arama

Yapı Kredi Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

 • Ekonomi Uzmanı

Yapı Kredi bankası müşteri hizmetlerine direk bağlanma konusu artık binlerce şikayet almaya başladı. Çünkü, bankanın kredi kartı ve ihtiyaç, konut kredisi gibi ürünlerini kullanıp bankaya para veren müşteriler istedikleri zaman Yapı kredi müşteri hizmetlerine direk bağlanmak isterken çoğu zaman bu mümkün olmuyor. Peki kısa yoldan hiç bekleme yapmadan Yapıkredi bankası müşteri hizmetlerine direk bağlanmak mümkün mü? Bunun için kısa yol tuşları nelerdir? Bu yazımızda sizin için uygulamalı bir video hazırladık. İster direkt videoyu izleyin ve en hızlı bağlanma yolunu öğrenin isterseniz kısa yol tuşlarını yazımızı okuyarak öğrenin.

Yapı Kredi Müşteri Hizmetleri Numarası 2020

Yapı Kredi Bankası müşteri hizmetleri numarası 2020 güncel şekli ile, 444 0 444 numarasıdır. Bu numara üzerinden Yapı Kredi Bankası Müşteri Temsilcisine Direk Bağlanabilirsiniz. Bu arama ücretli bir arama olup, kontörü olanlardan kontör, dakikası olanlardan ise dakika düşülmektedir. Bu telefon numarası dışında ayrıca, 444 0 449 numaralı bir hat vardır ki bu genelde gecikmeye düşmüş olan kredi ve kredi kartı borçları için aranan bir numaradır. Peki 444 0 444 numarası arandıktan sonra anında banka müşterisinde bağlanmak için hangi tuşlar tuşlanmalıdır?

Yapıkredi bankası müşteri hizmetlerine direk bağlanma

Yapı Kredi Müşteri Temsilcisine Direk Bağlanma Kısa Yol Tuşları

Yapı Kredi Bankası Direk Bağlanma Adımları:

 1. 444 0 444 numarasını arayın
 2. Kendi numaranız üzerinden devam edin
 3. 1’i tuşlayın
 4. Sesli yanıt servisinden kredi kartı ödemeleri deyiniz
 5. Şifrenizi tuşlayın
 6. Artık müşteri hizmetlerine direk bağlanmak için beklemeye başlayabilirsiniz.

Yapı Kredi Bankasının milyonlarca müşterisi olduğu için doğal olarak çok aranılan bir bankadır. Belki de bunun içidir ki birkaç senedir müşteri temsilcisine bağlanmak yerine sürekli sesli yanıt sisteminde kişiler meşgul edilmektedir. Ama 2019 için direk bağlanma yolunu bulduk diyebiliriz. Aşağıdaki videoda Yapı Kredi Bankası Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma adımlarını görebilirsiniz. Buyurun birkaç dakika süren ama kesin sonuç veren kısa yol bağlanma tekniği.

Not; Videomuzda belirttiğimi gibi uygulamalı izleyerek daha hızlı ve daha kolay şekilde banka müşteri hizmetlerine bağlanabilirsiniz.

İlgili: Ziraat Bankası müşteri hizmetlerine direk bağlanmak

 • Banka Hesabına Konulan Bloke Nasıl Kaldırılır? Neden Bloke Konur?  – Ekonomi ve kredi
  2 sene önce

  […] Kredi Bankası hesaba bloke sebebini öğrenmek için; Yapı Kredi Bankası Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma adlı yazılarımıza bakın ve hemen durum sorgulaması […]

  6
  yorum beğen