arama

Ak Bank Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma Yolu 2020

  • Ekonomi Uzmanı

Akbank müşteri hizmetleri iletişim merkezine 444 25 25 ya da 0850 222 25 25 numaralı telefonu arayarak anında bağlanabilirsiniz. Akbank müşteri hizmetleri direk bağlanma 2020 kısayol tuşları ve hızlı bağlanma yöntemlerini bu yazımızda bu sizin için araştırdık ve paylaştık. Yazımızı kalem almadan önce Akbank telefon bankacılığı ve Akbank telefon şubesi ile deneme yanılma yöntemi ile en kısa yoldan müşteri temsilcisine ve müşteri hizmetlerine nasıl bağlanabiliriz yeni öğrendik.  şimdi bazı kısayol tuşları öğrendik bunları sizinle paylaşmak istiyoruz.

Akbank müşteri hizmetlerine kolay yoldan bağlanma 2020

Birçok banka artık müşteri hizmetlerine direk bağlanma noktasında sorun yaratmaya başladı. Bu kervana akbankası da katıldı; çünkü artık bankalar bütün noktalarda maliyetleri düşünmeye çalışmaktadır bu maliyet düşürme yöntemlerinden bir tanesi de müşteri hizmetleri sayısını düşürmektir. Akbank’ın milyonlarca müşterisi olduğu düşünüldüğünde En azından onbinlerce müşteri temsilcisi olmasını gerektiren bir durumdur. Bu sayı sağlanamadığı için müşteri hizmetleri direk bağlanma sorunu artık bazı şikayetlere neden olmaktadır. Ama yine de bazı kısayol tuşları kullanarak Akbank müşteri hizmetlerine direk bağlantı sağlanabilmektedir.

Ak Bank Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma 2020

Kısayol tuşları kısaca şu şekilde olacaktır öncelikle 444 25-25 telefon numarası alması gerekiyor. Bu aramadan sonra öncelikle kart işlemleri menüsü geçirmesi gerekiyor. Eğer farklı bir iş yapacaksanız yine aynı şekilde kart menüsünden etmeniz gerekecektir daha sonra size canlı yayında çıkacak olan müşteri temsilcisi ilgili birimi aktaracaktır zaten.

444 25-25 telefon numarası aralık’tan sonra kısayol tuşu olarak 125 numaralarla tuşlayarak hızlı bir şekilde bağlantı sağlayabilirsiniz.

Müşteri hizmetleri bir saatte bekletiyor ne yapabilirim?

Çok acil bir durumda müşteri hizmetleri ile görüşmek isteyen kişiler dakikalarca hatta bir saate yakın telefon başında beklemek zorunda kalabiliyor. Evde yapılması gereken işlem çok acilse örneğin, kredi kartı kaybolması ya da çalınması gibi bir işlemse o zaman kayıp çalıntı kısmından işleme devam ederek en fazla 10 saniye içerisinde bağlantı savunabilir. Ama bunun haricindeki orta düzeyde ki önemli konular ya da aciliyet olmayan konular için yukarıda belirttiğimiz kısayol tuşları denilebilir. Buna rağmen Ak Bankası müşteri hizmetlerine bağlanma sorunu yaşamaya devam ediyorsanız bu sene işlemlerinizi banka şubesine giderek yapmalısınız.

Not: biz burada Akbank müşteri hizmetlerine direk bağlanma yolu 2020 detaylarını paylaştıkça ve bu yöntem öğrendikçe bu kısayolu bilinmeyen birçok işte bunu öğrenmiş oluyor. Ve doğal olarak artık bu herkes bu kısayolu arayarak yoğun bir şekilde telefon yağmuruna tutmaktadır bankayı. Banka da buna çözüm bulmak için bu kısayol tuşlarını iptal edip arama yollarını kapatma yöntemini seçmektedir. Bu da bizim verdiğimiz kısayol tuşlarının bazı durumlarda işe yaramaması neden olabilir.

Bundan dolayı en kesin çözüm yolu olarak işiniz acilse banka şubesine giderek işlemlerinizi halletmeniz ya da evde yeni bizim verdiğimiz yolları deneyerek banka müşteri temsilcisinin bağlanmayı deneyebilirsiniz.
Yurtdışından Ak Bankası müşteri hizmetlerine bağlanmak istiyorum diyorsanız 0850 222 25 25 numaralı hattı boşuna  0-90 numarası ekleyerek arıyorsunuz. Türkiye içerisinden ya da Kuzey Kıbrıs Türk cumhuriyeti’nden 444 25 25 ya da 850 222 25 25 i arayarak işini halledebilirken, Avrupa’dan Amerika’dan Almanya’dan ise 0 90 numarasını bu numaraların başına ekleyerek aramanız gerekmektedir.