Elden Taksitle Telefon Almak

featured
Senetle telefon satan yerler
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Senetle telefon alma artık çok daha kolay hale geldi. Aşağıda isimlerini verdiğimiz mağazalara başvuru yaptığınızda aynı gün içinde taksitle telefon satın alabilirsiniz. Elden taksitle telefon almak istiyorum diyenlere senetle telefon satan yerleri ve elden taksitli telefon alma yollarının hepsini tek tek yazdık.  Senetle telefon 2022 yılında birçok mağaza tarafından müşteriler için uygulamaya konulmuş bir sistem haline geldi. İşte tüm markalar için geçerli taksitli telefon seçenekleri.

Senetle Telefon Almak İstiyorum

Senetle telefon almak, kişinin normal şartlarda almak istediği telefonun üstüne biraz daha vade farkı koyarak daha yüksek fiyattan elden taksitli şekilde telefon satın alma işlemidir. Bu işlem şu anda, İstanbul, Ankara, İzmir, Adana, Bursa, Kocaeli, Denizli, Uşak, Aydın, Manisa, Eskişehir, Antalya, Mersin, Adana, Urfa, Trabzon, Balıkkesir, Sivas, Kayseri gibi şehirlerde devam etmektedir. Senetle telefon almak isteyenlere bu illerdeki telefon satıcıları yardımcı olmaktadır.

2022 yılında birçok teknoloji mağazası kredi kartı olmadan sadece elden taksitle telefon satışı yapmaya hazırlanıyor. Teknosa, mutluevim, Çetmenler vb teknoloji mağazaları senetle telefon almak istiyorum diyenlere yardımcı olmaktadır. Elden taksitle telefon satın alabilir uzun yıllar taksitleri elden ödeyebilirsiniz.

Senetle Cep telefonu Satan yerler

Peşinatı olmayan kişiler, fiyatları çok hızlı bir şekilde artan cep telefonlarına sahip olmak için son çare senetle telefon alma seçeneğine başvuru yapmaktadır. Peki gerçekten senetle telefon satan yerler var mı? Varsa şartları nelerdir?

Taksitle satın alınan bu cihazlara yapılacak vade farkları ne kadar olacak? 3 Bin TL’ye peşin alınacak bir akıllı telefon vadeli şekilde 7 bin TL’ye kadar çıkıyorsa bunu almak ne kadar doğru olur? Bu olumlu ve olumsuz durumları karşılaştırarak sizin için en ucuz senetle telefon seçeneklerini yazdık.

Senetle telefon satan yerleri kısaca yazıp buralardan nasıl siparişle satın alacağınızı da yazacağız.

 • Arçelik
 • Beko
 • Vestel
 • Huawei
 • Xperia
 • Sony
 • Samsung
 • LG
 • Iphone (Apple)

Bu saydığımız markaları ister direk mağazadan isterseniz de internet üzerinden sipariş vererek satın alabilirsiniz. Kredi kartı olmayanlar için de bazı seçenekleri paylaştık.

Kredi Kartsız Elden Senetle Telefon Satan Teknoloji Mağazaları

Aşağıda her bir marka için kredi kartsız telefon satan mağazaların şubelerini ve kartsız telefon satın alma koşullarını ele aldık. Çetinler, Şahlan, Beko Bayraktar, Çetin Dış Ticaret, Kaymazlar, Dursun İletişim Mağazaları, Şafak Mağazaları Türkiye genelindeki teknoloji mağazalarında elden taksitle telefon satışı başlattı. Bulunduğunuz ilde bu mağazaların hiçbiri yoksa sizin için diğer büyük telefon markalarını da belirttik. Bunlara da başvuru yapabilir ve sipariş verebilirsiniz.

İlgili; Senetle kredi verenler

Elden Taksitle Telefon Satan Mağazalar

Tüm Türkiye genelinde yani 81 ilde yetkili bayi ve özel bayileri olan Vestel, Arçelik gibi büyük firmalara bağlı olarak onların markalarını satan mağazalar vardır. Bu yerlerde elden taksit seçenekleri, 12 aya kadar senetle vadeli satışlar yapılabilmektedir. Her mağaza bu hizmeti vermese de bazı mağazalar belli koşullar altında satış yapmaya başladı.

Vestel Senetle Telefon Satıyor

Senetle telefon veren mağazaların başında Vestel gelmektedir. Vestel üretmiş olduğu akıllı telefonlarını ve diğer anlaşmalı markaları bulunduran teknoloji mağazaları peşinat almadan sadece senet imzalatarak telefon vermektedir. İstanbul, İzmir, Bursa, Ankara, Mersin, Adana ve diğer illerde bulunan mağazalarda şimdilik bu işlemler müşteriler için başlatılmış durumda. Yetkili bayiler değil, özel bayiler bu hizmeti vermektedir. Sizden kefil ve gelir belgesi de istenmesi durumunda bunları ibraz etmek durumundasınız.

elden taksitle telefon
Elden Taksitle Telefon İmkanı 2022

Tekonosa Elden Taksitle Telefon

2022 yılından önce teknosa mağazalarında senetle telefon satılıyordu. Ama son dönemlerde artık bu satışların yapılmadığını ve ancak ya nakit satışların olduğu ya da kredi kartı ile taksitli satışların olduğu bilinmektedir. Bu nedenle eğer kredi kartı sahibi değilseniz Teknosa’dan taksitle cep telefonu satın almanız pek mümkün olmayacaktır.

Mediamarkt Senetle Alışveriş

Mediamarkt mağazaları direkt elden senetle cep telefonu vermek yerine, mağaza içinde bulunan Bankalara ait mini kredi stantları aracılığı ile mini cep telefonu kredisi çıkartıp size hiç para vermeden telefon vermektedir.

Deniz Bank ile yaptığı anlaşma gereği, kendisinden telefon satın almak isteyen müşterilerini, Medimarkt şubelerinde bulunan Denizbank mini kredi stantlarına yönlendirmektedir. Burada kendisine mini kredi çıkan kişiler bu krediyi elden almayıp, direkt mağazanın hesabına geçirmektedir. Mini kredi limiti değerinde de bir akıllı cihaz satın alınabilmektedir.

Mediamarkt’tan taksitle telefon alanlar bankaya her ay ödemelerini yapacaktır.

İlgili: Kredi Notu Düşüklere Kredi

Arçelik Senetle Telefon Veriyor

Arçelik mağazaları da aynen Vestel gibi senetle ürün satışı yapmaktadır. Birçok ilde bulunan ve yerel olarak çalışan Arçelik teknoloji mağazalarına başvuru yaptığınızda aynı gün içinde kutusu açılmamış ve sıfır senetle telefon alabilirsiniz.

Vade sayısı 3 aydan 36 aya kadar çıkabilmektedir. Bu mağaza müdürü ya da mağaza sahibi ile yapacağınız anlaşmaya bağlı olacaktır. Dükkan sahibi sizden güvence olarak, ikametgah adresinizi, maaş bordrosunu isteyebilir.

images 1 1

Evkur Elden Taksitle Eve Teslim Telefon Satışı

Evkur internet üzerinden taksitle birçok ürün satmaktadır. Bu ürünleri evkur sitesi üzerinden beğenip kredi kartınızla hiç ödeme yapmadan kapıdan teslim alacak şekilde satın alabilirsiniz. Evkur sanal mağazacılık sayesinden her gün binlerce kişi taksitle elden ödemeli akıllı telefon sahibi oluyor.

Vade farkı telefon markasına göre değişmektedir. Ama enflasyon oranı ile satış farkı koyulduğu için çok büyük bir fark da söz konusu olmuyor.

Mutlu Evim Elden Taksitli Telefon

Mutluevim evim şu anda Türkiye genelinde en çok elden senetle telefon satışı yapan firmadır. İnternet üzerinden bir ürün beğeniyorsunuz. Bu ürün, android ya da iphone olabilir. Bunu evinize kadar getiriyorlar.

Eve gelen kurye aynı zamanda size bir senet imzalatıyor. Bu senetlerin sayısı, telefon aldığınıza dair yapacağınız ödemelerin vade sayısına göre belirlenir. 12 aylık senetli satışlar en çok yapılan satış türüdür.

Çünkü vade farkının en az olduğu ve müşteri için en uygun satış biçimi budur. Mutlu evimden senetle telefon almak için Mutluevim internet sayfasına girip ürünü beğenmeniz ve siparişi tamamlamak için ev adresinizi, T.C kimlik bilgilerinizi yazmanız gerekmektedir.

images 1
vadeli telefon alma 2022

Senetle Samsung Iphone Sony Xpria Alınabilir Mi?

Senetle elden taksitle telefon almak istiyorum diyenler mağazaları dolaştıklarında genelde bilinmedik Çin markaları ile karşılaşmaktadırlar. İyi bir telefon markası bulamayan kişiler ister istemez, Samsung, İphone ya da Sony gibi bilindik markalarda taksitle satın alma seçeneklerini araştırmaktadır. Şu anda söz konusu ettiğimiz mağazaların birçoğu maalesef 2. Sınıf telefonları taksitle satmaya çalışmaktadır. Eğer tanıdık cep telefonu dükkan sahibi varsa o zaman iphone ya da samsung telefonu senetle satın alabilirsiniz. Şu anda;

Aydın, Çanakkale, Diyarbakır, Mersin, Maraş, Gaziantep, Samsun, Trabzon, Erzurum, Sivas, Konya, Kayseri, Mardin, Şanlıurfa, Edirne, Manisa, Isparta, Eskişehir, Kocaeli gibi daha birçok ilde mağazası bulunan Eve, Çetmen mağazaları marka telefonlar olan İphone ve Samsung cihazlarını elden tasitle satmaktadır.

indir 1
elden taksitle cep telefonu

Senetle Telefon Nasıl Alınır?

Senetle telefon almak isteyenlerin iki seçeneği vardır; Bunlar;

 1. Mağazaya direkt giderek elden taksit imkanı talep etmek
 2. İnternet üzerinden evkur ya da mutluevime başvuru yapmak

Bu iki seçenekten birini tercih eden bir müşteri, her türlü senetleri imzalamak durumundadır. Senetle telefon almak isteyenlerden istenen şartlar şunlardır;

 1. Kredi sicilinin çok kötü olmaması
 2. Sabit bir ikametgah adresinin olması
 3. Mağazanın bulunduğu ilde otuyor olmak
 4. Gelir belgesi sahibi olması
 5. C kimlik bilgilerini açıkça ibraz etmesi
 6. Aynı dükkandan daha önce yaptığı alışverişlerin ödemelerini yapmış olması
 7. 18 yaşını doldurmuş olması
Küçükçekmece Peşinatsız Senetle Cep Telefonu İletişim Telefon Numarası
İstanbulda senetle telefon satan yerler 2022

18 Yaş Altındakilere Taksitle Telefon

18 yaşını doldurmayan yani reşit olmayan kişiler senet imzalayamazlar. Bu kişiler ya da öğrenciler desek daha doğru olacak, bunların taksitle ürün alabilmesi için anne babalarının bunlara kefil olması ve onların adına evrakları imzalamaları gerekmektedir. 18 yaşından küçüklerin sahip oldukları gençlik kredi kartları ile taksitle telefon alınabilmektedir. Kartsız alışveriş yapamayacak olan küçük yaştakiler bunun yerine sahip oldukları ve kendilerine ait olan kredi kartları ile taksitle cihaz satın alabilirler.,

senetle cep telefonu veren magazalar 1280x720
senetle telefon veren mağazalar 2022

Hiç Peşinatsız Vadeli Telefon Almak İçin Yapılması Gerekenler

Hiç peşinat ödemeden vadeli şekilde telefon almak isteyenler her şeyden önce iyi bir vade farkını kabul etmek durumundadır. Vadeli satışlarda her zaman dükkan sahibi komisyon ya da satış farkı adı altına bir zam yapacaktır. Şu anda 4 bin TL olan bazı markalar 36 aylık satışlarda 7-8 bin TL’ye kadar çıkabilmektedir. Bu tür yerlerden senetle telefon alıp büyük zarar etmektense hiç almamak çok daha mantıklı olacaktır.

Senetle telefon alacakların yapması gerekenleri sıralıyoruz;

Çok yüksek vade farkı isteyen mağazalardan alışveriş yapmayın

Senetle telefon almak istiyorsanız bunu marka olan İphone ya da Samsung markalarda yapın

 • Bilindik mağazaları tercih edin
 • Garantili ve kutusu açılmamış olsun
 • İkinci el telefon olmadığına dikkat ediniz
 • İnternet üzerinden satın alacağınız ürünleri kontrol etmeden parasını göndermeyin
 • Sahibinden.com telefon satıyor. Bu site üzerinden alışveriş yaparken çok dikkatli olun ve dolandırılmayın
 • Tanıdık telefoncu varsa onlara öncelik verin
senetle telefon alma
senetle telefon 2022

İnternet Üzerinden Sahibinden.com’dan Senetle Telefon Verenler

İnternet üzerinden elden taksitle telefon satan birçok kişi vardır. Bunların çoğu senetle telefonları 2. El olarak satarlar. Fiyatları uygun ve çok ucuz olduğu için de birçok kişi çok fazla araştırma yapmadan bu kişilerle irtibata geçip elden taksitle telefon almaya çalışmaktadırlar. Burada en büyük sorun telefon bozuk çıkma ihtimalidir.

Eğer telefon bozuk çıkarsa geri verme şansınız olmayacak ve senetleri de imzaladığınız için onları tek tek vadesi geldiğinde ödemek durumunda kalacaksınız.

Bu noktalara dikkat ederek sahibinden sitesi gibi online platformlarda çok emin olmadıkça senetle telefon alma noktasında çok dikkatli olmalısınız.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

7 Yorum

 1. 2 sene önce

  senetle telefon alıcam

deneme bonusu veren siteler deneme bonusu veren siteler deneme bonusu veren siteler deneme bonusu deneme bonusu deneme bonusu veren siteler deneme bonusu veren siteler merit king meritroyalbet meritking meritking madridbet güncel giriş kingroyal giriş meritking casino
promosyon çakmak İnstagram takipçi satın al
Uygulamayı Yükle

Bizi cihazınıza yükleyin ve tüm gelişmelere bir tık yakın olun.

cam show
skype show
skype cam show
whatsapp cam show
cam show
skype show
skypecam show