arama

İstanbul’da Senet İmzalatıp Kredi Veren Firmalar

 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • Ekonomi Uzmanı

İstanbul içinde senetle kredi veren yerlere ve senetle nakit imkanı sağlayan faktöring firmalara vereceğimiz adres bilgisinden yola çıkarak şahsen başvuru yapabileceğiniz gibi iletişim numaralarını buradan alıp telefonla arayarak senetle kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Senetle kredi İstanbul içinde en çok acil borç para bulma yöntemidir. Borç para bulmak ve temin etmek noktasında  bankalar ile çalışmak daha güvenli diye düşünenler için de yine senetle kredi imkanı tanıyan bankalar ve bunların şartlarını, geri ödeme koşullarını ele alacağız.

Bu yazıda bankadan hiçbir şekilde kredi çekemiyorum, elden borç arıyorum diyen Cenk Bey’in 2021 yılında yaşadığı ilginç ve gerçek para bulma olayına şahit olacaksınız. Ama önce size elden senetle kredi veren yerler, elden para bulma kısacası banka dışında kredi  imkanları hakkında özel bilgiler vermek istiyorum. Cenk Bey’in para bulma olayını da detaylı yazdık.

İstanbul Kredi Veren Yerler

Kredi veren yerler arasında bankalar haricinde ilk sırada senetle kredi veren yerler bulunmaktadır. Bunlar, faktöring ve özel finans firmaları olup İstanbul başta olmak üzere birçok ilde faaliyet yürütmektedir.

Önemli bir bilgi vermek gerekirse; borç para almanın değişik yolları vardır. Bunları tek tek yazacağız. Bunların bazıları senetle kredi çekmek  eden nakit para iken bazıları kuyumcudan borç almak, senetle altın almak ya da faktöring firmalardan senet karşılığında kredi çekmek, senetle telefon alıp nakit paraya çevirmek, elden borç veren bazı tefecilere başvuru yapmak, ön ödemesiz komisyonla kredi çıkartan kişilerden yardım istemek ve daha birçok alternatif kredi ve para bulma yollarından söz ediyoruz. Biz yasal olanları tercih ediyor ve bu noktada size yeni nakit kredi imkanları sunuyoruz.

İstanbulda senetle borç ve kredi veren yerler

Senetle Burma Altın Bilezik Ya da Cumhuriyet Altını Alıp Bozmak

Birçok kişi henüz senetle altın satışı hakkında bilgi sahibi değildir. 1990’lı yıllarda güvenli bir alışveriş olarak senetle bilezik, altın külçe, cumhuriyet altını, çeyrek altın gibi ürünleri elden taksitle ya da senet karşılığında kuyumculardan almak mümkündü; ama yakın zaman kadar bu yasaklanmış ve altın bilezik olmak üzere kuyumculardan senetli taksitli altın satışı yasaklanmıştı.

Şimdilerde çıkarılması söz konusu olan bir yasa ile artın senetle altın satan kuyumculara bol bol rastlamak mümkün hale gelecektir. Özellikle nakit paranın kalbi olan İstanbul Mecidiyeköy kuyumcular çarşısında senetle altın satan kuyumcu adresleri artık sanal ortamda bile mümkün hale geldi. Senetle altın satışının başlaması ile birçok kişi güvenilir kuyumculara giderek 3 aydan 36 aya kadar senetle altın satın alabilir. Bunun için resmi bir evraka gerek de yoktur.

Satın alınan bilezikler, çeyrek altınlar ya da cumhuriyet altınlarını aynı yerde ya da farklı bir sarrafta bozabilir ve aynı gün hatta aynı saatte nakit para temin edebilirsiniz.

Senetle Kredi İstanbul

İstanbul genelinde senetle para veren yerler arasında ilk sırada Mecidiyeköy kuyumcular çarşısı esnafı bulunmaktadır. Senetle altın satıp bunun yerine size senetle kredi vermektedirler. Bu krediler uzun vadelere bölünerek banka gibi ödemeler kabul edilmektedir. İstanbul senetle kredi noktasında diğer illerden daha şanslı diyebiliriz.

Mecidiyeköy Senetle Taksitle Altın Satışı

İstanbul il sınırları içindekiler ya da İstanbul dışından gelen kişiler Mecidiyeköy adresinde senetle altın satın alabilir ve kuyumcular ile olan anlaşmalar çerçevesinde 1 yıla kadar taksitlendirme yaptırabilir. Anadolu yakasında taksitli altın satışı birçok kuyumcu tarafından yapılmaktadır; ama önemli olan güven esasıdır. Siz sonuçta sadece senet imzalayıp altın satın alıyorsunuz.

İkili diyalog iyi tutulduktan ve arada ek komisyon ödendikten sonra senetle altın almak çok daha kolay olacaktır. Komisyon tutarı ve istenen güvence, kefil sayısı gibi durumlar tamamen sizin anlaşmalarınıza bağlıdır.

Harita üzerinden Mecidiyeköy Kuyumcular Çarşısı Adresi

Senetle Kredi Veren Faktöring Firmalar

Bankalarla çalışamıyorsanız sizin için bir yöntem daha bulduk. Bu da senetle kredi veren faktöring firmalardır. Bu yerler kendilerine gelen henüz ödeme günü gelmemiş olan senet ya da çekleri anında aynı gün nakit paraya çevirmektedir. Bu senetleri kimin getirdiği önemli değildi. Sonuçta sizin için önemli olan nakit para bulmak değil mi?

Faktöringler de zaten banka ile çalışamayan ya da günü gelmemiş olan değerli evrakları olan kişilere borç para verme işlemi yapmaktadır. Aldığı değerli evrakları da günü gelince onlar da bankaya giderek bozar ve paralarını alırlar. Burada dikkat edilmesi gereken unsur şudur; Faktöringler yasal kurum olup sizden komisyon isteyecektir. Sonuçta paralarını işletmek zorunda kalıyorlar.

Elden para veren kişiler

Para veren faktöring firma telefon ve iletişim için buraya tıklayın.

1. ABC FAKTORİNG A.Ş.
2. ACAR FACTORİNG A.Ş.
3. AK FAKTORİNG A.Ş.
4. AKDENİZ FAKTORİNG A.Ş.
5. AKIN FAKTORİNG A.Ş
6. ANADOLU FAKTORİNG A.Ş
7. ANALİZ FAKTORİNG A.Ş.
8. ARENA FAKTORİNG A.Ş.
9. ATAK FAKTORİNG A.Ş.
10. ATILIM FAKTORİNG A.Ş.

Bu firmaların yanı sıra koçfinans gibi özel kredi çıkartan şirketlere de göz atabilirsiniz.

Sicili Bozuk Olanlara Kredi Veren Bankalar ve Sicil Affı

Bir yöntem de sicili bozuk kişiler için gelsin. Siciliniz bozuk ise siz de 2021 yılında çıkması söz konusu olan kredi sicil affına başvuru yaparak kredi çekebilir duruma gelebilirsiniz. Şu anda bankalar sicili bozuk müşterilerine kredi vermiyor.  Bu doğru olsa da sicil affı sonrası bu yasak kalkacak ve herkes kredi çıkartılması söz konusu olacaktır.

Sicil affı kesin çıkar mı onu bilemeyiz ama siz sicili bozuk olanlara kredi veren bankalara başvuru yapmadan sicil affını bekleyebilirsiniz.  Kredi sicil affı Türkiye Bankalar Birliği ve  TBMM tarafından ilan edildiğinde resmi gazete bunu bildirir hemen. Peki hangi bankalar sicili bozuk kişilere kredi imkanı tanıyor?

 1. Aktif banka
 2. Burgan Bankası
 3. ICBC Bank
 4. Banka Chinna
 5. Finans Bank kara listeye kredi çıkartıyoruz diyerek kredi vermektedirler.

Ama bu bankalar sizden;

İpotek, kefil, araba ipoteği, ev ipoteği gibi birçok garanti istenmektedir. Bunları temin edebilirim ve acil para lazım bulmam lazım diyorsanız istenilen şartların en azından bir tanesini tamamlayabilir ve kredi isteyebilirsiniz.

Sicili bozuk olanlara kredi veren bankalar için detaylı bilgi için; Bozuk sicile kredi 

Senetle Elden Nakit Borç Para Veren Kuyumcular

Şimdilerde bazı kuyumcu esnafları tefeci gibi senetle borç para vermeye başladı. Ama baştan sözyleyelim, kim olursa olsun senetle borç para vermek suçtur. Bunu unutmayın. Faizle elden nakit para almak yasal değildir. Ama bazı kuyumcular altın satıyor gibi el altından tefeci gibi para vermektedir. Tefeci adres ve tefeci telefon numarası arayan kişiler nedense hep kuyumcular ile karşılaşmakta ve onlardan senetle borç para almaktadır.

İstanbul’da Anadolu yakasında ve Avrupa yakasında senetle kredi veren kuyumcular vardır; ama denk gele kimse size para vermez. Biz bunun yerine size senetle altın almanızı salık veriyoruz. Bu daha hızlı kesin bir yoldur.

Taksitle altın satan yerlerin harita bilgisi;

Senetle altın satan kuyumcular

Ön Ödemesiz Kredi Çıkartan Yerler

Şimdi bilgisini vereceğimiz yerler yasal kurumlar olup sizden ön ödeme talep etmeden size kredi çıkartıyoruz diyen kişi ya da firmalardır. Bunların finansal danışmanlık yetki belgesi bulunup bu kişiler sizin yerinize banka ile anlaşmalı bir kredi çekiyor. Size bir nevi kefil oluyor yani kefilli kredi çekerek size aynı gün içinde istediğiniz kadar para veriliyor.

Söz gelimi size 40 bin TL Lazımsa bu firma size banka yolu ile hesabınıza 40 bin yatırıyor ve siz ön ödeme yapmadan kredinizi alıyorsunuz. Ama firma sizden komisyon isteyeceği için bankadan söz gelimi 45 bin çeker ve 5 bin tl’yi de komisyon olarak kendi hesabına yasal olarak alır ve parayı keser.

Bu da Avrupa yakasında ve Anadolu yakasında sıkça yapılan kredi çektirme işlemidir. Zeytinburnu, Bağcılar, Esenyurt gibi ilçelerde kredi çıkartılır ilanları her yerde bulunur duruma gelmiştir.

Bu yerlere armut ilan sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz. Komisyonla kredi veren yerler ve komisyonla kredi çıkartan kredi danışmanlık firmaları için armut.com sitesine göz atınız. Orada 25 adet finans kurumu vardır. Kredi çıkartan yerlerin iletişim, telefon ve adres bilgileri ilgili linkte yer almaktadır.  Kredi danışmanlık firmaları (bknz)

Ek bilgi ve danışmanlık hizmetleri için kariyernet üzerinden buraya da göz atabilirsiniz.

Bağcılar Zeytinburnu ve Esenyurt’ta Senetle Borç Veriyorum İlanları

Normal kişiler senetle kredi çıkartılır ya da senetle borç dağıtıyorum diyerek ilan veriyorsa bu noktada dikkat ediniz.  Sizden kurye parası ya da dosya parası diye para alırlar ve ortadan kaybolurlar. Zaten buna tefecilik de denildiği için yasal değildir. Sizin daha çok belge sahibi olan kredi danışmanlık firmaları ile çalışmanız gerekmektedir. Bunlar da İstanbul ilinde daha çok Esenyurt, Bağcılar ve Zeytinburnu ilçelerinde bulunmaktadır. Bu yerlere şahsen başvuru yaparak anında nakit kredi sahibi olabilirsiniz. Peki kimler senetle kredi çıkartıyor ya da veriyor?

Elden Taksitle Kredi İmkanı

Para bulmanın birçok yolu var; ama önemli olan kimseye para kaptırmadan ve mümkünse çok fazla faiz vermeden işlemlerinizi halletmektedir. Bunun için özellikle senetle taksitle elden para alırken lütfen dikkat ediniz. Faktöring firmalar size elden kredi imkanı vermez, bankalar elden para vermez, özel kredi danışmanlık firmaları da bu noktada yardımcı olmaz. Elden taksitle kredi için aklınıza her ne kadar tefeciler gelse de bunun yerine size belli bir komisyonla kredi çıkartan yerleri, kuyumcuları, ikrazatçıları tavsiye ediyoruz. Yasal olanlar ile çalıştıktan sonra hiçbir zaman sorun yaşamazsınız.

İşte altın tavsiye geliyooor.

Kutusu Açılmamış Telefon Üzerinden Kredi Çekmek

Bunu merak ediyorsanız hemen anlatayım; Telefon firmaları, hat şirketleri ile anlaşmalar yapan bazı özel mini kredi şirketleri vardır. Bunlar size elden satış yapmak kaydı ile telefon satıyor gibi yapıyorlar; ama telefon satışı sadece kağıt üstünde yani cebinizden para çıkmıyor. Bu şirket aynı saat içinde size teslim ettiği telefonu kutusu açılmadan sizden tekrar satın alıyor.

Tabi aynı para ile değil. Cebinizde söz gelimi 100 TL var. Şirket yetkilisi sizi evinizde ya da iş yerinizde ziyaret ediyor. Size 4000 TL’ye telefon satıyor. Tabi 4000 TL’lik senet imzalıyor ve isteğe göre 36 aya kadar taksit imkanı sağlanıyor.

Bu telefonun kutusu açılmadan sizden aynı dakika içinden 3500 TL’ye geri satın alınıyor ve 3500 tl NAKİT PARA AYNI SAATTE SİZE ELDEN TESLİM EDİLİYOR. Siz diğer 4000 TL’yi ise 36 ay boyunca taksitler halinde ödüyorsunuz. Yani 500 TL komisyon karşılığında 3500 TL sahibi oluyorsunuz. Bunu daha yüksek rakamlar ile de yapabilir ve parasal ihtiyaçlarınızı giderebilirsiniz.

Evkur ve Mutluevim Teknoloji Mağazalarından Senetle Ürün Alıp Bozdurabilirsiniz

Türkiye genelinde senetle ürün satan birçok yer vardır. Bunlardan ürün alıp kutusunu açmadan başka bir mağazada satabilir ve ürün değerinde nakit para alabilirsiniz. Bunun için en ideal yer Mutluevim sanal mağazadır. Bu mağaza üzerinden senetle alışveriş yapıp özellikle akıllı telefon ya da laptop satın alabilirsiniz. Bu ürünleri aynı gün başka mağazalarda elden satarak elden nakit para bulabilirsiniz. Bu banka kredisinden de daha az komisyon ödemek yani daha az faiz ödemek anlamına gelmektedir.

Günü Gelmemiş Senetleri Temin Ederek Senet Kırma Yapıp Para Bulmak

Tanıdık esnafınız mutlaka vardır. Bunların elinde 6 aylık ya da 1 yıllık vadesi gelmemiş senetleri alabilir ve bunları Faktöing firmalar vererek komisyon karşılığında paranızı alabilirsiniz. Söz gelimi senet üzerinde 30 bin yazıyor olsa bile siz erken ödeme alacağınız için faktöring firma size 27 bin TL verecektir; siz de arada kalan 3 bin TL karşılığında nakit para bulmuş olacaksınız.

NOT: Senet kırdırma yöntemi ile nakit para temin edilebilmektedir. Şu anda Senetle kredi veren bankalar aracılığı ile senetlerinizi hemen paraya çevirebilirsiniz. Şu anda Ziraat Bankası bu işlemi yapmaktadır. Daha fazla bilgi için senetle kredi veren bankalar yazımıza göz atmanızı tavsiye ederiz.

Borç Para Veren Kimseler ve Hayırsever İş Adamları

Çaresiz kişiler her şeye başvuru yapar. Ama bazı hayırsever iş adamları kişilerin bu durumunu ciddi şekilde gördükten ve zor durumdaki kişiye inanırsa o zaman kesenin ağzını açar. Türkiye’de ve özellikle birçok para yardımı yapan hayırsever iş adamları, ünlü futbolcu, sanatçı, meşhur kişiler vardır. Bu kişilere doğru bilgi verilip mağduriyetler anlatılabilirse o zaman hayırsever kişilerin para yardımı yapması kesin olacaktır.

Kişiler genelde hastam var, ameliyat parası için borç para arıyorum, acil bugün para bulmam lazım ve kredi çekemiyorum diyerek para bulmak istemektedir. Bu kişiler doktor raporu ile yardımsever iş adamlarının kapısını çalarsa mutlaka yardımcı olacak birilerini bulacaktır.

Cenk Bey Nasıl Para Bulduğunu Anlatıyor

“ Kredi notum düşük olduğu için bankalar bana kredi vermiyor diyerek bilinçsiz bir şekilde onlarca kurumla ve özellikle diğer bankalara kredi başvurusu yaptım. Her ret cevabının kredi sicilimi bozduğunu bilmiyordum ve en sonunda kara listeye girdim. Kara listeye girince kredi çekemez hatta başvuru yapamaz oldum.

Ama paraya ihtiyacım olduğu için banka harici kredi özellikle senetle kredi hatta elden borç para bulma telaşına girdim. Yukarıda yazıların bazıları bana uyuyordu; ama bazıları özellikle komisyonlu kredilerde komisyon çok yüksek olduğu için bana uygun olmadığını düşündüm. Ama özellikle kutusu açılmamış telefon olayı dikkatimi çektim. Hemen İstanbul Zeytinburnu, Bağcılar, Esenyurtta şubesi olan kredi şirketini telefonla aradım.

Aynı anda çok güvendiğim 3 arkadaşıma da rica ederek onlara da telefon istedik. Sonunda temsilci geldi ve elimize 4 adet değeri 8 bin TL olan telefonları verdi. Biz de parasını istiyoruz deyince tekrar satın alarak bu sefer elden 30 bin TL verdi; ama biz şirkete senetle 32 bin TL kredi ile borçlandık. 12 aya böldürdüm ama en azından parasal nakit ihtiyacım da giderildi. Bankaya gidecek olsaydım belki de 10 bin TL faiz ödeyecek ve daha çok zor durumda kalacaktım. Bu sitede elde ettiğim bilgiler sayesinde senetle kredi buldum. Çok teşekkür ediyorum.”

İlgili; Kredi notu düşük olanlara kredi

Cenk Bey’in para ihtiyacını yasal yollarla halletmesine sevindik. Şimdi sıra siz de dolandırıcılara para kaptırmadan para bulabilir ve istediğiniz yerde kullanabilirsiniz.

Borç Kapatan Yerler

Bonus bilgi; Eğer krediyi borçlarınızı kapatmak için almak istiyorsanız o zaman borç kapatılır diyen şirketlere de başvuru yapabilirsiniz. Bununla ilgili birçok Hürriyet gazetesinde bir yazı kaleme alınmış ve borç kapatan yerlerin şartları da ele alınmıştır. Yazının tamamı için “borç kapatan firmalar” başlıklı haberi okuyabilirsiniz. Senetle kredi veren yerler, senetle borç para veren yerler ve kişileri yöntemleri ile birlikte başvuru noktalarını ele aldık. Merak ettiklerinizi soru sor bölümünde sorabilirsiniz.

 • Emre
  4 ay önce

  13000 TL ye kadar borç verebilirim

  6
  yorum beğen
 • Erol Özdemir
  7 ay önce

  Bana para razim

  1
  yorum beğen
 • Faturalı Hatta Kredi 2021 ( Başvuru Şartları ve Limitleri )
  8 ay önce

  […] İlgili: İstanbul’da senetle kredi veren yerler […]

  4
  yorum beğen
 • Senetle Kredi Veren Bankalar ZİRAAT BANKASI SENETLE KREDİ 2021
  8 ay önce

  […] ya da gelir durumları krediyi karşılamayacak kadar kötü durumdadır. Bu kişiler için senetle kredi verenler konulu yazımızda özelikle İstanbul ve Marmara bölgesinde olan okuyucularımız için güzel […]

  4
  yorum beğen
 • Senetle Telefon Almak İstiyorum Diyenlere Elden Taksitle Telefon 2021
  9 ay önce

  […] İlgili; Senetle kredi verenler […]

  12
  yorum beğen
 • snn
  11 ay önce

  ıyı gunler bankalardan kredi cekemeyenler kredi gecıkmesı olanlar kredı kartı gecıkmesı olanlar yasal takıpte olanlar ıcraatlık olanlar skor puanı dusuk olanlar ssk sı olmayanlar her turlu kredı cıkarılır uzun vadede arayın yardımcı olalım 0536

  17
  yorum beğen
 • Ahsen kara
  1 sene önce

  Acil 10bine ihtiyacım var yardımcı olurmusunz

  18
  yorum beğen
 • Mehmet
  1 sene önce

  Selamlar bmehmet@gmail.com dan gmail ile dönüş yapın.
  Senetle veya üzerinize bir tapu varsa değeri kadar isteğiniz parayı taksitle çekebilirsiniz ve sadece 1.15 faiz oranıyla tek yapmanız gerek DM atmak !

  18
  yorum beğen
 • Baran koscui
  1 sene önce

  Bana acil 15 bin tl nakit lazim çocuğumun ameliyatı için ben senetle geri oderim söz veriyom 054378142

  12
  yorum beğen
 • Serkan
  1 sene önce

  Merhaba sadece 15 bin tl ye kadar ihtiyacı olan arkadaşlar için söylüyorum kredi yazın tekrar kredi yazın sonra out olan adresine gönderin yardımcı olmaya çalışayım fakat 15 bin tl üstü olanlar rahatsız etmesin

  18
  yorum beğen
 • TARIK ÇAY
  1 sene önce

  çok acil 6000 tl ihtiyacım var 532 543 70

  15
  yorum beğen
 • Mert
  1 sene önce

  Krediye ihtiyacı olan kişiler yazsın 5 433460 beşyüz kırk üç kırk altı otuz üç otuz sadece wapsap tan yaz

  17
  yorum beğen
 • İbrahim
  1 sene önce

  İstanbuldayım.Çok acil 5000 lira lazım.
  05301307 arayın qörüşelim

  17
  yorum beğen
 • Kuyumcudan Kredi Kartıyla Altın Almak 2020 Taksit Sayısı – Ekonomist Türkiye
  1 sene önce

  […] İstanbul’da Senetle Kredi İmkanı […]

  22
  yorum beğen
 • Sezen05387764084
  2 sene önce

  Mrb acil 45 50 bine ihtiyacim var saglikla ilgili eksigim var gelirim iyi acil bana ulasabilirmi senetle para verenler ipotek yok ona gore yazarsaniz

  22
  yorum beğen
 • Selo
  2 sene önce

  Acil para lazim 435 68 56

  23
  yorum beğen
 • Selo
  2 sene önce

  Acil para lazim 0534 435 68

  23
  yorum beğen
 • serkan
  2 sene önce

  20000 ihtiyacım var aylık 1000 lira öderim

  22
  yorum beğen
 • Ali
  2 sene önce

  Merhaba cidden yardimci olacak biri var mı

  24
  yorum beğen
 • Ali
  2 sene önce

  Acil on bin lazım bana ulasin 054378325

  22
  yorum beğen
 • sinan
  2 sene önce

  ıyı gunler bankalardan kredi cekemeyenler kredi gecıkmesı olanlar kredı kartı gecıkmesı olanlar yasal takıpte olanlar ıcraatlık olanlar skor puanı dusuk olanlar ssk sı olmayanlar her turlu kredı cıkarılır uzun vadede arayın yardımcı olalım 054562269

  27
  yorum beğen
 • Recep ertay
  2 sene önce

  Dönüs yapmanızi rica ederim.

  19
  yorum beğen
 • Mertcan kartal
  2 sene önce

  Bana acil 15.000 tl para lazim dugun yapicam irtibat icin: 0553 734 145

  26
  yorum beğen
 • ALTAY
  2 sene önce

  Acil 60 bin lazım kredi kapatmak için 0544 sekizyuz doksanbes elli

  23
  yorum beğen
 • aukredi@gmail.com
  2 sene önce

  acil kredi tfk temas mail adresiniz

  23
  yorum beğen
 • Bekir
  2 sene önce

  merhaba 15000 tl nakit ihtiyacı var.Telefon 0553823191

  21
  yorum beğen
 • Özlem Dursun
  2 sene önce

  Acil senetle borç paraya ihtiyacım var lütfen biri yardımcı olsun iletişim 0534 343 92

  22
  yorum beğen
 • Önder
  2 sene önce

  Cemi acil 120 bin TL’ye ihtiyacım var ev kendi evim tapu var LĞTFEN acil dönüş yaparmısın

  15
  yorum beğen
 • ismail
  2 sene önce

  Devlet memurlarina aninda nakit imkani saglanir 0534 074 35 mail ica5650@gmail.com

  16
  yorum beğen
 • Ismail
  2 sene önce

  Merhaba oncelikle devlet memurlarina nakit imkan sagliyoruz aramaniz yeterlidir 0534 074 35 cep mail. ican50@gmail.com aninda nakit imkani

  19
  yorum beğen
 • Esra
  2 sene önce

  Merhaba 4aydır evimizin kirasını ödeyemedik. Faturalarımızı arda birikti. Esim 4aydır ișsiz. Yardımcı olurmusunuz lütfen. esra_g***@hotmail.com

  16
  yorum beğen
 • Efe
  2 sene önce

  30 bin tl nakite ihtiyacım var 36 ay vadede kamu personeliyim yardımcı olacak sıfır beşyüz elli dört yüz yirmi dokuz y srasın acil İstanbul pendik

  17
  yorum beğen
 • Senem
  2 sene önce

  Murat telın son iki rakamı çıkmamış yasak yanı bana sade son iki rakamı yazarmısınız krd almak ıstıyoruz

  20
  yorum beğen
 • Senem
  2 sene önce

  Senetle para verenler bana ulasabılırmı dileks09@gmail.com

  16
  yorum beğen
 • hakan
  2 sene önce

  senetle kredi lazim cemi bey yardim edermisinz

  19
  yorum beğen
 • İbrahim Kaplan
  2 sene önce

  Slm acil nakite ihtiyacım var bu no dan ulasirsaniz sizlere dua ederim

  19
  yorum beğen
 • 3kredi@gmail.com
  2 sene önce

  acil kredi tfk temas eposta

  14
  yorum beğen
 • ziiploan@gmail.com
  2 sene önce

  3% acil kredi tfk temas epostal

  19
  yorum beğen
 • Bilal
  2 sene önce

  memurum senetle krediye ihtiyacım var

  14
  yorum beğen
 • Gülten kıyak
  2 sene önce

  Mehtap hanim numarayi verebilirmisiniz tamamini

  9
  yorum beğen
 • Hakki
  2 sene önce

  Mehtamhanimbanada yardımcı olurmusunz numarasini verseniz nasıl altına senetle

  13
  yorum beğen
 • hale
  2 sene önce

  30000 lazım kredi puanım düşük kredi kullanamıyorum
  gerçekten bu şartlarda nakit bulabilecğim biyer vaesa yardımcı olursanız sevinirim esnafım ve çok sıkıntıdayım

  13
  yorum beğen
 • hale
  2 sene önce

  kredi kullanan arkadaslar numaralar okunmuyor yardımcı olursanız sevinirim
  30000ihtiyacım var kredi puanım düşük

  16
  yorum beğen