Maçlarda panayırlarda parklarda mesire alanlarında ne satılabilir?

featured
Maçlarda panayırlarda parklarda mesire alanlarında
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Birçok girişimci doğru mekanları tercih ettiğinde kısa zamanda zengin da biliyor. Özellikle kalabalık yerlerde en çok tercih edilen ürünlerin satışından günlük olarak 1000 TL 2000 TL kar elde etmek mümkündür.

Panayırlarda, kahvehanelerde, mesire alanlarında, maçlarda stadyum önlerinde, cami önlerinde, piknik alanlarında, deve güreşlerinde, yağlı güreşlerde, festivallerde doğru ürünler doğru yerlerde satıldığında gerçek manada çok güzel kazançlar elde edilebilmektedir.

Peki hangi ürünler ne gibi yerlerde daha fazla tüketilmektedir?

Çocuk farkında bir mesire alanlarında ürün satmak istiyorsanız önceliğiniz oyuncak ve balon gibi ucuz ama çok giden ürünler olmalıdır bunun yanında şekerlemeler dondurmalar tercih edilebilir.

Maç önlerinde deve güreşi alanlarında yağlı güreş oyunlarında en çok gidecek ürünler gıda ürünleridir. Pet şişelerde su satabilirsiniz ya da kokoreç köfte ve buna benzer döner pratik ürünler satışı yapabilirsiniz. stadın önünde en çok giden ürünlerin başında yine kokoreç tarzı köfte tarzı ayak üstü atıştırmalık ürünler olacaktır.

Panayır gibi ve festival gibi alanlarda yine gıda ürünü çok tercih edilen örnek olacaktır. Çocuklara yönelik olarak hediyelik eşya oyuncaklar sus balonları uçan balonlar bunlar bu tür eğlence merkezlerinin vazgeçilmez alışveriş malzemeleridir. Her çocuğun bir alışveriş bütçesi olduğu için ve harçlı olduğu için bu tür ürünlere mutlaka satın almak isteyeceklerdir.

Satışı nerede yapacak olursanız olun en kalabalık bir gruba satış yapacak olursanız mutlaka mutlaka belli bir kazanç elde edebilirsiniz. Ama bunun için en doğru mekanı tercih etme bu ve etrafımızda çok fazla rakibinizin olmamasına dikkat etmelisiniz. Örneği hep oyuncak satan bir noktada sadece oyuncak satarak para kazanamazsınız. Eğer satış yapacağınız yerde sizin gibi ürün satmayan esnaflar yoksa daha fazla para kazanabilirsiniz.

instagram izlenme hilesi

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

deneme bonusu selimpasaspor.org
izmir profilo servisiBursa Haberelf bar vozol
Uygulamayı Yükle

Bizi cihazınıza yükleyin ve tüm gelişmelere bir tık yakın olun.