arama

Evlere Sabun Paketleme İşi Veren Firmalar

 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • Ekonomi Uzmanı

Ev hanımlarına özel olarak evde çalışabilecekleri birçok iş imkanı vardır. Evde ek iş imkanları arasında en çok yapanlar evde sabun paketleme işi, evde kokulu sabun paketleme işi gibi ek işler bulunmaktadır. Birçok kişiyi mağdur eden evde paketleme işi kapora dolandırıcıları hakkında da bilgi verdik ve dikkatli olmanızı istiyoruz.

Fabrikadan evlere sabun paketleme işi veren firmaların ne gibi şartları olduğunu bir gün son paketleme işi için teslimat koşulları neler olduğu ve sabun paketleme işi veren firmaların telefon numaralarını diğer iletişim bilgilerini burada paylaşıyoruz.

Evde sabun paketleme işi verilir mi?

Birçok hediyelik eşya satan işyerleri ve kokulu sabun yapıp da iç piyasaya veren iş yeri tesis tesis içinde yapılan üretimlerin maliyetinin çok yüksek olması nedeni ile artık üretimlerini genellikle fason olarak ev hanımlarına yaptırmaktadır.
Ev hanımları evde bu işleri yapıp daha sonra iş yerlerini teslim ederek bir yandan hem ek gelir elde ederken diğer yandan da firma sahiplerinin daha az maliyetle işlerini yapmalarını sağlamaktadır.

Bu durumlardan dolayı birçok fabrika, atölye ya da genel olarak işyeri sahipleri artık fabrikalarda üretim yapmak yerine evlere iş vermektedir. saman paketleme iş olmak üzere bu tür işleri yapmak isteyen bayanlar ne gibi şartları taşımaları gerekiyor? Evde sabun paketleme işi için nereye başvurulur? Bu tür merak edilen her şeyi yanıtını veriyoruz.

Evde sabun paketleme işi veren firmaların telefon numaraları

Türkiye genelinde kargo ile eve sabun paketleme işi veren firmalar bulunmaktadır. Bu firmaların genel olarak ana merkezleri; İstanbul ve ilçeleri, İzmir, Ankara, Adana, Mersin, Bursa, Aydın, Çanakkale, Balıkesir, Gaziantep ve diğer birçok il sayılabilir.

Evlere sabun paketleme işi veren firmalar

bu saydığımız il ve ilçe merkezlerinin her birinde evde sabun paketleme işi veren dükkan sahipleri ya da firma sahipleri bulunmaktadır evde sabun paketleme işi veren firmaların telefon numaraları Google üzerinden benim işletmem adı altında açık bir şekilde yazmaktadır. Bu telefon numaralarını burada firma gizliliği nedeniyle vermek doğru olmayabilir

Sabun paketleme işine nasıl başvuru yapılır?

Evde sabun paketleyerek ek gelir elde etmeye karar verdiniz. Bu noktadan sonra ilk yapmanız gereken evde paketleme işi veren firmaların iletişim bilgilerini, adreslerini bulmamız Iğdır. iletişim bilgileri olmayan firmaların iş ilanlarına başvuru yapabilmek için aslında en etkili yöntem referanslı bir şekilde paketleme işine başvuru yapmaktır.

Evde paketleme işi veren firmaların her önüne gelene iş siparişi vermeyeceğini biliyoruz. bu firmalar daha çok referansla iş başvurusu yapanların başvurularına değerlendirme almaktadır özellikle bu iş yapan bayan tanıdıklarınız varsa onlardan aynı şekilde iş siparişi için yardım isteyebilirsiniz. Hem sizlere bu eşin Kazancı hakkında bilgi verirken aynı zamanda işin nasıl yapılacağı noktasını da size yardımcı olacaklardır.

Evde sabun paketleme işinin kazancı ne kadar?

Burada hiçbir bayana yanıltıcı bilgi vermeden en net şekilde doğruları açıklamaya çalışıyoruz. Birçok bayan evde ek iş yaparak çok büyük paralar kazanabileceğini hayal edebilir; Ama evde ek iş yaparak kazanılabilecek para miktarı genellikle sınırlı olmaktadır. Özellikle sabun paketleme işi gibi basit işlerin Keloğlan oranları kazançları tatmin etmeyebilir. Eliniz hızlı ise ortalama olarak 7-8 saatlik bir sabun paketleme işinden 30 TL gibi bir para kazanabilirsiniz. O rakam dışarıda iş yapan insanların çalışma saatleri göz önünde tutulduğunda aslında çok az bir rakamdır. Ama evde hem çocuklara bakmak hem de ev işlerini yaparak para kazanmak amacıyla bu işi yapmak isteyenler için ideal bir rakam olabilir.

Evde paketleme yaparak kazanılabilecek para miktarı her bayan için yani ek iş isteyenler için farklı olabilmektedir. vaazları ayda 300 600 TL arası para kazanabilecekken bazı kişiler ise el çabukluğu ile 2 bin TL’ye kadar para kazanabilirler.

Kokulu sabun paketleme dolandırıcılarına dikkat

Son dönemlerde birçok bayan evde sabun paketleme işi için başvuru yapmaktadır. Özellikle 2020 yılında evde çalışarak para kazanmak isteyenlerin sayısı artınca aynı şekilde dolandırıcılığında yeni taktikler geliştirdikleri şahit oluyoruz. Bayanlarda özel ve kokulu sabun, renkli sabun, süs sabunları, salon ve banyo sabunlarının paketlenmesi ve süslenmesinde yapacakları iş başvurularında dolandırıcılara mutlaka dikkat etmeleri gerekmektedir.

Dolandırıcı şahıslar genellikle sabun paketleme işi için bir kapora isteyerek ön ödeme yapılmasını talep etmektedir ama ister kokulu sabun olsun ister diğer türlü banyo sabunları olsun hiçbir şekilde sabun paketleme işinde ön ödeme istenmez. Ön ödeme adı altında para isteyenlerin tamamı %100 bir şekilde dolandırıcıdır diyebiliriz.

Evde Paketleme İşi Dolandırıcılığı

Birçok ev hanımı birkaç kuruş para kazanayım derken maalesef dolandırıcılara para kaptırabiliyor. Dolandırıcı kişilerin taktikleri ön ödeme almaktır. Yani kapora dolandırıcılığı yapan siteler vardır. Bu kişiler aslında ek iş vermezler. Sadece ek iş isteyenlerden ürün göndereceğiz güvence bedeli yani kaparo diye para isterler.

Dikkat: Evde paketleme olsun ya da diğer evlere iş veren firmalar ile ilgili olsun asla kimse kapora istemez. İsteyen kişiler %100 dolandırıcıdır. Bu konuda paketleme işi mağduru olan bayan ya da ev hanımları gerekli yerlere çekinmeden şikayette bulunabilirler. Kimin adına, hangi iban numarasına para yollandıysa onun hakkında şikayetçi olabilirler.

 • Elif
  3 hafta önce

  ben Gaziantep Şahinbey de oturuyorum bize acil iş lazım lütfen paketleme işi olursa bize dönüş yapın biz 7 kişiyiz sürekli paketle işler paketleme işi yapıyorduk lütfen bize dönüş yapın

  3
  yorum beğen
 • Hatice güneş Aydoğan
  1 ay önce

  Eve paketleme isi istiyorum dönüş yaparmisiniz

  4
  yorum beğen
 • Sakin algur
  1 ay önce

  İşe ihtiyacım var Mardin Artuklu Ortaköy yeni yol caddesi cep 536833

  7
  yorum beğen
 • Hilal
  2 ay önce

  İşe ihtiyacım var

  10
  yorum beğen
 • Asiye
  2 ay önce

  İşe çok ihtiyacım var geri dönüş yaparsanız sevinirim…

  14
  yorum beğen
 • Ezgi
  2 ay önce

  Çok acil paketleme işine ihtiyacım var lütfen geri dönüş yapın

  18
  yorum beğen
 • Gamze
  2 ay önce

  İsmim gamze öğrenciyim. pandemiden dolayı işten atıldım. Paraya ihtiyacım var lütfen geri dönüş yapın

  9
  yorum beğen
 • Saliha çelik
  2 ay önce

  Sakaryaa yaşıyorum paketleme işi istiyorum

  15
  yorum beğen
 • Merve
  2 ay önce

  5 kişilik bir ekibiz.Elimiz son derece yatkın ve hızlıdır.Yaptığımız işte temizlik konusunda özellikle hassasiyet gösteririz.İstenilen adet ve zamanda ürünleri teslim alıcağınızdan hiç şüpheniz olmasın.Kendimize güveniyoruz.Dönüş sağlarsanız seviniriz

  11
  yorum beğen
 • Elif
  2 ay önce

  Gaziantep de oturuyorum bu ise ihtiyacım var elim çok yatkın yardımcı olursanız sevinirim

  15
  yorum beğen
 • emel
  2 ay önce

  evde paketleme yaplacak iş arıyorum

  15
  yorum beğen
 • Emine
  2 ay önce

  Elim hızlıdır işimi temiz yaparım 3 kişilik ekibim var geri dönüş olursa sevinirim

  17
  yorum beğen
 • Dilvin yusuf
  2 ay önce

  iş arıyorum acil ihtiyaçm vardır

  12
  yorum beğen
 • Hilal URCAN BAKIR
  2 ay önce

  Daha nce paketleme işi yaptım. İsterseniz ekipte kurabilirim. Acil olarak işe ihtiyacım var. Lütfen dönüş yapın. Çanakkale/ Yenice

  13
  yorum beğen
 • Eylem
  2 ay önce

  Ben sabun paketleme işi için başvuru yapmak istiyorum .ama birkaç yere daha başvuru yaptım cevap alamıyorum inşallah bu sefer cevap alabilirim

  15
  yorum beğen
 • Deniz
  3 ay önce

  İzmir’de yaşıyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum elim çabuktur ihtiyacım var dönüş yaparsanız sevinirim

  14
  yorum beğen
 • EMRE
  3 ay önce

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum bu konuda çok yetenekliyim herkese kolaylıklar diliyorum iyi ve sağlıklı çalışmaları olsun herkesin herkes işe girsin çalışsın bol para kazansın temennitemennimiz Telefon numaram:

  12
  yorum beğen
 • Arzu
  3 ay önce

  Mhb bu işe cok ihtiyaçım var lütfen geri dönüş yapın

  12
  yorum beğen
 • Serpil
  3 ay önce

  İşe ihtiyacım var elim yatkın paketleme işi arıyorum bartın

  11
  yorum beğen
 • Zeynep
  3 ay önce

  Sabun paketleme işi yapmak istiyorum bolu merkezde oturuyorum buğün dönüş yaparsanız sevinirim

  17
  yorum beğen
 • Zeynep
  3 ay önce

  Paketleme işi yapmak istiyorum buğün dönüş yaparsanız sevinirim

  12
  yorum beğen
 • Hatice Demirtaş
  3 ay önce

  İşe çok ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim

  17
  yorum beğen
 • Dilek
  3 ay önce

  Antalya paketleme işi yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

  15
  yorum beğen
 • Hasan Savcı
  3 ay önce

  Geçimim için anne ve babama baktım için çok ihtiyacm var.

  16
  yorum beğen
 • Hasan Savcı
  3 ay önce

  Bu işi yapmak istiyorum bana gore

  16
  yorum beğen
 • Hacer Işık
  3 ay önce

  İstanbul Maltepe’de oturuyorum.İki tane çocuğum var o yüzden çalışamıyorum eşime destek olmak istiyorum evde paketleme işine çok ihtiyacım var.

  13
  yorum beğen
 • Selin
  3 ay önce

  Balikesir paketleme işi arıyorum tel 0506 172 0626

  13
  yorum beğen
 • Deniz Kaygusuz
  3 ay önce

  Bu işe ihtiyacım var lütfen dönüş yapınız.

  9
  yorum beğen
 • Esma
  3 ay önce

  İşe çok ihtiyacım var bana yardımcı olabilirmisinz

  14
  yorum beğen
 • Fatma
  3 ay önce

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum acilen maddi sıkıntı içindeyiz 2 çocuğum var öğrenci dönüş olursa sevinirim

  6
  yorum beğen
 • Fatma
  3 ay önce

  Acil ise ihtiyacim var yardimci olur musunuz

  4
  yorum beğen
 • Sermin Karapınar
  4 ay önce

  İşe çok ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim

  6
  yorum beğen
 • Dicle Çelik
  4 ay önce

  Ben Pınar Manavgattan evde ek ise ihtiyacım var bana ulaşırsanız çok iyi olur

  5
  yorum beğen
 • Mine
  4 ay önce

  Paketleme isi istiyorum yogun olarak sabun ama baska paketleme isleride olur elim hizli 3 kisiyiz

  5
  yorum beğen
 • Ebru
  4 ay önce

  Ankara akdere de oturuyorum işsizim her türlü paketleme işini yaparım.Zamanım çok olduğundan gününden öncede teslim ederim dönüş yaparsanız sevinirim

  4
  yorum beğen
 • Ebru
  4 ay önce

  Bende evde paketleme işi yapmak istiyorum işsizim işe ihtiyacım var bana yardımcı olursanız sevinirim iyi akşamlar

  4
  yorum beğen
 • Aysel
  4 ay önce

  Evde sabun paket işi yapmak istiyoru m yardımcı olursanız sevinirim

  6
  yorum beğen
 • Hülya aytaç
  4 ay önce

  Bu işlerde 4 yıllık tecrübem var uzun süreli bu işi yapmak istyrm tel :0544373928

  3
  yorum beğen
 • Enes
  5 ay önce

  Evde iş arıyorum

  5
  yorum beğen
 • mine
  5 ay önce

  Evde iş yapmak istiyorum. bu konu da deneyimliyim ekip arkadaşlarım da mevcut.

  4
  yorum beğen
 • Leyla Donmez
  5 ay önce

  Iyi gunler sabun paketleme isini istiyorum eve destekte bulunmak istiyorum. Geri donus yaparsaniz sevinirim. Tesekkurler

  7
  yorum beğen
 • Yunusemre
  5 ay önce

  Merhabalar acil ihtiyacım var kendı dükkanım boş. Ve 8 saat boş vaktım var

  5
  yorum beğen
 • Dursune
  5 ay önce

  Evde paketleme işi istiyorum hertürlü paketleme işini yapabilirim üç yıllık tecrübem var teksilde paketleme bölümünde çalıştım şuan ev hanımıyım evde üç kişiyiz zor durumdayız bu işe çok ihtiyacım var dönüş yaparsanız coksevinirim istanbul beykoz

  4
  yorum beğen
 • Dursune
  5 ay önce

  Evde paketleme işi istiyorum hertürlü paketleme işini yapabilirim üç yıllık tecrübem var teksilde paketleme bölümünde çalıştım şuan ev hanımıyım evde üç kişiyiz zor durumdayız bu işe çok ihtiyacım var dönüş yaparsanız coksevinirim

  6
  yorum beğen
 • Lutfu guzelel
  5 ay önce

  Adanada oturuyorum paketleme isi yapmak istiyorum 05415066174

  4
  yorum beğen
 • Dilek
  5 ay önce

  İstanbul ayazağada oturuyorum.paketleme işi yapmak istiyorum.Dönüş yaparsanız sevinirim

  3
  yorum beğen
 • Melisa
  5 ay önce

  Ise ihtiyacim var yardimci olabilirmisiniz

  5
  yorum beğen
 • Ayşe
  5 ay önce

  Nevşehirden Ayşe. Ben evde sabun paketleme. Yapmak istiyorum maddi durumum iyi değil ve kiradayım 2 çocuğum var lütfen paketleme yapmak istiyorum benle acil iletişime geçebilirmisiniz 053621898

  6
  yorum beğen
 • Sabah seyit ismail
  5 ay önce

  Almak istiyoruz 6 kişiyiz ellerimiz hızlı

  6
  yorum beğen
 • Edanur Seyhan
  5 ay önce

  Paraya ihtiyacım var paketleme işi istiyorum iletişime geçer misiniz

  8
  yorum beğen
 • Mine ünal
  6 ay önce

  Tekirdağ çorlu da oturuyorum evde paketleme işi için mesaj attım yardımcı olursanız sevinirim

  9
  yorum beğen
 • necla
  6 ay önce

  maddi sıkıntı gerekçesiyle ek iş yapmak istiyorum elim çok yatkındır bu tarz işlere 4 kişilik bir grubumuz var bu yüzden çok fazla sayıda paketleme yaparız bursa mustafa kemal paşa’da oturuyorum geri dönüş sağlarsanız çok sevinirim

  8
  yorum beğen