Kilo İle Toptan İç Çamaşırı Toptan Fiyatları En Ucuz Nereden Alınır?

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Toptan iç çamaşırı satın almak isteyenler için hem İstanbul hem de Bursa, İzmir, Denizli ve Gaziantep gibi tekstil  merkezlerinde kilo ile en ucuz iç giyim satan yerleri yazdık. Ayrıca, toptan iç çamaşırı en ucuz fiyatlarını sizin için derledik ve tek sayfada en ucuz kaliteli ya da pazar malı iç giyim ürünlerini listeledik. Kadın, erkek ve çocuk iç çamaşırları (Atlet, külot, baxır, çorap, südyen, kadın zıbın ve bebek kilotları) arasında en uygun olanları seçebilir ve kapıda kargo seçeneği ile ödemeler yapabilirsiniz.

Kilo İle İç Çamaşırı Toptan Fiyatları 2022

Kilo İle İç Çamaşırı Toptan Fiyatları 2022 yılında aşağıdaki gibidir. İç giyim siparişlerini toptan vermek isteyenler için fiyat tekliflerinden önce hangi illerde bu satışların yoğunlaştığı önemlidir. Örneğin, İstanbul, Bursa, Ankara, İzmir, Kocaeli, Adana, Gaziantep, İzmir ve son olarak Denizli toptan iç giyim satan merkezler arasında yer almaktadır. İhracat fazlası ve defolu ürünlerde İstanbul Mahmutpaşa ve Merter ilk sırada yer almaktadır. Peki hangi ürün kilo ile kaç para? Parti malı ve seri üretim ürünlerin fiyat listesi 2021 aşağıda yer almaktadır.

Toptan iç çamaşırlarını kilo ile satın alabilmek için büyük parti malları satın almanız gerekmektedir. Ucuz ve kaliteli parti mallarını toptan almak için iletişim ve irtibat kurabilirsiniz.

Tutku Bayan Pantolon Külot 12 TL Adet Fiyatı

Tutku Bikini Adet fiyatı 2,75 ₺

Tutku Bikini Adet Fiyatı 2,75₺

Kilo ile iç çamaşırı fiyatları 2021 Kampanyası

DEV KAMPANYA !!! LE JARDIN 5400 DANTEL KAPLI GÜPÜRLÜ TAKIM

49.90TL -35.00TL

DEV KAMPANYA !!! LE JARDIN TAŞLI DESTEKLI SUTYEN TAKIM 6036-29%

DEV KAMPANYA !!! LE JARDIN TAŞLI DESTEKLI SUTYEN TAKIM 6036

49.60TL 35.00TL

DEV KAMPANYA !!! LE JARDIN TAŞLI STRING DESTEKLİ SÜTYEN TAKIM 6950-27%

DEV KAMPANYA !!! LE JARDIN TAŞLI STRING DESTEKLİ SÜTYEN TAKIM 6950

49.50TL 36.00TL

Not: Yukarıda sayılan ürünler perakende fiyat olup parti malı isteyenler ve kilo ile toptan fiyat isteyenler için ekstra %30 indirim yapılıp iskonto uygulanmaktadır. Bu ürünleri satın almak isteyenler sipariş vermeden önce mağaza ve firmalar ile telefon ile iletişime geçip alacakları miktarı belirtmeleri gerekmektedir.

toptan ürünler
Toptan Kilo İle İç Giyim Satan Yerler 2022

İstanbul’da En Ucuz Toptan Giyim Nereden Alınır?

Kilo ile toptan iç giyim toptan fiyat araştırması yapanlar için ilk sırada her zaman İstanbul yer almaktadır. Hatta birçok iç giyim toptancısı, İstanbul’da yer alan toptan ürün satan yerlerden vadeli ve senetle çamaşır alıp daha sonra bunları diğer illerde bulunan mağaza-dükkan sahiplerine komisyon karşılığı satmaktadır. Diğer illerde bulunan kişiler İstanbul’dan direkt toptan iç giyim siparişi verip kapıda kargo ödeme tercihi ile güvenli satışlar yapabilirsiniz. Peki İstanbul içinde en ucuz ve kaliteli toptan giyim nereden alınır? İşte bunları tek tek yazdık.

Toptan İç Giyim Merter

Toptan iç giyim merter piyasası günlük olarak değişkenlik göstermektedir. Aynı sokakta bulunan iş hanlarında verilen toptan iç çamaşırı fiyatları 2022 yılı itibari ile Türkiye’de en ucuz fiyat listesine sahiptir. Merter iç giyim ve diğer ihracat fazlası ürünlerin merkezi konumundadır. Dükkan sayısı fazla olsa da genelde Anadolu’ya toptan satış yapılan bir alışveriş ve ticaret merkezi haline gelmiştir. Merter’de yer alan dükkan ve mağaza sahipleri, fabrika satış mağazaları ile irtibata geçerek 81 ilden sipariş verebilir ve internet üzerinden de ödemelerinizi yapabilirsiniz. Merter toptan giyimde ilk tercih edilecek olan alışveriş merkezidir. Bunu unutmayın en ucuz malları oradan bulabilirsiniz.

Mahmutpaşa

Mahmutpaşa alışveriş merkezlerinin, kadın, erkek ve çocuk giyim markalarının toplandığı yerdir. Bursa, İstanbul merkezli faaliyet yürüten ve genelde yurt dışına ihracat yapan büyük fabrikaların toptan fabrika satış mağazalarının bulunduğu yer olarak bilinmektedir. Mahmutpaşa alışveriş bölgesine şahsen gidebilir ve ürünleri bizzat seçebilir ya da telefon ile görüşüp numune isteyebilirsiniz. Gelen numuneleri beğenirseniz daha sonra en ucuz yoldan toptan siparişleri verebilirsiniz.

Fabrikalar

Kilo ile fabrikalardan iç çamaşırı satılmaktadır. Özellikle; Denizli organize sanayi, İzmir organize sanayi, Bursa ve İstanbul organize sanayi bölgelerinde bulunan tekstil fabrikalarının satış departmanlarına ulaşarak büyük parti malı siparişi verebilirsiniz. Bu gibi fabrikalardan çok ucuza ürün satın alabilmek için çok yüksek miktarda ürün siparişi vermeniz gerekmektedir. Küçük dükkan sahipleri az alım yaptıkları için daha çok merter ve mahmutpaşayı tercih etmektedirler.

Pazar Malı ve Defolu İç Giyim Ürünleri

Pazar malı toptan iç çamaşırı satan yerler birkaç türde kalitede ürün satışı yaparlar. Bunlar;

 • Marka olan iç giyim ürünleri; Tutku, Sibel, Penti, Yıldız gibi
 • Pazar Malı İç Giyim Ürünleri: Bunlar genelde çok ucuz olan ve kilo ile satılan ürünlerdir
 • Defolu İç Çamaşırları; Fabrikaların defolu olarak çıkarttıkları ve iç piyasaya çok ama çok ucuza sattıkları ürünlerdir.

Bunlar içinde özellikle pazara malı toptan iç çamaşırı çuvalla ve kilo ile alınacak olan ürün grubu Pazar malı iç çamaşırı. Kadın, erkek ve çocuk iç giyimde külotun tanesi pazarda ortalama 5 TL’den satılırken bu ürünlerin tane fiyatı 50 kuruşa gelmektedir. Yine çorapta da durum aynıdır. Bazı firmalar içinde 300 adet seri üretim çorabı tanesi 50 kuruşa gelecek şekilde satabilmektedir. Bu ürünler pazarda 2 TL’den çok rahat ve hızlı satılabilmektedir. Ürün fiyat teklif ve numuneler için fabrikaların satış departmanları ile ve fabrika satış mağaza yetkilileri ile görüşmelisiniz.

Kilo İle Toptan Çorap Alma

En uygun toptan kilo ile çorap almak isteyenler yine Merter toptan ucuzluk pazarına gitmelidir. İstanbul’da bulunan bu mekan ile ilgili olarak direk telefonla sipariş alınabileceği gibi, şahsen adrese gidilip sipariş alınabilir. Kilo ile toptan çorap siparişleriniz için Merter çorap satıcıları ile irtibat kurabilirsiniz.

Kadın Toptan İç Giyim

En çok rağbet edilen toptan iç giyim türü kadın iç giyim türüdür. Özellikle, atlet, külot, jartiyer, sütyen, külotlu çorap, ten çorap, diz altı ve düz üstü çorapların toptan alımlarında fiyat farkı nedeni ile mazağa ve firma sahiplerinden mutlaka ama mutlaka teklif alınması gerekmektedir. Aynı marka ürünler %50 daha ucuza satın alınabilmektedir. Yılbaşı gibi özel günlerde fiyatı artacak olan kadın ürünlerinin satın alınacağı tarih olarak da yaz aylarının tercih edilmesi gerekmektedir.

Erkek ve Çocuk İç Giyim

Erkek ve çocuk giyimlerde genelde markadan ziyade Pazar malı ve ihracat fazlası ürünler tercih edilmektedir. Bunun da nedeni erkeklerin bu konulara daha az önem vermesidir. Bu nedenle ürünlerin fiyatları daha önemli hale gelmektedir. Erkek ve çocuk iç giyim için yine merter, Mahmutpaşa gibi ana merkezler tercih edilebilir.

İhracat Fazlası İç Çamaşırı Satan Yerler

Son olarak toptan iç giyim ve toptan iç çamaşırı satın almak isteyenlere bir tavsiye daha. İhracat fazlası toptan iç çamaşırı satan yerlerin başında Denizli Buldan ve Babadağ gelmektedir. Her ne kadar havlu gibi ürünlerde ön plana çıkmış olsalar da son dönemlerde iç giyimde de ihracat yapılmaya başlandı. Ama defolu ve ucuz ürünler genelde iç piyasaya sürülmektedir. Siz de kilo ile toptan iç çamaşırı fiyat araştırmasını yaparken Buldan, Babadağ gibi tekstil merkezi olan ve henüz keşfedilmemiş olan bu yerleri unutmamalısınız.

Ucuz Kiloluk Atlet Kilot Ucuz Toptan İç Giyim

Firmadan alınan ürünlerin garantisi yoktur. Firmalar en az 100 kg ve üzeri ürünlerde indirim yapmaktadır. Kapıda ödeme yoktur. Kargo ile yapılan gönderilerde ödemeler peşin yapılmaktadır. Külot, atlet iç giyim ürünleri kilo ile hesaplanmaktadır. Çuvallara doldurulan ürünler tartılır ve kaç kg geliyorsa ona göre fiyat verilir.

Kiloluk içgiyimde hata oranı fazla olabilir. Defolu olan ürünler geri iade yapılmaz. Bu ürünler zaten ucuz satıldığı için alıcı kişilerin buna dikkat etmesi gerekmektedir.

Gaziantep, Adana Diyarbakır kiloluk içgiyimde son zamanlarda üretimde artış meydana geldi. İstanbul toptan içgiyim firmalarına alternatif olarak bu firmalar değelendirilebilir.

KİLODA KAÇ ADET ÜRÜN VARDIR
ATLET : 13 İLE 14 ADET ARASI
BOXER : 18 İLE 20 ADET ARASI
KÜLOT : 25 İLE 30 ADET ARASI
ERKEK SLİP: 20 İLE 23 ADET ARASI
ÇOÇUK ATLET: 16 ADET İLE 18 ADET ARASI

Müşterilerimiz;
İhracat fazlası iç çamaşırı toptan fiyatları istediğinde adresimize direk mesaj atabilir.
Adana kilo ile iç çamaşırı toptan fiyatları istediğinde adresimize direk mesaj atabilir.
Gaziantep kilo ile iç çamaşırı toptan fiyatları istediğinde adresimize direk mesaj atabilir.
Pazar malı toptan iç çamaşırı fiyatları değişkenlik göstermektedir.
Bursa kilo ile iç çamaşırı toptan fiyatları Bursa halk pazarında belirlenir.
Merter toptan iç giyim fiyatları ne kadar?
Kilo ile iç çamaşırı toptan fiyatları İzmir
1 kilo Atlet kaç ADET gelmektedir? Bunun için yorum yaparak soru sorabilirsiniz.

Pazarcılara Dökme Mal

Ucuz toptan çamaşırda özellikle pazarcılara dökme mallar ön plana çıkmaktadır. Ne alırsan 5 TL, ne alırsan 3 TL ne alırsan 10 TL gibi klasik dökme mallar satın alınması durumunda kar marjı da çok yüksek oluyor.  Bursa Ankara dökme mal pazarı için ideal şehirler arasında sayılmaktadır.

İlgili: İhracat fazlası ürün satan yerler için bu yazımıza bakınız.

Merak edebileceğiniz konularımız:

En Karlı Yatırım Araçları Nelerdir?

İstanbul Senetle Altın Veren Kuyumcular 2022

İhlas Finans Mağdurları İhlas Finans Ödemeleri Ne Zaman Yapılacak 2022

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

25 Yorum

 1. 5 sene önce

  kilo ile satılan kadın ic geyim pijama corab fiyatlarınızı bilmek isteyirem

 2. 5 sene önce

  Telefon numaranızı bilmek istiyorum

 3. 5 sene önce

  Merter de kilo ile erkek, kadın, çocuk iç giyimi satılan yerlerin açık adresini öğrenmek istiyorum.Mümkün mü?

 4. 4 sene önce

  Bi girişimci olarak bu işe girmek istiyorum

 5. 4 sene önce

  Izmir bornavada iç camasiri atlet corap baksir Bunlardan cocuk genc ve yeti skin alinacak

 6. 4 sene önce

  Corap iç çamaşırı nerden alabilirim

 7. 4 sene önce

  Bay,bayan,çocuk içgiyim ,çorap işine girmek istiyorum toptan kilo işi alabileceğim yerler için yardımcı olurmusun

 8. 4 sene önce

  Bay,bayan,kız çocuk,erkek çocuk,içgiyim,çorap işine girmek istiyorum uygun fiyata alabilecek yerler için yardımcı olurmusunuz

 9. 4 sene önce

  Karışık ic çamaşırları almak istiyorum kiloluk

 10. 4 sene önce

  Toptan kılo ile ıc gıyım saten kadife dantel sutyen kılot takımı nerden alabılırım ıs yerım ıcın tel 0541 520 25 89

 11. 3 sene önce

  Kilo ile iç çamaşırı

 12. 3 sene önce

  Toptan iç çamaşırı satışı yapmaktayız. İnternet sitemizden ürünleri seçip sipariş oluşturabilirsiniz. Renkli pazar toptan iç giyim.

 13. 3 sene önce

  İzmir’de toptan kilo ile satış yapan iç çamaşırı mağazalarına nasıl ulaşabilirim yardımcı olurmusunuz

 14. 3 sene önce

  Erkek iç giyim en ucuz ve kilo ile nereden alabilirim

 15. 3 sene önce

  Toptan iç çamaşırlar nasıl temin ederiz

 16. 3 sene önce

  Mrb toptan iç çamaşırı almak ıstiyorum benimle iletişime gecebiliriz misniz

 17. 3 sene önce

  Karisik ic camasi alacagim bir yere yonlendirirmisiniz

 18. 3 sene önce

  Toptan kıyafet iç giyim almak istiyorum

 19. 3 sene önce

  Mrb toptan iç çamaşırı almak istiyorum benimle iletişime geçebiliriz misiniz

 20. 3 sene önce

  İhrac fazlası camaşır fiyatları alabilirmiyim

 21. 2 sene önce

  Kilo fiyatı bay bayan ve çocuk iç çamaşır fiyatı alabilirmiyim.

 22. 2 sene önce

  İhrac fazlası veToptan iç giyim almak istiyorum bana dönüş yaparmısınız

 23. 2 sene önce

  Selam kilo ile iç çamaşırı almak istiyorum ve yarın istanbulda olurum yeriniz nerde hangi semte

 24. 2 sene önce

  İzmir’de pazarda satmak için pazar iç giyim fiyatları vede iletişim alabilirim

ataşehir escort pendik escort deneme bonusu veren siteler deneme bonusu veren siteler deneme bonusu veren siteler deneme bonusu deneme bonusu veren siteler deneme bonusu deneme bonusu veren siteler
instagram takipçi satın al instagram takipçi hilesi promosyon çakmak İnstagram takipçi satın al
Uygulamayı Yükle

Bizi cihazınıza yükleyin ve tüm gelişmelere bir tık yakın olun.

error code: 523