Çok Acil Para Lazım Kredi Çekemiyorum 2022

acil para lazım
kredi çıkmıyor
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Acil paraya ihtiyacım var ama bankadan bir türlü kredi çekemiyorum 2022 sorunu devam edenler için acil para bulma ve kredi çekme imkanlarını tanıtıyoruz. Acil nakit ihtiyacım var diyenler, kredi çıkmıyor diyenler bu yazımızı okusun.

Kredi Çekemiyorum Acil Nakit Para Lazım

Kime acil para lazım değil ki? Herkesin hayatının her döneminde acil şekilde paraya ihtiyacım var ama kredi çekemiyorum dediğini biliyoruz. Ama bazı zamanlar var ki, bankaların kredi vermediğini, kredi kartının kullanılamadığını ve hatta yakın dostlardan para bulunamadığı olabilmektedir.

Bu durumdakilere en azından mevcut nakit sorununu halledebilecek bazı para bulma yollarını sunuyoruz. Bazı yöntemler hemen işe yararken bazı yöntemleri de ilk defa duymuş olacaksınız. Hatta birçok kişi gibi bu yöntemi neden daha önce uygulamadım diyebilirsiniz. Şimdi size 2022 yılına özel kesin sonuç vermesini beklediğim acil nakit bulma yollarını aktarıyorum.

Doğru ve kesin bilgiler verebilmek ve size gerçekten yardımcı olabilmem için durumunuzu öncelikle anlamamda bana yardımcı olmalısınız. Bazı kişiler bankalar ile sorunlu olduğu için kredi çekemediğini ifade ederek buradan yani değişik yerlerden çok acil para bulmaya çalışmaktadır. Kredi çekemiyorum diyenler de bu gruba girmektedir.

Bazı kişiler ise yanlış kişiler ile irtibata geçtiği için dolandırıcılık başta olmak üzere birçok sorunla karşı karşıya kalmaktadır. İki durum birbirine uzak kavramlar olsa da aslında çaresiz kalmış kişilerin kredi ya da nakit arayışlarında ne kadar da yakın olgular olduğunu fark edebiliriz.

Kredi çekemiyorum ne yapmalıyım diyenlerin çaresizliğini kötü kullanan insanlar kişilerin ellerindeki son parayı da düşünmeden alabilmektedir. Bunu bir uyarı olarak da algılayabilirsiniz. Şimdi konumuza dönelim ve mevcut durumunuzu belirleyelim.

 Bankalar Kredi Vermiyor

Tabi ki Türkiye şartlarında kestirmeden ilk para bulma yolu banka kredisidir. Ama gerek gelir belgesinin olmaması, kredi notunun düşük olması, gelirin yeterli olmaması ve buna benzer sorunlardan dolayı kişiler kredi çıkmıyor diye dert yanabilmektedir. Bu önümüzde duran en büyük sorun olduğu için ilk alt başlığımızı buna ayırdım.

Şimdi eğer kredi siciliniz yani findeks kredi notunuz kötü ise o zaman gerçekçi olmakta yarar var diyerek öncelikle kredi notunuzu yükseltmeniz gerektiğini ifade etmek istiyorum. Şimdi size bir sayfa öneriyorum. Bunu okuyarak kredi notu yüzünden kredi çıkmıyor sorununa çözüm bulabileceğinizi düşünüyorum. İlgili yazımız aşağıda yer almaktadır.

Kredi Notu Nasıl Yükseltilir Bu yazımız işinize çok yarayacaktır. Kesinlikle okumanızı tavsiye ediyorum.

Tabi ki de size söz verdiğimiz acil para lazım ne yapmalıyım nereden para bulunur sorunlarına çözüm üreteceğiz. Kredi çekme problemi yaşayanlar için kaçınılmaz olarak banka dışında kredi bulma yollarını açıklıyoruz.

Cep Telefonu Satın Alır Gibi Yapıp Parasını Elden Almak

İnanın bunu şu anda o kadar çok kişi yapıyor ki… Sistem çok basit işliyor ve tamamen yasal olduğu bilinmektedir. Kısaca herkesin anlayacağı şekilde yazıyorum;

Öncelikle sıfır telefon satan ve özel olarak mini kredileri veren mobil kredi şirketleri vardır. Bunlara başvuru yapıyorsunuz ya da onlar sizi buluyor. Bunun da nasıl olduğunu ilerleyen günlerde yeni bir yazı ile kaleme alacağım. Şimdi, şirket sizi arıyor ve şunu diyor;

Size bir sıfır telefon satacağız. Ve 24 ay sözleşme yapacağız. Ama vadeli telefon satışı söz konusu olduğu için telefonun peşin fiyatından daha yüksek bir fiyat vereceğiz. Söz gelimi 5 bin TL’lik telefonu 6 bin TL’ye satmak gibi. Bu telefonun tüm evraklarını imzaladıktan sonra, size bu telefonu vermek yerine hemen telefonu sizden kutusundan açılmamış hali ile satın alıyoruz. Satın alma da söz gelimi 4.500 TL olsun. Siz telefon satın alıyormuş gibi yapıyorsunuz ama aynı anda hemen aynı telefonu geri satmış oluyorsunuz. Burada elinize 4500 TL nakit verilirken siz de karşı tarafa 6 bin TL borçlanmış oluyorsunuz. Bu da arada kalan 1500 TL de 24 aylık kredinin faizi olarak kabul edilebilir.”

Yukarıdaki olay yüz yüze olmakta ve ilgili şirketler, Vodafone, Turkcell, Avea gibi büyük firmalar ile çalışmaktadır. Sonuçta yüz yüze olduğu için dolandırılma durumu olmayacaktır. Yani adamlar size direkt para veriyor. Birçok kişi buna telefon hattı üzerinden kredi dese de aslında farklı bir uygulama diyebiliriz. Konuyu tam anlamak istiyor ve bunu ciddi düşünürseniz yorum yaparak soru sorabilirsiniz. Ben de bilgilerim ölçüsünde daha fazla detay verebilirim.

Hemen Nakit
Kesin Para Bulma Yolları

Senetle Telefon Alıp Aynı Gün Baka Yerde Nakit Paraya Çevirmek

Birçok teknoloji mağazası T.C Kimlik belgesi ile senetle cep telefonu satmaktadır. Bu ürünleri biraz pahalı da olsa alıp, kutusunu kesinlikle açmadan başka bir telefoncuya satabilirsiniz. Bu en çok nakit bulma yolu olarak tercih edilen sistemdir. Ama senetle alışveriş pahalı olduğu ve telefonu daha ucuza sattığınız için arada bir kaybınız olacaktır. Bunu göz önünde tutunuz.

Faturalı Hat Üzerinden Mağazada Mini Kredi Çekmek

Vatan, Teknosa ve özellikle Mediamarkt mağazası bazı bankalar ile ortak çalışma yaparak kredi ile telefon, tablet, Dizüstü bilgisayar ya da diğer beyaz eşya ürünlerini satın almak isteyenlere destek olmaktadır. Bunu da mağaza içinde açılan stantlarda kişilere alacakları ürünlere bağlı olarak verdikleri mini krediler ile yapmaktadır. Örneğin, 8 bin TL’ye telefon varsa size 8 bin TL kredi veriliyor ve bunu da aynı mağazada telefon almak için kullanıyorsunuz. Taksit taksit daha sonra ödüyorsunuz. Bu ürünleri başka yerde nakit paraya dönüştürme şansınız da olabilmektedir.

Paraya İhtiyaç Duyan Esnafların Çokça Yaptığı Uygulama Olan Senet Çek Bozdurma İşlemi Yapabilirsiniz

Ekonomide çokça yapılan bir uygulama vardır. Senet ve çek satın alma işlemi yapılabilmektedir ki bazı finans kurumları zaten bunları yasal olarak yapmaktadır. Siz bunu sadece tanıdık esnaflardan bulacaksınız. Bunun da yolu aslında basittir. Esnafın elinde bulunan günü gelmemiş olan çek ve senetleri alıyorsunuz ve bunları ister bankadan ister faktöring firmadan bozduruyorsunuz. Senetlerin ve çeklerin üzerinden yazan paranın %10-%25 arasında bir komisyon kesintisi olacaktır.

Senet ya da çekte 50 bin yazıyorsa size nakit olarak 40-45 bin TL verilebilir. Tabi banka ve faktöring firma çeklerin risk endeksini kontrol ederler. Karşılıksız çıkma ihtimali olan çekler paraya çevrilmezler bunu bilin. Esnaf aslında bunları günü gelince, bankadan komisyon ödemeden halledebilir yani parasını komisyonsuz alabilir; ama sizin acil paraya ihtiyacınız varsa ve kredi çekemiyorum, kredi çıkmıyor diyorsanız kesin para bulma yolu olarak bunu deneyebilirsiniz.

Kredi çekme sorunu yaşayanlara bir noktada fikir vermek, onları harekete geçirme konusunda bilgilendirmek amaçlı bir makale kaleme aldım. Belki daha farklı yollar da vardır; ama şu anda en hızlı nakit para bulma yolları bunlardır.

Kredi çekemiyorum 2021 detayları hakkında merak ettiklerinizi sorabilirsiniz. Acil paraya ihtiyacım var diyorsanız yine soru sorabilirsiniz. Kredi çıkmıyor diyenler ve kredi alamayanlara acil para bulma yollarını sunduk. Anlamadığınız ya da hemen yapmak isteyip de yapamadığınız bir işlem varsa bununla ilgili olarak mutlaka bize soru sorun. Yardımcı olmaya çalışım her daim.

Kolay ve hızlı para bulmanız temennisi ile…

 

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

33 Yorum

 1. 5 sene önce

  Westlake Financial Servis en büyük özel finans şirketidir. Biz sadece% 2 faiz oranı için her türlü krediyi sunuyoruz
     daha fazla bilgi için bugün bize sözleşme

 2. 5 sene önce

  * YATIRIM İÇİN BİR KREDİ İSTİYORUM *
  * Geceleri uyuyarak nasıl kredi alabilirsiniz?
  * Bir kişisel kredi mi arıyorsunuz?
  * Kendi işinizi kurmak için bir kredi mi arıyorsunuz?
  * Büyük projeler için kredi mi arıyorsunuz?
  * Yatırım kredisi mi arıyorsunuz?

 3. 5 sene önce

  Başka bankalara ayrı kredilerim var hepsini ödeyip bir yere borcum olsun istoyorum çok acil yardımcı olurmusunuz size nasıl ulaşırım

 4. 5 sene önce

  Acil nakite ihtiyacım var bana ulasirmisiniz

 5. 5 sene önce

  22milyarlik çekim var yardimcin olurmusunuz kirmak istiyorum numaram 53213….

 6. Komşumun maaşı borca kesiliyor kredi vermiyorlar nasıl alabilir yardımcı olursanız

 7. 5 sene önce

  Acil krediye ihtiyacım var 2019 da hemen lazım. Kredi çekemiyorum 2019 ve kredi çıkmıyor para lazım ne yapmalıyım acil yardım

 8. Kredi sicili bozuk olanlara kredi imkanı 2019 sağlanmaktadır. Kredi notunuz düşük olanlara kredi veren bankalar ve diğer finans kurumları.

 9. 5 sene önce

  Kredi çekemiyordum ama burayı bulduktan sonra aynı gün kredi çekebildim. Çok teşekkür ederim. Beni çok mutlu ettiniz. ekonomistr.com iyi ki varsın

 10. 4 sene önce

  Çok acil krediye ihtiyacım var yardımcı olabilirmisinix

 11. 4 sene önce

  Nasıl oldu ayrıntılı Bilgi verirmişsiniz bende kullanmak istiyorum

 12. 4 sene önce

  çok acil ihtiyaç kredisine ihtiyacım var

 13. Sur nasıl ulaşabiliriz

 14. 4 sene önce

  Sur kardeş banka ve kurumun adini yazarmisin acil 30 bin lazım

 15. 4 sene önce

  Sur nasil ulasacaz benim cep.05373

 16. 4 sene önce

  acil kişisel veya işletme kredisine mi ihtiyacınız var? şimdi% 3 oranında kredi sunuyoruz, şimdi uygulayın

 17. 4 sene önce

  Kişisel veya işletme kredisine mi ihtiyacınız var? acil kredi için bugün bize ulaşın ..
  Bize şu adresten ulaşın: liame@gmail.com

  Kredi teklifi burada geçerlidir

 18. nasıl ulaşabiliriz size acil ihtiyaç var

 19. yardımcı olurmusunuz acil ihtiyacım var

 20. 4 sene önce

  acil kredi temas eposta

 21. 4 sene önce

  acil kredi tema eposta

 22. 4 sene önce

  acil kredi tfk 3%, temas

 23. 4 sene önce

  Bireysel Veya Ticari Kredilere mi ihtiyacınız var? E-posta yoluyla bize ulaşın:

 24. Ankara da oturmaktayim acil 5 milyar lazım dayremizi s atana kadar

 25. 3 sene önce

  İcralık durumdayım yüksek miktarda borcum var kredi çekemiyorum yardımcı olurmusunuz

 26. 3 sene önce

  Acil kredi? tfk temas e-posta tamam

 27. 2 sene önce

  Merhabalar; benimle irtibata geçecek birine talibim!!!
  539 684 1 Kredi ihtiyacım var..!

 28. 2 sene önce

  Acil para ihtiyacım var.

 29. 2 sene önce

  İstediğim çok birşey değil
  Üç yüz dört yüz bin liralık bir ev istiyorum
  20 yıldır çalışıyorum ancak ev sahibide olamadım bir birikimimde yok. Bir miktarda borcum var.
  Varmı Beş Yüz Bin Lira yardım edecek biri.
  Gün doğmadan neler olur.
  Allah büyük.
  Selametle.

 30. %3 faiz oranı ile hızlı ve uygun krediniz için başvurun. 2 saatte kredi teslimatı ile 24 saat çevrimiçi hizmet sunuyoruz. krediniz için bugün bize e-posta ile ulaşın

 31. 2 sene önce

  Acil para lazım izmir 05393281334

 32. 1 sene önce

  Acil 15 bin lazım bankadan cekemiyorum elden olursa sevinirim İzmir içi

 33. 1 sene önce

  acil para istıyorum 15000 tl 7-ci aydanödemeye başlarım ayın 20 sınde birnci aya kadar her ay 1000 tl birinci ayda 2800 tl olarak ödemeler yaparım muafakıyet verırım emekliyım para vermek istıyen varsa telfunuma mesaj atsın gürüşelim tlf 05525110035

  Cevapla
canlı bahis siteleri canlı casino siteleri deneme bonusu deneme bonusu veren siteler deneme bonusu veren siteler deneme bonusu meritroyalbet meritking meritking trcasino giriş madridbet güncel giriş kingroyal giriş
İnstagram takipçi satın al
Uygulamayı Yükle

Bizi cihazınıza yükleyin ve tüm gelişmelere bir tık yakın olun.