Şubeye Gitmeden Anında Kredi Çekmek 2022

featured
Şubeye gitmeden kredi veren bankalar 2019
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Şubeye gitmeden kredi veren bankalar aracılığı ile artık her yerden anlık olarak online internetten kredi başvurusu yapabiliyorsunuz. Şu anda neredeyse bütün bankalar şubeye gitmeden anında kredi veriyor; ama bazı bankalar bu hizmeti gelir düzeyi çok yüksek ve kredi notu en üst düzeyde olanlara uygulamaktadır.

Ama bu yazımızda, ister geliri düşük olsun hatta olmasın, isterse sicili çok iyi olmasın şubeye gitmeden en hızlı ve en kolay kredi veren bankaları, kredi limitlerini ve ortaya çıkan kredi hesaplama tablolarını sizin için hazırladık.

Şubeye Gitmeden Kredi Çekmek 2022

Şubeye gitmeden kredi çekmek; internet üzerinden ya da telefonla bankaya müşteri numarası ile kayıtlı olan birinin, mobil telefonu üzerinden, internete bankacılığından ya da telefon bankacılığından bankaya kredi başvurusu yapmak sureti ile banka şubesine gitmeden, herhangi bir yere imza atmadan ve kefil göstermeden anında kredi çekebilme imkanıdır.

Bu imkandan yararlanmak için bazı bankalara başvuru yapılması ve ne olursa olsun belli kriterlere sahip olunması gerekmektedir. Şubesiz kredi için istenen şartları da aşağıda ayrıca belirttik. Şartlar tamamsa o zaman bankaya uğramadan kredi veren bankaları, faiz oranlarını ve kredi hesaplamalarını incelemeye başlayabilir ve en düşük faizle ve en uygun seçenekleri sunan bankaları tercih ederek hemen anında başvurunuzu yapabilirsiniz.

Bankaya Gitmeden Kredi Nasıl Çekilir?

Banka sizden şubeye gelmenizi şart koşmuyorsa sizden bazı şartları da ayrıca yerine getirmenizi bekliyordur. Bunlar;

  • Kredi Notunuzun Belli Seviyede Olması gerekiyor. Kredi Notu  ile ilgili bilgileri kredi notunuzun yeterli olup olmayacağı ile ilgili detayları, kredi notu  içerikli yazımızdan okuyabilirsiniz.
  • Gelir Belgesi bazı sayacağımız bankalar tarafından istenmiyor ama birkaç tanesi tarafından kesin olarak istenmektedir.
  • Kredi limitinizin yeterli olması (Kredi çekebilmek için halen ödemekte olduğunuz ihtiyaç, konut kredisi gibi ürünler de hesaplanır ve ödeme durumunuza göre size kredi çıkartılır)

Bu şartları tamamlamanız durumunda hızlı ve daha kolay kredi çekebileceğiniz gibi istediğiniz limitlerde krediye sahip olabilirsiniz. Ama gelir belgeniz yoksa ve kredi notunuz da düşükse o zaman banka ne kadar uygun görürse size o kadar kredi verir. Siz 50 bin TL için başvuru yaparken banka size 30 bin TL için onay verebilir.

Anında Kredi Veren Bankalar Var Mı? (5 Dakikada)

Şu anda QNB Finans Bank ile işbirliği içinde olan enpara uygulaması ile kredi başvurusu yapan kişilere en fazla 2-3 dakika içinde kredi onayı çıkmaktadır. Banka gelir belgesi ve yüksek kredi notu şartı da aramadığı için genelde kredi başvuruları hemen olumlu şekilde onaylanmaktadır. Enpara uygulaması indirip, önce kredi başvurusu yapın. Ön onay geldikten sonra artık hesabınıza tanımlı hazır bir krediniz ve limitiniz olacaktır.

Bu krediyi istediğiniz zaman kullanabilirsiniz. Şubesiz bankacılık enpara ile hesabınızda tanımlı olan kredinin tamamını ya da bir kısmını kredi sigorta masraflarının kesilmesini kabul etmeniz durumunda en fazla bir dakika içinde hesaba tanımlayabilir ve kullanıma açabilirsiniz. Anında kredi veren bankalar için size enparayı kesinlikle ilk sırada tavsiye ederiz. En para anında kredi vermesinin en önemli nedenlerinden biri de biraz daha yüksek faiz talep etmesidir. Bu nedenle daha hızlı ve anında kredi vermektedir.

Kefil ve Gelir Belgesi Şartı

Bankaya gitmeden kredi çekmek isteyen kişilerin merak ettikleri diğer husus da, kefil ve gelir belgesinin sonradan banka tarafından istenip istenmemesidir. Bankalar eğer, kredinizi sizin hesabınıza tanımlarsa ve kredinizi onaylarsa o zaman sonradan kefil ve gelir belgesi istemez. Ama ön onay alıp da hesaba tanımlanmayan krediler için bankaya davet edilip ek olarak maaş bordrosu beyan etmeniz talep edilir. Kredi limiti yüksek ise ve geliriniz de düşükse ayrıca kefil de istenecektir.

Şubeye gitmeden kredi çekebilir miyim diye soran kişiler genelde sicilleri çok iyi olmayan ve gelir belgesi, maaş bordrosu olmayan kişilerdir. Bu banka müşterilerine uygun ve onlara en hızlı kredi veren bankaları aşağıda tek tek yazıp, vermiş oldukları üst limitlere göre de kredi hesaplaması yaptık. İşte şubeye gitmeden kredi veren bankalar 2020 güncel kredi hesaplamaları ile.

Yapı Kredi Acil İhtiyaçlar Kredisi İle Anında Kredi

Yapı Kredi Bankası acil alışveriş kredisi için çok fazla şart koşmadan anında hesaba kredi vermektedir. Bu kredinin limiti 10 bin TL’dir. Ama daha fazla krediye ihtiyacınız varsa o zaman acil alışveriş kredisine değil, bu linkte verdiğimiz Yapı Kredi İhtiyaç Kredisine Başvuru yapmanız gerekmektedir. Bu kredinin hesaplama tablosu aşağıda verilmiştir.

Yapı Kredi Anında İhtiyaç Kredisi Hesaplama Tablosu 2022

Kredi Limiti Kredi Faizi Kredi Aylık Ödemesi (12 Ay)
10.000 TL %2.1 1201 TL
20.000 %2.1 2402 tl

Ak Bank Direkt Hesaba Kredi Veriyor (10 Bin TL Kredi Limiti)

Ak Bank direk kredi uygulamasını indiren ve banka müşterisi olan kişilere en fazla 5 dakika içinde onaylanan hazır kredi imkanı sunuyor. Ak Bank hızlı kredi başvurusu linkinden kredi başvurusu yapabileceğiniz gibi, mobil uygulama indirip, aylık %1.99 faiz oranları ile ihtiyaç kredisi çekebilirsiniz. Bu çekeceğiniz kredinin üst limiti 10 bin TL olup, gelir belgesi ve kefil istenmeden hemen hesabınıza para yatmaktadır.

subesiz hemen kredi
Şubeye Gitmeden Hemen Kredi 2022

İş Bankası Evraksız İmzasız Kredi (20 Bin TL Kredi Limiti)

İş Bankası internet bankacılığı ve telefon bankacılığı ile yapılan başvurularda 20 bin TL üst limit olmak üzere aynı saat içinde kredi vermektedir. Kredisi sicili bozuk olanlara maalesef bu kredi verilmemektedir. Ayrıca başka bankadan kredi ödemesi devam edenlerin ödedikleri kredi taksitleri, toplam belgelenebilir maaşlarınının aylık %80’ini geçiyorsa o zaman bu kişilere de kredi verilmez. Ya da bankaya 20 bin limit için başvuru yapılmış olsa bile banka kendi içinde yaptığı değerlendirme sonrası müşteriyi SMS ile bilgilendirme mesajı atarak ona verebileceği limiti beyan eder. Müşteri kabul ederse kredi anında hesaba yatar.

İş Bankası 20 Bin TL Hazır Kredi Hesaplaması

Kredi Limiti

 

Faiz Oranı

 

Aylık Geri Ödeme

12 Aylık Hesaplama İçin

 

20.000 %2.2 2456 TL
15 Bin TL %2.2 1865 TL
5 Bin Mini Kredi %2.3 632 TL

 

Halk Bankası Kefilsiz Şubesiz Kredi  (30 Bin TL Kredi Limiti)

Halk Bankası kamu personeline şubeye gitmeden 30 BİN TL’ye kadar kredi fırsatı sunuyor. Memur olarak çalışan kişiler, ister Halk Bankası maaş müşterisi olsun ister başka banka maaş müşterisi olsun, Halk Bankasından istedikleri zaman 30 Bin TL limitle ihtiyaç kredisi çekebilir ve şubeye gitmeden hesabına yatmasını talep edebilir. Halk Bankası 30 BİN TL kredi İçin istenen şartlar;

  • Kişinin aylık ödemelerinin yeterli olması
  • Kredi sicilinin bozuk olmaması
  • Banka icra takibinin olmaması
  • Maaşının üzerinden haciz olmaması
  • Kredi kartı ödemelerinin geciktirilmemesi

Bu şartları taşıyan SSK’lı yani özel sektör çalışanları da Halk Bankasından kredi isteyebilir; ama Halk Bankası kamu bankası olarak daha çok memur kesime yardımcı olmaktadır. Özelde çalışanlar da şanlarını deneyebilirler. Verdiğim Halk Bankası kredi başvurusu adresinden hemen başvuru yapabilirsiniz.

Garanti Bankası Şubeye Gitmeden Anında Kredi Veriyor

Garanti Bankası şubeye gitmeden kredi veren bankalar arasında yer almaktadır. Kredi üst limiti olmayıp, kişilerin gelir durumları ve kredi notlarının seviyesi onların alabilecekleri kredi nakit miktarını belirlemektedir. Sicili çok iyi olan ve geliri de yüksek kişilere 100 BİN TL kredi bile verilebilmektedir. Bunun için Garanti Bankası Cep ŞUBESİNDEN kredi için bir kayıt oluşturabilirsiniz. Garanti Bankası kredi başvuru formunu doldurduktan sonra kredinin değerlendirme süreci başlatılacak ve sizin KKB’den alınan Findeks bilgilerini ve gelir belgenize göre size hemen kredi imkanı verilecek ya da ret cevabı gelecektir.

Garanti Bankası Şubesiz Kredi Faiz Oranları;

100 bin TL İhtiyaç Kredisi İçin; Yıllık %29

80 Bin TL İhtiyaç Kredisi İçin: Yıllık %29

50 Bin TL İhtiyaç Kredisi İçin Yıllık %28

10 Bin TL İhtiyaç Kredisi İçin Yıllık %28

Garanti Bankası şubeye gitmeden kredi için bu adrese bakabilirsiniz.

ING Bankası Kredi Başvurusu (40 Bin TL Kredi Limiti)

ING Bankası turuncu hesap sahiplerine bankaya gitmeden anında 40 bin TL kredi vermektedir. Gelir belgesi istemeyen banka aynı zamanda kefil şartı da istemiyor. ING Bankasından hesabı olan kişilere bu 40 bin TL farklı faiz oranları ile verilmektedir.

Örneğin, kredi notu düşük olan kişilere de ING Bankası tarafından kredi verilmektedir; ama kredi puanı düşüklere daha yüksek faizle ihtiyaç kredisi vermektedir.

Bunun tam tersi kredi notu yüksek olanlar için geçerlidir. 40 bin TL çekecek olan ve kredi notu yüksek olan kişilere şu anda kredi kampanyası yapan banka %1.66 oranı ile kredi çekme şansı vermektedir.

ING Bankası Kredi Tablosu ve Faiz Oranları

ING Bankası Şubeye Gitmeden Anında Kredi Kredi Limiti Kredi Faizi Aylık
Kredi Notu 1600 Üstü Olanlara

 

40.000 TL

 

%1.66

 

Kredi Notu 1599’dan Düşük Olanlar 40.000 TL %2.2

Deniz Bank Online Kredi Başvurusu (100 Bin TL Kredi Limiti)

Deniz Bank tarımla uğraşan müşteriler için 100 BİN TL’ye kadar anında kredi vermektedir. Şubeye gitmeden kredi çekmek isteyenler için Deniz Bank, evraksız ve gelir belgesiz, ipoteksiz 100 bin Kredi vermektedir. Daha önce Deniz Bank’tan kredi kullanıp ödemelerini zamanında yapan banka müşterilerine bu limitin tamamı kullandırılabilmektedir. Ama kredi sicilinde sorun olanlara ise daha düşük limitlerde yardımcı olmaktadır.

Kredi sicil affı hakkında tüm detayları yazımızda okuyabilirsiniz: Kredi Sicil Affı

Ziraat Bankası Hazır Kredi

Ziraat Bankası hem çiftçilere hem de diğer tüm banka müşterilerine uygun kredi imkanı sağlarken artık o da diğer bankalar gibi şubeye gitmeden kredi çekme şansı vermektedir. Ziraat Bankası İhtiyaç Kredisi Menüsünden kredi başvurusu yaparak işlemlere başlayabilirsiniz. Şubesiz bankacılık kredisi için kredi başvuru formunu doldurup online olarak hemen gönderebilirsiniz. Kredi sonucu yine birkaç dakikada gelmektedir. Diğer bankalar gibi Ziraat Bankası da sizin kredi sicilinize ve aylık toplam gelir ile kredi ödemelerine göz atacak uygun görürse 10 Bin TL ile 50 Bin TL arasında direkt hesaba para imkanı sunar.

Vakıf Bank Kredi Veriyor

Diğer bir kamu bankası olan Vakıf Bankası da şubeye gitmeden anında kredi vermektedir. Bunun için Vakıf Bank internet bankacılığına giriş yapıp talepte bulunabileceğiniz gibi,  Vakıf Bank SMS ile kredi başvuru hattından da limit yazıp bankaya gitmeden kredi çekebilirsiniz. Başvurunuz onaylandıktan sonra sizden ek olarak kefil, belge, evrak ve ipotek de istenmeyecektir. Vakıf Bank şubesiz kredi için belirlediği üst limit, 40 Bin TL’dir. Gelir beyanı ile bu daha da yükselebilir; ama internet üzerinden yapılan başvurularda 40 Bin TL üst sınır kabul edilmektedir.

Vakıf Bank 40 Bin TL Kredi Hesaplaması

İş Bankası Hesaba Yatan Kredi Üst Limit Kredi Faiz Oranı 2019 Yıllık
İnternetten Anında Başvurular İçin

 

40 Bin TL

 

%25

 

Şubeden Gelir Belgesi İle Yapılan Başvurular

 

 

80 Bin Ve diğer şartlara göre artabilmektedir

 

%27

 

En Para Anında Gelir Belgesiz Kredi (50 Bin TL Kredi Limiti)

Şubeye gitmeden anında kredi istiyorum diyorsanız ilk tercihiniz enpara olabilir. Çünkü şubeye gitmeden en kolay kredi veren banka enpara’dır. Kredi limiti 50-60 Bin TL’ye kadar belirlenebilmektedir. Üstelik enpara kredilerinde sizden hiçbir zaman gelir belgesi, ek evrak, kefil ya da ek hiçbir şey istenmez. Üstelik çektiğiniz her kredide ve yaptığınız her bankacılık işleminde size ek avantajlar sunulmaktadır.

Enpara şubesiz bankacılık aracılığı ile kredi başvurusu yapmak için bir enpara hesabınızın olması gerekmektedir. Enparaya başvurduğunuzda en fazla 2 hafta içinde elinize kart geçecektir. Ama hesabınız hemen tanımlanmaktadır. Hiçbir ek ücret ödemeden tüme eft ve havale işlemlerinizi de yapabilme imkanı elde etmiş olursunuz.  Hesabınız oluşturulduktan sonra hemen enpara kredi başvurusu yapabilir ve anında banka hesabınıza kolay şekilde yatmasını sağlayabilirsiniz.

TEB 

Türkiye Ekonomi Bankası şubeye gitmeden kredi veren diğer bankalardan farklı olarak sizden sonradan gelir belgesi isteyebilmektedir. Bu nedenle hesabınıza hemen para tanımlanmaz ve bekletilir. Ön onay alan kredi başvurunuzun nihayete erdirilmesi ve krediyi hemen kullanabilmeniz için bankaya giderek gelir belgesini sunmanız gerekmektedir. Ticari kredilerde bu durum biraz daha değişik işlemlerden geçmektedir. Ama bireysel bazda yapılan başvurularda genelde direkt kredi imkanı sunulsa da son adım olarak bankaya gitmeniz gerekecektir.

Şubeye Gitmeden Konut Kredisi Veren Banka Var mı?

Şubeye gitmeden kredi çekmek genelde ihtiyaç kredileri için kullanılan bir terimdir. Ama şubeye gitmeden anından konut kredisi çekmek isteyenler de vardır. Bu talebin olumlu olmayacağını en baştan yazalım. Çünkü, konut kredisi çok daha karmaşık süreçten geçmektedir. Bu süreçte banka ekspertiz raporları, tapuda ipotek işlemleri de olacağı için hiçbir banka şubeye gitmeden ev kredisi vermez. Bunu yerine bankaya gitmeden hesaba direk ihtiyaç kredisi verilmektedir.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

canlı bahis siteleri canlı casino siteleri deneme bonusu deneme bonusu veren siteler deneme bonusu veren siteler deneme bonusu meritroyalbet meritking meritking trcasino giriş madridbet güncel giriş kingroyal giriş
İnstagram takipçi satın al
Uygulamayı Yükle

Bizi cihazınıza yükleyin ve tüm gelişmelere bir tık yakın olun.