arama

Çok Acil Para Lazım Kredi Çekemiyorum 2021

acil para lazım
 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • Ekonomi Uzmanı

Acil paraya ihtiyacım var ama bankadan bir türlü kredi çekemiyorum 2021 sorunu devam edenler için acil para bulma ve kredi çekme imkanlarını tanıtıyoruz. Acil nakit ihtiyacım var diyenler, kredi çıkmıyor diyenler bu yazımızı okusun.

Kredi Çekemiyorum Acil Nakit Para Lazım

Kime acil para lazım değil ki? Herkesin hayatının her döneminde acil şekilde paraya ihtiyacım var ama kredi çekemiyorum dediğini biliyoruz. Ama bazı zamanlar var ki, bankaların kredi vermediğini, kredi kartının kullanılamadığını ve hatta yakın dostlardan para bulunamadığı olabilmektedir.

Bu durumdakilere en azından mevcut nakit sorununu halledebilecek bazı para bulma yollarını sunuyoruz. Bazı yöntemler hemen işe yararken bazı yöntemleri de ilk defa duymuş olacaksınız. Hatta birçok kişi gibi bu yöntemi neden daha önce uygulamadım diyebilirsiniz. Şimdi size 2021 yılına özel kesin sonuç vermesini beklediğim acil nakit bulma yollarını aktarıyorum.

Doğru ve kesin bilgiler verebilmek ve size gerçekten yardımcı olabilmem için durumunuzu öncelikle anlamamda bana yardımcı olmalısınız. Bazı kişiler bankalar ile sorunlu olduğu için kredi çekemediğini ifade ederek buradan yani değişik yerlerden çok acil para bulmaya çalışmaktadır. Kredi çekemiyorum diyenler de bu gruba girmektedir.

Bazı kişiler ise yanlış kişiler ile irtibata geçtiği için dolandırıcılık başta olmak üzere birçok sorunla karşı karşıya kalmaktadır. İki durum birbirine uzak kavramlar olsa da aslında çaresiz kalmış kişilerin kredi ya da nakit arayışlarında ne kadar da yakın olgular olduğunu fark edebiliriz.

Kredi çekemiyorum ne yapmalıyım diyenlerin çaresizliğini kötü kullanan insanlar kişilerin ellerindeki son parayı da düşünmeden alabilmektedir. Bunu bir uyarı olarak da algılayabilirsiniz. Şimdi konumuza dönelim ve mevcut durumunuzu belirleyelim.

 Bankalar Kredi Vermiyor

Tabi ki Türkiye şartlarında kestirmeden ilk para bulma yolu banka kredisidir. Ama gerek gelir belgesinin olmaması, kredi notunun düşük olması, gelirin yeterli olmaması ve buna benzer sorunlardan dolayı kişiler kredi çıkmıyor diye dert yanabilmektedir. Bu önümüzde duran en büyük sorun olduğu için ilk alt başlığımızı buna ayırdım.

Şimdi eğer kredi siciliniz yani findeks kredi notunuz kötü ise o zaman gerçekçi olmakta yarar var diyerek öncelikle kredi notunuzu yükseltmeniz gerektiğini ifade etmek istiyorum. Şimdi size bir sayfa öneriyorum. Bunu okuyarak kredi notu yüzünden kredi çıkmıyor sorununa çözüm bulabileceğinizi düşünüyorum. İlgili yazımız aşağıda yer almaktadır.

Kredi Notu Nasıl Yükseltilir Bu yazımız işinize çok yarayacaktır. Kesinlikle okumanızı tavsiye ediyorum.

Tabi ki de size söz verdiğimiz acil para lazım ne yapmalıyım nereden para bulunur sorunlarına çözüm üreteceğiz. Kredi çekme problemi yaşayanlar için kaçınılmaz olarak banka dışında kredi bulma yollarını açıklıyoruz.

Cep Telefonu Satın Alır Gibi Yapıp Parasını Elden Almak

İnanın bunu şu anda o kadar çok kişi yapıyor ki… Sistem çok basit işliyor ve tamamen yasal olduğu bilinmektedir. Kısaca herkesin anlayacağı şekilde yazıyorum;

Öncelikle sıfır telefon satan ve özel olarak mini kredileri veren mobil kredi şirketleri vardır. Bunlara başvuru yapıyorsunuz ya da onlar sizi buluyor. Bunun da nasıl olduğunu ilerleyen günlerde yeni bir yazı ile kaleme alacağım. Şimdi, şirket sizi arıyor ve şunu diyor;

Size bir sıfır telefon satacağız. Ve 24 ay sözleşme yapacağız. Ama vadeli telefon satışı söz konusu olduğu için telefonun peşin fiyatından daha yüksek bir fiyat vereceğiz. Söz gelimi 5 bin TL’lik telefonu 6 bin TL’ye satmak gibi. Bu telefonun tüm evraklarını imzaladıktan sonra, size bu telefonu vermek yerine hemen telefonu sizden kutusundan açılmamış hali ile satın alıyoruz. Satın alma da söz gelimi 4.500 TL olsun. Siz telefon satın alıyormuş gibi yapıyorsunuz ama aynı anda hemen aynı telefonu geri satmış oluyorsunuz. Burada elinize 4500 TL nakit verilirken siz de karşı tarafa 6 bin TL borçlanmış oluyorsunuz. Bu da arada kalan 1500 TL de 24 aylık kredinin faizi olarak kabul edilebilir.”

Yukarıdaki olay yüz yüze olmakta ve ilgili şirketler, Vodafone, Turkcell, Avea gibi büyük firmalar ile çalışmaktadır. Sonuçta yüz yüze olduğu için dolandırılma durumu olmayacaktır. Yani adamlar size direkt para veriyor. Birçok kişi buna telefon hattı üzerinden kredi dese de aslında farklı bir uygulama diyebiliriz. Konuyu tam anlamak istiyor ve bunu ciddi düşünürseniz yorum yaparak soru sorabilirsiniz. Ben de bilgilerim ölçüsünde daha fazla detay verebilirim.

Hemen Nakit

Kesin Para Bulma Yolları

Senetle Telefon Alıp Aynı Gün Baka Yerde Nakit Paraya Çevirmek

Birçok teknoloji mağazası T.C Kimlik belgesi ile senetle cep telefonu satmaktadır. Bu ürünleri biraz pahalı da olsa alıp, kutusunu kesinlikle açmadan başka bir telefoncuya satabilirsiniz. Bu en çok nakit bulma yolu olarak tercih edilen sistemdir. Ama senetle alışveriş pahalı olduğu ve telefonu daha ucuza sattığınız için arada bir kaybınız olacaktır. Bunu göz önünde tutunuz.

Faturalı Hat Üzerinden Mağazada Mini Kredi Çekmek

Vatan, Teknosa ve özellikle Mediamarkt mağazası bazı bankalar ile ortak çalışma yaparak kredi ile telefon, tablet, Dizüstü bilgisayar ya da diğer beyaz eşya ürünlerini satın almak isteyenlere destek olmaktadır. Bunu da mağaza içinde açılan stantlarda kişilere alacakları ürünlere bağlı olarak verdikleri mini krediler ile yapmaktadır. Örneğin, 8 bin TL’ye telefon varsa size 8 bin TL kredi veriliyor ve bunu da aynı mağazada telefon almak için kullanıyorsunuz. Taksit taksit daha sonra ödüyorsunuz. Bu ürünleri başka yerde nakit paraya dönüştürme şansınız da olabilmektedir.

Paraya İhtiyaç Duyan Esnafların Çokça Yaptığı Uygulama Olan Senet Çek Bozdurma İşlemi Yapabilirsiniz

Ekonomide çokça yapılan bir uygulama vardır. Senet ve çek satın alma işlemi yapılabilmektedir ki bazı finans kurumları zaten bunları yasal olarak yapmaktadır. Siz bunu sadece tanıdık esnaflardan bulacaksınız. Bunun da yolu aslında basittir. Esnafın elinde bulunan günü gelmemiş olan çek ve senetleri alıyorsunuz ve bunları ister bankadan ister faktöring firmadan bozduruyorsunuz. Senetlerin ve çeklerin üzerinden yazan paranın %10-%25 arasında bir komisyon kesintisi olacaktır.

Senet ya da çekte 50 bin yazıyorsa size nakit olarak 40-45 bin TL verilebilir. Tabi banka ve faktöring firma çeklerin risk endeksini kontrol ederler. Karşılıksız çıkma ihtimali olan çekler paraya çevrilmezler bunu bilin. Esnaf aslında bunları günü gelince, bankadan komisyon ödemeden halledebilir yani parasını komisyonsuz alabilir; ama sizin acil paraya ihtiyacınız varsa ve kredi çekemiyorum, kredi çıkmıyor diyorsanız kesin para bulma yolu olarak bunu deneyebilirsiniz.

Kredi çekme sorunu yaşayanlara bir noktada fikir vermek, onları harekete geçirme konusunda bilgilendirmek amaçlı bir makale kaleme aldım. Belki daha farklı yollar da vardır; ama şu anda en hızlı nakit para bulma yolları bunlardır.

Kredi çekemiyorum 2021 detayları hakkında merak ettiklerinizi sorabilirsiniz. Acil paraya ihtiyacım var diyorsanız yine soru sorabilirsiniz. Kredi çıkmıyor diyenler ve kredi alamayanlara acil para bulma yollarını sunduk. Anlamadığınız ya da hemen yapmak isteyip de yapamadığınız bir işlem varsa bununla ilgili olarak mutlaka bize soru sorun. Yardımcı olmaya çalışım her daim.

Kolay ve hızlı para bulmanız temennisi ile…

 

 • Salih Narin
  3 ay önce

  Acil para ihtiyacım var.

  1
  yorum beğen
 • ByÔÆ
  6 ay önce

  Merhabalar; benimle irtibata geçecek birine talibim!!!
  539 684 1 Kredi ihtiyacım var..!

  1
  yorum beğen
 • nederland@live.com
  8 ay önce

  Acil kredi? tfk temas e-posta tamam

  2
  yorum beğen
 • 800 900 Puana Kredi Veren Bankalar AKTİF, BURGAN BANK KREDİLERİ
  8 ay önce

  […] zaman tek para bulma yeri bankalar değildir. Kredi çıkmıyor sorunu ile boğuşan birçok kişi banka dışında da para bulabilmektedir. […]

  2
  yorum beğen
 • Merkez Bankası Kara Liste Sorgulama 2021 ( KREDİ SİCİLİ ÖĞRENME)
  10 ay önce

  […] büyük olması kişilerin kredi çekememesine neden olmaktadır. Ama kara listede olduğu için kredi çekemiyorum diyen kişiler ya sicil affını bekleyecek ya da 5 sene boyunca aşağıda verdiğimiz […]

  10
  yorum beğen
 • Fatih
  1 sene önce

  İcralık durumdayım yüksek miktarda borcum var kredi çekemiyorum yardımcı olurmusunuz

  15
  yorum beğen
 • Kredi çekemeyenlere hayat kurtaran para bulma yöntemleri – Kredi Haber
  1 sene önce

  […] kredi çekemeyenlere kredi […]

  13
  yorum beğen
 • Ali
  2 sene önce

  Ankara da oturmaktayim acil 5 milyar lazım dayremizi s atana kadar

  19
  yorum beğen
 • Konut Kredisi Faiz Oranları 2020 TÜM BANKALAR BİR ARADA – Ekonomist Türkiye
  2 sene önce

  […] Yüksek faiz yüzünden kredi çekemiyorum diyorsanız; senetle ev alma yazımıza göz […]

  20
  yorum beğen
 • Senetle Kredi Para Veren Yerler 2020 SENETLE BORÇ VERENLER – Ekonomist Türkiye
  2 sene önce

  […] Bu yeni yazımızda kredi çekemeyenler için çok işe yarayan ve yeni duyulmuş kredi ve para bulma konularından bahsettik. İşte önemli o önemli yazı; Acil para lazım kredi çekemiyorum […]

  20
  yorum beğen
 • Mr shwn
  2 sene önce

  Bireysel Veya Ticari Kredilere mi ihtiyacınız var? E-posta yoluyla bize ulaşın:

  21
  yorum beğen
 • phcl.online@gmail.com
  2 sene önce

  acil kredi tfk 3%, temas

  20
  yorum beğen
 • Eposta aukredi@gmail.com
  2 sene önce

  acil kredi tema eposta

  23
  yorum beğen
 • aukredi@gmail.com
  2 sene önce

  acil kredi temas eposta

  21
  yorum beğen
 • elif
  2 sene önce

  yardımcı olurmusunuz acil ihtiyacım var

  21
  yorum beğen
 • elif
  2 sene önce

  nasıl ulaşabiliriz size acil ihtiyaç var

  21
  yorum beğen
 • Ahmet Kredi
  2 sene önce

  Kişisel veya işletme kredisine mi ihtiyacınız var? acil kredi için bugün bize ulaşın ..
  Bize şu adresten ulaşın: liame@gmail.com

  Kredi teklifi burada geçerlidir

  18
  yorum beğen
 • özgür Sevil
  2 sene önce

  acil kişisel veya işletme kredisine mi ihtiyacınız var? şimdi% 3 oranında kredi sunuyoruz, şimdi uygulayın

  17
  yorum beğen
 • Bunyamin
  2 sene önce

  Sur nasil ulasacaz benim cep.05373

  16
  yorum beğen
 • Yavuz
  2 sene önce

  Sur kardeş banka ve kurumun adini yazarmisin acil 30 bin lazım

  15
  yorum beğen
 • Kredi Çekebilmek İçin Kredi Notu En Az Kaç Olmalıdır 2019 TABLOSU İLE – Ekonomi ve kredi
  3 sene önce

  […] Bankalardan kredi çekemeyenlere kredi imkanı hakkında bilgiler için faydalı bir yazı okuyunuz. Kredi çekemeyenlere kredi […]

  15
  yorum beğen
 • Gaye
  3 sene önce

  Sur nasıl ulaşabiliriz

  19
  yorum beğen
 • Faturalı Hatta Kredi 2019 ( Başvuru Şartları ve Limitleri ) – Ekonomi ve kredi
  3 sene önce

  […] İlgili yazı: Acil para lazım kredi çekemiyorum […]

  19
  yorum beğen
 • ihtiyaç kredisi
  3 sene önce

  çok acil ihtiyaç kredisine ihtiyacım var

  17
  yorum beğen
 • Mehtap
  3 sene önce

  Nasıl oldu ayrıntılı Bilgi verirmişsiniz bende kullanmak istiyorum

  21
  yorum beğen
 • Mehtap
  3 sene önce

  Çok acil krediye ihtiyacım var yardımcı olabilirmisinix

  20
  yorum beğen
 • Cep telefonu Kredisi Veren Bankalar ve Mağazalar 2019 – Ekonomi ve kredi
  3 sene önce

  […] yapmanıza rağmen kredi çekemiyorsanız sizin için bazı yeni alternatifler sunduğumuz, kredi çıkmıyor konulu yazımıza […]

  18
  yorum beğen
 • sonay
  3 sene önce

  Kredi çekemiyordum ama burayı bulduktan sonra aynı gün kredi çekebildim. Çok teşekkür ederim. Beni çok mutlu ettiniz. ekonomistr.com iyi ki varsın

  18
  yorum beğen
 • Sıfır Araba Kampanyaları 2019 PEŞİNATSIZ 0 FAİZLİ OTOMOBİLLER – Ekonomi ve kredi
  3 sene önce

  […] belgesi ile kişilere kredi onayının verilmesini sağlıyor. (Kredi çekemeyenlere çözüm yolu: Kredi çekemiyorum ne yapmalıyım […]

  18
  yorum beğen
 • Kuyumcular Senetle Borç Para ya da Altın Verir Mi? ADRES VE TELEFON – Ekonomi ve kredi
  3 sene önce

  […] sicili bozuk olanlara kredi (bknz)konulu bir yazı yazdık. Birçok yol denemenize rağmen halen kredi çekemiyorum diyorsanız o zaman sizin için banka dışında kredi  (ilgili yazı) veren yerler hakkında […]

  21
  yorum beğen
 • Peşinatsız Taksitle Araba Satan Yerler 2019 Senetle Araba Satan Galeriler – Ekonomi ve kredi
  3 sene önce

  […] Kredi çıkmıyor sorununa çözüm için bakınız. […]

  16
  yorum beğen
 • Senetle Motor 2019 YILI SATAN BAYİLER GALERİLER ve YERLER – Ekonomi ve kredi
  3 sene önce

  […] çekemeyenlere müjde: Acil para lazım konumuza […]

  19
  yorum beğen
 • Sur
  3 sene önce

  Kredi sicili bozuk olanlara kredi imkanı 2019 sağlanmaktadır. Kredi notunuz düşük olanlara kredi veren bankalar ve diğer finans kurumları.

  19
  yorum beğen
 • Erinç
  3 sene önce

  Acil krediye ihtiyacım var 2019 da hemen lazım. Kredi çekemiyorum 2019 ve kredi çıkmıyor para lazım ne yapmalıyım acil yardım

  21
  yorum beğen
 • Senetle Para Veren Yerler – Ekonomi ve kredi – Ekonomi ve kredi
  3 sene önce

  […] işletmeler telefon üzerinden kişilere kredi çıkartmaktadır. Bunun nasıl olduğunu aslında kredi çekemiyorum yazımızda belirtmiştik. Yine hızlı bir şekilde telefon hattı ya da sıfır telefon […]

  15
  yorum beğen
 • Asya
  3 sene önce

  Komşumun maaşı borca kesiliyor kredi vermiyorlar nasıl alabilir yardımcı olursanız

  17
  yorum beğen
 • Lokman
  3 sene önce

  22milyarlik çekim var yardimcin olurmusunuz kirmak istiyorum numaram 53213….

  19
  yorum beğen
 • Sicili Bozuk Olanlara Kredi Veren Bankalar 2019 KREDİ GARANTİSİ – Ekonomi ve kredi
  3 sene önce

  […] halen kredi çekemiyorsanız o zaman banka dışında acil para bulma yollarını sunduğumuz; Kredi Çekemiyorum Para Bulma Yolları Başlıklı Yazımızı […]

  19
  yorum beğen
 • Komisyonsuz Çek Kıran Bankalar Faktöring Firmalar ÇEK BOZMA 2019 – Ekonomi ve kredi
  3 sene önce

  […] kaldıysa kesinlikle beklemeniz daha uygun olacaktır. Acil para lazım diyorsanız sizin için para lazım konulu bir yazı yazdık. Onu inceleyip kredi ihtiyacınızı giderebilir ve çekinizi de erken […]

  19
  yorum beğen
 • Yeliz
  3 sene önce

  Acil nakite ihtiyacım var bana ulasirmisiniz

  18
  yorum beğen
 • Yeliz
  3 sene önce

  Başka bankalara ayrı kredilerim var hepsini ödeyip bir yere borcum olsun istoyorum çok acil yardımcı olurmusunuz size nasıl ulaşırım

  20
  yorum beğen
 • Marik
  3 sene önce

  * YATIRIM İÇİN BİR KREDİ İSTİYORUM *
  * Geceleri uyuyarak nasıl kredi alabilirsiniz?
  * Bir kişisel kredi mi arıyorsunuz?
  * Kendi işinizi kurmak için bir kredi mi arıyorsunuz?
  * Büyük projeler için kredi mi arıyorsunuz?
  * Yatırım kredisi mi arıyorsunuz?

  20
  yorum beğen
 • murat orhen
  3 sene önce

  Westlake Financial Servis en büyük özel finans şirketidir. Biz sadece% 2 faiz oranı için her türlü krediyi sunuyoruz
     daha fazla bilgi için bugün bize sözleşme

  17
  yorum beğen
 • Banka Dışında Kredi Veren Yerler Var Mı? YENİ PARA BULMA YOLLARI – Ekonomi ve kredi
  3 sene önce

  […] yollarından biri de komisyonla kredi veren yerlerdir. Bunlara başvuru yapabilirsiniz. Bu noktada sicili bozuk olanlara kredi konulu yazımızda çok daha ilgin bilgiler […]

  19
  yorum beğen
 • Konut Kredisi Faiz Oranları Ne Zaman Düşer 2019 GÜNCEL BİLGİLER – Ekonomi ve kredi
  3 sene önce

  […] Kredi çekmek isteyip de çekemeyenler için; kredi çekemiyorum  […]

  20
  yorum beğen