Ticket Yemek Kartlarını Bozan Yerler, Marketler Mağazalar

Ticket Yemek Kartlarını Bozan Yerler, Marketler Mağazalar

Ticket bozdurma; her ay şirketler tarafından çalışanlarına verilen ve sadece yemek yemek için kullanılan ticket yemek kartların, şirketten habersiz şekilde başka yollardan nakit paraya çevrilme işlemidir. Ticket kırma ve kırdırma işlemi olarak da bilinen bu işlemlerde, yemek kartını bozan kişi ya da yerler genelde belli bir komisyon almaktadır. Komisyon oranları uygun olan kişilerden her ay düzenli ticket kırdırma işlemi için yardım alınabilmektedir. Bu işlemleri yapan kişiler genelde İstanbul, Anadolu ve Avrupa Yakasında otursa da tüm Türkiye’de yemek kart bozma işlemi yapan yerler ve şahıslar vardır.

Ticket Bozdurma Komisyonları 2019

Ticket bozdurma komisyonları sabit değildir. Kişilerle yapılacak pazarlık sonrası komisyon oranları düşer ya da artabilir. Şu anda bazı yerler yemek kart tahsilatında %30’lara kadar komisyon ve kırdırma ücreti almaktadır ya da kesmektedir. Ama bazı kişiler de %15 civarı bir komisyon almaktadır. Bu kişilere ulaşabildiğinizde her ay düzenli olarak ticket kırdırma işlemi yapabilirsiniz. Kısaca 2019 ticket bozma komisyonları ve masrafları %15 ile %30 arasında değişmektedir. Kısa bir hesaplama yapalım;

Ticket değeri; 400 TL

%15 komisyonla; 60 TL masraf çıkılır ve size elden 340 TL para ödenir.

%30 komisyonla; 120 TL Masraf çıkılı ve size elden 280 TL para ödenir.

Bu hesaplama gösteriyor ki en düşük komisyonla ve en uygun yemek kart bozan kişilerin tespit edilip her ay düzenli ödeme almak çok daha mantıklı olacaktır. Peki kimler bu işi yapmaktadır?

Ticket Bozan Yerler ve Bankalar

Ticketler kurumsal firmalar tarafından kendi sigortalı olarak çalışanlarına verildiği için bu kartlar başka yerlerde resmi olarak bozdurulamaz ve nakde çevrilemezler. Bazı kişiler özellikle garantili olması için ticket bozan bankalara başvuru yapmaktadır. Ama bankalar şu anda ticket bozma işlemi yapmıyorlar. Bu nedenle yemek kartlarınızı başka yerlerde paraya çevirmeniz gerekmektedir. Bu kişiler genelde el altından yani gayri resmi olarak elden ödeme yaparak sizin nakit ihtiyaçlarınızı karşılarlar. Peki kimler şu anda bu işi yapıyor? Telefon, adres gibi iletişim bilgileri nereden bulunur? İrtibat sağlamak isteyenlere bunlara nasıl ulaşabilir?

Ticketleri Elden Nakit Paraya Çeviren Yerler ve Kişiler

Ticket bozan kişiler genelde internet üzerinden ilan vererek ticket bozdurma hizmeti vermektedir. Aslında yasal çerçevede sorun yok gibi görünse de bunun tam olarak karşılığının ne olduğunu kanunlarda belirten bir durum da yoktur. Bu da birçok kişinin komisyonla ticket bozma işlemi yapmasına olanak vermektedir. Bu kişilerin açık adres ve şirket adresleri bu nedenle yoktur. Bunlara ulaşabilmek için özellikle ticket bozan yerler gibi ana konu etrafından yazılar yazan blog sitelerinin altında yorum yapan kişilerin email ve telefonlarına ulaşmak gerekmektedir. Örneğin bu yazı altına ticket bozan kişiler, yemek kartımı nerede bozabilirim diyen kişilere hemen ulaşmak için yorum yapacaktır. Siz de yorumları takip ederek kimlerin bu iş için ilan verdiğini görebilirsiniz.

Ticket Bozdurma 2019

Ticket Yemek Kart Bozdurma İlanları 2019 GÜNCEL

Sodexo, Multijet, ederned, sedcard gibi daha birçok yemek kart türü vardır. Bu kartlar 81 ilde faaliyet yürüten kişiler tarafından nakit paraya çevrilmekte ve sigortalı çalışan kişilerin parasal ihtiyaçları karşılanmaktadır. Ama bu işin ne kadar kanuni olarak doğru ve yanlış olduğu ile ilgili açık bir mevzuat hükmü yoktur. Bu da kişilerin yasal olarak bir iş yeri açamamasına neden olmaktadır. Bu kişiler müşterilerine ulaşabilmek için genelde www.ekonomistr.com adresinde bulunan yemek kart bozdurma işlemi yapan yerler adlı yazıların altına yorum yaparak ticket kırma ilanları vermektedirler. Siz de yorumları okuyarak ve yorum yaparak bu kişilere hemen ulaşabilirsiniz.

İlgili; Senetle Para Verenler

Yemek Kart Geçen Giyim Mağazaları

Birçok bayan bu kartlarını sadece marketlerde ve özellikle kurumların anlaşmalı olduğu marketlerde değil, giyim üzerine satış yapan mağazalarda kullanmak istemektedir. Ama şu anda hiçbir giyim mağazası ticket yemek bozma işlemi yapmamaktadır. Bunun yerine önce elden paraya dönüştürüp daha sonra giyim üzerinde bu parayı harcayabilirsiniz.

Elden ya da diğer türlü ticket yemek kart bozan kişiler için İstanbul ve ilçelerinde bu işlemi yapan kişilerin şartlarını yazdık.

İstanbul Ticket Kırdırma 2019

Türkiye’de en fazla yemek kart üyesi iş yeri İstanbul’da bulunmaktadır. Bu fabrikalarda çalışan milyonlarca kişi İstanbul ili içinde Sodexo, multijet, ederned ve sedcart gibi kartlarını bazı marketlerde harcamalarda kullanabilmektedir. Her iş yeri farklı bir market ya da mağaza ile anlaşabilmektedir. Anlaşma yapılan marketlerin kendilerine bağlı olan diğer mağazaları varsa ki bunlar, gıda, market, kırtasiye, giyim, petrol ya da diğer herhangi bir alan olabilir buralarda bu kartlar kullanılabilir.

Bunun yanı sıra internet üzerinde verilen ticket bozma ilanlarına bakıldığında aşağıdaki yerlerde birçok kişinin komisyonlar karşılığında elden para verdiğini biliyoruz. En sık işlem yapılan yerler aşağıda listelendi.

 • Kadıköy
 • Esenyurt
 • Beylikdüzü
 • Gaziosmanpaşa
 • Bağcılar
 • Zeytinburnu
 • Pendik
 • Kartal
 • Anadolu Yakası
 • Avrupa Yakası

İzmir Ticket Bozma Yerleri

İzmir de İstanbul kadar olmasa da birçok iş yeri kendi çalışanlarına bu kartlardan verip anlaşmalı olunan marketlerde bu harcamaların yapılmasına olanak vermektedir. Ama market ve gıda dışında da bu kartları değerlendirme isteyenler için İzmir’de; Konak, Karşıyaka, Buca, Torbalı, Selçuk, Aliağa, Menemen, Gaziemir, Bornova, Bayraklı semtlerinde ticket bozan kişiler bulunmaktadır. Yine sitemizin yorum kısmında bozan kişiler ile bozdurma yapmak isteyenler iletişime geçebilirler.

Ankara Ticket Kıran Yerler

Ankara diğer büyük şehirlerde olduğu gibi ticket dağıtan şirketlerin çok olduğu illerin başında yer almaktadır. Ankara’da şu anda ticket yemek kart kıran yerler ve şahıslar daha çok, Mamak, Keçiören, Çankaya, Etimesgut, Altındağ, Polatlı ilçelerinde bulunup sizin olduğunuz yere kadar gelip elden ödeme yapmaktadırlar.

Ticket Geçen Marketler

Ticket ulusal bazda çalışan marketle zincirlerinde şu anda geçmemektedir. Kişilerin çalıştıkları şirketler hangi ilde faaliyet gösteriyorsa genelde o ilde faaliyet yürüten yerel market ve mağazalar ile anlaşma yapılmakta ve kart ne ise (sodexo, multihet, ederned, sedcard) ona göre harcama yapılabilmektedir. İstanbul’da onur Market, Denizlide Pekdemir, Bursa da Şen gıda yerel marketler olup buralarada ticket geçmektedir. Bım, a101, şok ve Migros gibi yerlerde çok merak edilse de bu yerlerde ticket geçmediği bilinmektedir.

 • BIM
 • ŞOK
 • CARREFOURSA
 • A101
 • MİGROS

Marketlerinde şu anda ticket anlaşması olmadığı için bu yerlerde ve marketlerde bu kartlar geçerli değildir.

Kredi Notu Düşüklere Kredi İçin Bu Yazımıza Bakabilirsiniz.”

Ticket Akaryakıt İstasyonlarında Geçerli Mi?

Yine en çok merak edilen harcama konularının başında, ticketlerin benzin istasyonlarında, petrollerde geçerli olup olmadığıdır. OPET, ŞHELL, TOTAL, BP, PETROL OFİSİ, GO, SUNPETT, MİLANGAZ, ELF bu markalar en çok tüketimin yapıldığı yerler olduğu için birçok kişi bu istasyonların benzinlik kısmında ve market kısmında bu ticketlerin geçerli olup olmadığını sormaktadır. Ticketler herhangi bir petrol istasyonunda şu anda maalesef geçerli değildir.

Yemek Kart Lokanta ve Restorantlarda Geçer Mi?

Bulunduğunuz illerde bulunan gıda üzerinde işler yapan marketlerde eğer ticket anlaşması varsa ve bu marketlerin üst şirketine bağlı olarak faaliyet yürüten restoran ve lokanta varsa buralarda ticket geçerli olabilir. Ama bunun dışında, ayrıca kendi çapında faaliyet yürüten diğer lokanta ve restorantlarda ticketler geçerli olmayacaktır.

Ticket bozdurma 2019 tüm güncel bilgilerini ve ticket yemek kart geçen yerleri marketleri yazdık. Ayrıca ticket kırdırma işlemi yapan kişilere nasıl ulaşabileceğinizi iletişim kanallarını da belirttik.

Etiketler: , ,

Bu yazı için 84 yorum yapıldı:

 1. Özdemir Bey dedi ki:

  Merhaba,
  İstanbul içi SODEXO, TİCKET, SETCART ları sadece %19 komisyonla bozdurulmaktadır.
  iletişim için mail ya da telefondan ulaşılabilir.
  mail: ajtw0@hotmail.com
  tel: 54535**

 2. Enes dedi ki:

  Ankaraniçim sodexo 975 tl bozacak yer arıyorum. İlgilenen var mı? Nakit igtiyacım var

 3. orhan dedi ki:

  İstanbul içi Sodexo – Multinet – Ticket vb kartların bozulma işlemi sağlanır.
  ilgilenenler için SIFIR BEYYUZ ELLI IKI IKI YUZ DOKSAN DOKUZ ELLI IKI Whatsapp’tan ulaşabilirsiniz.

 4. Kuzey dedi ki:

  TİCKET – MULTİNET – SODEXO – SETCARD – METROPOL GİBİ YEMEK KARTLARI VE YEMEK ÇEKLENİR ANINDA NAKİTE ÇEVRİLİR. Sıfır beşyüz elli iki iki yüz doksandokuz on dört

 5. Selim dedi ki:

  İzmir’de sedcart Ticket kart %20 komisyonla kırılır

 6. Sabiha dedi ki:

  Benim 500 tl lik ticketim var adresiniz neresi acaba ben taksimdeyim

 7. bahadır dedi ki:

  merhaba yer kartal

 8. Onur dedi ki:

  055414424

  Vatsap ile irtibat saat farketmeksizin İstanbulu içi bozulur sıfır beşyüz elli dört yüz kırk dört yirmidört

 9. Yusuf dedi ki:

  Nasi ulaşabilirim size

 10. BERNA dedi ki:

  İZMİRDE NEREDE ? ADRES TELEFON

 11. deniz dedi ki:

  yer neresi tel ? adres

 12. Ozan dedi ki:

  Usta numaran eksik nasıl ulaşıcam sana

 13. ugur dedi ki:

  TİCKET – MULTİNET – SODEXO – SETCARD – METROPOL GİBİ YEMEK KARTLARI VE YEMEK ÇEKLERİNİZ ANINDA NAKİTE ÇEVRİLİR.

  İLETİŞİM : 0531 302 86 NO LU TELEFONDAN ULAŞABİLİRSİNİZ

 14. schlange dedi ki:

  Sodexo – Multinet – Ticket – Metropol ve Yemek Çekleriniz %20 İle Nakite Çevrilir.

 15. Uğur dedi ki:

  TİCKET – MULTİNET – SODEXO – SETCARD – METROPOL GİBİ YEMEK KARTLARI VE YEMEK ÇEKLERİNİZ ANINDA NAKİTE ÇEVRİLİR.
  İLETİŞİM : 0531 302 86 NO LU TELEFONDAN ULAŞABİLİRSİNİZ

 16. ugur dedi ki:

  TİCKET – MULTİNET – SODEXO – SETCARD – METROPOL GİBİ YEMEK KARTLARI VE YEMEK ÇEKLERİNİZ ANINDA NAKİTE ÇEVRİLİR.

  İLETİŞİM : 0531 302 83 NO LU TELEFONDAN ULAŞABİLİRSİNİZ

  Mail : ugurcan@gmail.com

 17. Barış dedi ki:

  Aydın da ticket kıran var mı acil

 18. Damla dedi ki:

  Tum yemek kartlariniz % 18 ile nakite cevrilir 543 954 24
  Bayrampasa

 19. Serkan dedi ki:

  Ticket Sodexo Setcard Multinet Metropolcard Tüm Kartlarınız Nakite Çevrilir…BİLGİ ALMAK İÇİN ARAYINIZ…İRTİBAT : 0532 152 19Numaradan Ulaşabilirsiniz…

 20. Serkan dedi ki:

  Ticket Sodexo Setcard Multinet Metropolcard Tüm Kartlarınız Nakite Çevrilir…BİLGİ ALMAK İÇİN ARAYINIZ…İRTİBAT : 0532 Yüzelliiki ondokuNumaradan Ulaşabilirsiniz…

 21. Nezih dedi ki:

  Nasıl bozdurcaz kardeşim

 22. Mert dedi ki:

  Ankara içi ticet bozan yer arıyorum iletişime geçin
  log15@hotmail.com

 23. Deniz dedi ki:

  İzmir Karşıyaka’da setcard bozacak var mı?

  Ddlndnz@hotmail.com

 24. Serkan dedi ki:

  Ticket Sodexo Setcard Multinet Metropolcard 0532 152 1987 Tüm Kartlarınız Nakite Çevrilir…BİLGİ ALMAK İÇİN ARAYINIZ…İRTİBAT : 0532 152 19seksen7 Numaradan Ulaşabilirsiniz…

 25. Serkan dedi ki:

  Ticket Sodexo Setcard Multinet Metropolcard 0532 152 1987 Tüm Kartlarınız Nakite Çevrilir…BİLGİ ALMAK İÇİN ARAYINIZ…İRTİBAT : 0532 Yüzelliiki 19seksen7 Numaradan Ulaşabilirsiniz…

 26. Serkan dedi ki:

  Ticket 0532 Sodexo 152 Setcard 1987 Multinet Metropolcard Tüm Kartlarınız Nakite Çevrilir…
  İRTİBAT : 0532 Yüzelliiki ondokuz seksen yedi Numaradan Ulaşabilirsiniz…

 27. Serkan dedi ki:

  Ticket 0532 Sodexo 152 Setcard 1987 Multinet Metropolcard Tüm Kartlarınız Nakite Çevrilir…
  İRTİBAT : 0532 Yüzelliiki ondokuz seksen yedi Numaradan Ulaşabilirsiniz…

 28. Serkan dedi ki:

  Ticket 0532 Sodexo 152 Setcard 1987 Multinet Metropolcard Tüm Kartlarınız Nakite Çevrilir…
  İRTİBAT : 0532 Yüzelliiki ondokuz seksen yedi Numaradan Ulaşabilirsiniz…

 29. Serkan dedi ki:

  Ticket 0532 Sodexo 152 Setcard 1987 Multinet Metropolcard Tüm Kartlarınız Nakite Çevrilir…
  İRTİBAT : 0532 Yüzelliiki ondokuz seksen i Numaradan Ulaşabilirsiniz…

 30. Serkan dedi ki:

  Ticket – 0532 – Sodexo -152 – Setcard -1987 – Multinet Metropolcard Tüm Kartlarınız Nakite Çevrilir…BİLGİ ALMAK İÇİN ARAYINIZ…İRTİBAT : 0532 152 19seksen Numaradan Ulaşabilirsiniz…

 31. Serkan dedi ki:

  Ticket – 0532 – Sodexo -152 – Setcard -1987 – Multinet Metropolcard Tüm Kartlarınız Nakite Çevrilir…BİLGİ ALMAK İÇİN ARAYINIZ…İRTİBAT : 0532 152 19seksen Numaradan Ulaşabilirsiniz…

 32. Serkan dedi ki:

  Ticket – 0532 – Sodexo -152 – Setcard -1987 – Multinet Metropolcard Tüm Kartlarınız Nakite Çevrilir…BİLGİ ALMAK İÇİN ARAYINIZ…İRTİBAT : 0532 152 19seksen Numaradan Ulaşabilirsiniz…

 33. Serkan dedi ki:

  Ticket – 0532 – Sodexo -152 – Setcard -1987 – Multinet Metropolcard Tüm Kartlarınız Nakite Çevrilir…BİLGİ ALMAK İÇİN ARAYINIZ…İRTİBAT : 0532 152 19seksen Numaradan Ulaşabilirsiniz…

 34. Serkan dedi ki:

  Ticket – 0532 – Sodexo -152 – Setcard -1987 – Multinet Metropolcard Tüm Kartlarınız Nakite Çevrilir…BİLGİ ALMAK İÇİN ARAYINIZ…İRTİBAT : 0532 152 19seksen Numaradan Ulaşabilirsiniz…

 35. Serkan dedi ki:

  Ticket – 0532 – Sodexo – 152 – Setcard -1987 – Multinet Metropolcard Tüm Kartlarınız Nakite Çevrilir…BİLGİ ALMAK İÇİN ARAYINIZ…İRTİBAT : 0532 152 19seksen Numaradan Ulaşabilirsiniz…

 36. Mert dedi ki:

  Ticket kartımda 2000 tl var istanbul içi bozduran varsa mailim,
  mertmn_@hotmail.com

 37. Mert dedi ki:

  Ticket kartta 2000 tl var istanbul içi bozduracak yer arıyorum
  mert_trtmail.com

 38. Cem dedi ki:

  Her ay nakite çevirebileceğim yer arıyorum İSTANBUL
  instagram cembaselial

 39. Korhan dedi ki:

  İstnbul her ay min 550 750 arası uygun fiyattan bozacak varsa 535-795-09-0 yazabilirmi

 40. Caner dedi ki:

  İzmir ticket bozdurma istiyorum. Bilgi verirmisin iz.

 41. Furkan dedi ki:

  İzmirde 525 tl ticket karti bozdurmak istiyorum nereye bozdurabilirim sıfırbeşyüzellibeş sıfırotuzsekiz otuzbeş

 42. selim dedi ki:

  Ankara ici setcard kirdiranlar ulaasin mailden

 43. Oktay dedi ki:

  İstanbul tüm yemek kartları %22 den nakite cevrilir 053130746**

 44. Hakan dedi ki:

  İzmir’den sodekso bozdurabilecegim bir mekan arıyorum e-posta : hakankorellail.com ulasirsaniz sevinirim

 45. Snm dedi ki:

  Merhaba Ticket bozar mısınız

 46. ercan dedi ki:

  Bayrampaşada05 nerede30 bozuyorsunuz300 damla60 hanım22 adres verir misiniz? tel no yazıyor. mail erc2234@hotmail.com.tr

 47. ESAT dedi ki:

  Bursa’dan bozan yer aradım bulamadım,varsa iletişime geçebilir. 0554 356 65

 48. özgür dedi ki:

  ticket kart var 300 büyükçekmece beylikdüzü civarı nakite cevirecek e mailden ulaşabilir echxmahotmail.com

 49. YENER dedi ki:

  gebze-istanbul anadolu her ay ticket karta 1500 tl yatmaktadır. nakite çevirebilecek yer var mı?
  eposta : yenerfi02@gmail.com ulasırsanız seviniri

 50. Doruk dedi ki:

  İzmir’de her ay düzenli olarak ticket restaurant kartımı bozdurabileceğim birine ihtiyacım var. Whatsapptan yazabilirsiniz. 0541 644 14

 51. Dilek dedi ki:

  Merhaba

  Çekmeköy Ümraniye yada Üsküdar çevresinde her ay ticcet karttan 350TL bozdurabileceğim bir yer arıyorum. dilek.sturk@hotmail.com Dönüş yapılırsa sevinirim.

 52. Polatkan dedi ki:

  IZMIRDE NAKITE MULTINET CEVIREN VARMI…
  polatkan1@outlook.com

 53. yasin dedi ki:

  TÜM ÇEŞİT YEMEK KARTLARINIZ %17 KOMİSYON İLE ÇEVRİLİR. ÖDEMENİZ PEŞİN SAĞLANIR. KART 1 HAFTA 10 GÜN BİZDE KALIR. SIFIRLANINCA GERİ VERİLİR. YERİMİZ SULTANGAZİ 50.YIL MH.BOĞAZİÇİ TOPTAN 053326039

 54. Yusuf dedi ki:

  500 bozdurmak istiyorum ulş 555 103 07 2

 55. Deniz dedi ki:

  İzmir ticket kırdırabileceğim bir yer arıyorum whatsappdan yazabilirsiniz
  0534410464

 56. Gamze dedi ki:

  Izmirde setcardi nakite ceviren varmi numara yazabilirmi her ay duzenli bozdurmak istiyorum 450 tl

 57. Yeşim dedi ki:

  İzmir’de ticket bozacak bir yer arıyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.

 58. Yasin arslan dedi ki:

  TÜM ÇEŞİT YEMEK KARTLARINIZ VE GIDA KUPONLARINIZ MULTINET,SODEXO,TICKET,SETCARD,METROPOL %17 KOMİSYON İLE BOZDURULUR, ÖDEMENİZ PEŞİN SAĞLANIR.YERİMİZ İSTANBUL SULTANGAZİ 50.YIL BAŞTABYA TRAMVAY DURAĞI BOĞAZİÇİ TOPTAN YASİN BEY 0533260397

 59. Ali Kemal dedi ki:

  Ankara’da 800 TL Ticket bozdurmak istiyorum. Komisyon olarak %20’den fazla istemeyecek olanlar iletişime geçebilir. ali-kemal.erdogan@hotmail.com adresinden ulaşabilirsiniz.

 60. schlange dedi ki:

  Tüm Yemek Kartlarınız %20 ile Nakite Çevrilir,Ateşehir.
  atvoffroad@hotmail.com mail adresinden ulaşabilirsiniz.

 61. Yemekci dedi ki:

  Merhaba,
  İstanbul içi SODEXO, TİCKET, SETCART ları sadece %19 komisyonla bozdurulmaktadır.
  iletişim için mail ya da telefondan ulaşılabilir.
  mail: ajtw0@hotmail.com
  whatsap: sıfır beşyüzelliüç sekizyüzkırkbir doksandokuz altmışdokuz

 62. Levent Balık Restoran dedi ki:

  TÜM ÇEŞİT KARTLARINIZ ANINDA NAKİTE ÇEVRİLİR. KART BİR HAFTA BİZDE KALIR. ÖDEMEYİ PEŞİN ALIRSINIZ NO TİCKET 0553 SODEXO 841 MULTINET 99 SETCART 69 dur. mailim: ajtw0@hotmail.com
  05453554042

 63. kartbozdur dedi ki:

  Tüm yemek kartlarınız %22’den bozulur.Ödemeler kart teslim anında nakit olarak yapılır.
  İletişim mail:kartbozdur@outlook.com
  İletişim whatsapp:0553-841-99-69

 64. Talha dedi ki:

  Ticket kartimda 333 tl var istanbul avrupa yakasindayim ici nakite cevirmek istiyorum ilgilenen;
  talha9685@gmail.com
  Adresine mail atsin lutfen

 65. Ugurcan dedi ki:

  TİCKET – MULTİNET – SODEXO – SETCARD – METROPOL YEMEK KARTLARI VE YEMEK ÇEKLERİNİZ ANINDA NAKİTE ÇEVRİLİR.

  İLETİŞİM : 0531 302 83 56 NO LU TELEFONDAN ULAŞABİLİRSİNİZ

 66. Çisem dedi ki:

  Sodeksomu nerde bozdurabilirim acaba

 67. Arif dedi ki:

  yasin aslan mailden ulaşabilirmisin
  akn.arif@gmail.com
  Bayrampaşada yım istanbul içi bozduran yerler ulaşşın

 68. schlange dedi ki:

  yüzde 20 ,le yardımcı olurum , İçerenköy

 69. Yener dedi ki:

  Merhaba , İstanbul ‘dan düzgün bir oranla 3.000 T lik Multinet bakiyemi nakde çevirmek istiyorum. ilgilenen olur ise 0 5 3 3 4 3 4 0 2 4 6

 70. Berkant dedi ki:

  Mersin Adana civarı Sodexo bozan varsa bana ulaşabilir mi
  Yüklü miktarda bozduracağım

  Brkn.scr@gmail.com

 71. İbrahim dedi ki:

  Bursa içi ticket bozan varmı komisyonlu 0534 256 13 79 440 lira var içinde şuanda

 72. Berke dedi ki:

  İzmir de ticket kartımı kırdırmak istiyorum. Uygun komisyona kirakcak var mı . 5493326586 msj atabilirler

 73. Oktay dedi ki:

  Tüm yemek kartlariniz %18 den bozulur 05313074693
  oktayoner7070@gmail.com

 74. Cengiz dedi ki:

  Yemek kartlarınız alınır. 543 552 60 kırk veya yemekkart.nakit@gmail.com ulaşın

 75. Cengiz dedi ki:

  Yemek kartlarınız alınır yemekkart.nakit@gmail.com

 76. Veysi Akburak dedi ki:

  MERHABA BEN İZMİR DEN TİCKETİMİ BOZDURMAK İSTİYORUM YAKLAŞIK 800 TL YARDIMCI OLABİLECEK VARMI.
  0546 645 01 7(WHATSAPP) ULAŞABİLİRSİNİZ.

 77. Yasin Arslan dedi ki:

  053326039 %17 ile pesin bozuyoruz yerimiz sultangazi 50.yıl baştabya tramvay duraği yasin bey 053326039(tüm yemek kart ve kuponlari)

 78. Yasinn dedi ki:

  05332603977 %17 ile pesin bozuyoruz yerimiz sultangazi 50.yıl baştabya tramvay duraği yasin bey 05332603977(tüm yemek kart ve kuponlari)

 79. Ysn dedi ki:

  05332603977 %17 ile pesin bozuyoruz yerimiz sultangazi 50.yıl baştabya tramvay duraği yasin bey 05332603977(tüm yemek kart ve kuponlari)

 80. Yasin Arslann dedi ki:

  05332603977 %17 ile pesin bozuyoruz yerimiz sultangazi 50.yıl baştabya tramvay duraği yasin bey 05332603977(tüm yemek kart ve kuponlari)

 81. Ysnnn dedi ki:

  053326039 %17 ile pesin bozuyoruz yerimiz sultangazi 50.yıl baştabya tramvay duraği yasin bey 05332603977(tüm yemek kart ve kuponlari)

 82. Uğur dedi ki:

  TİCKET – MULTİNET – SODEXO – SETCARD – METROPOL GİBİ YEMEK KARTLARI VE YEMEK ÇEKLERİNİZ ANINDA NAKİTE ÇEVRİLİR.

  İLETİŞİM : 0531 302 83 NO LU TELEFONDAN ULAŞABİLİRSİNİZ

 83. Ticket Multinet Sodexso metropol dedi ki:

  Istanbul Anadolu Yakasinda umraniyedeyim Kartlarini nakite cevirmek isteyen kardeslerim vatshaptan ulasabilirler saygilarimla 0 5 4 6 6 0 3 1 3 4 9

 84. Kry dedi ki:

  Üsküdar yada Kadıköy de ticket bozdurma yeri arıyorum ilgilenenler napteaa@hotmail.com.

Yorum Yaz