arama

Kilo İle Toptan İç Çamaşırı Nereden Alınır?

 • Ekonomi Uzmanı

Toptan iç çamaşırı satın almak isteyenler için hem İstanbul hem de Bursa, İzmir, Denizli ve Gaziantep gibi tekstil  merkezlerinde kilo ile en ucuz iç giyim satan yerleri yazdık. Ayrıca, toptan iç çamaşırı en ucuz fiyatlarını sizin için derledik ve tek sayfada en ucuz kaliteli ya da pazar malı iç giyim ürünlerini listeledik. Kadın, erkek ve çocuk iç çamaşırları (Atlet, külot, baxır, çorap, südyen, kadın zıbın ve bebek kilotları) arasında en uygun olanları seçebilir ve kapıda kargo seçeneği ile ödemeler yapabilirsiniz.

Kilo İle İç Çamaşırı Toptan Fiyatları 2019

Kilo İle İç Çamaşırı Toptan Fiyatları 2020 yılında aşağıdaki gibidir. İç giyim siparişlerini toptan vermek isteyenler için fiyat tekliflerinden önce hangi illerde bu satışların yoğunlaştığı önemlidir. Örneğin, İstanbul, Bursa, Ankara, İzmir, Kocaeli, Adana, Gaziantep, İzmir ve son olarak Denizli toptan iç giyim satan merkezler arasında yer almaktadır. İhracat fazlası ve defolu ürünlerde İstanbul Mahmutpaşa ve Merter ilk sırada yer almaktadır. Peki hangi ürün kilo ile kaç para? Parti malı ve seri üretim ürünlerin fiyat listesi 2019 aşağıda yer almaktadır.

Tutku Bayan Pantolon Külot 12 TL Adet Fiyatı

Tutku Bikini Adet fiyatı 2,75 ₺

Tutku Bikini Adet Fiyatı 2,75₺

Kilo ile iç çamaşırı fiyatları 2020 Kampanyası

DEV KAMPANYA !!! LE JARDIN 5400 DANTEL KAPLI GÜPÜRLÜ TAKIM

49.90TL -35.00TL

DEV KAMPANYA !!! LE JARDIN TAŞLI DESTEKLI SUTYEN TAKIM 6036-29%

DEV KAMPANYA !!! LE JARDIN TAŞLI DESTEKLI SUTYEN TAKIM 6036

49.60TL 35.00TL

DEV KAMPANYA !!! LE JARDIN TAŞLI STRING DESTEKLİ SÜTYEN TAKIM 6950-27%

DEV KAMPANYA !!! LE JARDIN TAŞLI STRING DESTEKLİ SÜTYEN TAKIM 6950

49.50TL 36.00TL

Not: Yukarıda sayılan ürünler perakende fiyat olup parti malı isteyenler ve kilo ile toptan fiyat isteyenler için ekstra %30 indirim yapılıp iskonto uygulanmaktadır. Bu ürünleri satın almak isteyenler sipariş vermeden önce mağaza ve firmalar ile telefon ile iletişime geçip alacakları miktarı belirtmeleri gerekmektedir.

Toptan Kilo İle İç Giyim Satan Yerler 2020

İstanbul’da En Ucuz Toptan Giyim Nereden Alınır?

Kilo ile toptan iç giyim toptan fiyat araştırması yapanlar için ilk sırada her zaman İstanbul yer almaktadır. Hatta birçok iç giyim toptancısı, İstanbul’da yer alan toptan ürün satan yerlerden vadeli ve senetle çamaşır alıp daha sonra bunları diğer illerde bulunan mağaza-dükkan sahiplerine komisyon karşılığı satmaktadır. Diğer illerde bulunan kişiler İstanbul’dan direkt toptan iç giyim siparişi verip kapıda kargo ödeme tercihi ile güvenli satışlar yapabilirsiniz. Peki İstanbul içinde en ucuz ve kaliteli toptan giyim nereden alınır? İşte bunları tek tek yazdık.

Toptan İç Giyim Merter

Toptan iç giyim merter piyasası günlük olarak değişkenlik göstermektedir. Aynı sokakta bulunan iş hanlarında verilen toptan iç çamaşırı fiyatları 2020 yılı itibari ile Türkiye’de en ucuz fiyat listesine sahiptir. Merter iç giyim ve diğer ihracat fazlası ürünlerin merkezi konumundadır. Dükkan sayısı fazla olsa da genelde Anadolu’ya toptan satış yapılan bir alışveriş ve ticaret merkezi haline gelmiştir. Merter’de yer alan dükkan ve mağaza sahipleri, fabrika satış mağazaları ile irtibata geçerek 81 ilden sipariş verebilir ve internet üzerinden de ödemelerinizi yapabilirsiniz. Merter toptan giyimde ilk tercih edilecek olan alışveriş merkezidir. Bunu unutmayın en ucuz malları oradan bulabilirsiniz.

Mahmutpaşa

Mahmutpaşa alışveriş merkezlerinin, kadın, erkek ve çocuk giyim markalarının toplandığı yerdir. Bursa, İstanbul merkezli faaliyet yürüten ve genelde yurt dışına ihracat yapan büyük fabrikaların toptan fabrika satış mağazalarının bulunduğu yer olarak bilinmektedir. Mahmutpaşa alışveriş bölgesine şahsen gidebilir ve ürünleri bizzat seçebilir ya da telefon ile görüşüp numune isteyebilirsiniz. Gelen numuneleri beğenirseniz daha sonra en ucuz yoldan toptan siparişleri verebilirsiniz.

Fabrikalar

Kilo ile fabrikalardan iç çamaşırı satılmaktadır. Özellikle; Denizli organize sanayi, İzmir organize sanayi, Bursa ve İstanbul organize sanayi bölgelerinde bulunan tekstil fabrikalarının satış departmanlarına ulaşarak büyük parti malı siparişi verebilirsiniz. Bu gibi fabrikalardan çok ucuza ürün satın alabilmek için çok yüksek miktarda ürün siparişi vermeniz gerekmektedir. Küçük dükkan sahipleri az alım yaptıkları için daha çok merter ve mahmutpaşayı tercih etmektedirler.

Pazar Malı ve Defolu İç Giyim Ürünleri

Pazar malı toptan iç çamaşırı satan yerler birkaç türde kalitede ürün satışı yaparlar. Bunlar;

 • Marka olan iç giyim ürünleri; Tutku, Sibel, Penti, Yıldız gibi
 • Pazar Malı İç Giyim Ürünleri: Bunlar genelde çok ucuz olan ve kilo ile satılan ürünlerdir
 • Defolu İç Çamaşırları; Fabrikaların defolu olarak çıkarttıkları ve iç piyasaya çok ama çok ucuza sattıkları ürünlerdir.

Bunlar içinde özellikle pazara malı toptan iç çamaşırı çuvalla ve kilo ile alınacak olan ürün grubu Pazar malı iç çamaşırı. Kadın, erkek ve çocuk iç giyimde külotun tanesi pazarda ortalama 5 TL’den satılırken bu ürünlerin tane fiyatı 50 kuruşa gelmektedir. Yine çorapta da durum aynıdır. Bazı firmalar içinde 300 adet seri üretim çorabı tanesi 50 kuruşa gelecek şekilde satabilmektedir. Bu ürünler pazarda 2 TL’den çok rahat ve hızlı satılabilmektedir. Ürün fiyat teklif ve numuneler için fabrikaların satış departmanları ile ve fabrika satış mağaza yetkilileri ile görüşmelisiniz.

Kilo İle Toptan Çorap Alma

En uygun toptan kilo ile çorap almak isteyenler yine Merter toptan ucuzluk pazarına gitmelidir. İstanbul’da bulunan bu mekan ile ilgili olarak direk telefonla sipariş alınabileceği gibi, şahsen adrese gidilip sipariş alınabilir. Kilo ile toptan çorap siparişleriniz için Merter çorap satıcıları ile irtibat kurabilirsiniz.

Kadın Toptan İç Giyim

En çok rağbet edilen toptan iç giyim türü kadın iç giyim türüdür. Özellikle, atlet, külot, jartiyer, sütyen, külotlu çorap, ten çorap, diz altı ve düz üstü çorapların toptan alımlarında fiyat farkı nedeni ile mazağa ve firma sahiplerinden mutlaka ama mutlaka teklif alınması gerekmektedir. Aynı marka ürünler %50 daha ucuza satın alınabilmektedir. Yılbaşı gibi özel günlerde fiyatı artacak olan kadın ürünlerinin satın alınacağı tarih olarak da yaz aylarının tercih edilmesi gerekmektedir.

Erkek ve Çocuk İç Giyim

Erkek ve çocuk giyimlerde genelde markadan ziyade Pazar malı ve ihracat fazlası ürünler tercih edilmektedir. Bunun da nedeni erkeklerin bu konulara daha az önem vermesidir. Bu nedenle ürünlerin fiyatları daha önemli hale gelmektedir. Erkek ve çocuk iç giyim için yine merter, Mahmutpaşa gibi ana merkezler tercih edilebilir.

İhracat Fazlası İç Çamaşırı Satan Yerler

Son olarak toptan iç giyim ve toptan iç çamaşırı satın almak isteyenlere bir tavsiye daha. İhracat fazlası toptan iç çamaşırı satan yerlerin başında Denizli Buldan ve Babadağ gelmektedir. Her ne kadar havlu gibi ürünlerde ön plana çıkmış olsalar da son dönemlerde iç giyimde de ihracat yapılmaya başlandı. Ama defolu ve ucuz ürünler genelde iç piyasaya sürülmektedir. Siz de kilo ile toptan iç çamaşırı fiyat araştırmasını yaparken Buldan, Babadağ gibi tekstil merkezi olan ve henüz keşfedilmemiş olan bu yerleri unutmamalısınız.

İlgili: İhracat fazlası ürün satan yerler için bu yazımıza bakınız.

 • Ersin Taşlıdere
  3 ay önce

  Bay,bayan,kız çocuk,erkek çocuk,içgiyim,çorap işine girmek istiyorum uygun fiyata alabilecek yerler için yardımcı olurmusunuz

  9
  yorum beğen
 • Ersin Taşlıdere
  3 ay önce

  Bay,bayan,çocuk içgiyim ,çorap işine girmek istiyorum toptan kilo işi alabileceğim yerler için yardımcı olurmusun

  6
  yorum beğen
 • Ahmet
  4 ay önce

  Corap iç çamaşırı nerden alabilirim

  8
  yorum beğen
 • Savas ates
  4 ay önce

  Izmir bornavada iç camasiri atlet corap baksir Bunlardan cocuk genc ve yeti skin alinacak

  7
  yorum beğen
 • Kerim akay
  10 ay önce

  Bi girişimci olarak bu işe girmek istiyorum

  79
  yorum beğen
 • Bilgin
  11 ay önce

  Merter de kilo ile erkek, kadın, çocuk iç giyimi satılan yerlerin açık adresini öğrenmek istiyorum.Mümkün mü?

  83
  yorum beğen
 • hemit
  1 sene önce

  Telefon numaranızı bilmek istiyorum

  70
  yorum beğen
 • faxriya
  1 sene önce

  kilo ile satılan kadın ic geyim pijama corab fiyatlarınızı bilmek isteyirem

  72
  yorum beğen