Ziraat Bankası kart şifremi unuttum ne yapmalıyım?

featured
Ziraat Bankası kart şifremi unuttum ne yapmalıyım?
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ziraat Bankası kartınızın şifresini unuttuysanız size buradan Bir dakikanızı alacak bir çözüm sunarak kaç Rize İyidere almanızı sağlayabilir. Ziraat Bankası kart şifremi unuttum ne yapmalıyım? Ziraat Bankası kart şifresi nereden alınır? En kolay yoldan Ziraat Bankası kart şifresi alma yöntemleri işte bu yazımızda.

Ziraat Bankası kart şifresi nereden alınabilir?

Ziraat Bankası kartınızı ATM yerleştirdiğinizde sizden 4 haneli bir kart şifresi tuşlamamız istenir. Toplamda 3 tane şifre tuşlama hakkınız vardır. 3 denemede de yanlış tuşa bu yaptığınız da kartınıza bloke getirilir.

Bu aslında sizin için güvenli bir yöntemdir yani başkasının eline geçen kartınızın başkası tarafından art niyetli kullanılmamasına yönelik bir tedbirdir. Peki siz gerçekten kart şifrenizi unuttuysanız bu adımda ne yapmaz? İşte kart şifrenizi unuttuğunuzda yapmanız gerekenleri açıklıyoruz.

Ziraat Bankası kart şifresi yenileme 2020

Ziraat Bankası kart şifrenizi unuttuysanız yeni bir kart şifresi almanız gerekmektedir yani kart şifresi yenileme yapmanız gerekmektedir. Ziraat Bankası kart şifrenizi yenilemek için 444 00 00 numara Ziraat Bankası müşteri hizmetlerini arayıp burada sesli yanıt sisteminden kart şifresi yenileme işlemlerini yapabilirsiniz.

Ziraat Bankası müşteri hizmetleri direk bağlanma problemi olduğu için müşteri hizmetlerini canlı bağlanmak yerine sesli yanıt sistemi ile işleminize devam ederek kart şifrenizi anında yenileyebilirsiniz.

Ses sisteminde sizden bazı özel bilgiler edecek olup güvenli adımlarını geçtikten sonra yeni kart şifresi belirleme işlemi yapabilirsiniz. Kart şifresini yeniledikten sonra bankamatik kartınız yerleştirdiğinizde bazı durumlarda bankamatik güvenlik adım olarak sizden yeni bir kart şifresi isteği bilmektedir.

instagram izlenme hilesi

Bu anlamda ikinci bir kart şifresi tekrar yenileyerek en son sürekli olarak kullanacağınız kart şifrenizi tekrar Ama bazı durumlarda ATM’ler müşteri hizmetleri ile yapmış olduğumuz görüşme sonrası verilmiş olduğunuz kaç şifresini kabul ederek yeni bir kart şifresi yenileme işlemi yapmanıza istemeyebilir.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

deneme bonusu selimpasaspor.org
izmir profilo servisiBursa Haberelf bar vozol
Uygulamayı Yükle

Bizi cihazınıza yükleyin ve tüm gelişmelere bir tık yakın olun.