Evlere Sabun Paketleme İşi Veren Firmalar

featured
Evlere sabun paketleme işi veren firmalar
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ev hanımlarına özel olarak evde çalışabilecekleri birçok iş imkanı vardır. Evde sabun paketleme işi veren firmaların telefon numarası 2022 yılında en çok aranan konu olmaktadır. Telefon numaralarına dikkat edin çünkü piyasada çok fazla fason dolandırıcı bulunmaktadır.

Evde ek iş imkanları arasında en çok yapanlar evde sabun paketleme işi, evde kokulu sabun paketleme işi gibi ek işler bulunmaktadır. Birçok kişiyi mağdur eden evde paketleme işi kapora dolandırıcıları hakkında da bilgi verdik ve dikkatli olmanızı istiyoruz.

Fabrikadan evlere sabun paketleme işi veren firmaların ne gibi şartları olduğunu bir gün son paketleme işi için teslimat koşulları neler olduğu ve sabun paketleme işi veren firmaların telefon numaralarını diğer iletişim bilgilerini burada paylaşıyoruz.

Evde sabun paketleme işi verilir mi?

Birçok hediyelik eşya satan iş yerleri ve kokulu sabun yapıp da iç piyasaya veren iş yeri tesis tesis içinde yapılan üretimlerin maliyetinin çok yüksek olması nedeni ile artık üretimlerini genellikle fason olarak ev hanımlarına yaptırmaktadır.
Ev hanımları evde bu işleri yapıp daha sonra iş yerlerini teslim ederek bir yandan hem ek gelir elde ederken diğer yandan da firma sahiplerinin daha az maliyetle işlerini yapmalarını sağlamaktadır.

Bu durumlardan dolayı birçok fabrika, atölye ya da genel olarak işyeri sahipleri artık fabrikalarda üretim yapmak yerine evlere iş vermektedir. saman paketleme iş olmak üzere bu tür işleri yapmak isteyen bayanlar ne gibi şartları taşımaları gerekiyor? Evde sabun paketleme işi için nereye başvurulur? Bu tür merak edilen her şeyi yanıtını veriyoruz.

Evde sabun paketleme işi veren firmaların telefon numarası

Türkiye genelinde kargo ile eve sabun paketleme işi veren firmalar bulunmaktadır. Bu firmaların genel olarak ana merkezleri; İstanbul ve ilçeleri, İzmir, Ankara, Adana, Mersin, Bursa, Aydın, Çanakkale, Balıkesir, Gaziantep ve diğer birçok il sayılabilir.

sabun paketleme isi 59a93011cd891608e3f0
Evlere sabun paketleme işi veren firmalar

bu saydığımız il ve ilçe merkezlerinin her birinde evde sabun paketleme işi veren dükkan sahipleri ya da firma sahipleri bulunmaktadır evde sabun paketleme işi veren firmaların telefon numaraları Google üzerinden benim işletmem adı altında açık bir şekilde yazmaktadır. Bu telefon numaralarını burada firma gizliliği nedeniyle vermek doğru olmayabilir

Sabun paketleme işine nasıl başvuru yapılır?

Evde sabun paketleyerek ek gelir elde etmeye karar verdiniz. Bu noktadan sonra ilk yapmanız gereken evde paketleme işi veren firmaların iletişim bilgilerini, adreslerini bulmamız Iğdır. iletişim bilgileri olmayan firmaların iş ilanlarına başvuru yapabilmek için aslında en etkili yöntem referanslı bir şekilde paketleme işine başvuru yapmaktır.

Evde paketleme işi veren firmaların her önüne gelene iş siparişi vermeyeceğini biliyoruz. bu firmalar daha çok referansla iş başvurusu yapanların başvurularına değerlendirme almaktadır özellikle bu iş yapan bayan tanıdıklarınız varsa onlardan aynı şekilde iş siparişi için yardım isteyebilirsiniz. Hem sizlere bu eşin Kazancı hakkında bilgi verirken aynı zamanda işin nasıl yapılacağı noktasını da size yardımcı olacaklardır.

Evde çalışarak kazanç elde etmek için İş Kur programına dahil olmanız gerekmektedir. İş Kur adresine şahsen başvuru yapmak gerekmektedir. İş KUR Telefon numarasını da arayarak iş başvurusu için bilgi alabilirsiniz.

Evde sabun paketleme işinin kazancı ne kadar?

Burada hiçbir bayana yanıltıcı bilgi vermeden en net şekilde doğruları açıklamaya çalışıyoruz. Birçok bayan evde ek iş yaparak çok büyük paralar kazanabileceğini hayal edebilir; Ama evde ek iş yaparak kazanılabilecek para miktarı genellikle sınırlı olmaktadır.

Özellikle sabun paketleme işi gibi basit işlerin Keloğlan oranları kazançları tatmin etmeyebilir. Eliniz hızlı ise ortalama olarak 7-8 saatlik bir sabun paketleme işinden 30 TL gibi bir para kazanabilirsiniz. O rakam dışarıda iş yapan insanların çalışma saatleri göz önünde tutulduğunda aslında çok az bir rakamdır. Ama evde hem çocuklara bakmak hem de ev işlerini yaparak para kazanmak amacıyla bu işi yapmak isteyenler için ideal bir rakam olabilir.

Evde paketleme yaparak kazanılabilecek para miktarı her bayan için yani ek iş isteyenler için farklı olabilmektedir. vaazları ayda 300 600 TL arası para kazanabilecekken bazı kişiler ise el çabukluğu ile 2 bin TL’ye kadar para kazanabilirler.

Kokulu sabun paketleme dolandırıcılarına dikkat

Son dönemlerde birçok bayan evde sabun paketleme işi için başvuru yapmaktadır. Özellikle 2020 yılında evde çalışarak para kazanmak isteyenlerin sayısı artınca aynı şekilde dolandırıcılığında yeni taktikler geliştirdikleri şahit oluyoruz.

Bayanlarda özel ve kokulu sabun, renkli sabun, süs sabunları, salon ve banyo sabunlarının paketlenmesi ve süslenmesinde yapacakları iş başvurularında dolandırıcılara mutlaka dikkat etmeleri gerekmektedir.

Dolandırıcı şahıslar genellikle sabun paketleme işi için bir kapora isteyerek ön ödeme yapılmasını talep etmektedir ama ister kokulu sabun olsun ister diğer türlü banyo sabunları olsun hiçbir şekilde sabun paketleme işinde ön ödeme istenmez. Ön ödeme adı altında para isteyenlerin tamamı %100 bir şekilde dolandırıcıdır diyebiliriz.

Evde Paketleme İşi Dolandırıcılığı

Birçok ev hanımı birkaç kuruş para kazanayım derken maalesef dolandırıcılara para kaptırabiliyor. Dolandırıcı kişilerin taktikleri ön ödeme almaktır. Yani kapora dolandırıcılığı yapan siteler vardır. Bu kişiler aslında ek iş vermezler. Sadece ek iş isteyenlerden ürün göndereceğiz güvence bedeli yani kaparo diye para isterler.

Dikkat: Evde paketleme olsun ya da diğer evlere iş veren firmalar ile ilgili olsun asla kimse kapora istemez. İsteyen kişiler %100 dolandırıcıdır. Bu konuda paketleme işi mağduru olan bayan ya da ev hanımları gerekli yerlere çekinmeden şikayette bulunabilirler. Kimin adına, hangi iban numarasına para yollandıysa onun hakkında şikayetçi olabilirler.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

100 Yorum

 1. 4 sene önce

  ³sakarya

 2. Evde iş arıyorum geri dönüş yaparsanız sevinirim ankarada oturuyorum

 3. 3 sene önce

  Mardin artuklu bende evde sabun paketleme isi istiyorum ve elim seri pratik cocugumun masrafi icin 5422866887

 4. 3 sene önce

  Kahramanmaraş onikişubat da oturuyorum elbeçerim var titiz ve simetrik takıntım vardır düzenli biriyim çalışmaya da ihtiyaçım var memnun kalırsınız yaptığım işten bende çalışamıyorum bebeğim var pandemiden dolayı eşimde çalışmıyor dönüş 5 aydır bu işe çok ihtiyacım var dönüş yaparsanız sevinirim iyi günler

 5. 3 sene önce

  İşe ihtiyacım var almak istiyorum teşekkürler

 6. 3 sene önce

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum çocuklarım olduğu için çalışamıyorum evde birşeyler yapmak istiyorum elim hızlıdır lütfen bana da iş verin

 7. 3 sene önce

  Bu işe çok ihtiyacım var 5 aylık bebegim var mama bile alamıyorum şuan lütfen dönüş yaparsanız sevinirim

 8. 3 sene önce

  Çocuğum var ihtiyaçlarını karşılamak için ihtiyacım var geri dönüş yaparsanız sevinirim. 05427604809

 9. 3 sene önce

  Ben bursada yasıyıtotum paketleme işi yspmak istiyorum lutfen donuş yapım bu numaram 05373278016

 10. 3 sene önce

  Bursada yasiyorum paketleme isi yapmak istiyotum lutfen donus yaparmisiniz bu numaram 05373278016

 11. 3 sene önce

  Ben afyonda ismail paketleme isini yapmak istiyorum cvp verirseniz sevinirim. 5301136747

 12. 3 sene önce

  Reyhan saracKütahya tavsanli da oturuyorum bende sabun paketlemeişi yapmak istiyorumev hanımıyım

 13. 3 sene önce

  Reyhan sarac Kütahya tavsanli da oturuyorum acil paketleme işi yapmak istiyorumihtiyacım var geri dönüş yaparmısiniz

 14. 3 sene önce

  istanbulda ikamet ediyorum yardımcı olursanız sevinirm

 15. 3 sene önce

  İstanbul maltepedeyim kızımı okutmak için paraya ihtiyacım var. yardımcı olursanız sevinirim

 16. 3 sene önce

  İstanbul Esenyurt eve iş istiyorum

 17. 3 sene önce

  Merhaba anadolu yakadı maltepede oturuyorum evde ek iş yapmak istiyorum maddi sıkıntılarım var

 18. 3 sene önce

  Maltepede oturuyorum ek iş yapmak istiyorum paraya ihtiyacım var

 19. 3 sene önce

  manavgat/antalyada yaşıyorum evde paketleme iş yapmak istiyorum yardımcı olun

 20. 3 sene önce

  tekirdağda oturuyorum çocuğum olduğu için dışarda çalışamıyorum evde sabun paketleme işi verirseniz yapmak istiyorum

 21. 3 sene önce

  tekirdağda oturuyorm evde sabun paketleme işi yapmak istiyorum

 22. 3 sene önce

  Sakarya da oturuyorum paraya ihtiyacım var bebek oldugu için dısarda iş bakamıyorum yardımcı olur musunuz

 23. 3 sene önce

  maddi sıkıntı gerekçesiyle ek iş yapmak istiyorum elim çok yatkındır bu tarz işlere 4 kişilik bir grubumuz var bu yüzden çok fazla sayıda paketleme yaparız bursa mustafa kemal paşa’da oturuyorum geri dönüş sağlarsanız çok sevinirim

 24. 3 sene önce

  Tekirdağ çorlu da oturuyorum evde paketleme işi için mesaj attım yardımcı olursanız sevinirim

 25. 3 sene önce

  Paraya ihtiyacım var paketleme işi istiyorum iletişime geçer misiniz

 26. 3 sene önce

  Almak istiyoruz 6 kişiyiz ellerimiz hızlı

 27. 3 sene önce

  Nevşehirden Ayşe. Ben evde sabun paketleme. Yapmak istiyorum maddi durumum iyi değil ve kiradayım 2 çocuğum var lütfen paketleme yapmak istiyorum benle acil iletişime geçebilirmisiniz 053621898

 28. 3 sene önce

  Ise ihtiyacim var yardimci olabilirmisiniz

 29. 3 sene önce

  İstanbul ayazağada oturuyorum.paketleme işi yapmak istiyorum.Dönüş yaparsanız sevinirim

 30. 3 sene önce

  Adanada oturuyorum paketleme isi yapmak istiyorum 05415066174

 31. 3 sene önce

  Evde paketleme işi istiyorum hertürlü paketleme işini yapabilirim üç yıllık tecrübem var teksilde paketleme bölümünde çalıştım şuan ev hanımıyım evde üç kişiyiz zor durumdayız bu işe çok ihtiyacım var dönüş yaparsanız coksevinirim

 32. 3 sene önce

  Evde paketleme işi istiyorum hertürlü paketleme işini yapabilirim üç yıllık tecrübem var teksilde paketleme bölümünde çalıştım şuan ev hanımıyım evde üç kişiyiz zor durumdayız bu işe çok ihtiyacım var dönüş yaparsanız coksevinirim istanbul beykoz

 33. 3 sene önce

  Merhabalar acil ihtiyacım var kendı dükkanım boş. Ve 8 saat boş vaktım var

 34. 3 sene önce

  Iyi gunler sabun paketleme isini istiyorum eve destekte bulunmak istiyorum. Geri donus yaparsaniz sevinirim. Tesekkurler

 35. Evde iş yapmak istiyorum. bu konu da deneyimliyim ekip arkadaşlarım da mevcut.

 36. Evde iş arıyorum

 37. 3 sene önce

  Bu işlerde 4 yıllık tecrübem var uzun süreli bu işi yapmak istyrm tel :0544373928

 38. 3 sene önce

  Evde sabun paket işi yapmak istiyoru m yardımcı olursanız sevinirim

 39. Bende evde paketleme işi yapmak istiyorum işsizim işe ihtiyacım var bana yardımcı olursanız sevinirim iyi akşamlar

 40. Ankara akdere de oturuyorum işsizim her türlü paketleme işini yaparım.Zamanım çok olduğundan gününden öncede teslim ederim dönüş yaparsanız sevinirim

 41. Paketleme isi istiyorum yogun olarak sabun ama baska paketleme isleride olur elim hizli 3 kisiyiz

 42. 3 sene önce

  Ben Pınar Manavgattan evde ek ise ihtiyacım var bana ulaşırsanız çok iyi olur

 43. 3 sene önce

  İşe çok ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim

 44. 3 sene önce

  Acil ise ihtiyacim var yardimci olur musunuz

 45. 3 sene önce

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum acilen maddi sıkıntı içindeyiz 2 çocuğum var öğrenci dönüş olursa sevinirim

 46. İşe çok ihtiyacım var bana yardımcı olabilirmisinz

 47. 3 sene önce

  Bu işe ihtiyacım var lütfen dönüş yapınız.

 48. 3 sene önce

  Balikesir paketleme işi arıyorum tel 0506 172 0626

 49. 3 sene önce

  İstanbul Maltepe’de oturuyorum.İki tane çocuğum var o yüzden çalışamıyorum eşime destek olmak istiyorum evde paketleme işine çok ihtiyacım var.

 50. 3 sene önce

  Bu işi yapmak istiyorum bana gore

 51. 3 sene önce

  Geçimim için anne ve babama baktım için çok ihtiyacm var.

 52. 3 sene önce

  Antalya paketleme işi yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

 53. 3 sene önce

  İşe çok ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim

 54. 3 sene önce

  Paketleme işi yapmak istiyorum buğün dönüş yaparsanız sevinirim

 55. 3 sene önce

  Sabun paketleme işi yapmak istiyorum bolu merkezde oturuyorum buğün dönüş yaparsanız sevinirim

 56. 3 sene önce

  İşe ihtiyacım var elim yatkın paketleme işi arıyorum bartın

 57. Mhb bu işe cok ihtiyaçım var lütfen geri dönüş yapın

 58. Evde paketleme işi yapmak istiyorum bu konuda çok yetenekliyim herkese kolaylıklar diliyorum iyi ve sağlıklı çalışmaları olsun herkesin herkes işe girsin çalışsın bol para kazansın temennitemennimiz Telefon numaram:

 59. 3 sene önce

  İzmir’de yaşıyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum elim çabuktur ihtiyacım var dönüş yaparsanız sevinirim

 60. 3 sene önce

  Ben sabun paketleme işi için başvuru yapmak istiyorum .ama birkaç yere daha başvuru yaptım cevap alamıyorum inşallah bu sefer cevap alabilirim

 61. 3 sene önce

  Daha nce paketleme işi yaptım. İsterseniz ekipte kurabilirim. Acil olarak işe ihtiyacım var. Lütfen dönüş yapın. Çanakkale/ Yenice

 62. 3 sene önce

  iş arıyorum acil ihtiyaçm vardır

 63. 3 sene önce

  Elim hızlıdır işimi temiz yaparım 3 kişilik ekibim var geri dönüş olursa sevinirim

 64. evde paketleme yaplacak iş arıyorum

 65. Gaziantep de oturuyorum bu ise ihtiyacım var elim çok yatkın yardımcı olursanız sevinirim

 66. 3 sene önce

  5 kişilik bir ekibiz.Elimiz son derece yatkın ve hızlıdır.Yaptığımız işte temizlik konusunda özellikle hassasiyet gösteririz.İstenilen adet ve zamanda ürünleri teslim alıcağınızdan hiç şüpheniz olmasın.Kendimize güveniyoruz.Dönüş sağlarsanız seviniriz

 67. 3 sene önce

  Sakaryaa yaşıyorum paketleme işi istiyorum

 68. 3 sene önce

  İsmim gamze öğrenciyim. pandemiden dolayı işten atıldım. Paraya ihtiyacım var lütfen geri dönüş yapın

 69. Çok acil paketleme işine ihtiyacım var lütfen geri dönüş yapın

 70. 3 sene önce

  İşe çok ihtiyacım var geri dönüş yaparsanız sevinirim…

 71. 3 sene önce

  İşe ihtiyacım var

 72. 3 sene önce

  İşe ihtiyacım var Mardin Artuklu Ortaköy yeni yol caddesi cep 536833

 73. 3 sene önce

  Eve paketleme isi istiyorum dönüş yaparmisiniz

 74. ben Gaziantep Şahinbey de oturuyorum bize acil iş lazım lütfen paketleme işi olursa bize dönüş yapın biz 7 kişiyiz sürekli paketle işler paketleme işi yapıyorduk lütfen bize dönüş yapın

 75. 3 sene önce

  Merhaba izmir’ de yaşıyoruz evde paketleme işi yapmak istiyoruz teşekkürler.

 76. 3 sene önce

  5 kişilik bir grup var her türlü paketleme işi yaparız işe çok ihtiyacım var. Ağrı Doğubeyazıt ta kalıyorum

 77. 3 sene önce

  Merhabalar izmirde ikamet ediyorum her türlü paketleme işini temiz,titiz ve istenilen şekilde teslim edebilirim daha önce bu tür işler yaptım

 78. 3 sene önce

  Evde sabun paketleme işi yapmak istiyorum lutfen geri donus yapın

 79. 3 sene önce

  Evde paketleme yapmak istiyorum acil dönüş yapın

 80. 3 sene önce

  Evde sabun paketleme yapmak istiyorum gaziantepte yaşıyorum yardımcı olursanız sevinirim

 81. 3 sene önce

  Evde sabun paketleme işi istiyorum

 82. 3 sene önce

  Evde sabun paketleme işi istiyorum geri dönüş yaparsanız sevinirim

 83. 3 sene önce

  Merhabalar Eskişehir’de ikamet ediyorum 17 yaşında lise öğrencisiyim ek gelire çok ihtiyacım var sabun paketleme işi yapmak istiyorum geri dönüş yaparsanız sevinirim

 84. 3 sene önce

  İstanbulda yaşıyorum öğrenciyim evde paketleme işi yapmak istiyorum

 85. 3 sene önce

  İzmir Çiğli de yaşıyorum bu işe çok ihtiyacım var evde 4 kişiyiz el becerilerim çok iyidir geri dönüş yaparsanız sevinirim

 86. Paketleme işi yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim kayseri’den yazıyorum geri dönüs yaparsanız sevinirim

 87. 2 sene önce

  istanbul evde paketleme işi talep ediyorum

 88. 2 sene önce

  Ben merve 20 yaşındayım Daha önce bu işi yaptım Günde 350 ile 400 arasında yapıyorum yanımda 3 kişi çalışıyor yoğunluğa göre adet miktarı yükselebilir

 89. 2 sene önce

  Evde sabun paketleme işi yapmak istiyorum lütfen geri dönüş yapın

 90. 2 sene önce

  Evde sabun paketleme işi yapmak istiyorum Ankarada oturuyorum lütfen geri dönüş yapın

 91. 2 sene önce

  merhabalar kastamonu merkezde oturuyorum aktif olarak vodafone bayisi çalışanıyım boş zamanlarımda hem hobi hemde ek kazanç olarak işinize talibim

 92. 2 sene önce

  Merhaba ben övrenciyim kirada oturyorum ek işe ihtiyacım var .Lütfen dönüş yaparsaniz çok mutlun olacagım teşekkürler

 93. 2 sene önce

  Kayseri kocasinan kayabaşı mah. de oturuyorum bende sabun paketleme işi yapmak istiyorum ev hanımıyım bu işe ihtiyacım var yardımcı olursanız çok mutlu olurum …

 94. 2 sene önce

  Dönüş yaparmisiniz olumlu olumsuz

 95. 2 sene önce

  bursada yaşıyorum evde iş yapmak istiyorum lütfen dönüş sağlarmıısnız

 96. 2 sene önce

  Evde iki cocugum var evde paketleme isine cok ihtiyacim var. Istambul Kaĝithane/Sanayi mahallesinde oturyorum. Dönüş yaparsanyz sevinirim

 97. 2 sene önce

  Evde paketleme yapmak istiyorum ihtiyacım var lütfen dönüş yaparmisiniz

 98. evde sabun paketleme istiyorum iktiyacım var dönüş yaparsanız sevinirim.

 99. 2 sene önce

  Evde sabun paketleme isi yapmak istiyorum

 100. 2 sene önce

  Evde paketleme yapmak istiyorum ihtiyacım var dönüş sağlar mısınız

deneme bonusu veren siteler deneme bonusu veren siteler deneme bonusu canlı bahis siteleri canlı casino siteleri deneme bonusu deneme bonusu veren siteler deneme bonusu veren siteler merit king meritroyalbet meritking meritking madridbet güncel giriş kingroyal giriş meritking casino
İnstagram takipçi satın al
Uygulamayı Yükle

Bizi cihazınıza yükleyin ve tüm gelişmelere bir tık yakın olun.

skype show
cam show
whatsapp show
görüntülü sohbet siteleri
canlı sohbet siteleri
görüntülü chat
+18 sohbet siteleri