arama

Ziraat Bankası Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • Ekonomi Uzmanı

Ziraat Bankası müşteri hizmetlerine nasıl bağlanılır? Ziraat Bankası müşteri hizmetlerine direk bağlanmak için aşağıda bazı kısa yollar sunduk. Ziraat müşteri hizmetlerine direk bağlanma 2021 güncel yollar.

Türkiye’nin en büyük bankasına beklemeden bağlanmak isteyenler için Ziraat Bankası müşteri hizmetlerine direk bağlanma 2021 konulu bir yazı yazarak, müşteri hizmetlerine hızlı bağlanma yollarını gösterdik.

Kredi kartı, konut kredisi, ihtiyaç kredisi banka hesapları ile ilgili daha birçok konu hakkında işlem yapmak isteyenler şubeye gitmeden telefonla Ziraat müşteri temsilcisine bağlanmak istemektedir; fakat yoğunluk ve temsilci azlığından dolayı uzun süre müşteriler bekletilmektedir.

Ziraat Bankası Direk Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Ziraat Bakasına ait iki adet telefon numarası vardır. Bunlar;

444 00 00 ve 0850 220 00 00 numaralı hatlardır. Ziraat Bankası müşteri iletişim merkezlerine bağlanmak için bu iki hattan biri kullanılabilir. Hangisinin daha hızlı bağlandığını merak edenler için, 444’lü hattın daha hızlı bağlandığını söyleyebiliriz. Çünkü, Ziraat 444’lü hat ücretli iken, 0850’li hat ise ücretsizdir. Ücret kontör ya da dakikaların düşmesi olarak yansıtılır.

ZİRAAT BANKASİ MÜSTERİ HİZMETLERİNE DİREK BAĞLANMA  2021

Ziraat Bankası Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma 2021

Ziraat müşteri hizmetleri temsilcisine beklemeden direk bağlanmanın bazı kısa yolları vardır. Bunlar; kısa yol tuşlarını kullanmaktır. Şimdi telefonu elinize alarak, direkt bağlanmak için yapmanız gerekenleri sırayla yazalım. 444 00 00 ya da 0850 220 00 00 numaralı telefonundan birini çeviriniz.

Daha sonra sırası ile;

 1. Menüden 1’i tuşlayın
 2. İkinci menüde 6 tuşunu tuşlayın
 3. Son olarak ziraate direk bağlanmak için 0 tuşuna basın.

Bu işlemleri doğru yaptığınızda ZİRAAT BANKASI müşteri temsilcisine direk bağlanabilirsiniz. Sıra beklemeden bağlanmanın en kolay ve ne hızlı yolu budur.

Bu tuşlamalara rağmen halen Ziraat bankasına bağlanamıyorum diye derk yanıyorsanız büyük ihtimalle aradığınız saatte çok fazla müşteri yoğunluğu vardır.  Telefonu kapatıp daha müsait bir zamanda tekrar bankayı arayabilirsiniz.

Ziraat Bankası Müşteri Hizmetleri Ne Zaman Aranmalı?

Direkt bağlanmak için en iyi zaman en az yoğunluğun olduğu zaman aralığıdır. Bu zaman dilimleri;

Sabah; 05.00-09.00 arası

Gece : 01.00-05.00 arası

Eğer acele işiniz yoksa o zaman bu saatlerde Ziraat’in müşteri numarasını arayarak bekleme yapmadan direkt bağlanabilirsiniz.

Ziraat Bankası Direk Bağlanma Tuşları

Ziraat Bankası’nın müşteri hizmetlerine direk bağlanma kısa yol tuşları sürekli güncellenmektedir. Bu da bazı yöntemlerin ve yolların eskimesine ve işe yaramamasına yol açmaktadır. Ziraat Bankası en son kısa yol tuşları; 44400 00 numarasını aramak, sırası ile “1”i tuşlamak, “6”ıyı tuşlama ve son olarak “0”ı tuşlamaktır. Ziraat Bankası müşteri hizmetlerine direk bağlanmak isteyenler için bazı kesin bağlanma yollarını gösterdik. Bu verdiğimiz numaralardan kredi kartı, banka kartları, hesaplar ve krediler ile ilgili işlemler yapabilirsiniz.

Şikayet: Ziraat Bankası Müşteri Hizmetleri Telefonu Açmıyor!

Birçok müşteri sürekli arayıp çaldırdığı hale uzun süre bekletildiklerini ifade edip bundan dolayı şikayetçi olmaktadır. Ziraat bankası müşteri hizmetleri telefonu neden açmıyor sorusunun en büyük cevabı, hattın çok dolu olması ve yoğunluk olmasıdır. Bu numarayı arayıp kısa yol tuşlarını tuşlayanlar genelde birkaç dakika içinde ziraat bankası müşteri hizmetlerine direk bağlanma şansı yakalayabilmektedir.

Ziraat Bankası müşteri hizmetlerine direk bağlanma 2021 yazımızdan yola çıkarak arama yapmanıza rağmen temsilci ile direk görüşemiyorsanız o zaman yorum yaparak bizden yardım isteyebilirsiniz.

 • Ziraat Bankası BES İptali Ziraat Bireysel Emeklilik İptal-Cayma Nasıl Yapılır – Ekonomist Türkiye
  2 sene önce

  […] İlgili: Ziraat Bankası Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma […]

  17
  yorum beğen
 • Yapı Kredi Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanmak 2019 (Uygulamalı Video) – Ekonomist Türkiye
  2 sene önce

  […] İlgili: Ziraat Bankası müşteri hizmetlerine direk bağlanmak […]

  17
  yorum beğen
 • Banka Hesabına Konulan Bloke Nasıl Kaldırılır? Neden Bloke Konur?  – Ekonomi ve kredi
  3 sene önce

  […] Ziraat Bankası hesaba blokenin nedenini öğrenmek için; Ziraat Bankası Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma […]

  14
  yorum beğen
 • Ziraat Bankası Çiftçi Kredisi Başvurusu 2019 (DEVLET DESTEKLİ) – Ekonomi ve kredi
  3 sene önce

  […] kredisi çekmek ve devlet teşviklerinden yararlanmak için gerekli tüm detayları ele aldık. Ziraat Bankası müşteri hizmetleri telefonunu arayarak ek bilgi […]

  19
  yorum beğen