Ticket Yemek Kartlarını Bozan Yerler, Marketler Mağazalar

featured
ticket bozdurma
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ticket bozdurma; her ay şirketler tarafından çalışanlarına verilen ve sadece yemek yemek için kullanılan ticket yemek kartların, şirketten habersiz şekilde başka yollardan nakit paraya çevrilme işlemidir. Ticket kırma ve kırdırma işlemi olarak da bilinen bu işlemlerde, yemek kartını bozan kişi ya da yerler genelde belli bir komisyon almaktadır.

Komisyon oranları uygun olan kişilerden her ay düzenli ticket kırdırma işlemi için yardım alınabilmektedir. Bu işlemleri yapan kişiler genelde İstanbul, Anadolu ve Avrupa Yakasında otursa da tüm Türkiye’de yemek kart bozma işlemi yapan yerler ve şahıslar vardır. Yemek kartı bozdurma nakite çevirme ilanlarını bu yazımızda paylaştık. İlan ile ilgili iletişime geçebilirsiniz.

NOT: Yemek kartlarını online ya da elden nakit paraya çevirme hizmeti veren kişi ve şirketler ilan vermek için www.ekonomistr.com@gmail.com adresi üzerinden bize ulaşabilir. 

Ticket Bozdurma Komisyonları 2022

Ticket bozdurma komisyonları sabit değildir. Kişilerle yapılacak pazarlık sonrası komisyon oranları düşer ya da artabilir. Şu anda bazı yerler yemek kart tahsilatında %30’lara kadar komisyon ve kırdırma ücreti almaktadır ya da kesmektedir. Ama bazı kişiler de %15 civarı bir komisyon almaktadır. Bu kişilere ulaşabildiğinizde her ay düzenli olarak ticket kırdırma işlemi yapabilirsiniz. Kısaca 2021 ticket bozma komisyonları ve masrafları %15 ile %30 arasında değişmektedir. Kısa bir hesaplama yapalım;

Ticket değeri; 400 TL

%15 komisyonla; 60 TL masraf çıkılır ve size elden 340 TL para ödenir.

%30 komisyonla; 120 TL Masraf çıkılı ve size elden 280 TL para ödenir.

Bu hesaplama gösteriyor ki en düşük komisyonla ve en uygun yemek kart bozan kişilerin tespit edilip her ay düzenli ödeme almak çok daha mantıklı olacaktır. Peki kimler bu işi yapmaktadır?

Ticket Bozan Yerler ve Bankalar

Ticketler kurumsal firmalar tarafından kendi sigortalı olarak çalışanlarına verildiği için bu kartlar başka yerlerde resmi olarak bozdurulamaz ve nakde çevrilemezler. Bazı kişiler özellikle garantili olması için ticket bozan bankalara başvuru yapmaktadır.

Ama bankalar şu anda ticket bozma işlemi yapmıyorlar. Bu nedenle yemek kartlarınızı başka yerlerde paraya çevirmeniz gerekmektedir. Bu kişiler genelde el altından yani gayri resmi olarak elden ödeme yaparak sizin nakit ihtiyaçlarınızı karşılarlar. Peki kimler şu anda bu işi yapıyor? Telefon, adres gibi iletişim bilgileri nereden bulunur? İrtibat sağlamak isteyenlere bunlara nasıl ulaşabilir?

Ticketleri Elden Nakit Paraya Çeviren Yerler ve Kişiler

Ticket bozan kişiler genelde internet üzerinden ilan vererek ticket bozdurma hizmeti vermektedir. Aslında yasal çerçevede sorun yok gibi görünse de bunun tam olarak karşılığının ne olduğunu kanunlarda belirten bir durum da yoktur. Bu da birçok kişinin komisyonla ticket bozma işlemi yapmasına olanak vermektedir.

Bu kişilerin açık adres ve şirket adresleri bu nedenle yoktur. Bunlara ulaşabilmek için özellikle ticket bozan yerler gibi ana konu etrafından yazılar yazan blog sitelerinin altında yorum yapan kişilerin email ve telefonlarına ulaşmak gerekmektedir. Örneğin bu yazı altına ticket bozan kişiler, yemek kartımı nerede bozabilirim diyen kişilere hemen ulaşmak için yorum yapacaktır. Siz de yorumları takip ederek kimlerin bu iş için ilan verdiğini görebilirsiniz.

yemek kart
Ticket Bozdurma 2021

Ticket Yemek Kart Bozdurma İlanları 2022 GÜNCEL

Sodexo, Multijet, ederned, sedcard gibi daha birçok yemek kart türü vardır. Bu kartlar 81 ilde faaliyet yürüten kişiler tarafından nakit paraya çevrilmekte ve sigortalı çalışan kişilerin parasal ihtiyaçları karşılanmaktadır. Ama bu işin ne kadar kanuni olarak doğru ve yanlış olduğu ile ilgili açık bir mevzuat hükmü yoktur. Bu da kişilerin yasal olarak bir iş yeri açamamasına neden olmaktadır. Bu kişiler müşterilerine ulaşabilmek için genelde www.ekonomistr.com adresinde bulunan yemek kart bozdurma işlemi yapan yerler adlı yazıların altına yorum yaparak ticket kırma ilanları vermektedirler. Siz de yorumları okuyarak ve yorum yaparak bu kişilere hemen ulaşabilirsiniz.

İlgili; Senetle Para Verenler

Yemek Kart Geçen Giyim Mağazaları

Birçok bayan bu kartlarını sadece marketlerde ve özellikle kurumların anlaşmalı olduğu marketlerde değil, giyim üzerine satış yapan mağazalarda kullanmak istemektedir. Ama şu anda hiçbir giyim mağazası ticket yemek bozma işlemi yapmamaktadır. Bunun yerine önce elden paraya dönüştürüp daha sonra giyim üzerinde bu parayı harcayabilirsiniz.

Elden ya da diğer türlü ticket yemek kart bozan kişiler için İstanbul ve ilçelerinde bu işlemi yapan kişilerin şartlarını yazdık.

İstanbul Ticket Kırdırma 2022

Türkiye’de en fazla yemek kart üyesi iş yeri İstanbul’da bulunmaktadır. Bu fabrikalarda çalışan milyonlarca kişi İstanbul ili içinde Sodexo, multijet, ederned ve sedcart gibi kartlarını bazı marketlerde harcamalarda kullanabilmektedir. Her iş yeri farklı bir market ya da mağaza ile anlaşabilmektedir. Anlaşma yapılan marketlerin kendilerine bağlı olan diğer mağazaları varsa ki bunlar, gıda, market, kırtasiye, giyim, petrol ya da diğer herhangi bir alan olabilir buralarda bu kartlar kullanılabilir.

Bunun yanı sıra internet üzerinde verilen ticket bozma ilanlarına bakıldığında aşağıdaki yerlerde birçok kişinin komisyonlar karşılığında elden para verdiğini biliyoruz. En sık işlem yapılan yerler aşağıda listelendi.

 • Kadıköy
 • Esenyurt
 • Beylikdüzü
 • Gaziosmanpaşa
 • Bağcılar
 • Zeytinburnu
 • Pendik
 • Kartal
 • Anadolu Yakası
 • Avrupa Yakası

İzmir Ticket Bozma Yerleri

İzmir de İstanbul kadar olmasa da birçok iş yeri kendi çalışanlarına bu kartlardan verip anlaşmalı olunan marketlerde bu harcamaların yapılmasına olanak vermektedir. Ama market ve gıda dışında da bu kartları değerlendirme isteyenler için İzmir’de; Konak, Karşıyaka, Buca, Torbalı, Selçuk, Aliağa, Menemen, Gaziemir, Bornova, Bayraklı semtlerinde ticket bozan kişiler bulunmaktadır. Yine sitemizin yorum kısmında bozan kişiler ile bozdurma yapmak isteyenler iletişime geçebilirler.

Ankara Ticket Kıran Yerler

Ankara diğer büyük şehirlerde olduğu gibi ticket dağıtan şirketlerin çok olduğu illerin başında yer almaktadır. Ankara’da şu anda ticket yemek kart kıran yerler ve şahıslar daha çok, Mamak, Keçiören, Çankaya, Etimesgut, Altındağ, Polatlı ilçelerinde bulunup sizin olduğunuz yere kadar gelip elden ödeme yapmaktadırlar.

Ticket Geçen Marketler

Ticket ulusal bazda çalışan marketle zincirlerinde şu anda geçmemektedir. Kişilerin çalıştıkları şirketler hangi ilde faaliyet gösteriyorsa genelde o ilde faaliyet yürüten yerel market ve mağazalar ile anlaşma yapılmakta ve kart ne ise (sodexo, multihet, ederned, sedcard) ona göre harcama yapılabilmektedir. İstanbul’da onur Market, Denizlide Pekdemir, Bursa da Şen gıda yerel marketler olup buralarada ticket geçmektedir. Bım, a101, şok ve Migros gibi yerlerde çok merak edilse de bu yerlerde ticket geçmediği bilinmektedir.

 • BIM
 • ŞOK
 • CARREFOURSA
 • A101
 • MİGROS

Marketlerinde şu anda ticket anlaşması olmadığı için bu yerlerde ve marketlerde bu kartlar geçerli değildir.

Kredi Notu Düşüklere Kredi İçin Bu Yazımıza Bakabilirsiniz.”

TİCKET BOZDURMA

Ticket bozdurma yapılabilecek iller arasında şunları da ekleyebiliriz: Aydın, Manisa, Mersin, Diyarbakır, Urfa, Eskişehir, Samsun, Gaziantep, Denizli, Muğla, Balıkkesir, Bursa, Kocaeli, Sivas, Kayseri, Konya, Uşak, Afyon, Trabzon, Yalova, Isparta, Edirne, Tekirdağ, Çanakkale gibi illerde bulunan işçiler ticket bozdurma işlemlerini yapabilir.

Ticket Akaryakıt İstasyonlarında Geçerli Mi?

Yine en çok merak edilen harcama konularının başında, ticketlerin benzin istasyonlarında, petrollerde geçerli olup olmadığıdır. OPET, ŞHELL, TOTAL, BP, PETROL OFİSİ, GO, SUNPETT, MİLANGAZ, ELF bu markalar en çok tüketimin yapıldığı yerler olduğu için birçok kişi bu istasyonların benzinlik kısmında ve market kısmında bu ticketlerin geçerli olup olmadığını sormaktadır. Ticketler herhangi bir petrol istasyonunda şu anda maalesef geçerli değildir.

Yemek Kart Lokanta ve Restorantlarda Geçer Mi?

Bulunduğunuz illerde bulunan gıda üzerinde işler yapan marketlerde eğer ticket anlaşması varsa ve bu marketlerin üst şirketine bağlı olarak faaliyet yürüten restoran ve lokanta varsa buralarda ticket geçerli olabilir. Ama bunun dışında, ayrıca kendi çapında faaliyet yürüten diğer lokanta ve restorantlarda ticketler geçerli olmayacaktır.

Ticket bozdurma 2021 tüm güncel bilgilerini ve ticket yemek kart geçen yerleri marketleri yazdık. Ayrıca ticket kırdırma işlemi yapan kişilere nasıl ulaşabileceğinizi iletişim kanallarını da belirttik.

Merak edebileceğiniz konularımız:

En Karlı Yatırım Araçları Nelerdir?

İstanbul Senetle Altın Veren Kuyumcular 2022

İhlas Finans Mağdurları İhlas Finans Ödemeleri Ne Zaman Yapılacak 2022

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

250 Yorum

 1. TİCKET- MULTİNET-SODEXO-SETCARD-METROPOL GİBİ YEMEK KARTLARI ANINDA NAKİTE ÇEVRİLİR.

  İLETİŞİM: 0531 302 83 56 NOLU TELEFONDAN ULAŞABİLİRSİNİZ. 

 2. 5 sene önce

  Merhaba,
  İstanbul içi SODEXO, TİCKET, SETCART ları sadece komisyonla bozdurulmaktadır.
  iletişim için mail ya da telefondan ulaşılabilir.

 3. Ankaraniçim sodexo 975 tl bozacak yer arıyorum. İlgilenen var mı? Nakit igtiyacım var

 4. 5 sene önce

  İstanbul içi Sodexo – Multinet – Ticket vb kartların bozulma işlemi sağlanır.
  ilgilenenler için Whatsapp’tan ulaşabilirsiniz.

 5. 5 sene önce

  TİCKET – MULTİNET – SODEXO – SETCARD – METROPOL GİBİ YEMEK KARTLARI VE YEMEK ÇEKLENİR ANINDA NAKİTE ÇEVRİLİR.

 6. 5 sene önce

  İzmir’de sedcart Ticket kart komisyonla kırılır

 7. 5 sene önce

  Benim 500 tl lik ticketim var adresiniz neresi acaba ben taksimdeyim

 8. 5 sene önce

  merhaba yer kartal

 9. Vatsap ile irtibat saat farketmeksizin İstanbulu içi bozulur

 10. 5 sene önce

  Nasi ulaşabilirim size

 11. 5 sene önce

  İZMİRDE NEREDE ? ADRES TELEFON

 12. 5 sene önce

  yer neresi tel ? adres

 13. Usta numaran eksik nasıl ulaşıcam sana

 14. TİCKET – MULTİNET – SODEXO – SETCARD – METROPOL GİBİ YEMEK KARTLARI VE YEMEK ÇEKLERİNİZ ANINDA NAKİTE ÇEVRİLİR.

  İLETİŞİM : TELEFONDAN ULAŞABİLİRSİNİZ

 15. 5 sene önce

  Sodexo – Multinet – Ticket – Metropol ve Yemek Çekleriniz % İle Nakite Çevrilir.

 16. 5 sene önce

  TİCKET – MULTİNET – SODEXO – SETCARD – METROPOL GİBİ YEMEK KARTLARI VE YEMEK ÇEKLERİNİZ ANINDA NAKİTE ÇEVRİLİR.
  İLETİŞİM : 0531 302 86 NO LU TELEFONDAN ULAŞABİLİRSİNİZ

 17. TİCKET – MULTİNET – SODEXO – SETCARD – METROPOL GİBİ YEMEK KARTLARI VE YEMEK ÇEKLERİNİZ ANINDA NAKİTE ÇEVRİLİR.

  İLETİŞİM : 0531 302 83 NO LU TELEFONDAN ULAŞABİLİRSİNİZ

  Mail : ugurcan@gmail.com

 18. 5 sene önce

  Aydın da ticket kıran var mı acil

 19. 5 sene önce

  Tum yemek kartlariniz ile nakite cevrilir
  Bayrampasa

 20. 5 sene önce

  Ticket Sodexo Setcard Multinet Metropolcard Tüm Kartlarınız Nakite Çevrilir…BİLGİ ALMAK İÇİN ARAYINIZ…İRTİBAT : Ulaşabilirsiniz…

 21. 5 sene önce

  Ticket Sodexo Setcard Multinet Metropolcard Tüm Kartlarınız Nakite Çevrilir…BİLGİ ALMAK İÇİN ARAYINIZ…İRTİBAT : Ulaşabilirsiniz…

 22. 5 sene önce

  Nasıl bozdurcaz kardeşim

 23. Ankara içi ticet bozan yer arıyorum iletişime geçin

 24. 5 sene önce

  İzmir Karşıyaka’da setcard bozacak var mı?

 25. 5 sene önce

  Ticket Sodexo Setcard Multinet Metropolcard Tüm Kartlarınız Nakite Çevrilir…BİLGİ ALMAK İÇİN ARAYINIZ…İRTİBAT : Numaradan Ulaşabilirsiniz…

 26. 5 sene önce

  Ticket Sodexo Setcard Multinet Metropolcard 0532 152 1987 Tüm Kartlarınız Nakite Çevrilir…BİLGİ ALMAK İÇİN ARAYINIZ…İRTİBAT : Numaradan Ulaşabilirsiniz…

 27. 5 sene önce

  Ticket Sodexo Setcard Multinet Metropolcard Tüm Kartlarınız Nakite Çevrilir…
  İRTİBAT : Numaradan Ulaşabilirsiniz…

 28. 5 sene önce

  Ticket Sodexo Setcard Multinet Metropolcard Tüm Kartlarınız Nakite Çevrilir…
  İRTİBAT :Numaradan Ulaşabilirsiniz…

 29. 5 sene önce

  Ticket Sodexo Setcard Multinet Metropolcard Tüm Kartlarınız Nakite Çevrilir…
  İRTİBAT : Numaradan Ulaşabilirsiniz…

 30. 5 sene önce

  Ticket Sodexo Setcard Multinet Metropolcard Tüm Kartlarınız Nakite Çevrilir…
  İRTİBAT : i Numaradan Ulaşabilirsiniz…

 31. 5 sene önce

  Ticket – – Sodexo – – Setcard – – Multinet Metropolcard Tüm Kartlarınız Nakite Çevrilir…BİLGİ ALMAK İÇİN ARAYINIZ…İRTİBAT :seksen Numaradan Ulaşabilirsiniz…

 32. 5 sene önce

  Ticket – – Sodexo – – Setcard — Multinet Metropolcard Tüm Kartlarınız Nakite Çevrilir…BİLGİ ALMAK İÇİN ARAYINIZ…İRTİBAT : Numaradan Ulaşabilirsiniz…

 33. 5 sene önce

  Ticket – – Sodexo — Setcard – Multinet Metropolcard Tüm Kartlarınız Nakite Çevrilir…BİLGİ ALMAK İÇİN ARAYINIZ…İRTİBAT :seksen Numaradan Ulaşabilirsiniz…

 34. 5 sene önce

  Ticket – – Sodexo – – Setcard – – Multinet Metropolcard Tüm Kartlarınız Nakite Çevrilir…BİLGİ ALMAK İÇİN ARAYINIZ…İRTİBAT : Numaradan Ulaşabilirsiniz…

 35. 5 sene önce

  Ticket – – Sodexo Setcard – – Multinet Metropolcard Tüm Kartlarınız Nakite Çevrilir…BİLGİ ALMAK İÇİN ARAYINIZ…İRTİBAT :n Numaradan Ulaşabilirsiniz…

 36. 5 sene önce

  Ticket – Sodexo – – Setcard — Multinet Metropolcard Tüm Kartlarınız Nakite Çevrilir…BİLGİ ALMAK İÇİN ARAYINIZ…İRTİBAT : Numaradan Ulaşabilirsiniz…

 37. Ticket kartımda 2000 tl var istanbul içi bozduran varsa mailim,
  hotmail.com

 38. Ticket kartta 2000 tl var istanbul içi bozduracak yer arıyorum
  mert_trtmail.com

 39. Her ay nakite çevirebileceğim yer arıyorum İSTANBUL
  instagram

 40. 5 sene önce

  İstnbul her ay minarası uygun fiyattan bozacak varsa yazabilirmi

 41. 5 sene önce

  İzmir ticket bozdurma istiyorum. Bilgi verirmisin iz.

 42. 5 sene önce

  İzmirde 525 tl ticket karti bozdurmak istiyorum nereye bozdurabilirim

 43. 5 sene önce

  Ankara ici setcard kirdiranlar ulaasin mailden

 44. 5 sene önce

  İstanbul tüm yemek kartları den nakite cevrilir

 45. 5 sene önce

  İzmir’den sodekso bozdurabilecegim bir mekan arıyorum e-posta : hakankorellail.com ulasirsaniz sevinirim

 46. Merhaba Ticket bozar mısınız

 47. 5 sene önce

  Bayrampaşada05 nerede bozuyorsunuz damla hanım adres verir misiniz? tel no yazıyor. mail

 48. Bursa’dan bozan yer aradım bulamadım,varsa iletişime geçebilir. 0554 356 65

 49. 4 sene önce

  ticket kart var 300 büyükçekmece beylikdüzü civarı nakite cevirecek e mailden ulaşabilir echxmahotmail.com

 50. 4 sene önce

  gebze-istanbul anadolu her ay ticket karta 1500 tl yatmaktadır. nakite çevirebilecek yer var mı?
  eposta : ulasırsanız seviniri

 51. 4 sene önce

  İzmir’de her ay düzenli olarak ticket restaurant kartımı bozdurabileceğim birine ihtiyacım var. Whatsapptan yazabilirsiniz. 0541 644 14

 52. 4 sene önce

  Merhaba

  Çekmeköy Ümraniye yada Üsküdar çevresinde her ay ticcet karttan 350TL bozdurabileceğim bir yer arıyorum. Dönüş yapılırsa sevinirim.

 53. 4 sene önce

  IZMIRDE NAKITE MULTINET CEVIREN VARMI…

 54. 4 sene önce

  TÜM ÇEŞİT YEMEK KARTLARINIZ KOMİSYON İLE ÇEVRİLİR. ÖDEMENİZ PEŞİN SAĞLANIR. KART 1 HAFTA 10 GÜN BİZDE KALIR. SIFIRLANINCA GERİ VERİLİR. YERİMİZ

 55. 4 sene önce

  500 bozdurmak istiyorum ulş

 56. 4 sene önce

  İzmir ticket kırdırabileceğim bir yer arıyorum whatsappdan yazabilirsiniz

 57. 4 sene önce

  Izmirde setcardi nakite ceviren varmi numara yazabilirmi her ay duzenli bozdurmak istiyorum 450 tl

 58. 4 sene önce

  İzmir’de ticket bozacak bir yer arıyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.

 59. 4 sene önce

  TÜM ÇEŞİT YEMEK KARTLARINIZ VE GIDA KUPONLARINIZ MULTINET,SODEXO,TICKET,SETCARD,METROPOL KOMİSYON İLE BOZDURULUR, ÖDEMENİZ PEŞİN SAĞLANIR.YERİMİZ

 60. 4 sene önce

  Ankara’da 800 TL Ticket bozdurmak istiyorum. Komisyon olarak %20’den fazla istemeyecek olanlar iletişime geçebilir. ali adresinden ulaşabilirsiniz.

 61. 4 sene önce

  Tüm Yemek Kartlarınız ile Nakite Çevrilir,Ateşehir.
  hotmail.com mail adresinden ulaşabilirsiniz.

 62. 4 sene önce

  Merhaba,
  İstanbul içi SODEXO, TİCKET, SETCART ları sadece komisyonla bozdurulmaktadır.
  iletişim için mail ya da telefondan ulaşılabilir.
  mail:
  whatsap:

 63. 4 sene önce

  TÜM ÇEŞİT KARTLARINIZ ANINDA NAKİTE ÇEVRİLİR. KART BİR HAFTA BİZDE KALIR. ÖDEMEYİ PEŞİN ALIRSINIZ NO TİCKET SODEXO MULTINET SETCART dur. mailim:

 64. 4 sene önce

  Tüm yemek kartlarınız bozulur.Ödemeler kart teslim anında nakit olarak yapılır.
  İletişim mail:
  İletişim whatsapp:

 65. 4 sene önce

  Ticket kartimda 333 tl var istanbul avrupa yakasindayim ici nakite cevirmek istiyorum ilgilenen;

  Adresine mail atsin lutfen

 66. 4 sene önce

  TİCKET – MULTİNET – SODEXO – SETCARD – METROPOL YEMEK KARTLARI VE YEMEK ÇEKLERİNİZ ANINDA NAKİTE ÇEVRİLİR.

  İLETİŞİM : 0531 302 83 56 NO LU TELEFONDAN ULAŞABİLİRSİNİZ

 67. 4 sene önce

  Sodeksomu nerde bozdurabilirim acaba

 68. mailden ulaşabilirmisin
  Bayrampaşada yım istanbul içi bozduran yerler ulaşşın

 69. 4 sene önce

  yüzde le yardımcı olurum , İçerenköy

 70. 4 sene önce

  Merhaba , İstanbul ‘dan düzgün bir oranla 3.000 T lik Multinet bakiyemi nakde çevirmek istiyorum. ilgilenen olur ise 0 5 3 3 4 3 4 0 2 4 **

 71. 4 sene önce

  Mersin Adana civarı Sodexo bozan varsa bana ulaşabilir mi
  Yüklü miktarda bozduracağım

 72. 4 sene önce

  Bursa içi ticket bozan varmı komisyonlu 0534 256 13 79 44** lira var içinde şuanda

 73. 4 sene önce

  İzmir de ticket kartımı kırdırmak istiyorum. Uygun komisyona kirakcak var mı . 54933265** msj atabilirler

 74. 4 sene önce

  Tüm yemek kartlariniz den bozulur

 75. 4 sene önce

  Yemek kartlarınız alınır. kırk veya yemekkart.nakit ulaşın

 76. 4 sene önce

  Yemek kartlarınız alınır yemekkart nakit

 77. 4 sene önce

  MERHABA BEN İZMİR DEN TİCKETİMİ BOZDURMAK İSTİYORUM YAKLAŞIK 800 TL YARDIMCI OLABİLECEK VARMI.
  WHATSAPP) ULAŞABİLİRSİNİZ.

 78. 4 sene önce

  ile pesin bozuyoruz tüm yemek kart ve kuponlari)

 79. 4 sene önce

  pesin bozuyoruz tüm yemek kart ve kuponlari)

 80. pesin bozuyoruz tüm yemek kart ve kuponlari)

 81. 4 sene önce

  pesin bozuyoruz tüm yemek kart ve kuponlari)

 82. 4 sene önce

  ile pesin bozuyoruz tüm yemek kart ve kuponlari)

 83. 4 sene önce

  TİCKET – MULTİNET – SODEXO – SETCARD – METROPOL GİBİ YEMEK KARTLARI VE YEMEK ÇEKLERİNİZ ANINDA NAKİTE ÇEVRİLİR.

  İLETİŞİM : 0531 302 83 NO LU TELEFONDAN ULAŞABİLİRSİNİZ

 84. 4 sene önce

  Istanbul Anadolu Yakasinda umraniyedeyim Kartlarini nakite cevirmek isteyen kardeslerim vatshaptan ulasabilirler saygilarimla

 85. Üsküdar yada Kadıköy de ticket bozdurma yeri arıyorum ilgilenenler

 86. 4 sene önce

  Ankarada sodexo bozan yer yokmu irtibat numarası veren arkadaşlar birde yer belirtseniz aylik düzenli sodexo bozdurmak istiyorum yardim lutfen

 87. 4 sene önce

  Tüm yemek kartları ve kuponları anında nakite çevrilir paranız hemen teslim edilir komisyon karşılığında
  Yer;
  Detaylı bilgi için

 88. 4 sene önce

  Butun yemek kartlatını uygun komısyonla nakıte cevrılır
  İstagram adresınde ulasabılırsınız.

 89. 4 sene önce

  peşin bozuyoruz

 90. 4 sene önce

  ile peşin bozuyoruz

 91. 4 sene önce

  peşin bozuyoruz

 92. 4 sene önce

  peşin bozuyoruz

 93. 4 sene önce

  ile peşin bozuyoruz yerimiz

 94. peşin bozuyoruz yerimiz

 95. 4 sene önce

  TİCKET – MULTİNET – SODEXO – SETCARD – METROPOL GİBİ YEMEK KARTLARI VE YEMEK ÇEKLERİNİZ ANINDA NAKİTE ÇEVRİLİR.

  İLETİŞİM : 0531 302 83 NO LU TELEFONDAN ULAŞABİLİRSİNİZ

 96. 4 sene önce

  TİCKET – MULTİNET – SODEXO – SETCARD – METROPOL GİBİ YEMEK KARTLARI VE YEMEK ÇEKLERİNİZ ANINDA NAKİTE ÇEVRİLİR.

  İLETİŞİM : 0531 302 83 56 NO LU TELEFONDAN ULAŞABİLİRSİNİZ

 97. 4 sene önce

  TİCKET – MULTİNET – SODEXO – SETCARD – METROPOL GİBİ YEMEK KARTLARI VE YEMEK
  531 302 83 56

 98. 4 sene önce

  TİCKET – MULTİNET – SODEXO – SETCARD – METROPOL GİBİ YEMEK KARTLARI VE YEMEK ÇEKLERİNİZ ANINDA NAKİTE ÇEVRİLİR.

  531 302 83 56

 99. TİCKET – MULTİNET – SODEXO – SETCARD – METROPOL GİBİ YEMEK KARTLARI VE YEMEK ÇEKLERİNİZ ANINDA NAKİTE ÇEVRİLİR.

  531 302 83 56

 100. 4 sene önce

  TİCKET – MULTİNET – SODEXO – SETCARD – METROPOL GİBİ YEMEK KARTLARI VE YEMEK ÇEKLERİNİZ ANINDA NAKİTE ÇEVRİLİR.
  531 302 83 56

 101. 4 sene önce

  TİCKET – MULTİNET – SODEXO – SETCARD – METROPOL GİBİ YEMEK KARTLARI VE YEMEK ÇEKLERİNİZ ANINDA NAKİTE ÇEVRİLİR.
  531 302 83 56

 102. 4 sene önce

  TİCKET – MULTİNET – SODEXO – SETCARD – METROPOL GİBİ YEMEK KARTLARI VE YEMEK ÇEKLERİNİZ ANINDA NAKİTE ÇEVRİLİR..

  531 302 83 56

 103. 4 sene önce

  TİCKET – MULTİNET – SODEXO – SETCARD – METROPOL YEMEK KARTLARI VE YEMEK ÇEKLERİNİZ ANINDA NAKİTE ÇEVRİLİR.
  531 302 83 56

 104. 4 sene önce

  tüm kartlarınız nakte çevirilir. ankara 24 saat hizmetinizdeyiz.

 105. 4 sene önce

  Merhaba tüm yemek kartlarınız komisyonla bozulur

 106. 4 sene önce

  tüm kartlarınız nakte çevrilir. ankara

 107. TİCKET – MULTİNET – SODEXO – SETCARD – METROPOL YEMEK KARTLARI VE YEMEK ÇEKLERİNİZ ANINDA NAKİTE ÇEVRİLİR.
  531 302 83 56 no lu telefondan ulaşabilirsiniz

 108. TİCKET – MULTİNET – SODEXO – SETCARD – METROPOL YEMEK KARTLARI VE YEMEK ÇEKLERİNİZ ANINDA NAKİTE ÇEVRİLİR.

  531 302 83 56 no lu telefondan ulaşabilirsiniz

 109. 4 sene önce

  Yemek kartlari nakite cevrilir

 110. 4 sene önce

  Ankara Yemek kartı bozumu yapılır iletişim

 111. 4 sene önce

  TİCKET – MULTİNET – SODEXO – SETCARD – METROPOL YEMEK KARTLARI VE YEMEK ÇEKLERİNİZ ANINDA NAKİTE ÇEVRİLİR.

  531 302 83 56 no lu telefondan ulaşabilirsiniz

 112. 4 sene önce

  mrb.multinet i nakite çevirmek istiyorum her ay yardımcı olacaklar ulaşsın bana istanbul şişli

 113. 4 sene önce

  Bozdurmak isteyen varsa ulaşsın

 114. 4 sene önce

  TİCKET – MULTİNET – SODEXO – SETCARD – METROPOL YEMEK KARTLARI VE YEMEK ÇEKLERİNİZ ANINDA NAKİTE ÇEVRİLİR.

  531 302 83 56 no lu telefondan ulaşabilirsiniz..

 115. 4 sene önce

  MERHABA 500 TL TİCKET VAR BOZDURMAK İSTİYORUM NE KADAR KOMİSYON ALINIR

 116. 4 sene önce

  TİCKET – MULTİNET – SODEXO – SETCARD VB. TÜM YEMEK KARTLARI ANINDA NAKİTE ÇEVRİLİR. ORANIMIZ ÖDEME PEŞİN YAPILIR. KART 1 GÜN BİZ KALIR, eskiden süreyi kısalttık. PARÇA PARÇA ÇEKMEMİZİN HER İKİ TARAF İÇİN DAHA SAĞLIKLI OLMASINDAN ÖTÜRÜ.İLETİŞİM NO LU WHATSAPP HATTINDAN ULAŞABİLİRSİNİZ.İSTANBU GÜZERGAHLARINDAN DA ALINABİLİR.LEVENTE DE GELEBİLİRSİNİZ.İnstagram: hotmail.comKısa sürede dönüş sağlanır. tel wahatsap

 117. 4 sene önce

  EN GÜVENİLİR
  EN TEMİZ
  BİR GÜN İÇİNDE İADELİ
  % ORANLA TÜM YEMEK KARTLARINIZ VE ÇEKLERİNİZ BOZDURULUR

 118. 4 sene önce

  TİCKET – MULTİNET – SODEXO – SETCARD – METROPOL YEMEK KARTLARI VE YEMEK ÇEKLERİNİZ ANINDA NAKİTE ÇEVRİLİR.

  0531 302 83 56 no lu telefondan ulaşabilirsiniz..

 119. 4 sene önce

  Yemekkart nakit

 120. 4 sene önce

  Beş yüz

 121. 4 sene önce

  Yemek kartlarınız için ulaşabilirsiniz

 122. 4 sene önce

  4200 nakite çevirecek lazım

 123. 4 sene önce

  0531 302 83 56 dan ulaşabilirsiniz

 124. 4 sene önce

  TİCKET- MULTİNET-SODEXO-SETCARD-METROPOL GİBİ YEMEK KARTLARI ANINDA NAKİTE ÇEVRİLİR.
  İLETİŞİM: 0531 302 83 56 NOLU TELEFONDAN ULAŞABİLİRSİNİZ.

 125. 4 sene önce

  TİCKET- MULTİNET-SODEXO-SETCARD-METROPOL GİBİ YEMEK KARTLARI ANINDA NAKİTE ÇEVRİLİR.
  İLETİŞİM: 0531 302 83 56 NO TELEFONDAN ULAŞABİLİRSİNİZ.

 126. 4 sene önce

  TİCKET- MULTİNET-SODEXO-SETCARD-METROPOL GİBİ YEMEK KARTLARI ANINDA NAKİTE ÇEVRİLİR.

  İLETİŞİM:0531 302 83 56 NOLU TELEFONDAN ULAŞABİLİRSİNİZ.

 127. 4 sene önce

  Butun yemek kartlatınız nakıte cevrılır

 128. 4 sene önce

  Butun kartlar bozdurulur

 129. 4 sene önce

  TİCKET – MULTİNET – SODEXO – SETCARD – METROPOL GİBİ YEMEK KARTLARI VE YEMEK ÇEKLERİNİZ ANINDA NAKİTE ÇEVRİLİR.

  İLETİŞİM : 0531 302 83 56 NO LU TELEFONDAN ULAŞABİLİRSİNİZ

 130. 4 sene önce

  TİCKET MULTİNET SODEXO METROPOL ANINDA NAKİTE ÇEVRİLİR İRTİBAT

 131. 4 sene önce

  TİCKET – MULTİNET – SODEXO – SETCARD – METROPOL GİBİ YEMEK KARTLARI VE YEMEK ÇEKLERİNİZ ANINDA NAKİTE ÇEVRİLİR..

  İLETİŞİM : 0531 302 83 56 NO LU TELEFONDAN ULAŞABİLİRSİNİZ.

 132. 4 sene önce

  Merhabalar sodexso kartımda 57o TL var.ankaradan nakte çevirenler tel ve adres verebilir misiniz . teşekkürler

 133. 4 sene önce

  memati

 134. 4 sene önce

  TİCKET – MULTİNET – SODEXO – SETCARD – METROPOL GİBİ YEMEK KARTLARI VE YEMEK ÇEKLERİNİZ ANINDA NAKİTE ÇEVRİLİR..

  İLETİŞİM : 0531 302 83 56 NO LU TELEFONDAN ULAŞABİLİRSİNİZ..

 135. 4 sene önce

  Diyarbakir da tichet kartı bozduran varmi acil tlf no 053837825

 136. 4 sene önce

  400 tl Sodexo kartım var izmir içi çevirecek arkadaş var mı acaba ?? yusuf_3979@hotmail.com mailime dönüş yaparsanız sevinirim

 137. 4 sene önce

  İzmir ticket kırdırmak istiyorum her ay 1300 05074443426

 138. 4 sene önce

  Izmirde sodexho 300 TL bozdurmak istiyorum. Acil 0553.726.78.79

 139. 4 sene önce

  Tüm yemek kartlariniz İstanbul içi anında bozulur şehir disinda olanlar için uzaktan çekim ödeme yapılır

 140. 4 sene önce

  TİCKET – MULTİNET – SODEXO – SETCARD – METROPOL GİBİ YEMEK KARTLARI VE YEMEK ÇEKLERİNİZ ANINDA NAKİTE ÇEVRİLİR. İLETİŞİM :NO LU TELEFONDAN ULAŞABİLİRSİNİZ

 141. 4 sene önce

  TİCKET – MULTİNET – SODEXO – SETCARD – METROPOL GİBİ YEMEK KARTLARI VE YEMEK ÇEKLERİNİZ ANINDA NAKİTE ÇEVRİLİR. İLETİŞİM : NO LU TELEFONDAN ULAŞABİLİRSİNİZ

 142. Ticket Multinet Sodexho SetCard Metropol Mıgrosçek vs yemek kart ve çekleriniz veya alışveriş çek ve kartlarınız komisyon karşılığı nakite çevrilir, istanbul içi iletişim için

 143. 4 sene önce

  TİCKET – MULTİNET – SODEXO – SETCARD – METROPOL GİBİ YEMEK KARTLARI VE YEMEK ÇEKLERİNİZ ANINDA NAKİTE ÇEVRİLİR..

  İLETİŞİM : 0531 302 83 56 NO LU TELEFONDAN ULAŞABİLİRSİNİZ..

 144. 4 sene önce

  500 TL yemek kartım var bozdurmak istiyorum İstanbul içi ticket 5345546480

 145. 4 sene önce

  ankarada mısınız

 146. 4 sene önce

  Metropol kartimi bozdurmak istiuorum

 147. 4 sene önce

  Butun yemek kartlarınız % komısyonla nakıte cevırılır

 148. 4 sene önce

  Butun yemek kartlarınız % komısyonla nakıte cevırılır

 149. Butun yemek kartlarınız tlfda arayarak % komısyonla nakıte cevırılır

 150. 4 sene önce

  Manisa’da ticket kıracak yer arıyorum varsa bana ulaşsın 0545 641 07 35

 151. 4 sene önce

  Manisa’da tickat bozdurmak istiyorum bozan varsa bana ulaşsın 0545 641 07 35

 152. 4 sene önce

  MULTİNET TİCKET SODEXO PAYE KART ANINDA NAKİTE ÇEVRİLİR İLETİŞİM

 153. 4 sene önce

  Bursa varmı tikrt kart nakite çeviren.05330471380 yardımcı olursanız sevinirim

 154. 4 sene önce

  ankara içi ticket kırdırmak istiyorum ulaşabilirmisiniz

 155. 4 sene önce

  umranıyede multınetı nakıte cevırecek yer lazım. ılgılenen varsa whatsupdan yazsın tel 5498270649

 156. 4 sene önce

  TİCKET – MULTİNET – SODEXO – SETCARD – METROPOL – PAYE GİBİ YEMEK KARTLARI VE YEMEK ÇEKLERİNİZ ANINDA NAKİTE ÇEVRİLİR.
  İLETİŞİM : 0531 302 83 56 NO LU TELEFONDAN ULAŞABİLİRSİNİZ

 157. 4 sene önce

  Kocaeli köseköy metropol kart nakite cevirmek istiyorum ilgilenen ulaşsın görüşelim 05428903433

 158. TİCKET – MULTİNET – SODEXO – SETCARD – METROPOL – PAYE GİBİ YEMEK KARTLARI VE YEMEK ÇEKLERİNİZ ANINDA NAKİTE ÇEVRİLİR.
  İLETİŞİM : 0531 302 83 56 NO LU TELEFONDAN ULAŞABİLİRSİNİZ

 159. 4 sene önce

  Ankara ici sodexo bozan iletisim bilgilerini birakabilirmi?

 160. maksimum % komisyon oranı olacak şekilde istanbul içi maslak bölgesi yakinlarinda ticket içerisindeki kredi mi , nakit paraya çevirmek istiyorum.
  ilgili şekilde bozabilecekler mail atabilirse, hemen değerlendireceğim mail : mertakinalp@gmail.com

 161. 4 sene önce

  400tl ticket ‘ım var nakite cevirmek istiyorum izmirde olan dincvedat55@gamil.com hesabima yazabilir

 162. metropolcard nakite çevirmek istiyorum,ilgilenen varsa duyurulur.

 163. istanbul içi esenyut beylikdüzü bölgesinde metropol cart bakiyesini nakite dönüştürmek istiyorum

 164. istanbul içi beylikdüzü-esenyurt bölgesinde metropolcart bakiyemi nakite dönüştürmek istiyorum.

 165. istanbul içi beylikdüzü-esenyurt bölgesinde metropolcart bakiyemi nakite dönüştürmek istiyorum.

 166. 4 sene önce

  İzmir de toplam 2.700 tl lik sodexo kartım var nakite çevirmek istiyorum. 0551 406 98 15

 167. TİCKET – MULTİNET – SODEXO – SETCARD – METROPOL – PAYE GİBİ YEMEK KARTLARI VE YEMEK ÇEKLERİNİZ ANINDA NAKİTE ÇEVRİLİR.
  İLETİŞİM : 0531 302 83 56 NO LU TELEFONDAN ULAŞABİLİRSİNİZ

 168. 4 sene önce

  Adana içi bozan yer varsa ulaşsın kırdıracam 0541 863 14 90

 169. 4 sene önce

  TİCKET – MULTİNET – SODEXO – SETCARD – METROPOL GİBİ YEMEK KARTLARI VE YEMEK ÇEKLERİNİZ ANINDA NAKİTE ÇEVRİLİR..

  İLETİŞİM whatsap: NO LU TELEFONDAN ULAŞABİLİRSİNİZ…

 170. 4 sene önce

  TİCKET – MULTİNET – SODEXO – SETCARD – METROPOL GİBİ YEMEK KARTLARI VE YEMEK ÇEKLERİNİZ ANINDA NAKİTE ÇEVRİLİR..

  İLETİŞİM whatsap: NO LU TELEFONDAN ULAŞABİLİRSİNİZ….

 171. 4 sene önce

  Bornovada tıcket nerde nakite çevirebilirim

 172. 4 sene önce

  Multinet setcard sodexo ticket yemek kartları kırılır 05433 İstanbul

 173. 4 sene önce

  Adana -Ceyhan ticket kartımı bozdurmak istiyorum

 174. 4 sene önce

  Adana Ceyhan ticket kartımı bozdurmak istiyorum.
  g_berber@hotmail.com

 175. TİCKET – MULTİNET – SODEXO – SETCARD – METROPOL – PAYE GİBİ YEMEK KARTLARI VE YEMEK ÇEKLERİNİZ ANINDA NAKİTE ÇEVRİLİR.
  İLETİŞİM : 0531 3NO LU TELEFONDAN ULAŞABİLİRSİNİZ

 176. TİCKET – MULTİNET – SODEXO – SETCARD – METROPOL – PAYE GİBİ YEMEK KARTLARI VE YEMEK ÇEKLERİNİZ ANINDA NAKİTE ÇEVRİLİR.

  MOBİL ÖDEME SEÇENEĞİMİZ MEVCUTTUR. TÜRKİYENİN HER YERİNDEN MOBİL ÇEKİM YAPILIR.

  İLETİŞİM : 0531 3NO LU TELEFONDAN ULAŞABİLİRSİNİZ

 177. 4 sene önce

  Adana merkez ticket kart bozan yer varmıdır.
  Mailden ulaşabilirisiniz.

 178. 4 sene önce

  575tl sodexomu nakite cevirmek istiyorum (480tl bana verin yeterli) bursada neresi var yada online acık kartımda yardımcı olabilcek kim var ?

 179. 4 sene önce

  Nakit tahsilat yapılır.

 180. 3 sene önce

  @hotmail.com adresine yazarak % ile yardımcı olabilirim

 181. TİCKET – MULTİNET – SODEXO – SETCARD – METROPOL – PAYE GİBİ YEMEK KARTLARI VE YEMEK ÇEKLERİNİZ ANINDA NAKİTE ÇEVRİLİR.

  MOBİL ÖDEME SEÇENEĞİMİZ MEVCUTTUR. TÜRKİYENİN HER YERİNDEN MOBİL ÇEKİM YAPILIR.

  İLETİŞİM : 0531 3NO LU TELEFONDAN ULAŞABİLİRSİNİZ

 182. 3 sene önce

  Sivas içi ticket kart bozdurmak istiyorum .

 183. 3 sene önce

  Sivas içi ticket kart bozdurmak istiyorum

 184. 3 sene önce

  Sodexo , sedcard , metropol kart , ticket , multinet Kartlarınız NAKİTE CEVİRİLİR
  gelmenize bile gerek Yok . Eger uygulamanız yüklü ise direkt hizmet ☺️
  Anında ödeme yapılır ..
  % komisyon
  Türkiye’nin her yerinden arayabilirsiniz..
  Telefon ile anında NAKİTE ÇEVİRME hizmeti sadece bende ..
  irtib

 185. 3 sene önce

  Istanbul’da ticket bozduracak yer arıyorum. 480 TL bakiye var. ilgilenenler ulaşabilir.

 186. Bursa da 1.000 Tl ticket’ı nakite çevirmek istiyorum.Biz arayıp bulamıyoruz belki bir ilgilenen ulaşır

 187. 3 sene önce

  Acil ihtiyaç—> 400 tl ticket bulunmaktadır. Merter’de İstanbul’dayım.2 saat içinde nakite çevirmem gerekmektedir. Yardımcı olabilecek var ise yazar mısınız?

 188. 3 sene önce

  Ankarada multi kirdircam komisyim 10 la yapan varsa arasin 900 tl

 189. TİCKET – MULTİNET – SODEXO – SETCARD – METROPOL – PAYE GİBİ YEMEK KARTLARI VE YEMEK ÇEKLERİNİZ ANINDA NAKİTE ÇEVRİLİR.

  MOBİL ÖDEME SEÇENEĞİMİZ MEVCUTTUR. TÜRKİYENİN HER YERİNDEN MOBİL ÇEKİM YAPILIR.

  İLETİŞİM : 0531 NO LU TELEFONDAN ULAŞABİLİRSİNİZ

 190. 3 sene önce

  İZMİR İÇİ SODEXO KIRDIRAN YER VARSA ULAŞSIN 680 TL VAR 0555 003

 191. 3 sene önce

  Ticket kartımda bulunan 900 TL yi nakite çevirmek istiyorum. Memnun kalırsam her ay düzenli olarak işlem yaparım.
  il: İZMİR
  iletişim:

 192. 3 sene önce

  Her ay düzenli 550-600 tl civarı sodexo kırdıracağım acil uygun komisyoncuları beklerim

 193. 3 sene önce

  Ticket – Multinet – Sodexho vb yemek çek ve kartlarını % komisyonla nakite çevirebilirim yer İstanbul / Avcılar

 194. 3 sene önce

  Sodexo , sedcard , metropol kart , ticket , multinet Kartlarınız NAKİTE CEVİRİLİR
  gelmenize bile gerek Yok . Eger uygulamanız yüklü ise direkt hizmet ☺️
  Anında ödeme yapılır ..
  % komisyon
  Türkiye’nin her yerinden arayabilirsiniz..
  Telefon ile anında NAKİTE ÇEVİRME hizmeti sadece bende ..
  irtibaat

 195. TİCKET – MULTİNET – SODEXO – SETCARD – METROPOL – PAYE GİBİ YEMEK KARTLARI VE YEMEK ÇEKLERİNİZ ANINDA NAKİTE ÇEVRİLİR.

  ödemeler hemen yapılır TÜRKİYENİN HER YERİNDEN MOBİL ÇEKİM YAPILIR.

  NO LU TELEFONDAN ULAŞABİLİRSİNİZ

 196. 3 sene önce

  Tüm yemek kartlarınız nakite çevrilir Üsküdar 055 mus

 197. 3 sene önce

  Tüm yemek kartlarınız nakite çevrilir
  Üsküdar

 198. 3 sene önce

  Tüm yemek kartlarınız nakite çevrilir hesabınıza yollanir Üsküdar

 199. 3 sene önce

  Tüm yemek kartlarınız nakite çevrilir hesabınıza yollanir.

 200. TİCKET – MULTİNET – SODEXO – SETCARD – METROPOL – PAYE GİBİ YEMEK KARTLARI VE YEMEK ÇEKLERİNİZ ANINDA NAKİTE ÇEVRİLİR.

  MOBİL ÖDEME SEÇENEĞİMİZ MEVCUTTUR. TÜRKİYENİN HER YERİNDEN MOBİL ÇEKİM YAPILIR.

  TELEFONDAN ULAŞABİLİRSİNİZ

 201. 400 tl lik metropol kartım var nakite çevirmek istiyorum izmir/buca bana 300 verseniz yeter açil ihtiyacım var

 202. 3 sene önce

  İLETİŞİM : yedi NO LU TELEFONDAN ULAŞABİLİRSİNİZ TiCKET – MULTİNET – SODEXO – SETCARD – METROPOL – PAYE GİBİ YEMEK KARTLARI VE YEMEK ÇEKLERİNİZ ANINDA NAKİTE ÇEVRİLİR. MOBİL ÖDEME SEÇENEĞİMİZ MEVCUTTUR. TÜRKİYENİN HER YERİNDEN MOBİL ÇEKİM YAPILIR. İLETİŞİM : Sıfır beş yüz otuz iki yüz elli iki ondokuz seksen yedi NO LU TELEFONDAN ULAŞABİLİRSİNİZ

 203. 1000 TL paye Kart bozdurmak istiyorum. Mailden ulaşabilir misiniz? canimciger

 204. 3 sene önce

  Ticket Multinet Sodexo vs vs yemek çek ve kartlarınızı %25 komisyonla nakite çevirilir. Mobil ödeme seçeneğimiz mevcuttur. Türkiyenin her yerinden Mobil işlem sağlanır.

 205. 3 sene önce

  TÜM YEMEK KARTLARI %25 İLE BOZDURMA SAĞLANIR . TÜRKİYENİN HER YERİNDEN MOBİL ÖDEME İLE İŞLEM İMKANI VARDIR.

  İLETİŞİM :

 206. 3 sene önce

  650 TL ticketım var neden bozdurabilirim

 207. 3 sene önce

  Elimde ortalama 500 bin TL Lik ticket kart bulunmakta bunu acil bozmam lazım

 208. 3 sene önce

  merhaba ederned ticket kart bakiyemi nakite çevirmek istiyorum 5 4 3 8 7 7 6 0 2 5 telefondan (beşyüz kırküç sekizyüz yetmişyedi altmış yirmibeş numaralı telefondan
  yada cemsalur07@gmail.com adresinden dönüş yapın lütfen

 209. 1800 TL LİK TİCKET KART NAKİTE ÇEVİRMEK İSTİYORUM.

 210. 3 sene önce

  TUM ILLERDE ONLINE ISLEM YAPILIR OFISIMIZ ISTANBUL BAHCESEHIRDEDIR %15 ILE CEVIRME ISLEMI YAPILIR 0534 052 34 34 ULASABILIRSINIZ ANINDA PARANIZ HESAPTA OLACAKTIR

 211. 3 sene önce

  Ticket bozdurmak istiyorum. Ankara için iletişim bilgisi rica ederim

 212. 3 sene önce

  Merhaba, ticket kartımdaki parayı nakite çevirmek istiyorum . Yardımcı olabilir misiniz ? Fatihodabass@gmail.com adresinden mail atabilirsiniz.

 213. 3 sene önce

  Ticket kart var elimde 1000 TL bakiye var %15 ile komisyon alanlar ulaşabilir mi. İstanbul
  Gaziosmanpaşa
  Tel: 0545-294-57-99

 214. 3 sene önce

  Tüm yemek kartlarınız nakite çevrilir hesabınıza havale ile yollanır 0551 129 19 85 Üsküdar

 215. 3 sene önce

  Sivas merkezde d sodexso nakıtte çeviricek birini arıyorum yardımcı olursanız rabiaaaartn@gmail.com maıl adresinde irtibata geçebilirsiniz

 216. 3 sene önce

  istanbul anadolu yakası yada gebzede yemek kartımı nakite çevirmek istiyorum

 217. 3 sene önce

  780 tl lik metropol kartım var acil kırmam gerek düşük komisyonla yapac olan varsa ulaşsın

 218. 3 sene önce

  Ankarada ticket bozan yer arıyorum mail ile ulaşılırsa sevinirim

 219. 3 sene önce

  Adana içi ticket kart bozan varsa her ay 10.000 civarı kart var bozmak isteye ulaşsın 5318294491

 220. 3 sene önce

  Multinet yemek kartları %18 komisyon ile naktie çevirilir!

 221. 2 sene önce

  İstanbul Pendik ve çevresinde paye kart bozdurmak istiyorum. Mail ile tarafıma ulaşabilir misiniz ?

 222. 2 sene önce

  Arkadaslar mobile yapanlar dolandirici sakin

  kart bilginizi vermeyin

 223. 2 sene önce

  Türkiyenin her yerinden ulaşabilirsiniz. Anında nakit para 053073191

  Cevapla
 224. 2 sene önce

  Kartimda ki parayı nakite çevirmek istiyorum 05521582102 ulaşabilirsiniz.

  Cevapla
 225. 2 sene önce

  Acil kartım da ki parayı her ay düzenli olarak nakite çevirmek istiyorum Kocaeli Gebze İstanbul Anadolu yakası olur 05521582102

  Cevapla
 226. 2 sene önce

  Tüm yemek kartları anında nakite çevrilir Üsküdar 05511291985

  Cevapla
 227. 2 sene önce

  Sodexo ticket setcart multinet metropol yemek kartları nakite çevrilir istanbul anadolu 05511291985

  Cevapla
 228. 2 sene önce

  Sodexo Ticket metropol setcart multinet kartlarınız nakite çevrilir hesabınıza havale yapılır 0551 129 19 85

  Cevapla
 229. 2 sene önce

  Tüm yemek kartlarınız türkiyenin heryerinden anında nakite çevirilir
  05307319195

  Cevapla
 230. 2 sene önce

  Metropol sodexo ticket kartlarınız nakite çevrilir
  Anında havale Üsküdar
  0551 129 19 85

  Cevapla
 231. 2 sene önce

  Tüm yemek kartlarınıza aninda nakit.
  Gelirsin çayını içine kadar işlemin yapılır ve nakitin hazir.
  Bu kadar kolay…
  Anadolu yakasi elden teslim
  Tüm Türkiye de uzaktan çekim ve garantili havale. Sadece 15 dakikada nakitin hesabinda 0551 129 19 85

 232. 2 sene önce

  Sodexo metropol ticket anında nakit.
  0551 129 19 85 Üsküdar

 233. 2 sene önce

  TİCKET MULTİNET SODEXO METROPOL KARTLARİNİZ NAKİTE CEVRİLİR YER İSTANBUL UMRANİYE İLETİSİM WATSHAP 05549680249

  Cevapla
 234. 2 sene önce

  Manisa merkez de ticket bozdurma yapan varmı, varsa ulaşabilirim.

  Cevapla
 235. 2 sene önce

  Tüm yemek kartlarına 1 dakikada havale veya elden teslim. 9 yıllık tecrübeli kurumsal işletme iletişim Instagram uskudar80

  Cevapla
 236. 2 sene önce

  Samsun atakumdayım sodexo bozdurma yapabileceğim bir yer var mı ?

  Cevapla
 237. 2 sene önce

  Tüm yemek kartları %10 Komisyon ile 10 dakika içinde bozdurulur. İletişim instagram: sodexobozdur

  Cevapla
 238. 2 sene önce

  Tüm yemek kartlarınıza 1 dakikada nakit 0551 129 19 85
  Instagram uskudar80

 239. 2 sene önce

  Bende yemek kartımı bozdurmak istiyorum

  Cevapla
 240. 1 sene önce

  ticket ve sodexo %30 komisyonla bozulur.

  0553 813 25 07

  Cevapla
 241. 1 sene önce

  Tüm yemek kartlarınıza anında nakit
  Instagram uskudar80
  0551.129.19.85
  Selmani pak caddesi no 3 Üsküdar
  Güvenilir Kart çevrim noktası

  Cevapla
 242. 1 sene önce

  yemek kartlarınıza anında nakit
  Instagram uskudar80
  0551.129.19.85
  Selmani pak caddesi no 3 Üsküdar
  Güvenilir Kart çevrim noktası

  Cevapla
 243. 1 sene önce

  Bursadayım ticket kartımı nakite çevirmek istiyorum 05523859615 ulaşabilirsiniz

  Cevapla
 244. 9 ay önce

  Tüm yemek kartlarınız %25 ile online şekilde nakite çevrilir hesabınıza havale yapılır.
  0534 794 59 29

  Cevapla
 245. 8 ay önce

  TİCKET SODEXO SEDCART MULTİNET YEMEK KARTLARINIZ NAKİTE CEVRİLİR 10 YİLDİR HİZMET VERDİGİMİZ BU SEKTORDE SİZLEREDE HİZMET VERMEKTEN ONUR DUYARİZ İLETİSİM:05549680249 WATSHAPTAN İLETİSİME GECEBİLİRSİNİZ ANADOLU YAKASİ İST ÜMRANİYE

  Cevapla
deneme bonusu veren siteler deneme bonusu veren siteler deneme bonusu veren siteler deneme bonusu deneme bonusu deneme bonusu veren siteler deneme bonusu veren siteler merit king meritroyalbet meritking meritking madridbet güncel giriş kingroyal giriş meritking casino
promosyon çakmak İnstagram takipçi satın al
Uygulamayı Yükle

Bizi cihazınıza yükleyin ve tüm gelişmelere bir tık yakın olun.

cam show
skype show
skype cam show
whatsapp cam show
cam show
skype show
skypecam show