Ticket Yemek Kartlarını Bozan Yerler, Marketler Mağazalar

Ticket Yemek Kartlarını Bozan Yerler, Marketler Mağazalar

Ticket bozdurma; her ay şirketler tarafından çalışanlarına verilen ve sadece yemek yemek için kullanılan ticket yemek kartların, şirketten habersiz şekilde başka yollardan nakit paraya çevrilme işlemidir. Ticket kırma ve kırdırma işlemi olarak da bilinen bu işlemlerde, yemek kartını bozan kişi ya da yerler genelde belli bir komisyon almaktadır. Komisyon oranları uygun olan kişilerden her ay düzenli ticket kırdırma işlemi için yardım alınabilmektedir. Bu işlemleri yapan kişiler genelde İstanbul, Anadolu ve Avrupa Yakasında otursa da tüm Türkiye’de yemek kart bozma işlemi yapan yerler ve şahıslar vardır.

Ticket Bozdurma Komisyonları 2020

Ticket bozdurma komisyonları sabit değildir. Kişilerle yapılacak pazarlık sonrası komisyon oranları düşer ya da artabilir. Şu anda bazı yerler yemek kart tahsilatında %30’lara kadar komisyon ve kırdırma ücreti almaktadır ya da kesmektedir. Ama bazı kişiler de %15 civarı bir komisyon almaktadır. Bu kişilere ulaşabildiğinizde her ay düzenli olarak ticket kırdırma işlemi yapabilirsiniz. Kısaca 2020 ticket bozma komisyonları ve masrafları %15 ile %30 arasında değişmektedir. Kısa bir hesaplama yapalım;

Ticket değeri; 400 TL

%15 komisyonla; 60 TL masraf çıkılır ve size elden 340 TL para ödenir.

%30 komisyonla; 120 TL Masraf çıkılı ve size elden 280 TL para ödenir.

Bu hesaplama gösteriyor ki en düşük komisyonla ve en uygun yemek kart bozan kişilerin tespit edilip her ay düzenli ödeme almak çok daha mantıklı olacaktır. Peki kimler bu işi yapmaktadır?

Ticket Bozan Yerler ve Bankalar

Ticketler kurumsal firmalar tarafından kendi sigortalı olarak çalışanlarına verildiği için bu kartlar başka yerlerde resmi olarak bozdurulamaz ve nakde çevrilemezler. Bazı kişiler özellikle garantili olması için ticket bozan bankalara başvuru yapmaktadır. Ama bankalar şu anda ticket bozma işlemi yapmıyorlar. Bu nedenle yemek kartlarınızı başka yerlerde paraya çevirmeniz gerekmektedir. Bu kişiler genelde el altından yani gayri resmi olarak elden ödeme yaparak sizin nakit ihtiyaçlarınızı karşılarlar. Peki kimler şu anda bu işi yapıyor? Telefon, adres gibi iletişim bilgileri nereden bulunur? İrtibat sağlamak isteyenlere bunlara nasıl ulaşabilir?

Ticketleri Elden Nakit Paraya Çeviren Yerler ve Kişiler

Ticket bozan kişiler genelde internet üzerinden ilan vererek ticket bozdurma hizmeti vermektedir. Aslında yasal çerçevede sorun yok gibi görünse de bunun tam olarak karşılığının ne olduğunu kanunlarda belirten bir durum da yoktur. Bu da birçok kişinin komisyonla ticket bozma işlemi yapmasına olanak vermektedir. Bu kişilerin açık adres ve şirket adresleri bu nedenle yoktur. Bunlara ulaşabilmek için özellikle ticket bozan yerler gibi ana konu etrafından yazılar yazan blog sitelerinin altında yorum yapan kişilerin email ve telefonlarına ulaşmak gerekmektedir. Örneğin bu yazı altına ticket bozan kişiler, yemek kartımı nerede bozabilirim diyen kişilere hemen ulaşmak için yorum yapacaktır. Siz de yorumları takip ederek kimlerin bu iş için ilan verdiğini görebilirsiniz.

Ticket Bozdurma 2020

Ticket Yemek Kart Bozdurma İlanları 2020 GÜNCEL

Sodexo, Multijet, ederned, sedcard gibi daha birçok yemek kart türü vardır. Bu kartlar 81 ilde faaliyet yürüten kişiler tarafından nakit paraya çevrilmekte ve sigortalı çalışan kişilerin parasal ihtiyaçları karşılanmaktadır. Ama bu işin ne kadar kanuni olarak doğru ve yanlış olduğu ile ilgili açık bir mevzuat hükmü yoktur. Bu da kişilerin yasal olarak bir iş yeri açamamasına neden olmaktadır. Bu kişiler müşterilerine ulaşabilmek için genelde www.ekonomistr.com adresinde bulunan yemek kart bozdurma işlemi yapan yerler adlı yazıların altına yorum yaparak ticket kırma ilanları vermektedirler. Siz de yorumları okuyarak ve yorum yaparak bu kişilere hemen ulaşabilirsiniz.

İlgili; Senetle Para Verenler

Yemek Kart Geçen Giyim Mağazaları

Birçok bayan bu kartlarını sadece marketlerde ve özellikle kurumların anlaşmalı olduğu marketlerde değil, giyim üzerine satış yapan mağazalarda kullanmak istemektedir. Ama şu anda hiçbir giyim mağazası ticket yemek bozma işlemi yapmamaktadır. Bunun yerine önce elden paraya dönüştürüp daha sonra giyim üzerinde bu parayı harcayabilirsiniz.

Elden ya da diğer türlü ticket yemek kart bozan kişiler için İstanbul ve ilçelerinde bu işlemi yapan kişilerin şartlarını yazdık.

İstanbul Ticket Kırdırma 2020

Türkiye’de en fazla yemek kart üyesi iş yeri İstanbul’da bulunmaktadır. Bu fabrikalarda çalışan milyonlarca kişi İstanbul ili içinde Sodexo, multijet, ederned ve sedcart gibi kartlarını bazı marketlerde harcamalarda kullanabilmektedir. Her iş yeri farklı bir market ya da mağaza ile anlaşabilmektedir. Anlaşma yapılan marketlerin kendilerine bağlı olan diğer mağazaları varsa ki bunlar, gıda, market, kırtasiye, giyim, petrol ya da diğer herhangi bir alan olabilir buralarda bu kartlar kullanılabilir.

Bunun yanı sıra internet üzerinde verilen ticket bozma ilanlarına bakıldığında aşağıdaki yerlerde birçok kişinin komisyonlar karşılığında elden para verdiğini biliyoruz. En sık işlem yapılan yerler aşağıda listelendi.

 • Kadıköy
 • Esenyurt
 • Beylikdüzü
 • Gaziosmanpaşa
 • Bağcılar
 • Zeytinburnu
 • Pendik
 • Kartal
 • Anadolu Yakası
 • Avrupa Yakası

İzmir Ticket Bozma Yerleri

İzmir de İstanbul kadar olmasa da birçok iş yeri kendi çalışanlarına bu kartlardan verip anlaşmalı olunan marketlerde bu harcamaların yapılmasına olanak vermektedir. Ama market ve gıda dışında da bu kartları değerlendirme isteyenler için İzmir’de; Konak, Karşıyaka, Buca, Torbalı, Selçuk, Aliağa, Menemen, Gaziemir, Bornova, Bayraklı semtlerinde ticket bozan kişiler bulunmaktadır. Yine sitemizin yorum kısmında bozan kişiler ile bozdurma yapmak isteyenler iletişime geçebilirler.

Ankara Ticket Kıran Yerler

Ankara diğer büyük şehirlerde olduğu gibi ticket dağıtan şirketlerin çok olduğu illerin başında yer almaktadır. Ankara’da şu anda ticket yemek kart kıran yerler ve şahıslar daha çok, Mamak, Keçiören, Çankaya, Etimesgut, Altındağ, Polatlı ilçelerinde bulunup sizin olduğunuz yere kadar gelip elden ödeme yapmaktadırlar.

Ticket Geçen Marketler

Ticket ulusal bazda çalışan marketle zincirlerinde şu anda geçmemektedir. Kişilerin çalıştıkları şirketler hangi ilde faaliyet gösteriyorsa genelde o ilde faaliyet yürüten yerel market ve mağazalar ile anlaşma yapılmakta ve kart ne ise (sodexo, multihet, ederned, sedcard) ona göre harcama yapılabilmektedir. İstanbul’da onur Market, Denizlide Pekdemir, Bursa da Şen gıda yerel marketler olup buralarada ticket geçmektedir. Bım, a101, şok ve Migros gibi yerlerde çok merak edilse de bu yerlerde ticket geçmediği bilinmektedir.

 • BIM
 • ŞOK
 • CARREFOURSA
 • A101
 • MİGROS

Marketlerinde şu anda ticket anlaşması olmadığı için bu yerlerde ve marketlerde bu kartlar geçerli değildir.

Kredi Notu Düşüklere Kredi İçin Bu Yazımıza Bakabilirsiniz.”

TİCKET BOZDURMA

Ticket bozdurma yapılabilecek iller arasında şunları da ekleyebiliriz: Aydın, Manisa, Mersin, Diyarbakır, Urfa, Eskişehir, Samsun, Gaziantep, Denizli, Muğla, Balıkkesir, Bursa, Kocaeli, Sivas, Kayseri, Konya, Uşak, Afyon, Trabzon, Yalova, Isparta, Edirne, Tekirdağ, Çanakkale gibi illerde bulunan işçiler ticket bozdurma işlemlerini yapabilir.

Ticket Akaryakıt İstasyonlarında Geçerli Mi?

Yine en çok merak edilen harcama konularının başında, ticketlerin benzin istasyonlarında, petrollerde geçerli olup olmadığıdır. OPET, ŞHELL, TOTAL, BP, PETROL OFİSİ, GO, SUNPETT, MİLANGAZ, ELF bu markalar en çok tüketimin yapıldığı yerler olduğu için birçok kişi bu istasyonların benzinlik kısmında ve market kısmında bu ticketlerin geçerli olup olmadığını sormaktadır. Ticketler herhangi bir petrol istasyonunda şu anda maalesef geçerli değildir.

Yemek Kart Lokanta ve Restorantlarda Geçer Mi?

Bulunduğunuz illerde bulunan gıda üzerinde işler yapan marketlerde eğer ticket anlaşması varsa ve bu marketlerin üst şirketine bağlı olarak faaliyet yürüten restoran ve lokanta varsa buralarda ticket geçerli olabilir. Ama bunun dışında, ayrıca kendi çapında faaliyet yürüten diğer lokanta ve restorantlarda ticketler geçerli olmayacaktır.

Ticket bozdurma 2020 tüm güncel bilgilerini ve ticket yemek kart geçen yerleri marketleri yazdık. Ayrıca ticket kırdırma işlemi yapan kişilere nasıl ulaşabileceğinizi iletişim kanallarını da belirttik.

Etiketler: , , ,

Bu yazı için 150 yorum yapıldı:

 1. TİCKET BOZDURMA dedi ki:

  TİCKET- MULTİNET-SODEXO-SETCARD-METROPOL GİBİ YEMEK KARTLARI ANINDA NAKİTE ÇEVRİLİR.

  İLETİŞİM: 0531 302 83 56 NOLU TELEFONDAN ULAŞABİLİRSİNİZ. 

 2. Özdemir Bey dedi ki:

  Merhaba,
  İstanbul içi SODEXO, TİCKET, SETCART ları sadece komisyonla bozdurulmaktadır.
  iletişim için mail ya da telefondan ulaşılabilir.

 3. Enes dedi ki:

  Ankaraniçim sodexo 975 tl bozacak yer arıyorum. İlgilenen var mı? Nakit igtiyacım var

 4. orhan dedi ki:

  İstanbul içi Sodexo – Multinet – Ticket vb kartların bozulma işlemi sağlanır.
  ilgilenenler için Whatsapp’tan ulaşabilirsiniz.

 5. Kuzey dedi ki:

  TİCKET – MULTİNET – SODEXO – SETCARD – METROPOL GİBİ YEMEK KARTLARI VE YEMEK ÇEKLENİR ANINDA NAKİTE ÇEVRİLİR.

 6. Selim dedi ki:

  İzmir’de sedcart Ticket kart komisyonla kırılır

 7. Sabiha dedi ki:

  Benim 500 tl lik ticketim var adresiniz neresi acaba ben taksimdeyim

 8. bahadır dedi ki:

  merhaba yer kartal

 9. Onur dedi ki:

  Vatsap ile irtibat saat farketmeksizin İstanbulu içi bozulur

 10. Yusuf dedi ki:

  Nasi ulaşabilirim size

 11. BERNA dedi ki:

  İZMİRDE NEREDE ? ADRES TELEFON

 12. deniz dedi ki:

  yer neresi tel ? adres

 13. Ozan dedi ki:

  Usta numaran eksik nasıl ulaşıcam sana

 14. ugur dedi ki:

  TİCKET – MULTİNET – SODEXO – SETCARD – METROPOL GİBİ YEMEK KARTLARI VE YEMEK ÇEKLERİNİZ ANINDA NAKİTE ÇEVRİLİR.

  İLETİŞİM : TELEFONDAN ULAŞABİLİRSİNİZ

 15. schlange dedi ki:

  Sodexo – Multinet – Ticket – Metropol ve Yemek Çekleriniz % İle Nakite Çevrilir.

 16. Uğur dedi ki:

  TİCKET – MULTİNET – SODEXO – SETCARD – METROPOL GİBİ YEMEK KARTLARI VE YEMEK ÇEKLERİNİZ ANINDA NAKİTE ÇEVRİLİR.
  İLETİŞİM : 0531 302 86 NO LU TELEFONDAN ULAŞABİLİRSİNİZ

 17. ugur dedi ki:

  TİCKET – MULTİNET – SODEXO – SETCARD – METROPOL GİBİ YEMEK KARTLARI VE YEMEK ÇEKLERİNİZ ANINDA NAKİTE ÇEVRİLİR.

  İLETİŞİM : 0531 302 83 NO LU TELEFONDAN ULAŞABİLİRSİNİZ

  Mail : ugurcan@gmail.com

 18. Barış dedi ki:

  Aydın da ticket kıran var mı acil

 19. Damla dedi ki:

  Tum yemek kartlariniz ile nakite cevrilir
  Bayrampasa

 20. Serkan dedi ki:

  Ticket Sodexo Setcard Multinet Metropolcard Tüm Kartlarınız Nakite Çevrilir…BİLGİ ALMAK İÇİN ARAYINIZ…İRTİBAT : Ulaşabilirsiniz…

 21. Serkan dedi ki:

  Ticket Sodexo Setcard Multinet Metropolcard Tüm Kartlarınız Nakite Çevrilir…BİLGİ ALMAK İÇİN ARAYINIZ…İRTİBAT : Ulaşabilirsiniz…

 22. Nezih dedi ki:

  Nasıl bozdurcaz kardeşim

 23. Mert dedi ki:

  Ankara içi ticet bozan yer arıyorum iletişime geçin

 24. Deniz dedi ki:

  İzmir Karşıyaka’da setcard bozacak var mı?

 25. Serkan dedi ki:

  Ticket Sodexo Setcard Multinet Metropolcard Tüm Kartlarınız Nakite Çevrilir…BİLGİ ALMAK İÇİN ARAYINIZ…İRTİBAT : Numaradan Ulaşabilirsiniz…

 26. Serkan dedi ki:

  Ticket Sodexo Setcard Multinet Metropolcard 0532 152 1987 Tüm Kartlarınız Nakite Çevrilir…BİLGİ ALMAK İÇİN ARAYINIZ…İRTİBAT : Numaradan Ulaşabilirsiniz…

 27. Serkan dedi ki:

  Ticket Sodexo Setcard Multinet Metropolcard Tüm Kartlarınız Nakite Çevrilir…
  İRTİBAT : Numaradan Ulaşabilirsiniz…

 28. Serkan dedi ki:

  Ticket Sodexo Setcard Multinet Metropolcard Tüm Kartlarınız Nakite Çevrilir…
  İRTİBAT :Numaradan Ulaşabilirsiniz…

 29. Serkan dedi ki:

  Ticket Sodexo Setcard Multinet Metropolcard Tüm Kartlarınız Nakite Çevrilir…
  İRTİBAT : Numaradan Ulaşabilirsiniz…

 30. Serkan dedi ki:

  Ticket Sodexo Setcard Multinet Metropolcard Tüm Kartlarınız Nakite Çevrilir…
  İRTİBAT : i Numaradan Ulaşabilirsiniz…

 31. Serkan dedi ki:

  Ticket – – Sodexo – – Setcard – – Multinet Metropolcard Tüm Kartlarınız Nakite Çevrilir…BİLGİ ALMAK İÇİN ARAYINIZ…İRTİBAT :seksen Numaradan Ulaşabilirsiniz…

 32. Serkan dedi ki:

  Ticket – – Sodexo – – Setcard — Multinet Metropolcard Tüm Kartlarınız Nakite Çevrilir…BİLGİ ALMAK İÇİN ARAYINIZ…İRTİBAT : Numaradan Ulaşabilirsiniz…

 33. Serkan dedi ki:

  Ticket – – Sodexo — Setcard – Multinet Metropolcard Tüm Kartlarınız Nakite Çevrilir…BİLGİ ALMAK İÇİN ARAYINIZ…İRTİBAT :seksen Numaradan Ulaşabilirsiniz…

 34. Serkan dedi ki:

  Ticket – – Sodexo – – Setcard – – Multinet Metropolcard Tüm Kartlarınız Nakite Çevrilir…BİLGİ ALMAK İÇİN ARAYINIZ…İRTİBAT : Numaradan Ulaşabilirsiniz…

 35. Serkan dedi ki:

  Ticket – – Sodexo Setcard – – Multinet Metropolcard Tüm Kartlarınız Nakite Çevrilir…BİLGİ ALMAK İÇİN ARAYINIZ…İRTİBAT :n Numaradan Ulaşabilirsiniz…

 36. Serkan dedi ki:

  Ticket – Sodexo – – Setcard — Multinet Metropolcard Tüm Kartlarınız Nakite Çevrilir…BİLGİ ALMAK İÇİN ARAYINIZ…İRTİBAT : Numaradan Ulaşabilirsiniz…

 37. Mert dedi ki:

  Ticket kartımda 2000 tl var istanbul içi bozduran varsa mailim,
  hotmail.com

 38. Mert dedi ki:

  Ticket kartta 2000 tl var istanbul içi bozduracak yer arıyorum
  mert_trtmail.com

 39. Cem dedi ki:

  Her ay nakite çevirebileceğim yer arıyorum İSTANBUL
  instagram

 40. Korhan dedi ki:

  İstnbul her ay minarası uygun fiyattan bozacak varsa yazabilirmi

 41. Caner dedi ki:

  İzmir ticket bozdurma istiyorum. Bilgi verirmisin iz.

 42. Furkan dedi ki:

  İzmirde 525 tl ticket karti bozdurmak istiyorum nereye bozdurabilirim

 43. selim dedi ki:

  Ankara ici setcard kirdiranlar ulaasin mailden

 44. Oktay dedi ki:

  İstanbul tüm yemek kartları den nakite cevrilir

 45. Hakan dedi ki:

  İzmir’den sodekso bozdurabilecegim bir mekan arıyorum e-posta : hakankorellail.com ulasirsaniz sevinirim

 46. Snm dedi ki:

  Merhaba Ticket bozar mısınız

 47. ercan dedi ki:

  Bayrampaşada05 nerede bozuyorsunuz damla hanım adres verir misiniz? tel no yazıyor. mail

 48. ESAT dedi ki:

  Bursa’dan bozan yer aradım bulamadım,varsa iletişime geçebilir. 0554 356 65

 49. özgür dedi ki:

  ticket kart var 300 büyükçekmece beylikdüzü civarı nakite cevirecek e mailden ulaşabilir echxmahotmail.com

 50. YENER dedi ki:

  gebze-istanbul anadolu her ay ticket karta 1500 tl yatmaktadır. nakite çevirebilecek yer var mı?
  eposta : ulasırsanız seviniri

 51. Doruk dedi ki:

  İzmir’de her ay düzenli olarak ticket restaurant kartımı bozdurabileceğim birine ihtiyacım var. Whatsapptan yazabilirsiniz. 0541 644 14

 52. Dilek dedi ki:

  Merhaba

  Çekmeköy Ümraniye yada Üsküdar çevresinde her ay ticcet karttan 350TL bozdurabileceğim bir yer arıyorum. Dönüş yapılırsa sevinirim.

 53. Polatkan dedi ki:

  IZMIRDE NAKITE MULTINET CEVIREN VARMI…

 54. yasin dedi ki:

  TÜM ÇEŞİT YEMEK KARTLARINIZ KOMİSYON İLE ÇEVRİLİR. ÖDEMENİZ PEŞİN SAĞLANIR. KART 1 HAFTA 10 GÜN BİZDE KALIR. SIFIRLANINCA GERİ VERİLİR. YERİMİZ

 55. Yusuf dedi ki:

  500 bozdurmak istiyorum ulş

 56. Deniz dedi ki:

  İzmir ticket kırdırabileceğim bir yer arıyorum whatsappdan yazabilirsiniz

 57. Gamze dedi ki:

  Izmirde setcardi nakite ceviren varmi numara yazabilirmi her ay duzenli bozdurmak istiyorum 450 tl

 58. Yeşim dedi ki:

  İzmir’de ticket bozacak bir yer arıyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.

 59. Yasin arslan dedi ki:

  TÜM ÇEŞİT YEMEK KARTLARINIZ VE GIDA KUPONLARINIZ MULTINET,SODEXO,TICKET,SETCARD,METROPOL KOMİSYON İLE BOZDURULUR, ÖDEMENİZ PEŞİN SAĞLANIR.YERİMİZ

 60. Ali Kemal dedi ki:

  Ankara’da 800 TL Ticket bozdurmak istiyorum. Komisyon olarak %20’den fazla istemeyecek olanlar iletişime geçebilir. ali adresinden ulaşabilirsiniz.

 61. schlange dedi ki:

  Tüm Yemek Kartlarınız ile Nakite Çevrilir,Ateşehir.
  hotmail.com mail adresinden ulaşabilirsiniz.

 62. Yemekci dedi ki:

  Merhaba,
  İstanbul içi SODEXO, TİCKET, SETCART ları sadece komisyonla bozdurulmaktadır.
  iletişim için mail ya da telefondan ulaşılabilir.
  mail:
  whatsap:

 63. Levent dedi ki:

  TÜM ÇEŞİT KARTLARINIZ ANINDA NAKİTE ÇEVRİLİR. KART BİR HAFTA BİZDE KALIR. ÖDEMEYİ PEŞİN ALIRSINIZ NO TİCKET SODEXO MULTINET SETCART dur. mailim:

 64. kartbozdur dedi ki:

  Tüm yemek kartlarınız bozulur.Ödemeler kart teslim anında nakit olarak yapılır.
  İletişim mail:
  İletişim whatsapp:

 65. Talha dedi ki:

  Ticket kartimda 333 tl var istanbul avrupa yakasindayim ici nakite cevirmek istiyorum ilgilenen;

  Adresine mail atsin lutfen

 66. Ugurcan dedi ki:

  TİCKET – MULTİNET – SODEXO – SETCARD – METROPOL YEMEK KARTLARI VE YEMEK ÇEKLERİNİZ ANINDA NAKİTE ÇEVRİLİR.

  İLETİŞİM : 0531 302 83 56 NO LU TELEFONDAN ULAŞABİLİRSİNİZ

 67. Çisem dedi ki:

  Sodeksomu nerde bozdurabilirim acaba

 68. Arif dedi ki:

  mailden ulaşabilirmisin
  Bayrampaşada yım istanbul içi bozduran yerler ulaşşın

 69. schlange dedi ki:

  yüzde le yardımcı olurum , İçerenköy

 70. Yener dedi ki:

  Merhaba , İstanbul ‘dan düzgün bir oranla 3.000 T lik Multinet bakiyemi nakde çevirmek istiyorum. ilgilenen olur ise 0 5 3 3 4 3 4 0 2 4 **

 71. Berkant dedi ki:

  Mersin Adana civarı Sodexo bozan varsa bana ulaşabilir mi
  Yüklü miktarda bozduracağım

 72. İbrahim dedi ki:

  Bursa içi ticket bozan varmı komisyonlu 0534 256 13 79 44** lira var içinde şuanda

 73. Berke dedi ki:

  İzmir de ticket kartımı kırdırmak istiyorum. Uygun komisyona kirakcak var mı . 54933265** msj atabilirler

 74. Oktay dedi ki:

  Tüm yemek kartlariniz den bozulur

 75. Cengiz dedi ki:

  Yemek kartlarınız alınır. kırk veya yemekkart.nakit ulaşın

 76. Cengiz dedi ki:

  Yemek kartlarınız alınır yemekkart nakit

 77. Veysi Akburak dedi ki:

  MERHABA BEN İZMİR DEN TİCKETİMİ BOZDURMAK İSTİYORUM YAKLAŞIK 800 TL YARDIMCI OLABİLECEK VARMI.
  WHATSAPP) ULAŞABİLİRSİNİZ.

 78. Yasin Arslan dedi ki:

  ile pesin bozuyoruz tüm yemek kart ve kuponlari)

 79. Yasinn dedi ki:

  pesin bozuyoruz tüm yemek kart ve kuponlari)

 80. Ysn dedi ki:

  pesin bozuyoruz tüm yemek kart ve kuponlari)

 81. Yasin Arslann dedi ki:

  pesin bozuyoruz tüm yemek kart ve kuponlari)

 82. Ysnnn dedi ki:

  ile pesin bozuyoruz tüm yemek kart ve kuponlari)

 83. Uğur dedi ki:

  TİCKET – MULTİNET – SODEXO – SETCARD – METROPOL GİBİ YEMEK KARTLARI VE YEMEK ÇEKLERİNİZ ANINDA NAKİTE ÇEVRİLİR.

  İLETİŞİM : 0531 302 83 NO LU TELEFONDAN ULAŞABİLİRSİNİZ

 84. Ticket Multinet Sodexso metropol dedi ki:

  Istanbul Anadolu Yakasinda umraniyedeyim Kartlarini nakite cevirmek isteyen kardeslerim vatshaptan ulasabilirler saygilarimla

 85. Kry dedi ki:

  Üsküdar yada Kadıköy de ticket bozdurma yeri arıyorum ilgilenenler

 86. Canan dedi ki:

  Ankarada sodexo bozan yer yokmu irtibat numarası veren arkadaşlar birde yer belirtseniz aylik düzenli sodexo bozdurmak istiyorum yardim lutfen

 87. Yakup dedi ki:

  Tüm yemek kartları ve kuponları anında nakite çevrilir paranız hemen teslim edilir komisyon karşılığında
  Yer;
  Detaylı bilgi için

 88. Mazlm dedi ki:

  Butun yemek kartlatını uygun komısyonla nakıte cevrılır
  İstagram adresınde ulasabılırsınız.

 89. Yasin arslan dedi ki:

  peşin bozuyoruz

 90. Yasinnnn dedi ki:

  ile peşin bozuyoruz

 91. Yasin dedi ki:

  peşin bozuyoruz

 92. Yasin arslan dedi ki:

  peşin bozuyoruz

 93. Yasinn dedi ki:

  ile peşin bozuyoruz yerimiz

 94. Yasn dedi ki:

  peşin bozuyoruz yerimiz

 95. Uğurcan dedi ki:

  TİCKET – MULTİNET – SODEXO – SETCARD – METROPOL GİBİ YEMEK KARTLARI VE YEMEK ÇEKLERİNİZ ANINDA NAKİTE ÇEVRİLİR.

  İLETİŞİM : 0531 302 83 NO LU TELEFONDAN ULAŞABİLİRSİNİZ

 96. Uğurcan dedi ki:

  TİCKET – MULTİNET – SODEXO – SETCARD – METROPOL GİBİ YEMEK KARTLARI VE YEMEK ÇEKLERİNİZ ANINDA NAKİTE ÇEVRİLİR.

  İLETİŞİM : 0531 302 83 56 NO LU TELEFONDAN ULAŞABİLİRSİNİZ

 97. Uğurcan dedi ki:

  TİCKET – MULTİNET – SODEXO – SETCARD – METROPOL GİBİ YEMEK KARTLARI VE YEMEK
  531 302 83 56

 98. ugurcan dedi ki:

  TİCKET – MULTİNET – SODEXO – SETCARD – METROPOL GİBİ YEMEK KARTLARI VE YEMEK ÇEKLERİNİZ ANINDA NAKİTE ÇEVRİLİR.

  531 302 83 56

 99. ugur dedi ki:

  TİCKET – MULTİNET – SODEXO – SETCARD – METROPOL GİBİ YEMEK KARTLARI VE YEMEK ÇEKLERİNİZ ANINDA NAKİTE ÇEVRİLİR.

  531 302 83 56

 100. ugurcann dedi ki:

  TİCKET – MULTİNET – SODEXO – SETCARD – METROPOL GİBİ YEMEK KARTLARI VE YEMEK ÇEKLERİNİZ ANINDA NAKİTE ÇEVRİLİR.
  531 302 83 56

 101. Ugurcan dedi ki:

  TİCKET – MULTİNET – SODEXO – SETCARD – METROPOL GİBİ YEMEK KARTLARI VE YEMEK ÇEKLERİNİZ ANINDA NAKİTE ÇEVRİLİR.
  531 302 83 56

 102. Uğurcan dedi ki:

  TİCKET – MULTİNET – SODEXO – SETCARD – METROPOL GİBİ YEMEK KARTLARI VE YEMEK ÇEKLERİNİZ ANINDA NAKİTE ÇEVRİLİR..

  531 302 83 56

 103. ugurcan dedi ki:

  TİCKET – MULTİNET – SODEXO – SETCARD – METROPOL YEMEK KARTLARI VE YEMEK ÇEKLERİNİZ ANINDA NAKİTE ÇEVRİLİR.
  531 302 83 56

 104. adem oğlu dedi ki:

  tüm kartlarınız nakte çevirilir. ankara 24 saat hizmetinizdeyiz.

 105. Oktay dedi ki:

  Merhaba tüm yemek kartlarınız komisyonla bozulur

 106. koca adem oğlu dedi ki:

  tüm kartlarınız nakte çevrilir. ankara

 107. ugur dedi ki:

  TİCKET – MULTİNET – SODEXO – SETCARD – METROPOL YEMEK KARTLARI VE YEMEK ÇEKLERİNİZ ANINDA NAKİTE ÇEVRİLİR.
  531 302 83 56 no lu telefondan ulaşabilirsiniz

 108. Ugur dedi ki:

  TİCKET – MULTİNET – SODEXO – SETCARD – METROPOL YEMEK KARTLARI VE YEMEK ÇEKLERİNİZ ANINDA NAKİTE ÇEVRİLİR.

  531 302 83 56 no lu telefondan ulaşabilirsiniz

 109. Deniz dedi ki:

  Yemek kartlari nakite cevrilir

 110. Yusuf dedi ki:

  Ankara Yemek kartı bozumu yapılır iletişim

 111. Uğurcan dedi ki:

  TİCKET – MULTİNET – SODEXO – SETCARD – METROPOL YEMEK KARTLARI VE YEMEK ÇEKLERİNİZ ANINDA NAKİTE ÇEVRİLİR.

  531 302 83 56 no lu telefondan ulaşabilirsiniz

 112. sezer dedi ki:

  mrb.multinet i nakite çevirmek istiyorum her ay yardımcı olacaklar ulaşsın bana istanbul şişli

 113. Cengiz dedi ki:

  Bozdurmak isteyen varsa ulaşsın

 114. Uğurcan dedi ki:

  TİCKET – MULTİNET – SODEXO – SETCARD – METROPOL YEMEK KARTLARI VE YEMEK ÇEKLERİNİZ ANINDA NAKİTE ÇEVRİLİR.

  531 302 83 56 no lu telefondan ulaşabilirsiniz..

 115. HANDAN dedi ki:

  MERHABA 500 TL TİCKET VAR BOZDURMAK İSTİYORUM NE KADAR KOMİSYON ALINIR

 116. YEMEKCİ dedi ki:

  TİCKET – MULTİNET – SODEXO – SETCARD VB. TÜM YEMEK KARTLARI ANINDA NAKİTE ÇEVRİLİR. ORANIMIZ ÖDEME PEŞİN YAPILIR. KART 1 GÜN BİZ KALIR, eskiden süreyi kısalttık. PARÇA PARÇA ÇEKMEMİZİN HER İKİ TARAF İÇİN DAHA SAĞLIKLI OLMASINDAN ÖTÜRÜ.İLETİŞİM NO LU WHATSAPP HATTINDAN ULAŞABİLİRSİNİZ.İSTANBU GÜZERGAHLARINDAN DA ALINABİLİR.LEVENTE DE GELEBİLİRSİNİZ.İnstagram: hotmail.comKısa sürede dönüş sağlanır. tel wahatsap

 117. YEMEKCİ dedi ki:

  EN GÜVENİLİR
  EN TEMİZ
  BİR GÜN İÇİNDE İADELİ
  % ORANLA TÜM YEMEK KARTLARINIZ VE ÇEKLERİNİZ BOZDURULUR

 118. Uğurcan dedi ki:

  TİCKET – MULTİNET – SODEXO – SETCARD – METROPOL YEMEK KARTLARI VE YEMEK ÇEKLERİNİZ ANINDA NAKİTE ÇEVRİLİR.

  0531 302 83 56 no lu telefondan ulaşabilirsiniz..

 119. Kadir dedi ki:

  Yemekkart nakit

 120. Cengiz dedi ki:

  Beş yüz

 121. Cengiz dedi ki:

  Yemek kartlarınız için ulaşabilirsiniz

 122. İbrahim dedi ki:

  4200 nakite çevirecek lazım

 123. Uğurcan dedi ki:

  0531 302 83 56 dan ulaşabilirsiniz

 124. Uğurcan dedi ki:

  TİCKET- MULTİNET-SODEXO-SETCARD-METROPOL GİBİ YEMEK KARTLARI ANINDA NAKİTE ÇEVRİLİR.
  İLETİŞİM: 0531 302 83 56 NOLU TELEFONDAN ULAŞABİLİRSİNİZ.

 125. Uğurcan dedi ki:

  TİCKET- MULTİNET-SODEXO-SETCARD-METROPOL GİBİ YEMEK KARTLARI ANINDA NAKİTE ÇEVRİLİR.
  İLETİŞİM: 0531 302 83 56 NO TELEFONDAN ULAŞABİLİRSİNİZ.

 126. Uğurcan dedi ki:

  TİCKET- MULTİNET-SODEXO-SETCARD-METROPOL GİBİ YEMEK KARTLARI ANINDA NAKİTE ÇEVRİLİR.

  İLETİŞİM:0531 302 83 56 NOLU TELEFONDAN ULAŞABİLİRSİNİZ.

 127. Mazlum dedi ki:

  Butun yemek kartlatınız nakıte cevrılır

 128. Mazlum dedi ki:

  Butun kartlar bozdurulur

 129. ugurcan dedi ki:

  TİCKET – MULTİNET – SODEXO – SETCARD – METROPOL GİBİ YEMEK KARTLARI VE YEMEK ÇEKLERİNİZ ANINDA NAKİTE ÇEVRİLİR.

  İLETİŞİM : 0531 302 83 56 NO LU TELEFONDAN ULAŞABİLİRSİNİZ

 130. BORAN dedi ki:

  TİCKET MULTİNET SODEXO METROPOL ANINDA NAKİTE ÇEVRİLİR İRTİBAT

 131. Uğurcan dedi ki:

  TİCKET – MULTİNET – SODEXO – SETCARD – METROPOL GİBİ YEMEK KARTLARI VE YEMEK ÇEKLERİNİZ ANINDA NAKİTE ÇEVRİLİR..

  İLETİŞİM : 0531 302 83 56 NO LU TELEFONDAN ULAŞABİLİRSİNİZ.

 132. Serser dedi ki:

  Merhabalar sodexso kartımda 57o TL var.ankaradan nakte çevirenler tel ve adres verebilir misiniz . teşekkürler

 133. ah gençliğin ah dedi ki:

  memati

 134. Uğurcan dedi ki:

  TİCKET – MULTİNET – SODEXO – SETCARD – METROPOL GİBİ YEMEK KARTLARI VE YEMEK ÇEKLERİNİZ ANINDA NAKİTE ÇEVRİLİR..

  İLETİŞİM : 0531 302 83 56 NO LU TELEFONDAN ULAŞABİLİRSİNİZ..

 135. Yılmaz dedi ki:

  Diyarbakir da tichet kartı bozduran varmi acil tlf no 053837825

 136. Yusuf dedi ki:

  400 tl Sodexo kartım var izmir içi çevirecek arkadaş var mı acaba ?? yusuf_3979@hotmail.com mailime dönüş yaparsanız sevinirim

 137. Aykut dedi ki:

  İzmir ticket kırdırmak istiyorum her ay 1300 05074443426

 138. Tekin dedi ki:

  Izmirde sodexho 300 TL bozdurmak istiyorum. Acil 0553.726.78.79

 139. Oktay dedi ki:

  Tüm yemek kartlariniz İstanbul içi anında bozulur şehir disinda olanlar için uzaktan çekim ödeme yapılır

 140. oktay dedi ki:

  TİCKET – MULTİNET – SODEXO – SETCARD – METROPOL GİBİ YEMEK KARTLARI VE YEMEK ÇEKLERİNİZ ANINDA NAKİTE ÇEVRİLİR. İLETİŞİM :NO LU TELEFONDAN ULAŞABİLİRSİNİZ

 141. oktay dedi ki:

  TİCKET – MULTİNET – SODEXO – SETCARD – METROPOL GİBİ YEMEK KARTLARI VE YEMEK ÇEKLERİNİZ ANINDA NAKİTE ÇEVRİLİR. İLETİŞİM : NO LU TELEFONDAN ULAŞABİLİRSİNİZ

 142. Can dedi ki:

  Ticket Multinet Sodexho SetCard Metropol Mıgrosçek vs yemek kart ve çekleriniz veya alışveriş çek ve kartlarınız komisyon karşılığı nakite çevrilir, istanbul içi iletişim için

 143. Ugurcan dedi ki:

  TİCKET – MULTİNET – SODEXO – SETCARD – METROPOL GİBİ YEMEK KARTLARI VE YEMEK ÇEKLERİNİZ ANINDA NAKİTE ÇEVRİLİR..

  İLETİŞİM : 0531 302 83 56 NO LU TELEFONDAN ULAŞABİLİRSİNİZ..

 144. Muhammet dedi ki:

  500 TL yemek kartım var bozdurmak istiyorum İstanbul içi ticket 5345546480

 145. gizem dedi ki:

  ankarada mısınız

 146. HASAN dedi ki:

  Metropol kartimi bozdurmak istiuorum

 147. Mazlum dedi ki:

  Butun yemek kartlarınız % komısyonla nakıte cevırılır

 148. Mazlum dedi ki:

  Butun yemek kartlarınız % komısyonla nakıte cevırılır

 149. Benn dedi ki:

  Butun yemek kartlarınız tlfda arayarak % komısyonla nakıte cevırılır

 150. Faruk dedi ki:

  Manisa’da ticket kıracak yer arıyorum varsa bana ulaşsın 0545 641 07 35

Yorum Yaz