arama

Anne babadan habersiz Kredi çekmek

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • Ekonomi Uzmanı

Kişiler ailesinden habersiz Kredi çekmek isteyebilirler. Bu anlamda özellikle yaşı 18 üstü olup da liseye gidenler ya da üniversite eğitimi gören kişiler ailesinden habersiz bir şekilde kredi çekip bunun temel ihtiyaçları için kullanmak isteyebilirler. Peki aileden habersiz bir şekilde Kredi çekilebilir mi? Aileden habersiz bir şekilde kredi veren bankalar var mıdır?

Aileden habersiz kredi veren bankalar

Anne babanın haberi olmadı Kredi çekmek mümkündür. Ama banka bazı şartları isteyerek mümkün hale getirebilir. bankaların hangi şartlara halinde Kredi vereceğini burada ifade ettik.

Gelir belgesi olup da yaşı 18 ve üstü olan kişiler zaten kolay bir şekilde aileden habersiz bir şekilde kredi çekebilir.

Bunun yanı sıra üniversite öğrencisi olup da gelir belki sahibi olmayan kişilerde eğitim için kredi çekmek istediklerini de öğrencilere kredi veren bankalar aracılığı ile kredi çekebilirler.

Bu bankalar öğrencilerin öğrenci belgesi ve kimlik belgelerini getirmelerini yeterli görebilmektedir. Sadece yüksek miktarda kredi çekmek isteyen öğrencilerin bu Kredi ödemeleri için aileden kefil veya en azından Aile rızası şartı istenir.

Lise öğrencilerine ise aileden habersiz Kredi verilmez

 

Öğrenci evi ile okul arası ve herhangi bir gelir sahibi değillerse bankadan düşük limitli veya yüksek limitli kredi çekemezler. Sadece gelir sahibi olan ve yaşı 18’i tamamlanmış olan lise öğrencilere Bu kredilerden anne babadan habersiz bir şekilde yararlanabilirler.

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.