası ürünler arıyorum ,Bursa içi olursa daha iyi olur ,İstambulda olur

 25. H&M, koton, defacto, LcWaikiki, pull&bear, bershka, zara, stradivarius vb markaların ihraç fazlası ürünlerini arıyorum. Ulaşırsanız sevinirim.
  Enes 05373236519

 26. 2 sene önce

  H&M, koton, defacto, LcWaikiki, pull&bear, bershka, zara, stradivarius vb markaların ihraç fazlası ürünlerini arıyorum. Ulaşırsanız sevinirim.
  Enes 05373236519

 27. 2 sene önce

  Zara,H&M çocuk bebek giyim ihracaat fazlası ürünler arıyorum. Yardımcı olursanız çok sevinirim.
  Tel. 05425959997

 28. 2 sene önce

  İhracaat fazlası bebek ürünleri aramaktayım yardımcı olursanız sevinirim ZARA,H&M,LC WAİKİKİ, Carters, soobe
  Tel 05325861383

 29. 2 sene önce

  H&M, koton, defacto, LcWaikiki, pull&bear, bershka, zara, stradivarius vb markaların ihraç fazlası ürünlerini arıyorum. Ulaşırsanız sevinirim.
  tel : 05072849454

 30. H&M, koton, defacto, LcWaikiki, pull&bear, bershka, zara, stradivarius vb markaların ihraç fazlası ürünlerini arıyorum. Ulaşırsanız sevinirim.0552 408 51 62

ataşehir escort pendik escort deneme bonusu veren siteler deneme bonusu veren siteler deneme bonusu veren siteler deneme bonusu deneme bonusu veren siteler deneme bonusu deneme bonusu veren siteler
instagram takipçi satın al instagram takipçi hilesi promosyon çakmak İnstagram takipçi satın al
Uygulamayı Yükle

Bizi cihazınıza yükleyin ve tüm gelişmelere bir tık yakın olun.

error code: 523