Saç Satın Alan Yerler ve Kuaförler

featured
saç alan yerler
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Saçımı satmak isteyen bayanlar ya da erkekler için saç satın alan yerleri, kuaförleri ve firmaları yazdık. Adres ve telefon numaralarını da eklediğimiz bu yazımızda; saç nereye satılır ve saç alım fiyatlarını belirttik. Kesmek istediğiniz saçınız varsa ve satmaya karar verdiyseniz bu yazımızı okumadan saçınızı çöpe atmayıp en iyi fiyat veren yere satarak iyi miktarda paralar kazanabilirsiniz. İşte saç satmak hakkına tüm merak edilenler.

Not: Saçınızda kına ve kimyasal boya olmamalıdır. Bunun yanında saçınızın 45 cm ve daha uzun olması gerekmektedir. Saçınızda boya vb bir şey varsa ve boyu da 45 cm altındaysa o zaman fiyat çok ama çok düşer ki bu rakam genelde kg için 1000 TL civarı olmaktadır

Saçımı Satmak İstiyorum Nereye Satabilirim?

Saçınızı satarak değerlendirmek istiyorsanız bunun için saç satın alan yerlere başvuru yapmalısınız. Şu anda birçok bayan saç satın alan yerleri bilmediği için her kesimden sonra aslında çok değerli olan saçlarını çöpe atmakta ya da yakmaktadır. Şu anda oldukça değerli olan bu saçlarınızı;

 • Kuaförler
 • Makyözler
 • Saç Ekim Merkezleri
 • Güzellik Merkezleri
 • İnternet Üzerinden Alım Yapan Yerler ve Firmalar

Gibi değişik yöntemler ile saç satın alan yerler vardır. Saçımı satmak istiyorum diyenlere öncelikle en yakın oldukları bayan kuaförlerine giderek şahsen bilgi alabilir hatta aynı gün saçlarını oraya satabilir. Tabi bütün kuaförler bu işi yapmadığı için sadece alım yapan yerlere başvuru yapılabilir.

Saç Alım Fiyatları 2021

Saçını satmak isteyenlerin en çok merak ettikleri nokta da saç alım fiyatlarıdır. Özellikle 2020 saç alım güncel fiyatlarını öğrenince ikilemde kaldıysanız bile hemen saçınızı satmaya karar vereceksiniz.

2021 Saç satın alım fiyatları;

Saç kilogram ve cm cinsinden satılmaktadır. Uzun ve parlak saçlar her zaman daha pahalıya satılabilmektedir. Şu anda ortalama olarak fiyatlar kg için 5-10 bin TL arasında değişmektedir. Ama yanmış, kırıklı saçların değeri daha düşük olmaktadır. Kısa, rengi bozulmuş ve bakımsız saçlar maalesef çok ucuza gitmektedir.

Saçın Gramı Kilosu şu anda İstanbul gibi yerlerde 10 bin TL civarı iken bu rakam iç Anadolu ve doğu Anadolu’da daha aşağılarda seyretmektedir.

sacimi satmak istiyorum
Saçımı Satmak İstiyorum 2021

Temiz Boyasız Uzun Saç Nereye Satılır? En İyi Fiyat Teklifi

Saç alım merkezlerindeki fiyat farklılığı yüzünden birçok bayan saçlarını çok ucuza vermek durumunda kalmaktadır. Ama en iyi fiyat teklifi veren firmalarla yapılacak anlaşmalarda toplu saç alımı yapılması durumunda çok iyi fiyatlar verilebilmektedir.

Küçük kuaförler saç alımı yapmaktadır; ama burası çok önemli, bu kişiler genelde kendileri aracılık yapıp toptan olarak, İzmir, İstanbul, Ankara gibi illere bu saçları iyi paralar kazanarak satmaktadır. Siz doğrudan satıcı ile irtibata geçip saçlarınızı kimseye komisyon vermeden pahalı bir teklif üzerinden satabilirsiniz. Aşağıda İstanbul, İzmir gibi büyük illerde saç alan yerleri ve kuaförleri yazdık. Uygun olan yerler ile konuşarak saç ticareti yapabilirsiniz.

Saç Satın Alan Kuaförler

Aşağıda iller bazında saç satın alan kuaförleri tek tek yazdık. Kuaförler ilk kez saçını satmak isteyenler için tercih olabilir. Ama işlemlerin nasıl yapıldığını öğrendikten sonra şahsen da bu satışları yapabilirsiniz. Özellikle birçok bayan kuaförde uzun saçlarını kestirdikten sonra bu saçların akıbetini sormamaktadır. Birçok iş yeri sahibi ise bu saçları temizleyip başka kişi ve firmalara satmaktadır. Peruk yapımında, saç ekiminde, saç kaynak yapımında hep bu doğal gerçek insan saçları kullanılmaktadır. İşte iller bazında saç satın alan kuaförler.

İstanbul’da Saç Satın Alan Yerler

İstanbul Anadolu ve Avrupa yakasında birçok erkek ve bayan kuaförler saç satın almaktadır. Bu kuaförlerin bazıları kendi özel internet sitelerinde saç alım fiyatlarını ve şartlarını yazmışlardır. İşte saç satın alan kuaförlerin listesi: (İstanbul)

 • Beyza Kuaförler (Esenyurt)
 • Altunizade Kuaför (Maltepe)
 • Dia Kuaförler
 • Gökçe Kuaför (Kadıköy)
 • Leman Kuaför
 • Sedna Kuaför (Zeytşnburnu)
 • Emine&Sulhi Kuaför (Ümraniye)

İzmir’da Saç Satın Alan Yerler

İzmir saç alım yapan firmaların merkezi konumundadır. Özellikle birçok saç ekim merkezinin İzmir’de olması sebebi ile alım-satım işi yapan birçok firma burada faaliyetlerine devam etmektedir. Karşıyaka Davut Kuaför, Bornova Eyşem Kuaför, Bayraklı Sedef, Konak’ta Andy Kuaför, Buca’da Smile Kuaför, Alsancak ve Basmane’de şubeleri olan Yasemin Kuaför şu anda saç alımları yapmaya devam etmektedir. Saç satın alacak olan dükkanlar arttıkça buradaki yazımızı güncellemeye de devam edeceğiz.

Ankara’da Saç Alan Yerler

Diğer büyük ilimiz olan Ankara’da saç satın alan yerleri de yazalım. Güvenilir olarak hizmet veren bu yerler ile pazarlık yaparak saçlarınızı satabilirsiniz. Saçlarınızı en iyi fiyat teklifi veren kuaförlere vermek kadar aynı zamanda saçlarınızın nerede kullanılacağı da önemlidir.  İstemediğiniz bir alanda kullanılmasını istemiyorsanız bunu alıcıya belirtebilirsiniz. Bu da tamamen karşılıklı güvene kalmış bir durumdur. Ankara ilinde güvenli şekilde saç alım yapan yerler ve firmalar; Ankara Saç Tasarım Merkezi, Ankara Moda Evi, Ankara Saç Ekim ve İyileştirme Merkezi, Ankara Saç Ekim ve Bakım Merkezi..

Bunların haricinde ayrıca, Yenimahalle, Demetevler, İvedik, Pursaklar, Altındağ, Çankaya, Balat, Keçiören ilçelerinde bulunan yerel saç tasarım kuaförlerinin birçoğu saç alım işi yapmaktadır. Bu illerin yanı sıra,  Adana, Mersin, Antalya Saç Satın Alanlar kişi ve dükkan sahipleri bulunmaktadır. Diğer büyük şehirler olan, Bursa, Eskişehir, Kocaeli illerinde de Saç Satın Alan Firmalar bulunmaktadır. Bu illerdeki fiyatlar İstanbul kadar yüksek olmasa da saç alımları düşünüldüğünde oldukça iyi fiyat sayılmaktadır. Şu anda birçok küçük ilde saç alım fiyatları 2000-5000 TL arasında yapılmaktadır.

Adana Antalya Mersin Antep’te Saç Satın Alan Yerler

Son olarak Adana, Mersin, Antalya Gaziantep gibi illerde oturan kişiler de saç satmak isteyebilirler. Saçımı satmak istiyorum diyen kişiler Adana ilinde Merkezde buluna kuaförlerin neredeyse tamamı saç satın alma işlemleri yapmaktadır. Bu yerlere başvuru yaparak fiyat teklifi alabilirsiniz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

31 Yorum

 1. 5 sene önce

  Saçlarını satmak isteyen bayanlar saçlarınız ücretsiz kesilip dolgun ücrete alınır. Hemen ali15@gmail.com adresine sacinizin resimleriyle beraber telefon numaranızı meal atın görüşelim. Fiyatlarimiz net ucrettir kilo ile alım yapmıyoruz. 50 cm saç için 2500 70 cm ve üstü 3400

 2. Saçlarınızı satmak artık çok kolay. Saçlarınızı değerinde alıyoruz. Saçlarınızın fotoğrafını, uzunluğunu bize eris @ gmail. com email adresinden yada @ saInstagram adresinden gönderin, fiyatında anlaşalım. Paranızı hesabınıza yatıralım. Saçı bize kargolayın. Satmak istediğiniz saçlarınızı bekliyoruz.

 3. Satmak istediğiniz saçlarınızı değerinde alıyoruz. Saçlarınızin fotoğrafını uzunluğu ile birlikte lisveris @ gmail . Com adresine yada @ sac Instagram adresine gönderin. Oradan iletişim kuralım. fiyatında anlaşıp ücretinizi odeyelim. Saçı bize kargolayin. Satmak istediğiniz saçlarınızı bekliyoruz.

 4. 5 sene önce

  Kuaförünüz nerede?

 5. 5 sene önce

  Hatice hanim alikayihan 5715@gmail. Com adresine msj atın saçlarıniz ücretsiz kesilir alınır

 6. 5 sene önce

  Izmır bornavada gerçek sac var köftede kesilecek ve satmak istiyoruz boya filan sacda hic birşey yoktur benimle iletişime gecermisiniz

 7. 5 sene önce

  55.60santim sacimi satiyorum 054427502**

 8. 5 sene önce

  Pınar hanim saçınızı resimleriyle beraber telefon numaranızı alikayihan5gmail. Com adresine meal atın

 9. Saçlarınızı satmak artık çok kolay. Saçlarınızı değerinde alıyoruz. Satmak istediğinz saçlarınızın fotoğrafını veya görselini uzunluğu ile birlikte dm den veya mail adresimize atın. Saçınızın fiyatını belirleyelim. Hesabınıza ücretinizi yatıralım. Ürünü bize kargolayın. Satmak istediğiniz saçlarınızı bekliyoruz.

  @ sacaeris Instagram

  sacalis @ gmail . com

 10. 5 sene önce

  Merhaba ban saçimi satmak istiyorum s

 11. 5 sene önce

  En yüksek fiyata saçı nerde satabiliriz

 12. 5 sene önce

  Fatma hanim alikayihan5715@gmail.com adresine saçların resimleriyle beraber meal atiniz

 13. 5 sene önce

  Selahattin bey saçların resimleriyle beraber alikayihan5715@gmail .com adresine meal atiniz

 14. 4 sene önce

  Uzunlugu belimde olan acik.kumral sari hic.islem.gormemis saclaclarimi satmak.istiyorum

 15. 4 sene önce

  Uuznlugu belimde olan acik.kumral sari hic islem.gormemis saclarimi satmak istiyorum

 16. 4 sene önce

  Merhaba belinde olan kumral sarı renkte olan saçlarımı satmak istiyorum hiç bır boya yapılmamıştır

 17. 4 sene önce

  Saç satışı talepleriniz için bizimle hotmail üzerinden iletişime geçebilirsiniz eposta adresimiz : leslietres

 18. Saçlarınızı satmak artık çok kolay. Saçlarınızı değerinde alıyoruz. Satmak istediğiniz saçınızı fotoğrafını uzunluğu ile birlikte gönderin. Fiyatta anlaşalım. Paranızı hesabınıza yatıralım. Saçınızı bize kargolayın. Satmak istediğiniz saçlarınızı bekliyoruz.

  Mail adresimiz : Sacisgmail.com

 19. 3 sene önce

  Saçlarınızı değerinde alıyoruz. Satmak istediğiniz saçlarınız için, saçınızın uzunluğu ile birlikte mail adresimize atın. Size geri dönüş yapalım.
  sacalisisTR gmail com

 20. 3 sene önce

  Saçımı satmak istiyorum 60 satım

 21. 3 sene önce

  Satmak istediğiniz saçlarınız için sacalisveristr gmail adresinden iletişime geçebilirsiniz. Satmak istediğiniz saçlarınızı bekliyoruz.

 22. 3 sene önce

  Satmak istediğiniz saçlarınızın resimlerini al@gmail.com adresine meal atin görüşelim

 23. 3 sene önce

  Saçlarımı satmak istiyorum

 24. 3 sene önce

  Saçımı satmak istiyorum boyasız uzun bilgi alabilirmiyim

 25. 3 sene önce

  Saçımı satmak istiyorum boyasız uzun bilgi alabilirmiyim

 26. 3 sene önce

  Ben saçlarımı satmak istiyorum açık kumral 60 cm civarinda hic işlem görmemiş boyasiz

 27. 2 sene önce

  Saçlarınızı değerinde alıyoruz. Satmak istediğiniz saçlarınız için Sacalisveris instagram adresimizden, Sacalisvgmail.com mail adresinden iletişime geçebilirsiniz. Satmak istediğiniz saçlarınızı bekliyoruz.

 28. 1 sene önce

  Saçını yüksek miktarla satmak isteyen tüm bayanlar iletişime geçebilir herturlu sac alımı yapılır. Watsapp üzerinden iletişime geçebilirsiniz. 05529457073

 29. 1 sene önce

  Saçını yüksek miktarla satmak isteyen tüm bayanlar iletişime geçebilir herturlu sac alınır 05529457073 watsapp üzerinden saçınızı resmini atın Görüşelim

  Cevapla
 30. 1 sene önce

  Saçını yüksek miktarla satmak isteyen tüm bayanlar iletişime geçebilir herturlu sac alınır watsapp üzerinden saçınızı resmini atın Görüşelim 05529457073

  Cevapla
 31. 1 sene önce

  sac aliyorm .aninda odeme kargo ile alim.
  sacalim810@gmail.com

  Cevapla
ataşehir escort pendik escort deneme bonusu veren siteler deneme bonusu veren siteler deneme bonusu veren siteler deneme bonusu deneme bonusu deneme bonusu veren siteler deneme bonusu veren siteler
instagram takipçi satın al instagram takipçi hilesi Oto Aksesuar promosyon çakmak İnstagram takipçi satın al
Uygulamayı Yükle

Bizi cihazınıza yükleyin ve tüm gelişmelere bir tık yakın olun.

404 Not Found

404

Not Found

The resource requested could not be found on this server!


Proudly powered by LiteSpeed Web Server

Please be advised that LiteSpeed Technologies Inc. is not a web hosting company and, as such, has no control over content found on this site.