arama

İstanbul’da Evlere Paketleme İşi Veren Firmalar

 • Ekonomi Uzmanı

Evde ek iş imkanı 2020 yılında bayanlara en çok para kazandıran meslek haline geldi. Öyle ki iş ekibini oluşturan kişiler, hem sigortalarını yatırıp hem de evden dışarı çıkmadan evde çalışarak para kazanabilmektedir. Özellikle İstanbul’da paketleme işi veren firmalar sayesinde evde ek gelir elde eden binlerce kişi vardır. Birçok kişi, evlere iş veren firmaların iletişim bilgilerini, sipariş şartlarını ve kimlerin iş verdiğini merak etmektedir. Bu yazımızda, hem ek iş veren kişilerin verdikleri ilanları hem de onlar ile nasıl iletişime geçeceğinizi anlattık. Ayda evden çıkmadan 3000 TL kazanan kadınların para kazanma teknikleri için yazımızın devamına bakınız.

Evde Paketleme İşi

Evde paketleme işi; genelde bayanlara yönelik olan; ama son zamanlarda, yaşlısı, genci, erkeği ve kadını ile herkesin başvuru yapabildiği, sipariş alabildiği ve evde çalışarak para kazanma mantığı üzerine kurulu bir iş alanıdır. Bu işi veren kişiler, fabrikadaki paketleme işinden daha ucuza bu işi yaptırabildikleri için genelde ekibi olan bayanlara ya da erkeklere bu işi fason olarak verip hem başkasına iş imkanı sağlamakta hem de işletme olarak daha karlı çıkmaktadır. Bazı işletmeler de sigortasız olarak evde bayan çalıştırmak sureti ile paketleme işi verebilmektedir. Bu sektör her sene çok hızlı büyüdüğü için, İstanbul başta olmak üzere tüm Türkiye geneline yayılmış bir durumdadır. Ve aylık kazanç olarak da bazı kadınların 5 bin TL para kazandığı ifade edilmektedir. Peki bu işi veren firmaları hangileri ve kimler aracılığı ile verilmektedir? Başvuru nasıl ve nereye yapılır? İşte detaylar…

Semtlere Göre Evlere İş Veren Yerler İstanbul

İstanbul içinde semtlere göre evlere iş veren yerler ve firmalar bulunmaktadır. Bakırköy, Ümraniye, Kadıköy, Sarıyer, Fatih, Küçük Çekmece, Büyük Çekmece, Bağcılar, Zeytinburnu gibi semtlerde iş veren firmalar ve yerler vardır. Firma olarak semtlere göre evlere iş veren yerler daha çok kargo ile ya da kapıda sipariş almak sureti ile evde ek iş imkanı sağlamaktadır. Semtlere göre ek iş veren yerlerin telefon numaraları, adres bilgileri ise genelde internet üzerinde bulunamaz. Bu kişilerle iletişime geçmek için şahsen başvuru yapmanız gerekmektedir.

Bağcılar Evlere İş Veren Yerler 2020

Bağcılar semtinde evlere ek iş veren yerler genelde tekstil üzerine ek iş vermektedir. Bayanlara evde i yapma imkanı sağlayan bu firmalar kişilerin ayda 2000 TL kazanmasına imkan vermektedir. Bağcılar evlere iş veren yerler ve firmalar hakkında bilgi için aşağıya bakabilirsiniz.

Evlere İş Veren Yerlerin Telefon Numarası 2020

Birçok kişi para kazanmak ister. Özellikle evde çalışarak para kazanmak çok güzel bir yöntemdir. Bu nedenle kadınlar özellikle evlere iş veren kişilerin telefon numaralarını büyük bir hevesle ararlar. Peki evlere iş veren yerlerin telefon numarası ve ya da değişik bir iletişim numarası var mıdır? Bu kişiler asla internet üzerinden ek iş veriyoruz diye telefon numarası yazmaz. Bunlar daha çok elden teslimat yaparlar. Kına paketleme, sabun paketleme, Çeyiz işi, mandal paketleme, Etiket işi, nikah şekeri işi gibi işleri genelde elden sipariş usulü ile yaparlar.

Evlere İş Veren Firmalar ve Eve İş Veren Kişiler (İstanbul İçi)

Bu yazımızda her ne kadar İstanbul içinde evlere paketleme işi veren firmalardan söz edecek olsak da, bu firmaların özellikle kargo ile evlere iş veren yerler olduğu düşünüldüğünde 81 İl merkezine iş gönderilebilmektedir. Bu da başta, İzmir, Ankara, Adana, Bursa, Manisa, Denizli, Konya, Erzurum, Sivas, Eskişehir, Afyon, Mersin, Samsun, Diyarbakır, Aydın, Muğla, Balıkesir gibi büyük kent merkezlerinde oturan herkesin direkt sipariş alabileceklerini göstermektedir.

Saydığımız il merkezlerine ve özellikle İstanbul içine iş veren bu yerlerin başında küçük ve büyük tekstil fabrikaları gelmektedir. Paketleme, iplik temizleme, katlama, ütü işi, etiketleme işi gibi işler çok yoğun olarak sipariş almaktadır. Bu da fabrika sahiplerinin daha fazla iş çıkartıp iş isteyenlere göndermesi anlamına gelmektedir. İşte iş veren bazı firmalar;

 • A&C Tekstil A.Ş
 • Beyran Tekstil
 • Nergizler Tekstil
 • Çağlayan Tekstil

Topraklar Giyim Sanayi Bu saydıklarımız İstanbul içinde fasonlar aracılığı ile evde paketleme işi veren fabrikalar olup, ayrıca il dışında da sipariş verebilmektedir. Ama uzak illere az sipariş verilmez. Toplu sipariş istenmesi durumunda hemen fabrikaların telefon numaraları aranıp iş için anlaşma yapılabilir.

Bu fabrikalar gibi yüzlerce fabrika ve küçük tekstil atölyesi evde iş verebilmektedir. İstanbul içinde hangi semtlerde yoğun sipariş verildiğini aşağıda ek olarak yazdık.

Zeytinburnu Tekstil İşleri

İstanbul Zeyinburnu, evde tekstil temizleme işi verilen en yoğun ilçedir. Her ne kadar ruhsatsız olsa da yüzlerce hatta binlerce apartman altında birer tekstil atölyesi kurulmuş durumdadır. Bu yerlerde çalışan bayanlar elbette var; ama daha ucuz maliyeti olduğu için Zeytinburnu içindeki evde iş isteyen bayanlara iş verilmektedir. Bu atölye sahipleri bizzat kendileri, kendi araçları ile ev ev dolaşıp etiketi kesilecek ya yapıştırılacak olan elbiseleri, ütülenecek olan elbiseleri ya da kutulanmadan önce katlanacak olan giyim ürünlerini dolaştırır. Verilen siparişlerden ne kadar kazanacağınız sizin yapacağınız pazarlığa aittir. Ama işi bilen bayanlar tek başına evlerini geçindirecek kadar para kazanabilmektedir.

Bağcılar Tekstil İşleri

Bağcılar’da oturanlara yönelik olarak yine tekstil işi ağır basmaktadır. Bağcılar’da evlere iş dağıtan fason kişiler, araçları ile ev ev dolaşıp siparişleri vermekte ve daha sonra iş bitiminde siparişleri teslim almaktadır. Bunun için ödemeler iş bitimi ya da avans olarak iş öncesi alınabilmektedir. Bağcılar’da bulunan tekstil atölyelerine gidilerek şahsen iş istenebilir. Bunun için ek bir telefon numarası maalesef yoktur. Şahsen başvuru yapılması gerekmektedir.

Esenyurt Evde Ek İş İmkanları

Esenyurt İstanbul’un en büyük ilçesidir. Bu da en fazla iş siparişinin burada olduğu anlamına gelebilmektedir. Hem kalabalık nüfusu hem de çok fazla iş merkezinin olması nedeni ile her zaman evde iş isteyen bayanlara bir iş imkanı verilebilmektedir. Peki nasıl iş alınabilir?

Bunun için tanıdıklar size referans olmak durumdadır. Tanıdık komşu ve akrabalarınız bu işi alıp da zamanında teslim ediyorsa size de referans olup sizin de para kazanmanızı sağlayabilir. Birçok bayan internet üzerinden sipariş almaya çalışmaktadır ki bu yanlış bir adım olur. İnternet üzerinden değil; şahsen başvuru yapılmaktadır. İşi kendiniz bulmalısınız. Biz size nerede bulabileceğinizi söylüyoruz. İş vermek gibi bir uygulamamız yoktur. Ama bazı durumlarda, iş verenler bize ulaşıp güvenilir ekip isteyebilmektedir. Biz de kimseye kefil ve aracı olmadan gelen mesajı olduğu gibi paylaşıp iş veren ile iş isteyenleri burada buluşturabiliyoruz ki bu Esenyurt için de geçerlidir.

Esenyurt evde ek iş imkanları başında, var olan tekstil atölyelerinden alınacak olan paketleme ve etiket yapıştırma işleri gelmektedir. Ütü yapmak da isteyebilirsiniz. Bunun için dediğimiz gibi çevrenizde varsa tekstil iş merkezlerine giderek başvuru yapabilirsiniz.

Avrupa ve Anadolu Yakası- Kartal ve Pendik Evde Çalışarak Para Kazanma

Avrupa Yakasında; Esenyurt, Bağcılar, Zeytinburnu gibi iş alanlarının çok olduğu yerleri yazdık. Ayrıca Anadolu yakasında, Kocaeli fabrikalar bölgesine, organize sanayi bölgeler, Çatalca bölgelerinde bu işi ekip olarak veren büyük firmalar da vardır. Bu kişilerin hazır ekipleri olduğu için ancak yakın çevreniz vasıtası ya da bizzat fabrikalara iş başvurusu yapmak sureti ile iş sahibi olabilirsiniz.

Pendik, Kartal gibi yerlerde daha öce fabrikalarda çalışan bayanlar, fabrika sahiplerinin güvenlerini kazandıktan sonra evlere iş alabilmektedir.

Kargo İle Evlere İş Veren Yerler

İstanbul içinde kargo ile evlere iş veren fabrikalar vardır. Bunların isimleri; Topraklar Tekstil, Cemetekstil, Narin Tekstil, H.C.C Tekstil, Kanyon Tekstil gibi büyük tekstil firmaları kargo ile evlere ek iş vermektedir. Bu yerlerden iş siparişi alabilmek için, fabrikalara şahsen başvuru yapmalısınız. Ayrıca size verilecek paketleme ürünleri çok pahalı olacağı için sizden bir teminat da istenebilir. Söz gelimi 5 bin TL değerinde size ürün verilip bu ürünü geri getirmemeniz durumunda fabrika zor durumda kalacaktır. Bundan dolayı ilk zamanlar birkaç siparişe kadar sizden bir güvence istenebilir. Bunu sağladıktan sonra para kazanmak için ilk siparişinizi alabilirsiniz.

Fabrikadan Evlere İş Veren Firmalar 2020

İstanbul’da binlerce fabrika vardır. Bunların çoğu kendi bünyesinde işlerini halletmekte ve dışarıya ürün yapım işi vermemektedir. Ama oran olarak bunların yanında az olsa da küçümsenmeyecek kadar fazla sayıda fabrika fasonlar aracılığı ile hem evlere hem de diğer küçük iş yerlerine iş vermektedir. Bu kimi zaman kendi araçları ile yapılmaktadır.

Kimi zaman ise kargo ile yapılmaktadır. Kargo ile evlere iş veren firmaların en büyük özelliği fason çalışmalarıdır. Bu da sizin şahsen iş alamamanız anlamına gelmektedir. Fason çalışan kişiler sizin adınıza bir ekip kurum sizin için sipariş alacak ve hem sizden hem de diğer fabrikalardan komisyon alıp aracılık yapacaktır.

Fabrikadan komisyonsuz iş almak için, bu işi yapan kadın ya da erkekler vasıtası ile onların ekibine katılmanız gerekmektedir. Yoksa sıfırdan bu işe başlıyorsanız bir fason ile çalışıp ona da aracılık parası ödemeniz gerekecektir.

Fabrikadan evlere iş veren firmaların vermiş oldukları 2019 yılına ait en yaygın iş imkanlarının başında evde etiket işi gelmektedir.

Evde Etiket İşi Veren Firmalar

Her fabrika ürettiği ürüne kendi etiketini yapıştırmaktadır. Bu genelde boyun arkası ya da kol etiketi olmaktadır. Bazen da bel içinde olabilmektedir. Sıfır ürün üreten fabrikalarda bu iş genelde fabrika içinde yapılmaktadır. Ama özellikle Çin, Hindistan gibi ülkelerden çok ucuza getirilen hazır giyim ürünlerinizin üzerinden yabancı isimli etiketler bulunmaktadır.

Bu etiketlerin kesilip ayrıca Türk tekstil fabrikasının etiketi yapıştırılması gerekmektedir. Bu da genelde fabrika değil evlerde yapılmaktadır. Yani kısacası etiket yapıştırma ve kesme işi istiyorsanız İstanbul içindeki, tekstil ithalatı yapan fabrikalara ve firmalara başvuru yapılması gerekmektedir.

İstanbul Evde Ek İş İmkanları 2020

Evde Yapılacak İşler Hangileri

İstanbul’da evde yapılacak o kadar çok iş var ki.. Biz en çok para kazanmanızı sağlayacak ve hem evde çok zaman harcamayacağınız işleri sizin için saydık. Bunlar arasında özellikle kına paketleme işi, davetiye iş,, magnet buzdolabı süsü, sünnet süsleri ve kına süsleri ilk sırada yer almaktadır. Bunlardan her ay 2000 TL para kazanma şansı elde edebilirsiniz. Ama bazı iş verenler sizi sömürmek isteyebilir. Bu duruma dikkat ederek hakkınız olanı istemeyi unutmayın.

Evde Kına Paketleme İşi Veren Yerler ve Telefon Bilgileri

Evde kona paketleme veren yerler genelde düğüncü mağazaları ve organizasyon firmaları olmaktadır. Kına paketleme işi veren yerlerin telefon numarası olarak kına malzemesi satan yerlerin telefon numaraları gösterilebilir.

Kına paketleme işi; Kına gecelerinde misafirlere dağıtılan küçük torbalara ya da değişik paketleme şeklinde yapılarak dağıtılan kınaların evde paketlenmesi işidir. Bu en çok para kazandıran işlerin balında gelip oldukça kolaydır. Evde çoluk çocuk herkesin katkısı ile hemen bitirilebilecek olan bu işleri genelde organizasyon şirketleri vermektedir. Bunun yanı sıra ayrıca, kına malzemesi satan düğüncü dükkanları da bu işi verip bayanlara ek gelir sağlamaktadır. Çevrenizdeki dükkanları gezerek iş siparişi isteyebilirsiniz.

Davetiye Katlama İşi

Sünnet, düğün, nikah ya da diğer özel günler için hazırlanan bazı davetiyelerin katlanması için verilen işlerdir. Davetiyeler her geçen gün daha değişik çıkıp, el emeği isteyen türlerinden artış olmaktadır. El emeği ile hazırlanacak olan davetiyeler de evde ek iş olarak verilmektedir. Bu siparişleri de düğüncü mağazaları, nikah şekeri satan yerler, davetiyeciler ve matbaa dükkanlarını gezerek alabilirsiniz.

Magnet Süs Eşyası Yapma

Buzdolabı yapıştırma süs eşyaları, magnet yapımı işi de alabilir ve kısa sürede bunları teslim ederek evde ek gelir elde edebilirsiniz. Zaten  şu anda piyasada bulunan buzdolabı yapıştırma süs eşyalarının tamamı ev ortamında yapılmaktadır. Siz de süs eşyası satan yerlere başvuru yaparak bu işleri alabilirsiniz.

Sünnet Süsleri

Sünnet çocukları için hazırlanan evde çok pratik olarak yapılan süs eşyalarını, sünnet malzemesi satan yerlere danışarak alabilirsiniz. Çevrenizde varsa bu tür dükkanlara bizzat gidip iş isteyebilir ya da iş veren yerler hakkında bilgi isteyebilirsiniz.

Evde Ütü İşi

Evde ütü yaparak para kazanmak son zamanların moda mesleği haline geldi. Özellikle çalışan bayanların zaman bulamaması nedeni ile evde biriken ütülenecek elbiseler, evde ütü yapan bayanlar aracılığı ile ek gelir haline dönüştürülmüş bir meslek haline geldi. Artık kadınlar kuru temizlemecilere çok para vermek yerine toplu olarak bayanlara ütü işi verip daha az para harcama imkanı elde etmektedirler.

Evde Para Kazandıran İşler 2020

2020 yılında evde para kazandıracak işlerin listesi o kadar uzun ki. Biz size birkaç tanesi hakkında bilgi verebiliriz. Bunların başında evde paketleme işi gelmektedir. Bunun yanında, evde süs eşyası yapmak, evde davetiye katlamak, evde kına paketleme işleri revaçta olan işlerdir. Bunların yanı sıra;

 • Evde gözleme yapmak
 • Börek açmak
 • Kısır yapmak
 • Mantı Yapmak
 • Sarma Sarmak
 • Çiğ Köfte Yapmak

Gibi daha birçok iş kolunda faaliyet yürütebilir ve ek gelir elde edebilirsiniz. İyi yazabiliyorsanız ve bu alanda yeteneğiniz varsa makale yazarak da para kazanabilirsiniz.

Evde Paketleme İşi İletişim ve Telefon Numaraları

Evde paketleme işi isteyenler için bu yerlere nasıl ulaşabilecekleriniz yukarıda yazdık. Ayrıca internet üzerinden paketleme elemanı isteyen firmalar ve iş verenler de vardır. Bunların adreslerini ve telefon numaralarını yazdık. İşte paketleme işi veren yerlerin telefon ve iletişim bilgileri; İş ilanları için başvuru adresini aşağıda verdik. Ayrıca, telefonla görüşmek isteyenler için;

0212 900 3288 88 Telefonu arayabilirsiniz. Bunun yanında; Meraklılar Gıda için;

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Telefon                :              0216 466 95 95( pbx) – 0216 364 92 86

Faks       :              0216 313 43 09

Adres    :              İMES Sanayi sitesi E kapısı karşısı Şehit Sok. No:48 Şerifali Ümraniye İstanbul

Not: Sadece paketleme elemanı alınacaktır. Evde ek iş verilmez.

Evde Paketleme İş İlanları

Aşağıda isimleri geçen firmalar ve fabrikalar İstanbul genelinde paketleme görevlisi aramaktadır. Bu iş evlerde değil, fabrikaların ilgili paketleme bölümlerinde verilmektedir. Kadın ve erkekler için verilen bu ilanlara başvuru için; https://www.eleman.net/is-ilani/paketleme-elemani-i2237232 adresine girip başvuru yapılabilir.

 • Habit Saglikli Gida Urunler San.Tic. A.S
 • Meraklılar Gıda San.Tic.Ltd.Şti.
 • Ümraniye
 • MAZİN KOZMETİK MEDİKAL PAZ.LTD ŞTİ
 • Habit Saglikli Gida Urunler San.Tic. A.S

İşkur’un Evde Ek İş İmkanları 2020

İşkur tarafından evde ek iş imkanı sağlanmaktadır. Bu bizzat işkur tarafından verilmez; ama işlur ile anlaşması olan şirketler tarafından verilmektedir. İşkur’un evde ek iş imkanları 2019 yeni ve güncel ilanları için verdiğimiz şu adrese girebilirsiniz. İşkur evde iş imkanı

Not; İşkur evde iş imkanlarına başvuru için İşkur’a üye olmalısınız. Halihazırda sigortalı bir işte çalışmayıp sabit bir adresinizi olması gerekmektedir. İşkur engellilere ve muhtaçlara yönelik olarak daha öncelikli iş imkanı sağladığını da unutmayınız.

 • cansel
  1 hafta önce

  merhaba ben basaksehırde oturuyrum evde calısabılecegım bır ıse ıhtıyacım var

  0
  yorum beğen
 • Esra
  1 hafta önce

  Selamun aliykum ilk once yaşım 19 kardeşim oldugu icin calışmıyorum o yuzden cok ihtiyacım var elim hizlidır rizeliyim Rize kızının eli hızlıdır bence guvene bilirsiniz:) yardim ederseniz sevinirim

  1
  yorum beğen
 • Aynur
  1 hafta önce

  12 yasımdan beri yapıyorum bu isleri ise ihtiyacım var istanbul sultangazi kiramı ödeyemiyorum

  0
  yorum beğen
 • Sibel
  2 hafta önce

  Umraniye Şerifali de oturmaktayım evde paketleme işi yapmak istiyorum acil dönüş yaparsanız sevinirim şimdiden teşekkürler

  0
  yorum beğen
 • Yeliz yelok
  3 hafta önce

  Istanbul anadolu yakasinda kartalda ikamet ediyorum 26 yasimdayim surekli evdeyim elim hizlidir daha oncede fabrikada paketleme isi yapmistim

  0
  yorum beğen
 • Rana
  3 hafta önce

  Ben işten yeni ayrıldım ve evde esktra iş istiyrkum 2 kere bu işte kandirildim eyer zahmet olmasa bana döne bilir misiniz

  0
  yorum beğen
 • selvi kiraz
  3 hafta önce

  evde ıs yapmak ıstyrm lutfen donus yapın

  0
  yorum beğen
 • Ayşe demiraslan
  3 hafta önce

  Merhaba benim evde işe ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim lütfen geri dönüş yapının İstanbul okmeydınıda oturuyorum

  0
  yorum beğen
 • selvi kiraz
  4 hafta önce

  evde yapabilecegim bır ıs ıstyrm istanbul beyoglu

  0
  yorum beğen
 • senem
  1 ay önce

  merhaba ben senem Istanbul esenyurtta oturuyorum eve is istiyorum cunku cok ihtiyacim var biz 7 kisilik bir ekibiz bizde yardimci olursaniz cok sevinirim

  4
  yorum beğen
 • Fatih YILMAZ
  1 ay önce

  İyivgünler ben beykozda oturuyorum engelliyim %49 evde paketleme işi ariyorum 5 kışılık ekibim var bu konuda bana yardimci olursaniz sevinirim 0535-974-37-

  4
  yorum beğen
 • Canan
  2 ay önce

  Evde iş yapmak istiyorum

  0
  yorum beğen
 • Gözde
  2 ay önce

  Kalite kontrol ve paketleme işi arıyorum İstanbul

  3
  yorum beğen
 • gamze
  2 ay önce

  merhaba evde ek iş yapmak istiyorum yardımcı olurmusunuz
  istanbul bagcılar

  5
  yorum beğen
 • Özlem
  2 ay önce

  Merhabalar evde paketleme işi yapmak istiyoruz 3 kardeşiz çalışmıyoruz zamanımız bol Çok temiz iş yapıyoruz daha önce de paketleme ve fermuar işi yaptık elimiz hızlı ve yatkındır evimiz kira çok ihitiyacımız var teşekkürler

  5
  yorum beğen
 • Havle Zeynep Gücük
  2 ay önce

  Adım Havle Zeynep İstanbulda yaşıyorum ve İstanbul gibi bir yerde yaşamak çok pahalı doğal olarak tek maaş yetmiyor ve yeni evlendiğimiz için borçlarımız var bu yüzden eşime evime katkıda bulunmak için istiyorum ve bu tarz işlere hem yatkınlık hemde deneyimim var☺️umarım birlikte çalışabiliriz…

  7
  yorum beğen
 • Arzu
  3 ay önce

  Istanbul avcılar da evlere ıs veriyorum plastik oyuncak ilgileniyor iseniz dönüş yapa bilirsiniz bin tanesi 10tl 15tl ve 20 tel yedik basit işler evinin mutfağına katkida bulunmak harçlık yapmak isteyenler ulaşa bilirsiniz meil adresim ailem.kaya01@gmail.com

  7
  yorum beğen
 • Hülya
  3 ay önce

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum lütfen geri dönüş yapıla bilirmi acil

  6
  yorum beğen
 • İbrahim
  3 ay önce

  Merheba istambul esenyurtta oturuyorum bu ise cok ihtayacin var ve hizli bi sekilde yapa bilirim donus yaparsaniz sevinirim ibrahim iletisim no 0555 055 84 01

  4
  yorum beğen
 • Seher
  3 ay önce

  Evde iş yapmak istiyorum

  6
  yorum beğen
 • Esin
  3 ay önce

  Istanbul sancaktepe de oturuyorum ek iş yapmak istiyorum

  8
  yorum beğen
 • Kevser
  4 ay önce

  Bağcılar’da oturuyorum evde iş yapmak istiyorum geri dönüş yaparsanız sevinirim

  5
  yorum beğen
 • Gülperi kale
  4 ay önce

  Merhaba İstanbul Beykoz da ikamet ediyorum paketleme işi yapmak istiyorum bir cok sayıda ekibim var 2 cocuk annesiyim calışmaya cok ihtiyacım var işinizi istediğiniz günde ve saatte teslim alabilirsiniz 0534 584 36 64 numaramdan ulasabilirsiniz yardımcı olursanız sevinirim tşklr

  8
  yorum beğen
 • Derya
  4 ay önce

  Bagcilarda oturuyorum paketleme isi istiyorum

  7
  yorum beğen
 • Seyhan Çınar
  4 ay önce

  Merhaba istanbul kartalda ikamet ediyorum 36 yaşındayım iki çocuk annesiyim ev hanımıyım maddi olarak zor durumdayız evde paketleme işi istiyorum ilgilenirseniz sevinirim

  5
  yorum beğen
 • Beyzanur
  4 ay önce

  İstanbul Pendik evde paketleme işi istiyorum

  8
  yorum beğen
 • Sibel
  4 ay önce

  Eve paketleme isi almak istiyorum lütfen yardımcı olun istanbul maltepe findiklida oturuyorum 26 yaşındayım

  8
  yorum beğen
 • Seyhan
  4 ay önce

  İstanbul Anadolu Yakası Kartal’da oturuyorum. 3 kişiyiz, daha önce de etiket, boncuk, tıbbi malzeme paketleme işi yaptık. Geri dönüşünüzü bekliyorum

  4
  yorum beğen
 • Derya
  4 ay önce

  Merhaba, İstanbul Fatih’te yaşıyorum. Evde paketleme işi yaparak eşime destek olmak istiyorum .el işine elim yatkındır.yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler .

  7
  yorum beğen
 • Fadile
  5 ay önce

  5çocuğum var evim kira eşime yardım cı olmak istiyorum evde paket leme işine çok ihtiyacım var lut fen

  6
  yorum beğen
 • Rozay
  5 ay önce

  Bu ise cok ihtiyacim var lutfen 🙏

  9
  yorum beğen
 • Arzu
  5 ay önce

  Merhabalar eve ek iş istiyorum pratik engelli eşim var bende tansiyon hastasıyım çalışamıyorum eve iş verirseniz çok sevinirim teşekkürler

  4
  yorum beğen
 • Hamza
  6 ay önce

  Ekip halinde paketleme işi yapmak istiyoruz.

  10
  yorum beğen
 • Serpil
  6 ay önce

  Merhabalar evde paketleme işi yapmak istiyorum 2 çocuğum var ve eşimden ayrıyım çocuklarımdan dolayı çalışamıyorum evde yapabileceğim peketleme işi arıyorum işe ihtiyacım var istanbul ümraniye armağan evler dçnüş yaparsanız sevinirim

  9
  yorum beğen
 • esra
  6 ay önce

  evde paketleme işi yapmak istiyorum dönüş yaparsanız sevinirim teşekkürler iStanbul bayrampaşa

  11
  yorum beğen
 • aycan
  7 ay önce

  pendik kurtköydeyim 15 kişilik ekibim var her tür paketleme işleri yaptık geri dönüş yaparsanız sevinirim

  10
  yorum beğen
 • cansu
  8 ay önce

  Merhaba. Adım cansu topalak istanbul esenyurtta yaşıyorum yeni evliyim ev borcumuz var ve eşime destek olmam gerekiyor oyuzden de bu işe çok ihtiyacım var elim hızlı ve pratik.geri dönüş sağlarsanız çok sevinirim.

  10
  yorum beğen
 • Elif
  8 ay önce

  Merhaba daha önce paketleme işiyle uğraştım herşeyi paketleyebilirim evdeyim paraya ihtiyacım var dönüş yapmanızı bekliyorum

  10
  yorum beğen
 • Sevgi Torun
  8 ay önce

  İstanbul Kartal da yaşıyoruz. Evde paketleme işleri yapmak istiyoruz.

  10
  yorum beğen