arama

Kargo İle Evlere İş Veren Firmalar 2020

 • İhsan Demir

Kargo ile evlere iş veren firmalar 2020 yılında daha büyük iş siparişleri vermeye başladı. Artık fabrikalarda yapılan paketleme işlerinin maliyeti daha çok olduğu için birçok firma sahibi artık kargoya evlere paketleme işi başta olmak üzere, bocuk, nakış, iplik, balon, sabun paketleme, kına paketleme, düğme dikme, etiket yapıştırma işleri gibi ek iş imkanları sağlıyor. Evde ek iş veren firmalar ve yerler ne gibi şartlar istiyor? İletişim bilgileri ve başvuru kanalları nelerdir? Hepsi bu yazımızda.

Kargoyla Evlere İş Veren Firmalar ve Yerler

Evden çıkmadan evde oturarak gerçek manada çok iyi paralar kazanabilirsiniz. Bunun için doğru yerlere başvuru yapmak yeterli olacaktır. Şu anda Türkiye genelinde illere göre evlere kargo ile iş veren önemli birkaç firma var. Bu firmalara başvuru yapabilmeniz için bazı şartları yerine getirmeniz gerekli. Ama kendi açınızdan da dikkat etmeniz gereken bazı hususlar var. Özellikle kargo ile eve iş veriyoruz deyip sizden ön ödeme, kaparo gibi paralar isteyenler varsa şimdiden kesinlikle uyaralım ki asla bu gibi kişilere para göndermeyin.

Kargo ile evlere iş veren firmalar hiçbir zaman sizden telefonla, mail atarak ya da site altında yorum yaparak para talep etmez. Bunları yapan varsa kesinlikle para vermeyin. Kargo yolu ile kapıda teslim iş veren firmalar sizden sadece bazı güvenceler isterler. Bu güvencenin temel mantığı, kişinin eve aldığı iş malzemelerini zamanında yapıp teslim edebilmesidir. Eğer kişi malzemeleri alıp işi yapmazsa o zaman iş veren firmalar zarar ederler. Bundan dolayı genelde tanıdık referansı olan kişilere kargo ile iş siparişi verilmektedir.

Kargo İle Evlere İş Veren Firmalar 2020

Kargo İle İş Veren Firmaların Telefon Numaraları

İnternet üzerinden ya da tanıdık vasıtası ile böyle bir iş imkanının olduğunu gördünüz, Kazanç oranlarını da hesaplayıp iş başvurusu yapmaya karar verdiniz. Ama eve iş veren firmaların telefon numarası, iletişim bilgileri ya da açık adreslerini bilmiyorsunuz. Şimdiden yazalım; kargo ile iş veren firmaların telefon numaralarını internetten bulmanız mümkün değildir. Peki nasıl iş başvurusu yapılabilir?

Bunun için aşağıda yorum kısmına özel olmayan bilgilerinizi, yapabileceğiniz işleri ve gelir beklentinizi yazarak kısa bir iş başvuru formu şeklide doldurabilirsiniz. Telefon numaranızı yazmayınız; çünkü art niyetli kişiler bu numaradan arayıp sizi dolandırmak isteyebilir. Onun için ciddi iş veren kişiler eğer bu yönde bir talep de bulunurlarsa zaten yorum kısmına iş telefon numaralarını, açık adreslerini yazacaklardır.

İş Kur Kargo İle Eve İş Verir Mi?

Diğer bir evde çalışarak para kazanma yöntemi de iş kur vasıtası ile evde ek iş yapmaktır. Son yıllarda iş kur tarafından iş veren firmalar ile iş alacak kişiler arasında iş anlaşmaları İş Kır üzerinden yapılmaktadır. İş kur’a evde ek iş için başvuru yapmayı düşünürseniz bulunduğunuz ildeki İş Kur Müdürlüğüne Başvuru yapabilirsiniz.

İş Kur telefonla ya da mail yolu ile iş vermez. Eğer iş anlaşması varsa bulunduğunuz bölgede iş kur müdürlüklerine şahsen başvuru yapmalısınız.

İlgili Yazı İçin TIKLA:

İstanbul’da Evlere Paketleme İşi veren Firmalar

İstanbul’da Kargo İle Paketleme İşi Veren Firmalar 2020

İstanbul’da kargoyla paketleme işi veren firmaların verdikleri işlerin tamamı kolileme işidir. Gömlek, çorap gibi tekstil ürünleri ütülenip kutulama şeklinde kargo yapılır.2020 yılı itibari ile paketleme işi veren firmaların siparişleri artmaya başladı. Aşağıda başvuru detayları ve semtlere göre iş imkanları sunulmaktadır.

Evde tekstil üzerine en çok iş imkanı İstanbul ilinde verilmektedir. İstanbul, Zeytinburnu, Küçük Çekmece, Bağcılar, Büyük Çekmece, Esenyurt, Eyüp, Fatih gibi büyük semtlerde iş veren firmalar bulunmaktadır. Semtlere göre iş veren bu firmaların bazıları kargo ile iş vermeye başladı. Özellikle etiket yapıştırma işi sevenler için bu iş imkanı iyi paralar sağlamaktadır. Kargo firması size elden kapıda teslim malzemeleri verip siz de iş sonunda bunları yine kargo ile yollarsınız. Bu firmalara başvuru için bulunduğunuz semtlerde bulunan tekstil atölyelerine şahsen başvuru yapmalısınız.

Kargo ile evlere iş veren firmalar sadece İstanbul değil; İzmir, Gaziantep, Erzurum, Manisa, Denizli, Adana, Ankara, Samsun, Konya, Kayseri, Mersin, Urfa, Van, Bursa, Eskişehir, Uşak, Afyon, Isparta gibi daha birçok ilde faaliyet göstermektedir. 2020 yılı itibari ile eve iş imkanları daha da artacak gibi görünmektedir.

 • Niymet Demir
  3 ay önce

  Merhaba ben istanbul sancaktepe yenidoğan da oturuyorum evde paketleme işi istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

  4
  yorum beğen
 • Niymet Demir
  3 ay önce

  Merhaba ben niymet demir istanbul sancaktepe yenidoğan da oturuyorum evde paketleme işi istiyorum her türlü paketleme işi yapabilirim yardımcı olursanız sevinirim

  4
  yorum beğen
 • Fadime arslan
  3 ay önce

  Her türlü paketleme işini yapabilirim bu işe çok ihtiyacım var küçük çocuğum yok elim çabuktur evde yardımcı kızlarım var

  4
  yorum beğen