İstanbul’da Evlere Paketleme İşi Veren Firmalar

featured
Evlere Paketleme İşi Veren Yerler
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Evde ek iş imkanı 2022 yılında bayanlara en çok para kazandıran meslek haline geldi. Öyle ki iş ekibini oluşturan kişiler, hem sigortalarını yatırıp hem de evden dışarı çıkmadan evde çalışarak para kazanabilmektedir. Evde paketleme işi veren firmaların telefon numarası 2022 yılında en çok aranan konu haline geldi. Siz de bu firmalar ile iş kur vasıtası ile iletişime geçip evde para kazanmaya başlayabilirsiniz. Nasıl mı? İşte yanıtı yazımızı sonuna kadar okuyun lütfen?

Özellikle İstanbul’da paketleme işi veren firmalar sayesinde evde ek gelir elde eden binlerce kişi vardır. Birçok kişi, evlere iş veren firmaların iletişim bilgilerini, sipariş şartlarını ve kimlerin iş verdiğini merak etmektedir.

Bu yazımızda, hem ek iş veren kişilerin verdikleri ilanları hem de onlar ile nasıl iletişime geçeceğinizi anlattık. Ayda evden çıkmadan 3000 TL kazanan kadınların para kazanma teknikleri için yazımızın devamına bakınız. Evde paketleme işi veren firmalar ve telefon numaraları 2022 detayları yazımızda.

Evde Paketleme İşi Veren Firmalar

Evde paketleme işi; genelde bayanlara yönelik olan; ama son zamanlarda, yaşlısı, genci, erkeği ve kadını ile herkesin başvuru yapabildiği, sipariş alabildiği ve evde çalışarak para kazanma mantığı üzerine kurulu bir iş alanıdır. Bu işi veren kişiler, fabrikadaki paketleme işinden daha ucuza bu işi yaptırabildikleri için genelde ekibi olan bayanlara ya da erkeklere bu işi fason olarak verip hem başkasına iş imkanı sağlamakta hem de işletme olarak daha karlı çıkmaktadır.

Bazı işletmeler de sigortasız olarak evde bayan çalıştırmak sureti ile paketleme işi verebilmektedir. Bu sektör her sene çok hızlı büyüdüğü için, İstanbul başta olmak üzere tüm Türkiye geneline yayılmış bir durumdadır. Ve aylık kazanç olarak da bazı kadınların 5 bin TL para kazandığı ifade edilmektedir. Peki bu işi veren firmaları hangileri ve kimler aracılığı ile verilmektedir? Başvuru nasıl ve nereye yapılır? İşte detaylar…

Semtlere Göre Evlere İş Veren Yerler İstanbul

İstanbul içinde semtlere göre evlere iş veren yerler ve firmalar bulunmaktadır. Bakırköy, Ümraniye, Kadıköy, Sarıyer, Fatih, Küçük Çekmece, Büyük Çekmece, Bağcılar, Zeytinburnu gibi semtlerde iş veren firmalar ve yerler vardır.

Firma olarak semtlere göre evlere iş veren yerler daha çok kargo ile ya da kapıda sipariş almak sureti ile evde ek iş imkanı sağlamaktadır. Semtlere göre ek iş veren yerlerin telefon numaraları, adres bilgileri ise genelde internet üzerinde bulunamaz. Bu kişilerle iletişime geçmek için şahsen başvuru yapmanız gerekmektedir.

Bağcılar Evlere İş Veren Yerler 2022

Bağcılar semtinde evlere ek iş veren yerler genelde tekstil üzerine ek iş vermektedir. Bayanlara evde i yapma imkanı sağlayan bu firmalar kişilerin ayda 2000 TL kazanmasına imkan vermektedir. Bağcılar evlere iş veren yerler ve firmalar hakkında bilgi için aşağıya bakabilirsiniz.

Evlere İş Veren Firmalar ve Telefon Numaraları 2022

Birçok kişi para kazanmak ister. Özellikle evde çalışarak para kazanmak çok güzel bir yöntemdir. Bu nedenle kadınlar özellikle evlere iş veren kişilerin telefon numaralarını büyük bir hevesle ararlar. Peki evlere iş veren yerlerin telefon numarası ve ya da değişik bir iletişim numarası var mıdır?

Bu kişiler asla internet üzerinden ek iş veriyoruz diye telefon numarası yazmaz. Bunlar daha çok elden teslimat yaparlar. Kına paketleme, sabun paketleme, Çeyiz işi, mandal paketleme, Etiket işi, nikah şekeri işi gibi işleri genelde elden sipariş usulü ile yaparlar.

0444 lü telefon numarası ya da 0555 000 00 032 li telefon numarlarından arayan kişilere dikkat edin. Bu kişilerin kapora dolandırıcısı olma ihtimalleri vardır. Bu kişiler toptan çorap, atlet gibi giyim markalarına evde fason paketleme işi veriyoruz diye ilana çıkarlar ama sizin gönderdiğiniz kapora parası sonrası ortadan kaybolurlar.

LCW, koton, zara, trendyol, hepsiburada, getir, yemeksepeti, çiçek sepeti gibi marka olmuş büyük firmalardan aradıklarını ve fason iş vereceklerini söyleyen kişilere inanmayın.

LCW ve KOTON gibi büyük firmalar telefon ile sizle iletişim kurmaz. Genelde alt bayilik olarak iş verirler siz şahsen başvuru yapamazsınız.

Evlere İş Veren Firmalar ve Eve İş Veren Kişiler (İstanbul İçi)

Bu yazımızda her ne kadar İstanbul içinde evlere paketleme işi veren firmalardan söz edecek olsak da, bu firmaların özellikle kargo ile evlere iş veren yerler olduğu düşünüldüğünde 81 İl merkezine iş gönderilebilmektedir.

Bu da başta, İzmir, Ankara, Adana, Bursa, Manisa, Denizli, Konya, Erzurum, Sivas, Eskişehir, Afyon, Mersin, Samsun, Diyarbakır, Aydın, Muğla, Balıkesir gibi büyük kent merkezlerinde oturan herkesin direkt sipariş alabileceklerini göstermektedir.

Saydığımız il merkezlerine ve özellikle İstanbul içine iş veren bu yerlerin başında küçük ve büyük tekstil fabrikaları gelmektedir. Paketleme, iplik temizleme, katlama, ütü işi, etiketleme işi gibi işler çok yoğun olarak sipariş almaktadır.

Bu da fabrika sahiplerinin daha fazla iş çıkartıp iş isteyenlere göndermesi anlamına gelmektedir. İşte iş veren bazı firmalar;

 • A&C Tekstil A.Ş
 • Beyran Tekstil
 • Nergizler Tekstil
 • Çağlayan Tekstil

Topraklar Giyim Sanayi Bu saydıklarımız İstanbul içinde fasonlar aracılığı ile evde paketleme işi veren fabrikalar olup, ayrıca il dışında da sipariş verebilmektedir. Ama uzak illere az sipariş verilmez. Toplu sipariş istenmesi durumunda hemen fabrikaların telefon numaraları aranıp iş için anlaşma yapılabilir.

Bu fabrikalar gibi yüzlerce fabrika ve küçük tekstil atölyesi evde iş verebilmektedir. İstanbul içinde hangi semtlerde yoğun sipariş verildiğini aşağıda ek olarak yazdık.

Zeytinburnunda Atöyelerden Evlere Paketleme İşi Veriliyor

İstanbul Zeyinburnu, evde tekstil temizleme işi verilen en yoğun ilçedir. Her ne kadar ruhsatsız olsa da yüzlerce hatta binlerce apartman altında birer tekstil atölyesi kurulmuş durumdadır. Bu yerlerde çalışan bayanlar elbette var; ama daha ucuz maliyeti olduğu için Zeytinburnu içindeki evde iş isteyen bayanlara iş verilmektedir.

Bu atölye sahipleri bizzat kendileri, kendi araçları ile ev ev dolaşıp etiketi kesilecek ya yapıştırılacak olan elbiseleri, ütülenecek olan elbiseleri ya da kutulanmadan önce katlanacak olan giyim ürünlerini dolaştırır. Verilen siparişlerden ne kadar kazanacağınız sizin yapacağınız pazarlığa aittir. Ama işi bilen bayanlar tek başına evlerini geçindirecek kadar para kazanabilmektedir.

Bağcılar’da Evde Paketleme ve Tekstil İşleri veren Yerler

Bağcılar’da oturanlara yönelik olarak yine tekstil işi ağır basmaktadır. Bağcılar’da evlere iş dağıtan fason kişiler, araçları ile ev ev dolaşıp siparişleri vermekte ve daha sonra iş bitiminde siparişleri teslim almaktadır. Bunun için ödemeler iş bitimi ya da avans olarak iş öncesi alınabilmektedir. Bağcılar’da bulunan tekstil atölyelerine gidilerek şahsen iş istenebilir. Bunun için ek bir telefon numarası maalesef yoktur. Şahsen başvuru yapılması gerekmektedir.

Esenyurt Evde Ek İş İmkanları

Esenyurt İstanbul’un en büyük ilçesidir. Bu da en fazla iş siparişinin burada olduğu anlamına gelebilmektedir. Hem kalabalık nüfusu hem de çok fazla iş merkezinin olması nedeni ile her zaman evde iş isteyen bayanlara bir iş imkanı verilebilmektedir. Peki nasıl iş alınabilir?

Bunun için tanıdıklar size referans olmak durumdadır. Tanıdık komşu ve akrabalarınız bu işi alıp da zamanında teslim ediyorsa size de referans olup sizin de para kazanmanızı sağlayabilir. Birçok bayan internet üzerinden sipariş almaya çalışmaktadır ki bu yanlış bir adım olur. İnternet üzerinden değil; şahsen başvuru yapılmaktadır.

İşi kendiniz bulmalısınız. Biz size nerede bulabileceğinizi söylüyoruz. İş vermek gibi bir uygulamamız yoktur. Ama bazı durumlarda, iş verenler bize ulaşıp güvenilir ekip isteyebilmektedir. Biz de kimseye kefil ve aracı olmadan gelen mesajı olduğu gibi paylaşıp iş veren ile iş isteyenleri burada buluşturabiliyoruz ki bu Esenyurt için de geçerlidir.

Esenyurt evde ek iş imkanları başında, var olan tekstil atölyelerinden alınacak olan paketleme ve etiket yapıştırma işleri gelmektedir. Ütü yapmak da isteyebilirsiniz. Bunun için dediğimiz gibi çevrenizde varsa tekstil iş merkezlerine giderek başvuru yapabilirsiniz.

Avrupa ve Anadolu Yakası- Kartal ve Pendik Evde Çalışarak Para Kazanma

Avrupa Yakasında; Esenyurt, Bağcılar, Zeytinburnu gibi iş alanlarının çok olduğu yerleri yazdık. Ayrıca Anadolu yakasında, Kocaeli fabrikalar bölgesine, organize sanayi bölgeler, Çatalca bölgelerinde bu işi ekip olarak veren büyük firmalar da vardır. Bu kişilerin hazır ekipleri olduğu için ancak yakın çevreniz vasıtası ya da bizzat fabrikalara iş başvurusu yapmak sureti ile iş sahibi olabilirsiniz.

Pendik, Kartal gibi yerlerde daha öce fabrikalarda çalışan bayanlar, fabrika sahiplerinin güvenlerini kazandıktan sonra evlere iş alabilmektedir.

Kargo İle Evlere İş Veren Yerler

İstanbul içinde kargo ile evlere iş veren fabrikalar vardır. Bunların isimleri; Topraklar Tekstil, Cemetekstil, Narin Tekstil, H.C.C Tekstil, Kanyon Tekstil gibi büyük tekstil firmaları kargo ile evlere ek iş vermektedir.

Bu yerlerden iş siparişi alabilmek için, fabrikalara şahsen başvuru yapmalısınız. Ayrıca size verilecek paketleme ürünleri çok pahalı olacağı için sizden bir teminat da istenebilir. Söz gelimi 5 bin TL değerinde size ürün verilip bu ürünü geri getirmemeniz durumunda fabrika zor durumda kalacaktır. Bundan dolayı ilk zamanlar birkaç siparişe kadar sizden bir güvence istenebilir. Bunu sağladıktan sonra para kazanmak için ilk siparişinizi alabilirsiniz.

Fabrikadan Evlere İş Veren Firmalar 2022

İstanbul’da binlerce fabrika vardır. Bunların çoğu kendi bünyesinde işlerini halletmekte ve dışarıya ürün yapım işi vermemektedir. Ama oran olarak bunların yanında az olsa da küçümsenmeyecek kadar fazla sayıda fabrika fasonlar aracılığı ile hem evlere hem de diğer küçük iş yerlerine iş vermektedir. Bu kimi zaman kendi araçları ile yapılmaktadır.

Kimi zaman ise kargo ile yapılmaktadır. Kargo ile evlere iş veren firmaların en büyük özelliği fason çalışmalarıdır. Bu da sizin şahsen iş alamamanız anlamına gelmektedir. Fason çalışan kişiler sizin adınıza bir ekip kurum sizin için sipariş alacak ve hem sizden hem de diğer fabrikalardan komisyon alıp aracılık yapacaktır.

Fabrikadan komisyonsuz iş almak için, bu işi yapan kadın ya da erkekler vasıtası ile onların ekibine katılmanız gerekmektedir. Yoksa sıfırdan bu işe başlıyorsanız bir fason ile çalışıp ona da aracılık parası ödemeniz gerekecektir.

Fabrikadan evlere iş veren firmaların vermiş oldukları 2019 yılına ait en yaygın iş imkanlarının başında evde etiket işi gelmektedir.

Evde Etiket İşi Veren Firmalar

Her fabrika ürettiği ürüne kendi etiketini yapıştırmaktadır. Bu genelde boyun arkası ya da kol etiketi olmaktadır. Bazen da bel içinde olabilmektedir. Sıfır ürün üreten fabrikalarda bu iş genelde fabrika içinde yapılmaktadır. Ama özellikle Çin, Hindistan gibi ülkelerden çok ucuza getirilen hazır giyim ürünlerinizin üzerinden yabancı isimli etiketler bulunmaktadır.

Bu etiketlerin kesilip ayrıca Türk tekstil fabrikasının etiketi yapıştırılması gerekmektedir. Bu da genelde fabrika değil evlerde yapılmaktadır. Yani kısacası etiket yapıştırma ve kesme işi istiyorsanız İstanbul içindeki, tekstil ithalatı yapan fabrikalara ve firmalara başvuru yapılması gerekmektedir.

evde ek is
İstanbul Evde Ek İş İmkanları 2022

Evde Yapılacak İşler Hangileri

İstanbul’da evde yapılacak o kadar çok iş var ki.. Biz en çok para kazanmanızı sağlayacak ve hem evde çok zaman harcamayacağınız işleri sizin için saydık. Bunlar arasında özellikle kına paketleme işi, davetiye iş,, magnet buzdolabı süsü, sünnet süsleri ve kına süsleri ilk sırada yer almaktadır. Bunlardan her ay 2000 TL para kazanma şansı elde edebilirsiniz. Ama bazı iş verenler sizi sömürmek isteyebilir. Bu duruma dikkat ederek hakkınız olanı istemeyi unutmayın.

Evde Kına Paketleme İşi Veren Yerler ve Telefon Numarası

Evde kona paketleme veren yerler genelde düğüncü mağazaları ve organizasyon firmaları olmaktadır. Kına paketleme işi veren yerlerin telefon numarası olarak kına malzemesi satan yerlerin telefon numaraları gösterilebilir.

Kına Paketleme İşi Telefon Numarası: 00767280000

002767210000 numaraları

Kına paketleme işi; Kına gecelerinde misafirlere dağıtılan küçük torbalara ya da değişik paketleme şeklinde yapılarak dağıtılan kınaların evde paketlenmesi işidir. Bu en çok para kazandıran işlerin balında gelip oldukça kolaydır.

Evde çoluk çocuk herkesin katkısı ile hemen bitirilebilecek olan bu işleri genelde organizasyon şirketleri vermektedir. Bunun yanı sıra ayrıca, kına malzemesi satan düğüncü dükkanları da bu işi verip bayanlara ek gelir sağlamaktadır. Çevrenizdeki dükkanları gezerek iş siparişi isteyebilirsiniz.

Davetiye Katlama İşi

Sünnet, düğün, nikah ya da diğer özel günler için hazırlanan bazı davetiyelerin katlanması için verilen işlerdir. Davetiyeler her geçen gün daha değişik çıkıp, el emeği isteyen türlerinden artış olmaktadır. El emeği ile hazırlanacak olan davetiyeler de evde ek iş olarak verilmektedir. Bu siparişleri de düğüncü mağazaları, nikah şekeri satan yerler, davetiyeciler ve matbaa dükkanlarını gezerek alabilirsiniz.

Magnet Süs Eşyası Yapma

Buzdolabı yapıştırma süs eşyaları, magnet yapımı işi de alabilir ve kısa sürede bunları teslim ederek evde ek gelir elde edebilirsiniz. Zaten  şu anda piyasada bulunan buzdolabı yapıştırma süs eşyalarının tamamı ev ortamında yapılmaktadır. Siz de süs eşyası satan yerlere başvuru yaparak bu işleri alabilirsiniz.

Sünnet Süsleri

Sünnet çocukları için hazırlanan evde çok pratik olarak yapılan süs eşyalarını, sünnet malzemesi satan yerlere danışarak alabilirsiniz. Çevrenizde varsa bu tür dükkanlara bizzat gidip iş isteyebilir ya da iş veren yerler hakkında bilgi isteyebilirsiniz.

Evde Ütü İşi

Evde ütü yaparak para kazanmak son zamanların moda mesleği haline geldi. Özellikle çalışan bayanların zaman bulamaması nedeni ile evde biriken ütülenecek elbiseler, evde ütü yapan bayanlar aracılığı ile ek gelir haline dönüştürülmüş bir meslek haline geldi. Artık kadınlar kuru temizlemecilere çok para vermek yerine toplu olarak bayanlara ütü işi verip daha az para harcama imkanı elde etmektedirler.

Evde Para Kazandıran İşler 2022

2022 yılında evde para kazandıracak işlerin listesi o kadar uzun ki. Biz size birkaç tanesi hakkında bilgi verebiliriz. Bunların başında evde paketleme işi gelmektedir. Bunun yanında, evde süs eşyası yapmak, evde davetiye katlamak, evde kına paketleme işleri revaçta olan işlerdir. Bunların yanı sıra;

 • Evde gözleme yapmak
 • Börek açmak
 • Kısır yapmak
 • Mantı Yapmak
 • Sarma Sarmak
 • Çiğ Köfte Yapmak

Gibi daha birçok iş kolunda faaliyet yürütebilir ve ek gelir elde edebilirsiniz. İyi yazabiliyorsanız ve bu alanda yeteneğiniz varsa makale yazarak da para kazanabilirsiniz.

Evde Paketleme İşi Veren Firmaların Telefon Numarası 2022

Evde paketleme işi isteyenler için bu yerlere nasıl ulaşabilecekleriniz yukarıda yazdık. Ayrıca internet üzerinden paketleme elemanı isteyen firmalar ve iş verenler de vardır. Evde paketleme işi veren firmalar ve telefon numaraları aşağıda yazıldı.  Bunların adreslerini ve telefon numaralarını yazdık. İşte paketleme işi veren yerlerin telefon ve iletişim bilgileri; İş ilanları için başvuru adresini aşağıda verdik. Ayrıca, telefonla görüşmek isteyenler için;

0212 900 3288 88 Telefonu arayabilirsiniz. Bunun yanında; Meraklılar Gıda için;

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Telefon                :              0216 466 95 95( pbx) – 0216 364 92 86

Faks       :              0216 313 43 09

Adres    :              İMES Sanayi sitesi E kapısı karşısı Şehit Sok. No:48 Şerifali Ümraniye İstanbul

Not: Sadece paketleme elemanı alınacaktır. Evde ek iş verilmez.

Evde Paketleme İş İlanları Telefon Numarası

Aşağıda isimleri geçen firmalar ve fabrikalar İstanbul genelinde paketleme görevlisi aramaktadır. Bu iş evlerde değil, fabrikaların ilgili paketleme bölümlerinde verilmektedir. Kadın ve erkekler için verilen bu ilanlara başvuru için; https://www.eleman.net/is-ilani/paketleme-elemani-i2237232 adresine girip başvuru yapılabilir.

evde paketleme iş ilanları iletişim kanalı olarak ilandaki numarası 002237230000

 • Habit Saglikli Gida Urunler San.Tic. A.S
 • Meraklılar Gıda San.Tic.Ltd.Şti.
 • Ümraniye
 • MAZİN KOZMETİK MEDİKAL PAZ.LTD ŞTİ
 • Habit Saglikli Gida Urunler San.Tic. A.S

İşkur’un Evde Ek İş İmkanları 2022

İşkur tarafından evde ek iş imkanı sağlanmaktadır. Bu bizzat işkur tarafından verilmez; ama işlur ile anlaşması olan şirketler tarafından verilmektedir. İşkur’un evde ek iş imkanları 2019 yeni ve güncel ilanları için verdiğimiz şu adrese girebilirsiniz. İşkur evde iş imkanı

Not; İşkur evde iş imkanlarına başvuru için İşkur’a üye olmalısınız. Halihazırda sigortalı bir işte çalışmayıp sabit bir adresinizi olması gerekmektedir. İşkur engellilere ve muhtaçlara yönelik olarak daha öncelikli iş imkanı sağladığını da unutmayınız.

Merak edebileceğiniz konularımız:

En Karlı Yatırım Araçları Nelerdir?

İstanbul Senetle Altın Veren Kuyumcular 2022

İhlas Finans Mağdurları İhlas Finans Ödemeleri Ne Zaman Yapılacak 2022

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

161 Yorum

 1. 5 sene önce

  selam;
  Köy Hizmetleri Bölge Müdürlüğünden emekliyim. 2 aile olarak daha önce de paketleme işinde çalıştık. titiz çalışır,ürünleri kusursuz teslim ederiz. Evlere paketleme ya da etiketleme işi veren firmalarla çalışmak isterim.
  Mail adresime ulaşırsanız sevinirim.
  Teşekkürler

 2. 5 sene önce

  İYİ GÜNLER
  BENİM EK İŞE İHTİYACIM VAR. EVDE PAKETLEME İŞİ YAPABİLİRİM. MAİL ADRESİMDEN ULAŞABİLİRSİNİZ

 3. 5 sene önce

  Iyi akşamlar ismim neslihan bi oğlum var ev hanımıyım evde paketleme isi yapmak istiyorum

 4. 5 sene önce

  Merhaba ede bos zamanimi degerlendirmek istiyorum el becerim vardir paketleme isi yapmak istiyorum

 5. 5 sene önce

  Merhaba el işim vardır daha önce yaptım yardımcı olurmusun

 6. Merhaba istanbul buyukcekmecede oturuyorum evde is yapmak istiyorum

 7. 5 sene önce

  Merhaba ben Ümraniye de oturuyor ve evde ekiş yapmakistiyorum ve

 8. Adım muge bursa da oturuyorum paketleme ısı ıstıyorum ek gelıre ıhtıyacım var tskkurler

 9. Daha once paketleme isi yaptim farkli firmalarda artik evde yapmak istiyorum hemen baslayabilirm

 10. 5 sene önce

  Merhaba.Ben Melisa. Istanbul üniversitesi adalet bölümü öğrencisiyim. Evli ve 7 aylık gebeyim. Bir yandan okul harcım bir yandan da şimdiden başlayan bebek masraflarını gidermekte zorlanıyorum. Açıköğretim öğrencisi olduğum için derslerimden arta kalan zamanı ek iş yaparak değerlendirmek istiyorum. Benimle birlikte 2 eltim de çalışacak. Eğer mesajımı dikkate alırsanız iş yetiştirme konusunda insaAllah sizi mahcup etmeyecegimizi bilmenizi isterim. Beni biraz bilgilendirirseniz sevinirim. Hayırlı akşamlar?

 11. 5 sene önce

  Ben İstanbul Maltepe’de oturuyorum.her türlü paketleme işi yapabilirim.Lütfen dönüş yapın.

 12. 5 sene önce

  4leventte oturuyorm evde is yapabilirim ürünleri almayı kendım yapabilirim
  arayınız

 13. 5 sene önce

  Iyi gunler ankarada yasiyorum. Evde paketleme nikah sekeri , ariyorum. Ellerim hizli ve pratiktir. Geri donus yaparsaniz sevinirim

 14. 5 sene önce

  Kağıthane Gültepe de oturuyorum paketleme montaj veya elişi yapabilirim hızlıyım çok acil işe ihtiyacım var

 15. 5 sene önce

  İstanbul Kağıthane de oturuyorum paketleme montaj veya elişi yapabilirim acil işe ihtiyaçım var

 16. 5 sene önce

  iyi günler evde ek iş yapabilirim.küçük çocuğum olduğu için çalışamıyorum.

 17. 5 sene önce

  istanbul zeytinburnun da oturuyorum evde hertürlü iş yaparım.küçük çocuğum olduğu için çalışamıyorum ek işe ihtiyacım var.

 18. 5 sene önce

  ben emekliyim kendievimde ek iş alip yapmak istiyorum iş verecek olan firma ilk önce ne iş verecek paketlememi dolummu montajmi her ne ise ilk önce görüşüp aramizda sözleşme yazip her şeyine anlaşip devamli çalişacağiz fiyat kaç para aylik kaç para olup anlaşip hemen iş başliyacağiz ona göre çok acil iş istiyorum telefonum 05322*** dan beni arayin görüşelim

 19. Ankara yenimahallede oturuyorum her turlu paketleme isini yaparim ev hanimiyim bebegim oldugu icin calisamiyorum

 20. 5 sene önce

  2 çocuk okutuyorum.eşimden ayrıyım ve acil olarak ek işe ihtiyacım var.evimde paketleme işi yapmak istiyorum.Teşekkürler

 21. 5 sene önce

  Merhaba . İstanbul Kartalda oturuyorum. El becerim harikadır. Evde paketleme ve ya süsleme işleri yapmak istiyorum.

 22. 5 sene önce

  Istanbul Sultangazi. Etiket kesme işi istiyorum. Lütfen dönüş yapın artık.

 23. 5 sene önce

  15 kişilik ekibim var etiket işi almak istiyorum b.çekmece tepecik

 24. 5 sene önce

  Merhaba ben dilek evde paketleme iş yapmak istiyorum 2 çocuğum bunlardan biri bebek biri okula gidiyor evi bırakamam evde iş yapmak istiyorum bu konuda yardımcı olursanız ve dönüş yaparsanız çok sevinirim çocuklarımın bakımları için çalışmam gerekiyor. İstanbul maltepe fındıklı mah ikamet. Ediyorum. Mailden ulaşabilirsiniz

 25. 5 sene önce

  ankara mamakta oturuyorum her türlü paketleme işi yapabilirim 4 kişilik bir ekipim var

 26. 5 sene önce

  Merhba paketleme isi yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim teşekkür ederim

 27. Paketleme isi istiyorum safranbolu da oturuyorum

 28. 5 sene önce

  Merhabalar ben Merve 20 yaşında ev hanımıyım ek işe ihtiyacım var hızlı ve düzenli bir şekilde teslim ederim İstanbul Bağcılar lütfen yardımcı olursanız sevinirim kolay gelsin

 29. 5 sene önce

  Evde paketleme işi veya tesbih yapabilirim bebekler için ve ufak çocuklar için inciden ve taşlardan özel ayakkabı ve bebe patiğide yapıyorum yardımcı olmanızı rica ediyorum

 30. 5 sene önce

  Istanbul / Gaziosmanpaşa tarafında oturuyorum her türlü paketleme işi yapabilirim

 31. 5 sene önce

  Hayirli isler evde temizleme isi yapmak istiyorum bagcilar istanbul

 32. 5 sene önce

  asgari ücretle geçinmeye çalışıyorum eve ek paketleme işi istiyorum

 33. 5 sene önce

  21 yaşındayım elim hızlı ve pratiktir. Evde ek iş yapmak istiyorum çünkü aileme zor durumumuza destek olmam gerekiyor çocuklarımin başında durarak onlara sahip çıkarak bu işi yapacağına inanıyorum.paketleme isini yaparim. Ve düzenli teslim yaparım verdiğiniz tarihten daha da önce işimi bitiririm çünkü yaptığım işi hırsla ve zevkle yapıyorum..

 34. 5 sene önce

  Merhaba ben ümraniyede oturuyorum evde paketleme veya temizleme işi yapmak istiyorum.

 35. 5 sene önce

  İstanbul dışına da iş veriliyor mu teşekkürler

 36. 5 sene önce

  Merhaba sadece İstanbul da olanlaramı veriyorsunuz

 37. 5 sene önce

  Bende iş istiyorum ben hataydan

 38. 5 sene önce

  İçinizde sizlere dönüş yapan var mı yardımcı olurmusunuz

 39. 5 sene önce

  Merhaba ben naili aslan evde boş zamanimi değerlendirmek istyiorum.. istanbulda yasiorum … lutfen geri donuş yaparmsnz

 40. 5 sene önce

  İstanbul bagcılar da oturuyorum paketleme ve temizleme işlerinde deneyimim var eşime yardımcı olmak için bu işi yapmak istiyorum

 41. 5 sene önce

  Merhaba ben dilek izmirde oturuyorum evde paketleme boncuk dizme vb. Ek işleri yapmak istiyorum daha öncede yaptım dönüş yaparsanız sevinirim işime engel hiçbir durum yoktur çocuk vb. Hızlı ve temiz iş çıkarırız 055380571

 42. 5 sene önce

  ATAŞEHİRDE oturuyorum evde iş yapmak istiyorum deneyimim vardir lutfen donus yaparmisiniz

 43. 5 sene önce

  Merhaba istanbul kagithanede oturuyorum evde paketleme isi ile ilgili bilgi verirseniz benimde ek ise ihtiyacim var yardimci olursaniz sevinirim tesekkurler

 44. 5 sene önce

  Merhaba yaklaşık 15 veya 30 kişilik bayan grubu ile paketleme işi yapabiliriz İstanbul Esenyurt

 45. 5 sene önce

  Merhaba yaklaşık 15 veya 30 kişilik bayan grubu ile paketleme işi yapabiliriz İstanbul Esenyurt ikamet ediyoruz

 46. 5 sene önce

  İstanbul Beylikdüzü’nde ikamet ediyoruz. Üniversite öğrencisiyiz. Tespih dizme işi yapmak istiyoruz.

 47. 5 sene önce

  Istanbuldan Paketleme işi istiyorum acil

 48. 4 sene önce

  Istanbul bagcilarda oturuyorum balon paketleme işi istiyorum elim hızlıdır elimden geldik ce verdiginiz isleri yaparim

 49. 4 sene önce

  Merhaba istanbul avcilarda ikamet ediyorum evde paket işi için yardımcı olursanız sevinirim

 50. 4 sene önce

  Ankara/Mamak’ta yaşıyorum.Evde işe ihtiyacım var.Benimle beraber bu işi yapabilecek 10 arkadaşım var ve bu sayı zamanla artabilir,çevremde isteyen çok kişi var.
  053729526**

 51. 4 sene önce

  Denizli yardımcı olursanız sevinirim tüm gün ayirabilirim ekip kurabilirim şimdiden çok teşekkür ederim

 52. 4 sene önce

  istanbul bostancıda oturuyorum. aileme katkıda bulunmak için bu işi yapmak istiyorum. el becerime ve elimin hızlılığına inanıyorum. 23 yaşındayın.

 53. 4 sene önce

  Mrhb evde paketleme işi yapmak istiyorum 10 kişilik bir ekibim var daha önce tesbih oyuncak ördek magnet ve boncuk paketlliyorduk ama çalıştığımiz yer başkasına devrettigi için şimdilik boşta kaldık işe ihtiyacımiz var tecrübeli bir ekibiz geri dönüş yaparsanz çok sevinirim şimdiden tşkrler.

 54. 4 sene önce

  Mrhb daha önce paketleme işi yaptım tecrübem var işe ihtiyacım var geri dönüş yaparsanz sevinirim

 55. 4 sene önce

  Paketleme isi istiyorum iki kisiyiz.

 56. 4 sene önce

  Merhaba İstanbul avcılarda oturuyorum öğrenciyim evlere paketleme işi veren firmalar ulaşabilir

 57. 4 sene önce

  Merhaba istanbul Kartal’da ikamet ediyorum ek gelir sağlamak amacıyla evde ek iş yapmak istiyorum

 58. 4 sene önce

  Merhaba Bn firdevs ümraniyede otrym bnde evde iş istiyorum ailem bnde yardım etmek istiyorum rica etsem geri dönüş yaparsanız çok sevinirim lütfen şimdiden teşekkürler

 59. 4 sene önce

  Bende eve ek gelir icin paketleme işi yapmak istiyorum tesekkürler

 60. 4 sene önce

  İstanbul Sultangazi de oturuyorum işe cok ihtiyacım var elim hızlı ev hanımıyım

 61. 4 sene önce

  İstanbul Sultangazi de oturuyorum işe cok ihtiyacım

 62. 4 sene önce

  İstanbul Kartal da yaşıyoruz. Evde paketleme işleri yapmak istiyoruz.

 63. Merhaba daha önce paketleme işiyle uğraştım herşeyi paketleyebilirim evdeyim paraya ihtiyacım var dönüş yapmanızı bekliyorum

 64. 4 sene önce

  Merhaba. Adım cansu topalak istanbul esenyurtta yaşıyorum yeni evliyim ev borcumuz var ve eşime destek olmam gerekiyor oyuzden de bu işe çok ihtiyacım var elim hızlı ve pratik.geri dönüş sağlarsanız çok sevinirim.

 65. 4 sene önce

  pendik kurtköydeyim 15 kişilik ekibim var her tür paketleme işleri yaptık geri dönüş yaparsanız sevinirim

 66. evde paketleme işi yapmak istiyorum dönüş yaparsanız sevinirim teşekkürler iStanbul bayrampaşa

 67. 4 sene önce

  Merhabalar evde paketleme işi yapmak istiyorum 2 çocuğum var ve eşimden ayrıyım çocuklarımdan dolayı çalışamıyorum evde yapabileceğim peketleme işi arıyorum işe ihtiyacım var istanbul ümraniye armağan evler dçnüş yaparsanız sevinirim

 68. 4 sene önce

  Ekip halinde paketleme işi yapmak istiyoruz.

 69. Merhabalar eve ek iş istiyorum pratik engelli eşim var bende tansiyon hastasıyım çalışamıyorum eve iş verirseniz çok sevinirim teşekkürler

 70. 4 sene önce

  Bu ise cok ihtiyacim var lutfen ?

 71. 4 sene önce

  5çocuğum var evim kira eşime yardım cı olmak istiyorum evde paket leme işine çok ihtiyacım var lut fen

 72. 4 sene önce

  Merhaba, İstanbul Fatih’te yaşıyorum. Evde paketleme işi yaparak eşime destek olmak istiyorum .el işine elim yatkındır.yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler .

 73. 4 sene önce

  İstanbul Anadolu Yakası Kartal’da oturuyorum. 3 kişiyiz, daha önce de etiket, boncuk, tıbbi malzeme paketleme işi yaptık. Geri dönüşünüzü bekliyorum

 74. 4 sene önce

  Eve paketleme isi almak istiyorum lütfen yardımcı olun istanbul maltepe findiklida oturuyorum 26 yaşındayım

 75. 4 sene önce

  İstanbul Pendik evde paketleme işi istiyorum

 76. 4 sene önce

  Merhaba istanbul kartalda ikamet ediyorum 36 yaşındayım iki çocuk annesiyim ev hanımıyım maddi olarak zor durumdayız evde paketleme işi istiyorum ilgilenirseniz sevinirim

 77. 4 sene önce

  Bagcilarda oturuyorum paketleme isi istiyorum

 78. 4 sene önce

  Merhaba İstanbul Beykoz da ikamet ediyorum paketleme işi yapmak istiyorum bir cok sayıda ekibim var 2 cocuk annesiyim calışmaya cok ihtiyacım var işinizi istediğiniz günde ve saatte teslim alabilirsiniz 0534 584 36 64 numaramdan ulasabilirsiniz yardımcı olursanız sevinirim tşklr

 79. 4 sene önce

  Bağcılar’da oturuyorum evde iş yapmak istiyorum geri dönüş yaparsanız sevinirim

 80. Istanbul sancaktepe de oturuyorum ek iş yapmak istiyorum

 81. 4 sene önce

  Evde iş yapmak istiyorum

 82. 4 sene önce

  Merheba istambul esenyurtta oturuyorum bu ise cok ihtayacin var ve hizli bi sekilde yapa bilirim donus yaparsaniz sevinirim ibrahim iletisim no 0555 055 84 01

 83. 4 sene önce

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum lütfen geri dönüş yapıla bilirmi acil

 84. Istanbul avcılar da evlere ıs veriyorum plastik oyuncak ilgileniyor iseniz dönüş yapa bilirsiniz bin tanesi 10tl 15tl ve 20 tel yedik basit işler evinin mutfağına katkida bulunmak harçlık yapmak isteyenler ulaşa bilirsiniz meil adresim ailem.kaya01@gmail.com

 85. 4 sene önce

  Adım Havle Zeynep İstanbulda yaşıyorum ve İstanbul gibi bir yerde yaşamak çok pahalı doğal olarak tek maaş yetmiyor ve yeni evlendiğimiz için borçlarımız var bu yüzden eşime evime katkıda bulunmak için istiyorum ve bu tarz işlere hem yatkınlık hemde deneyimim var☺️umarım birlikte çalışabiliriz…

 86. 4 sene önce

  Merhabalar evde paketleme işi yapmak istiyoruz 3 kardeşiz çalışmıyoruz zamanımız bol Çok temiz iş yapıyoruz daha önce de paketleme ve fermuar işi yaptık elimiz hızlı ve yatkındır evimiz kira çok ihitiyacımız var teşekkürler

 87. 3 sene önce

  merhaba evde ek iş yapmak istiyorum yardımcı olurmusunuz
  istanbul bagcılar

 88. 3 sene önce

  Kalite kontrol ve paketleme işi arıyorum İstanbul

 89. 3 sene önce

  Evde iş yapmak istiyorum

 90. 3 sene önce

  İyivgünler ben beykozda oturuyorum engelliyim %49 evde paketleme işi ariyorum 5 kışılık ekibim var bu konuda bana yardimci olursaniz sevinirim 0535-974-37-

 91. 3 sene önce

  merhaba ben senem Istanbul esenyurtta oturuyorum eve is istiyorum cunku cok ihtiyacim var biz 7 kisilik bir ekibiz bizde yardimci olursaniz cok sevinirim

 92. 3 sene önce

  evde yapabilecegim bır ıs ıstyrm istanbul beyoglu

 93. 3 sene önce

  Merhaba benim evde işe ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim lütfen geri dönüş yapının İstanbul okmeydınıda oturuyorum

 94. 3 sene önce

  evde ıs yapmak ıstyrm lutfen donus yapın

 95. Ben işten yeni ayrıldım ve evde esktra iş istiyrkum 2 kere bu işte kandirildim eyer zahmet olmasa bana döne bilir misiniz

 96. 3 sene önce

  Istanbul anadolu yakasinda kartalda ikamet ediyorum 26 yasimdayim surekli evdeyim elim hizlidir daha oncede fabrikada paketleme isi yapmistim

 97. 3 sene önce

  Umraniye Şerifali de oturmaktayım evde paketleme işi yapmak istiyorum acil dönüş yaparsanız sevinirim şimdiden teşekkürler

 98. 3 sene önce

  12 yasımdan beri yapıyorum bu isleri ise ihtiyacım var istanbul sultangazi kiramı ödeyemiyorum

 99. Selamun aliykum ilk once yaşım 19 kardeşim oldugu icin calışmıyorum o yuzden cok ihtiyacım var elim hizlidır rizeliyim Rize kızının eli hızlıdır bence guvene bilirsiniz:) yardim ederseniz sevinirim

 100. 3 sene önce

  merhaba ben basaksehırde oturuyrum evde calısabılecegım bır ıse ıhtıyacım var

 101. 3 sene önce

  Istanbul cekmekoyde oturuyorum.siz kacincisiniz bilmiyorum.yorum.yazdigim gercekten ihtiyaci olanlara is veriyorsaniz lutfen olumlu olumsuz donus yapin tesekkur ederim

 102. 3 sene önce

  selam,pandemiden dolayı eşim ve işsiz kaldık.evde iş yapmak istiyoruz,eşim,kızım ve ben çalışırız.vaktimiz bol

 103. 3 sene önce

  Merhaba
  Benim işe ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim İstanbul arnavutköy de oturuyorum İstanbul Havalanı nın orada kirada oturuyorum üç evladım var ikisi okuyor.

 104. 3 sene önce

  Merhaba ben nazmiye Bak ben evlerde ek is yapmak is yorum yardımcı olursanız sevinirim Bagcilar guneslide oturuyorum allah’a emanet olun

 105. 3 sene önce

  İstanbul bayrampaşada oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

 106. 3 sene önce

  Merhaba.Engelliyim Kocaeli Darıca da oturuyorum evde iş yapmak istiyorum.

 107. 3 sene önce

  İstanbul/şişli’de ikamet ediyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum.

 108. 3 sene önce

  Merhaba İstanbul bahçelievlerde oturuyorum 2 yaşında bir bebeğim var dışarda çalışamıyorum evde paketleme işine ihtiyacım var eşim hastanede personel çalışanı tek maaşla evi gecindiremiyor lütfen yardımcı olun

 109. 3 sene önce

  Merhabalar. Beylikdüzünde oturuyorum. Evde paketleme işi yapmak istiyorum. Evimiz kalabalık işlerinizi zamanında yetiştirim.

 110. 3 sene önce

  KURUMSAL BİR FİRMADA ÇALIŞIYORUM. EVİME EK GELİR İÇİN EVDEN YAPABİLECEĞİM PAKETLEME ÜTÜ VS TÜM İŞLER İÇİN ULAŞMANIZI RİCA EDİYORUM ÇOK TİTİZ VE DİSİPLİNLİ ÇALIŞIR SİZİ YARI YOLDA BIRAKMAYACAĞIMI TEMİN EDERİM. BU İŞE ÇOK İHYACIM VAR BU DÖNEMDEN DOLAYI DÖNÜŞ YAPARSANIZ ÇOK SEVİNİRİM
  byz.beyz@hotmail.com

 111. 3 sene önce

  pendik kurrkoydeyim ekibim var paketlemw isi icin donus yaparsaniz srvinirim

 112. 3 sene önce

  Sultanbeyli evde montaj paketleme isi istiyorum lütfen dönüş yapın artık lütfen

 113. 3 sene önce

  Merhaba ben bu ısı yapmak ıstıyorum zamanım cok var sureklı evdeyım ve cok ıhtıyacım var lutfen bna donus yapabılırsını?Istanbul cekmekoy

 114. 3 sene önce

  Daha öncede bir çok iş yaptım elim yatkındır evde yapılcak iş istiyorum dönüş yaparsanız sevinirim….

 115. 3 sene önce

  Daha öncede bir çok iş yaptım elim yatkındır evde yapılcak iş istiyorum dönüş yaparsanız sevinirim…. İstanbul pendikte oturuyorum

 116. 3 sene önce

  evde paketleme işi istiyorum

 117. 3 sene önce

  Merhaba
  Kâğıthanede ikamet ediyorum. Evde iş yapmak istiyorum. Yardımcı olur musunuz.

 118. 3 sene önce

  İstanbul bağcılarda oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum

 119. 3 sene önce

  Paketleme işi yapmak istiyorum

 120. 3 sene önce

  Merhabalar pandemi dolayısıyla işlerimiz çok durdu ve paraya ihtiyacım oldu. Sizden ricam bu iş benim için çok iyi olabilir. Yaşım genç olduğundan ve el becerimede güvendiğimden verdiğiniz işi teslim tarihine kadar yetiştirebilirim. Yardımcı olursanız çok sevinirim. Şimdiden teşekkür ederim..

 121. 3 sene önce

  Bu işi yapmak istyorum

 122. 3 sene önce

  Her türlü paketleme ve benzeri işi yapabilirim dönüş yapabilir mısınız

 123. 3 sene önce

  Eve iş almak istiyorum pandemirden dolayı evde evde paket işi almak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

 124. 3 sene önce

  Merhaba evimde Paket işi almak istiyorum pandemir dolayından evde paket işi yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

 125. 3 sene önce

  Merhaba İstanbul Kartal’da yaşıyorum. 1 çocuk babasıyım pandemiden dolayı işsizim ve benimle beraber 6 kişilik bir ekibim var her türlü iş ile ilgili görüşebiliriz.

 126. 3 sene önce

  Esenyurtta ikamet ediyorum eğer hala paketleme işi veriyorsanız gerçekten değerlendirmenizi rica ederim

 127. 3 sene önce

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum

 128. 3 sene önce

  Merhaba evde 3 kişiyiz ve üçümüzde çalışmıyoruz evde boştayız daha önceden paketleme işi yapmıştık tecrübemiz el yatkınlığımız mevcuttur. Günde baya sayıda paketleme yaparız. Gerçekten ciddi anlamda ihtiyacımız var

 129. 3 sene önce

  Merhaba evde 3 kişiyiz ve üçümüzde çalışmıyoruz evde boştayız daha önceden paketleme işi yapmıştık tecrübemiz el yatkınlığımız mevcuttur. Günde baya sayıda paketleme yaparız. Gerçekten ciddi anlamda ihtiyacımız var esenyurtda oturuyoruz

 130. 3 sene önce

  Eve iş almak istiyorum Işe ihtiyacım var istanbul ikitelli

 131. 3 sene önce

  Bu işe ihtiyacım var olursa sevinirim lütfen

 132. 3 sene önce

  Lütfen geri dönün ihtiyacım var

 133. 3 sene önce

  Merhaba evde paketleme iş istiyorum lütfen bilgi verirmisiniz

 134. 3 sene önce

  merhaba evde paketleme iş istiyorum bilgi verirseniz sevinirim

 135. 3 sene önce

  İşe ihtiyacım var yardımcı olabilir misiniz

 136. 3 sene önce

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum bilgi alabilirmiyim

 137. 3 sene önce

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum bilgi alabilirmiyim

 138. 3 sene önce

  İşe çok ihtiyacım var üç tane evladım var üçüde hasta birisi otizimli nutfen yardımcımız olurmusunuz gerçekten ihtiyacım var

 139. 3 sene önce

  Her türlü paketleme işi yaparız 5 kişiyiz dönüş yaparsanız sevinirim

 140. 3 sene önce

  İstanbul esenyurta oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum bir çok iş yaptım elim yatkındır ve hızlıdır esenyurttaki firmalar iletişime geçsin lütfen

 141. 3 sene önce

  evde paketleme işi yapmak istiyorum.

 142. 3 sene önce

  istanbul kartalda oturuyorum 3 kişiyiz acil ihtiyacımız var titizlikle calısırım

 143. 3 sene önce

  Merhaba benim ek işe ihtiyacım var geri dönüş yaparsanız sevinirim İstanbul pendikte oturuyorum

 144. 3 sene önce

  İstanbul bakırköy Veliefendi de oturuyorum evde paketleme işi arıyorum ihtiyacım var temiz el becerisi olan bir bayanım lütfen yardımcı olursanız sevinirim saygılar

 145. 3 sene önce

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum

 146. 3 sene önce

  İstanbul Fatih
  evde ek iş yapmak istiyorummm

 147. 3 sene önce

  Evde paketleme işi arıyorum izmirde yaşıyorum çok ihtiyacım var bana dönüş yaparsanız sevinirim elim çok hızlıdır paketlemede

 148. 3 sene önce

  Son bir senedir işsizim evde yapabileceğim bir iş istiyorum Pendik te ikamet ediyorum

 149. 3 sene önce

  Esenyur kıracta dükkanda paketleme oyuncu montajı ve 3lü fis 3lü priz isleri yapılır tif 0542 549 36 05

 150. 3 sene önce

  Esenyur kıracta dükkanda paketleme kablo montajı oyuncağı isleri yapılır tif 05425493605

 151. 3 sene önce

  evde iş yapmak istiyorum acil ihtiyaç lütfen bagcilar sancaktepe

 152. 2 sene önce

  Merhaba. Benim adım Meryem. Evde gerçekten işe ihtiyacım var. İstanbul.

 153. 2 sene önce

  Evde paketleme işi istiyorum geri dönüş yaparsanız sevinirim İstanbul Pendik

 154. 2 sene önce

  Evde paket isi istiyorum lütfen yardımcı olurmusunuz

 155. 2 sene önce

  Evde paket isi istiyorum lütfen yardımcı olurmusunuz istanbul buyukcekmecede oturuyorum

 156. 2 sene önce

  60 kişilik ekibim var İstanbul Bayrampaşa Cevatpaşa etiket bağlama işi arıyorum 0530815814

 157. 2 sene önce

  Merhaba evde ek iş paketleme yapmak istiyorum
  istanbul/ kağıthane

 158. Evde paket işi yapmak istiyorum

 159. 2 sene önce

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum en kısa zamanda dönüş yaparsanız sevinirim

 160. 1 sene önce

  Merhaba benim ise ihtiyacim var evde paketleme isi yapabilirim

  Cevapla
 161. 1 sene önce

  Evde ek iş yapmak istiyorum yardımcı olur musunuz ?

  Cevapla
deneme bonusu veren siteler deneme bonusu veren siteler deneme bonusu veren siteler deneme bonusu deneme bonusu deneme bonusu veren siteler deneme bonusu veren siteler merit king meritroyalbet meritking meritking madridbet güncel giriş kingroyal giriş meritking casino
promosyon çakmak İnstagram takipçi satın al
Uygulamayı Yükle

Bizi cihazınıza yükleyin ve tüm gelişmelere bir tık yakın olun.

cam show
skype show
skype cam show
whatsapp cam show
cam show
skype show
skypecam show