arama

Babası Hapiste Olan Üniversiteli Kız Öğrenci İntihar Etti

 • Ekonomi Uzmanı

Manisa Cezaevinde tutuklu bulunan eğitimci K. ÇELIKTÜRK’ün 19 yaşındaki kızı intihar etti.  Acılı olay Istanbul’da yaşandı. 

Üniversitesi öğrencisi 19 yaşındaki genç apartman boşluğuna atlayarak yaşamına son verdi.

Daha önce çıkarılan OHAL KHK’ları ile mesleklerinden ihraç edilen 46 kişi intihar etmişti. 15 temmuzdan bu yana hastalık, intihar gibi vakalardan dolayı en az 200 kişi hayatını kaybetti.

 

Sarıgöl’e bağlı Bereketli Mahallesi’nde ikamet eden ve Eskişehir`de üniversite öğrencisi olan 19 yaşındaki S.Ç. bir apartmanın 5. katından kendisini boşluğa bırakarak, yaşamına son verdi.

 • Olay, dün akşam saatlerinde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, Eskişehir’de üniversite eğitimi alan S.Ç., doktor tedavisi için İstanbul’a gitti. İstanbul’da bulunduğu sırada sebebi henüz belirlenemeyen bir nedenle bulunduğu apartmanın 5.inci katından kendisini boşluğa bırakarak intihar etti.

Çevredeki vatandaşların ihbarı üzerine kısa sürede olay yerine 112 Acil sağlık ve polis ekipleri sevk edildi. Sağlık ekiplerimin tüm müdahalelerine rağmen S.Ç. kurtarılamayarak hayatını kaybetti.

Polis ekiplerinin olayla ilgili olarak başlattığı soruşturma sürüyor.

Daha önce çıkarılan OHAL KHK’ları ile mesleklerinden ihraç edilen 46 kişi intihar etmişti. 15 temmuzdan bu yana hastalık, intihar gibi vakalardan dolayı en az 200 kişi hayatını kaybettiği.

2. Yargi paketinin detayları  belli oldu. TIKLA

ekonomistr

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.
 • AF TASARISI ERDOĞAN'IN ÖNÜNDE – Ekonomist Türkiye – Ekonomist Türkiye
  5 ay önce

  […] BABASI HAPİSTE OLAN ÖĞRENCİ İNTİHAR ETTİ […]

  3
  yorum beğen