arama

Ankara Tefeci Telefon Numaraları ve Adresleri

  • İhsan Demir

Ankara’da oturan vatandaşlar maddi çıkmaza girdiklerinde son çare olarak tefeci aramaktadırlar. Bu yönden Ankara’da tefeci telefon numaraları ve tefeci adreslerini internet üzerinde araştırmaya koyulmaktadırlar. Yine diğer yazılarımızda olduğumuz gibi bu yazımızda gerçek bilgileri varsa gerçek iletişim bilgilerine ve uyanır yapmak durumundayız.

Ankara’da borç para veren tefeciler vardır

Ankara merkez ve ilçelerinde yasa dışı tefecilik yapan onlarca kişi vardır. Ama bu tefecilerin vermiş oldukları nakit paraların yasal olmadığına ve tespit edilmesi halinde hem borç para veren kimseden hem de borç alan kimselerin bazı hukuki sorunlar yaşanacağını ifade etmek isteriz. Buna rağmen halen tefeci arıyorum, borç para veren kimse arıyorum diyorsanız bu yine sizin bileceğiniz iştir biz sizlere uyarımızı yaptık.

Ankara ilinde tefecilik yapan kişi ve dikkat ediniz

Ankara Türkiye’nin en büyük illerinden bir tanesidir ve bundan dolayı da banka haricinde gerçekten birçok kişi faiz ile borç para vermektedir. Kişiler hayırsever oldukları için ya da para yardımı yapmak istedikleri için bu parayı vermezler. Bunun tam tersi çok yüksek faizler istedikleri için ve senet imzalattıkları için insanların zor durumunu kullanarak para verirler.

Aynı zamanda tefecilik bir suç işlemiş olduğu için de Ankara tefecileri genellikle bu işlemi el altından yani merdiven altı dediğimiz yasal olmayan yollardan yaparlar. Para bulmak ve nakit ihtiyacını karşılamak için son çare tefecileri bulmak isteyen kişilerin yine de bu yola başvurulmamalı ve bazı değişik banka haricinde para bulma bulma yollarının tavsiye ediyoruz.

Ankara Tefeci

Ankara’da tefeci nasıl bulurum?

Baz okuyucularımız yorum kısmında genelde tefeci arıyorum diye sorular sorulmaktadır. Ankara ilinde gerçekten her ne kadar olmasa da ifade etmek gerekirse borç veren kimseler vardır. Biz bundan telefon numaralarını ya da iletişim bilgilerini bilmiyoruz. Zaten Ankara’ya da olsun yakın illerde Çankırı, Aksaray, Konya Kırşehir Yozgat Afyon-eskişehir yani bu Ankara çevresinde olan İllerde tefecilik yapan kişilerin asla ve asla gerçek kimlik bilgilerine ya da iletişim bilgilerine internet üzerinde vermezler.

Vermiş oldukları borç paraları kanun dışı faizle verdikleri için alenen açık bir şekilde ilan çıkarak para vermezler. Bundan dolayı Ankara ilinde ve ilçelerinde tefeci Mustafa olsun tefeci tefeci Erol gibi şahıslar adı altında ilan verenlere inanmayınız bunların gerçek olmadığını söyleyebiliriz.

Ankara ilçeleri olan; Altındağ Akyurt Ayaş Beypazarı Çankaya Çubuk Elmadağ Etimesgut Gölbaşı Haymana kazan Keçiören Mamak Polatlı Pursaklar Şereflikoçhisar Sincan Yenimahalle ilçelerinde el altından tefecilik yapanlar vardır ama bu kişiler her ne kadar sizde irtibata geçme çalışsa da bunları güvenilmeyeceğini ve son çayı da olsa bunlardan borç para alınmayacağını yine de ifade etmek isteriz.