İstanbul’da Evlere Paketleme İşi Veren Firmalar

İstanbul’da Evlere Paketleme İşi Veren Firmalar

Evde ek iş imkanı 2019 yılında bayanlara en çok para kazandıran meslek haline geldi. Öyle ki iş ekibini oluşturan kişiler, hem sigortalarını yatırıp hem de evden dışarı çıkmadan evde çalışarak para kazanabilmektedir. Özellikle İstanbul’da paketleme işi veren firmalar sayesinde evde ek gelir elde eden binlerce kişi vardır. Birçok kişi, evlere iş veren firmaların iletişim bilgilerini, sipariş şartlarını ve kimlerin iş verdiğini merak etmektedir. Bu yazımızda, hem ek iş veren kişilerin verdikleri ilanları hem de onlar ile nasıl iletişime geçeceğinizi anlattık. Ayda evden çıkmadan 3000 TL kazanan kadınların para kazanma teknikleri için yazımızın devamına bakınız.

Evde Paketleme İşi

Evde paketleme işi; genelde bayanlara yönelik olan; ama son zamanlarda, yaşlısı, genci, erkeği ve kadını ile herkesin başvuru yapabildiği, sipariş alabildiği ve evde çalışarak para kazanma mantığı üzerine kurulu bir iş alanıdır. Bu işi veren kişiler, fabrikadaki paketleme işinden daha ucuza bu işi yaptırabildikleri için genelde ekibi olan bayanlara ya da erkeklere bu işi fason olarak verip hem başkasına iş imkanı sağlamakta hem de işletme olarak daha karlı çıkmaktadır. Bazı işletmeler de sigortasız olarak evde bayan çalıştırmak sureti ile paketleme işi verebilmektedir. Bu sektör her sene çok hızlı büyüdüğü için, İstanbul başta olmak üzere tüm Türkiye geneline yayılmış bir durumdadır. Ve aylık kazanç olarak da bazı kadınların 5 bin TL para kazandığı ifade edilmektedir. Peki bu işi veren firmaları hangileri ve kimler aracılığı ile verilmektedir? Başvuru nasıl ve nereye yapılır? İşte detaylar…

Evlere İş Veren Firmalar ve Eve İş Veren Kişiler (İstanbul İçi)

Bu yazımızda her ne kadar İstanbul içinde evlere paketleme işi veren firmalardan söz edecek olsak da, bu firmaların özellikle kargo ile evlere iş veren yerler olduğu düşünüldüğünde 81 İl merkezine iş gönderilebilmektedir. Bu da başta, İzmir, Ankara, Adana, Bursa, Manisa, Denizli, Konya, Erzurum, Sivas, Eskişehir, Afyon, Mersin, Samsun, Diyarbakır, Aydın, Muğla, Balıkesir gibi büyük kent merkezlerinde oturan herkesin direkt sipariş alabileceklerini göstermektedir.

Saydığımız il merkezlerine ve özellikle İstanbul içine iş veren bu yerlerin başında küçük ve büyük tekstil fabrikaları gelmektedir. Paketleme, iplik temizleme, katlama, ütü işi, etiketleme işi gibi işler çok yoğun olarak sipariş almaktadır. Bu da fabrika sahiplerinin daha fazla iş çıkartıp iş isteyenlere göndermesi anlamına gelmektedir. İşte iş veren bazı firmalar;

 • A&C Tekstil A.Ş
 • Beyran Tekstil
 • Nergizler Tekstil
 • Çağlayan Tekstil

Topraklar Giyim Sanayi Bu saydıklarımız İstanbul içinde fasonlar aracılığı ile evde paketleme işi veren fabrikalar olup, ayrıca il dışında da sipariş verebilmektedir. Ama uzak illere az sipariş verilmez. Toplu sipariş istenmesi durumunda hemen fabrikaların telefon numaraları aranıp iş için anlaşma yapılabilir.

Bu fabrikalar gibi yüzlerce fabrika ve küçük tekstil atölyesi evde iş verebilmektedir. İstanbul içinde hangi semtlerde yoğun sipariş verildiğini aşağıda ek olarak yazdık.

Zeytinburnu Tekstil İşleri

İstanbul Zeyinburnu, evde tekstil temizleme işi verilen en yoğun ilçedir. Her ne kadar ruhsatsız olsa da yüzlerce hatta binlerce apartman altında birer tekstil atölyesi kurulmuş durumdadır. Bu yerlerde çalışan bayanlar elbette var; ama daha ucuz maliyeti olduğu için Zeytinburnu içindeki evde iş isteyen bayanlara iş verilmektedir. Bu atölye sahipleri bizzat kendileri, kendi araçları ile ev ev dolaşıp etiketi kesilecek ya yapıştırılacak olan elbiseleri, ütülenecek olan elbiseleri ya da kutulanmadan önce katlanacak olan giyim ürünlerini dolaştırır. Verilen siparişlerden ne kadar kazanacağınız sizin yapacağınız pazarlığa aittir. Ama işi bilen bayanlar tek başına evlerini geçindirecek kadar para kazanabilmektedir.

Bağcılar Tekstil İşleri

Bağcılar’da oturanlara yönelik olarak yine tekstil işi ağır basmaktadır. Bağcılar’da evlere iş dağıtan fason kişiler, araçları ile ev ev dolaşıp siparişleri vermekte ve daha sonra iş bitiminde siparişleri teslim almaktadır. Bunun için ödemeler iş bitimi ya da avans olarak iş öncesi alınabilmektedir. Bağcılar’da bulunan tekstil atölyelerine gidilerek şahsen iş istenebilir. Bunun için ek bir telefon numarası maalesef yoktur. Şahsen başvuru yapılması gerekmektedir.

Esenyurt Evde Ek İş İmkanları

Esenyurt İstanbul’un en büyük ilçesidir. Bu da en fazla iş siparişinin burada olduğu anlamına gelebilmektedir. Hem kalabalık nüfusu hem de çok fazla iş merkezinin olması nedeni ile her zaman evde iş isteyen bayanlara bir iş imkanı verilebilmektedir. Peki nasıl iş alınabilir?

Bunun için tanıdıklar size referans olmak durumdadır. Tanıdık komşu ve akrabalarınız bu işi alıp da zamanında teslim ediyorsa size de referans olup sizin de para kazanmanızı sağlayabilir. Birçok bayan internet üzerinden sipariş almaya çalışmaktadır ki bu yanlış bir adım olur. İnternet üzerinden değil; şahsen başvuru yapılmaktadır. İşi kendiniz bulmalısınız. Biz size nerede bulabileceğinizi söylüyoruz. İş vermek gibi bir uygulamamız yoktur. Ama bazı durumlarda, iş verenler bize ulaşıp güvenilir ekip isteyebilmektedir. Biz de kimseye kefil ve aracı olmadan gelen mesajı olduğu gibi paylaşıp iş veren ile iş isteyenleri burada buluşturabiliyoruz ki bu Esenyurt için de geçerlidir.

Esenyurt evde ek iş imkanları başında, var olan tekstil atölyelerinden alınacak olan paketleme ve etiket yapıştırma işleri gelmektedir. Ütü yapmak da isteyebilirsiniz. Bunun için dediğimiz gibi çevrenizde varsa tekstil iş merkezlerine giderek başvuru yapabilirsiniz.

Avrupa ve Anadolu Yakası- Kartal ve Pendik Evde Çalışarak Para Kazanma

Avrupa Yakasında; Esenyurt, Bağcılar, Zeytinburnu gibi iş alanlarının çok olduğu yerleri yazdık. Ayrıca Anadolu yakasında, Kocaeli fabrikalar bölgesine, organize sanayi bölgeler, Çatalca bölgelerinde bu işi ekip olarak veren büyük firmalar da vardır. Bu kişilerin hazır ekipleri olduğu için ancak yakın çevreniz vasıtası ya da bizzat fabrikalara iş başvurusu yapmak sureti ile iş sahibi olabilirsiniz.

Pendik, Kartal gibi yerlerde daha öce fabrikalarda çalışan bayanlar, fabrika sahiplerinin güvenlerini kazandıktan sonra evlere iş alabilmektedir.

Kargo İle Evlere İş Veren Yerler

İstanbul içinde kargo ile evlere iş veren fabrikalar vardır. Bunların isimleri; Topraklar Tekstil, Cemetekstil, Narin Tekstil, H.C.C Tekstil, Kanyon Tekstil gibi büyük tekstil firmaları kargo ile evlere ek iş vermektedir. Bu yerlerden iş siparişi alabilmek için, fabrikalara şahsen başvuru yapmalısınız. Ayrıca size verilecek paketleme ürünleri çok pahalı olacağı için sizden bir teminat da istenebilir. Söz gelimi 5 bin TL değerinde size ürün verilip bu ürünü geri getirmemeniz durumunda fabrika zor durumda kalacaktır. Bundan dolayı ilk zamanlar birkaç siparişe kadar sizden bir güvence istenebilir. Bunu sağladıktan sonra para kazanmak için ilk siparişinizi alabilirsiniz.

Fabrikadan Evlere İş Veren Firmalar 2019

İstanbul’da binlerce fabrika vardır. Bunların çoğu kendi bünyesinde işlerini halletmekte ve dışarıya ürün yapım işi vermemektedir. Ama oran olarak bunların yanında az olsa da küçümsenmeyecek kadar fazla sayıda fabrika fasonlar aracılığı ile hem evlere hem de diğer küçük iş yerlerine iş vermektedir. Bu kimi zaman kendi araçları ile yapılmaktadır. Kimi zaman ise kargo ile yapılmaktadır. Kargo ile evlere iş veren firmaların en büyük özelliği fason çalışmalarıdır. Bu da sizin şahsen iş alamamanız anlamına gelmektedir. Fason çalışan kişiler sizin adınıza bir ekip kurum sizin için sipariş alacak ve hem sizden hem de diğer fabrikalardan komisyon alıp aracılık yapacaktır. Fabrikadan komisyonsuz iş almak için, bu işi yapan kadın ya da erkekler vasıtası ile onların ekibine katılmanız gerekmektedir. Yoksa sıfırdan bu işe başlıyorsanız bir fason ile çalışıp ona da aracılık parası ödemeniz gerekecektir.

Fabrikadan evlere iş veren firmaların vermiş oldukları 2019 yılına ait en yaygın iş imkanlarının başında evde etiket işi gelmektedir.

Evde Etiket İşi Veren Firmalar

Her fabrika ürettiği ürüne kendi etiketini yapıştırmaktadır. Bu genelde boyun arkası ya da kol etiketi olmaktadır. Bazen da bel içinde olabilmektedir. Sıfır ürün üreten fabrikalarda bu iş genelde fabrika içinde yapılmaktadır. Ama özellikle Çin, Hindistan gibi ülkelerden çok ucuza getirilen hazır giyim ürünlerinizin üzerinden yabancı isimli etiketler bulunmaktadır. Bu etiketlerin kesilip ayrıca Türk tekstil fabrikasının etiketi yapıştırılması gerekmektedir. Bu da genelde fabrika değil evlerde yapılmaktadır. Yani kısacası etiket yapıştırma ve kesme işi istiyorsanız İstanbul içindeki, tekstil ithalatı yapan fabrikalara ve firmalara başvuru yapılması gerekmektedir.

İstanbul Evde Ek İş İmkanları 2019

Evde Yapılacak İşler Hangileri

İstanbul’da evde yapılacak o kadar çok iş var ki.. Biz en çok para kazanmanızı sağlayacak ve hem evde çok zaman harcamayacağınız işleri sizin için saydık. Bunlar arasında özellikle kına paketleme işi, davetiye iş,, magnet buzdolabı süsü, sünnet süsleri ve kına süsleri ilk sırada yer almaktadır. Bunlardan her ay 2000 TL para kazanma şansı elde edebilirsiniz. Ama bazı iş verenler sizi sömürmek isteyebilir. Bu duruma dikkat ederek hakkınız olanı istemeyi unutmayın.

Kına Paketleme

Kına paketleme işi; Kına gecelerinde misafirlere dağıtılan küçük torbalara ya da değişik paketleme şeklinde yapılarak dağıtılan kınaların evde paketlenmesi işidir. Bu en çok para kazandıran işlerin balında gelip oldukça kolaydır. Evde çoluk çocuk herkesin katkısı ile hemen bitirilebilecek olan bu işleri genelde organizasyon şirketleri vermektedir. Bunun yanı sıra ayrıca, kına malzemesi satan düğüncü dükkanları da bu işi verip bayanlara ek gelir sağlamaktadır. Çevrenizdeki dükkanları gezerek iş siparişi isteyebilirsiniz.

Davetiye

Sünnet, düğün, nikah ya da diğer özel günler için hazırlanan bazı davetiyelerin katlanması için verilen işlerdir. Davetiyeler her geçen gün daha değişik çıkıp, el emeği isteyen türlerinden artış olmaktadır. El emeği ile hazırlanacak olan davetiyeler de evde ek iş olarak verilmektedir. Bu siparişleri de düğüncü mağazaları, nikah şekeri satan yerler, davetiyeciler ve matbaa dükkanlarını gezerek alabilirsiniz.

Magnet Süs Eşyası

Buzdolabı yapıştırma süs eşyaları, magnet yapımı işi de alabilir ve kısa sürede bunları teslim ederek evde ek gelir elde edebilirsiniz. Zaten  şu anda piyasada bulunan buzdolabı yapıştırma süs eşyalarının tamamı ev ortamında yapılmaktadır. Siz de süs eşyası satan yerlere başvuru yaparak bu işleri alabilirsiniz.

Sünnet Süsleri

Sünnet çocukları için hazırlanan evde çok pratik olarak yapılan süs eşyalarını, sünnet malzemesi satan yerlere danışarak alabilirsiniz. Çevrenizde varsa bu tür dükkanlara bizzat gidip iş isteyebilir ya da iş veren yerler hakkında bilgi isteyebilirsiniz.

Evde Ütü İşi

Evde ütü yaparak para kazanmak son zamanların moda mesleği haline geldi. Özellikle çalışan bayanların zaman bulamaması nedeni ile evde biriken ütülenecek elbiseler, evde ütü yapan bayanlar aracılığı ile ek gelir haline dönüştürülmüş bir meslek haline geldi. Artık kadınlar kuru temizlemecilere çok para vermek yerine toplu olarak bayanlara ütü işi verip daha az para harcama imkanı elde etmektedirler.

Evde Para Kazandıran İşler 2019

2019 yılında evde para kazandıracak işlerin listesi o kadar uzun ki. Biz size birkaç tanesi hakkında bilgi verebiliriz. Bunların başında evde paketleme işi gelmektedir. Bunun yanında, evde süs eşyası yapmak, evde davetiye katlamak, evde kına paketleme işleri revaçta olan işlerdir. Bunların yanı sıra;

 • Evde gözleme yapmak
 • Börek açmak
 • Kısır yapmak
 • Mantı Yapmak
 • Sarma Sarmak
 • Çiğ Köfte Yapmak

Gibi daha birçok iş kolunda faaliyet yürütebilir ve ek gelir elde edebilirsiniz. İyi yazabiliyorsanız ve bu alanda yeteneğiniz varsa makale yazarak da para kazanabilirsiniz.

Evde Paketleme İşi İletişim ve Telefon Numaraları

Evde paketleme işi isteyenler için bu yerlere nasıl ulaşabilecekleriniz yukarıda yazdık. Ayrıca internet üzerinden paketleme elemanı isteyen firmalar ve iş verenler de vardır. Bunların adreslerini ve telefon numaralarını yazdık. İşte paketleme işi veren yerlerin telefon ve iletişim bilgileri; İş ilanları için başvuru adresini aşağıda verdik. Ayrıca, telefonla görüşmek isteyenler için;

0212 900 3288 88 Telefonu arayabilirsiniz. Bunun yanında; Meraklılar Gıda için;

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Telefon                :              0216 466 95 95( pbx) – 0216 364 92 86

Faks       :              0216 313 43 09

Adres    :              İMES Sanayi sitesi E kapısı karşısı Şehit Sok. No:48 Şerifali Ümraniye İstanbul

Not: Sadece paketleme elemanı alınacaktır. Evde ek iş verilmez.

Evde Paketleme İş İlanları

Aşağıda isimleri geçen firmalar ve fabrikalar İstanbul genelinde paketleme görevlisi aramaktadır. Bu iş evlerde değil, fabrikaların ilgili paketleme bölümlerinde verilmektedir. Kadın ve erkekler için verilen bu ilanlara başvuru için; https://www.eleman.net/is-ilani/paketleme-elemani-i2237232 adresine girip başvuru yapılabilir.

 • Habit Saglikli Gida Urunler San.Tic. A.S
 • Meraklılar Gıda San.Tic.Ltd.Şti.
 • Ümraniye
 • MAZİN KOZMETİK MEDİKAL PAZ.LTD ŞTİ
 • Habit Saglikli Gida Urunler San.Tic. A.S

İşkur’un Evde Ek İş İmkanları 2019

İşkur tarafından evde ek iş imkanı sağlanmaktadır. Bu bizzat işkur tarafından verilmez; ama işlur ile anlaşması olan şirketler tarafından verilmektedir. İşkur’un evde ek iş imkanları 2019 yeni ve güncel ilanları için verdiğimiz şu adrese girebilirsiniz. İşkur evde iş imkanı

Not; İşkur evde iş imkanlarına başvuru için İşkur’a üye olmalısınız. Halihazırda sigortalı bir işte çalışmayıp sabit bir adresinizi olması gerekmektedir. İşkur engellilere ve muhtaçlara yönelik olarak daha öncelikli iş imkanı sağladığını da unutmayınız.

Etiketler: , , , , ,

Bu yazı için 42 yorum yapıldı:

 1. sibel savaş dedi ki:

  selam;
  Köy Hizmetleri Bölge Müdürlüğünden emekliyim. 2 aile olarak daha önce de paketleme işinde çalıştık. titiz çalışır,ürünleri kusursuz teslim ederiz. Evlere paketleme ya da etiketleme işi veren firmalarla çalışmak isterim.
  Mail adresime ulaşırsanız sevinirim.
  Teşekkürler

 2. SELMA dedi ki:

  İYİ GÜNLER
  BENİM EK İŞE İHTİYACIM VAR. EVDE PAKETLEME İŞİ YAPABİLİRİM. MAİL ADRESİMDEN ULAŞABİLİRSİNİZ

 3. Neslihan koçak dedi ki:

  Iyi akşamlar ismim neslihan bi oğlum var ev hanımıyım evde paketleme isi yapmak istiyorum

 4. Pelin dedi ki:

  Merhaba ede bos zamanimi degerlendirmek istiyorum el becerim vardir paketleme isi yapmak istiyorum

 5. Seher dedi ki:

  Merhaba el işim vardır daha önce yaptım yardımcı olurmusun

 6. Tuba dedi ki:

  Merhaba istanbul buyukcekmecede oturuyorum evde is yapmak istiyorum

 7. Özgür dedi ki:

  Merhaba ben Ümraniye de oturuyor ve evde ekiş yapmakistiyorum ve

 8. Muge dedi ki:

  Adım muge bursa da oturuyorum paketleme ısı ıstıyorum ek gelıre ıhtıyacım var tskkurler

 9. Seda dedi ki:

  Daha once paketleme isi yaptim farkli firmalarda artik evde yapmak istiyorum hemen baslayabilirm

 10. Melisa dedi ki:

  Merhaba.Ben Melisa. Istanbul üniversitesi adalet bölümü öğrencisiyim. Evli ve 7 aylık gebeyim. Bir yandan okul harcım bir yandan da şimdiden başlayan bebek masraflarını gidermekte zorlanıyorum. Açıköğretim öğrencisi olduğum için derslerimden arta kalan zamanı ek iş yaparak değerlendirmek istiyorum. Benimle birlikte 2 eltim de çalışacak. Eğer mesajımı dikkate alırsanız iş yetiştirme konusunda insaAllah sizi mahcup etmeyecegimizi bilmenizi isterim. Beni biraz bilgilendirirseniz sevinirim. Hayırlı akşamlar😊

 11. Füsun Akpınar dedi ki:

  Ben İstanbul Maltepe’de oturuyorum.her türlü paketleme işi yapabilirim.Lütfen dönüş yapın.

 12. birgül ülke dedi ki:

  4leventte oturuyorm evde is yapabilirim ürünleri almayı kendım yapabilirim
  arayınız

 13. Rabia dedi ki:

  Iyi gunler ankarada yasiyorum. Evde paketleme nikah sekeri , ariyorum. Ellerim hizli ve pratiktir. Geri donus yaparsaniz sevinirim

 14. Kader dedi ki:

  Kağıthane Gültepe de oturuyorum paketleme montaj veya elişi yapabilirim hızlıyım çok acil işe ihtiyacım var

 15. Kader dedi ki:

  İstanbul Kağıthane de oturuyorum paketleme montaj veya elişi yapabilirim acil işe ihtiyaçım var

 16. deniz gözgen dedi ki:

  iyi günler evde ek iş yapabilirim.küçük çocuğum olduğu için çalışamıyorum.

 17. deniz gözgen dedi ki:

  istanbul zeytinburnun da oturuyorum evde hertürlü iş yaparım.küçük çocuğum olduğu için çalışamıyorum ek işe ihtiyacım var.

 18. osman tellioğlu dedi ki:

  ben emekliyim kendievimde ek iş alip yapmak istiyorum iş verecek olan firma ilk önce ne iş verecek paketlememi dolummu montajmi her ne ise ilk önce görüşüp aramizda sözleşme yazip her şeyine anlaşip devamli çalişacağiz fiyat kaç para aylik kaç para olup anlaşip hemen iş başliyacağiz ona göre çok acil iş istiyorum telefonum 05322*** dan beni arayin görüşelim

 19. Mine dedi ki:

  Ankara yenimahallede oturuyorum her turlu paketleme isini yaparim ev hanimiyim bebegim oldugu icin calisamiyorum

 20. Dilek dedi ki:

  2 çocuk okutuyorum.eşimden ayrıyım ve acil olarak ek işe ihtiyacım var.evimde paketleme işi yapmak istiyorum.Teşekkürler

 21. Gülnare dedi ki:

  Merhaba . İstanbul Kartalda oturuyorum. El becerim harikadır. Evde paketleme ve ya süsleme işleri yapmak istiyorum.

 22. Remziye dedi ki:

  Istanbul Sultangazi. Etiket kesme işi istiyorum. Lütfen dönüş yapın artık.

 23. hediye dedi ki:

  15 kişilik ekibim var etiket işi almak istiyorum b.çekmece tepecik

 24. Dilek sönmez dedi ki:

  Merhaba ben dilek evde paketleme iş yapmak istiyorum 2 çocuğum bunlardan biri bebek biri okula gidiyor evi bırakamam evde iş yapmak istiyorum bu konuda yardımcı olursanız ve dönüş yaparsanız çok sevinirim çocuklarımın bakımları için çalışmam gerekiyor. İstanbul maltepe fındıklı mah ikamet. Ediyorum. Mailden ulaşabilirsiniz

 25. müzeyyen tekpak dedi ki:

  ankara mamakta oturuyorum her türlü paketleme işi yapabilirim 4 kişilik bir ekipim var

 26. Fatma dedi ki:

  Merhba paketleme isi yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim teşekkür ederim

 27. Mine dedi ki:

  Paketleme isi istiyorum safranbolu da oturuyorum

 28. Merve köşger dedi ki:

  Merhabalar ben Merve 20 yaşında ev hanımıyım ek işe ihtiyacım var hızlı ve düzenli bir şekilde teslim ederim İstanbul Bağcılar lütfen yardımcı olursanız sevinirim kolay gelsin

 29. SABIRLI ADAM dedi ki:

  Evde paketleme işi veya tesbih yapabilirim bebekler için ve ufak çocuklar için inciden ve taşlardan özel ayakkabı ve bebe patiğide yapıyorum yardımcı olmanızı rica ediyorum

 30. Rümeysa dedi ki:

  Istanbul / Gaziosmanpaşa tarafında oturuyorum her türlü paketleme işi yapabilirim

 31. Yeliz dedi ki:

  Hayirli isler evde temizleme isi yapmak istiyorum bagcilar istanbul

 32. abdurrahman kavran dedi ki:

  asgari ücretle geçinmeye çalışıyorum eve ek paketleme işi istiyorum

 33. Dönüş dedi ki:

  21 yaşındayım elim hızlı ve pratiktir. Evde ek iş yapmak istiyorum çünkü aileme zor durumumuza destek olmam gerekiyor çocuklarımin başında durarak onlara sahip çıkarak bu işi yapacağına inanıyorum.paketleme isini yaparim. Ve düzenli teslim yaparım verdiğiniz tarihten daha da önce işimi bitiririm çünkü yaptığım işi hırsla ve zevkle yapıyorum..

 34. Rümeysa dedi ki:

  Merhaba ben ümraniyede oturuyorum evde paketleme veya temizleme işi yapmak istiyorum.

 35. Kamil dedi ki:

  İstanbul dışına da iş veriliyor mu teşekkürler

 36. Gülten dedi ki:

  Merhaba sadece İstanbul da olanlaramı veriyorsunuz

 37. Nurgül dedi ki:

  Bende iş istiyorum ben hataydan

 38. Nurgül dedi ki:

  İçinizde sizlere dönüş yapan var mı yardımcı olurmusunuz

 39. Naili dedi ki:

  Merhaba ben naili aslan evde boş zamanimi değerlendirmek istyiorum.. istanbulda yasiorum … lutfen geri donuş yaparmsnz

 40. Selva şeremet dedi ki:

  İstanbul bagcılar da oturuyorum paketleme ve temizleme işlerinde deneyimim var eşime yardımcı olmak için bu işi yapmak istiyorum

 41. Dilek demirci dedi ki:

  Merhaba ben dilek izmirde oturuyorum evde paketleme boncuk dizme vb. Ek işleri yapmak istiyorum daha öncede yaptım dönüş yaparsanız sevinirim işime engel hiçbir durum yoktur çocuk vb. Hızlı ve temiz iş çıkarırız 055380571

 42. Elife Oner dedi ki:

  ATAŞEHİRDE oturuyorum evde iş yapmak istiyorum deneyimim vardir lutfen donus yaparmisiniz

Yorum Yaz