Sıfır Faizli Araba Kampanyaları

featured
sıfır araba kampanyaları 2019
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Peşinatsız sıfır faizli araba kampanyaları 2022  yılının ocak-şubat-mart-nisan aylarında da devam etmektedir. KDV indirimleri ve bankalar ile yapılan kredi anlaşmaları ile müşterilerine, 0 faizli araba imkanı sunan bayiler, ocak, şubat mart nisan aylarını kapsayan yeni kampanya paketlerini açıkladı.

İster çok düşük ön ödeme ile isterseniz hiç peşinatsız şekilde sıfır araç sahibi olabiliyorsunuz. Taksitli araba kampanyaları 2022 yılında kendisini çok fazla hissettiren ekonomik krizle birlikte daralan araba piyasası için bir can suyu oldu. İstediğiniz markaların ve modellerin fiyatlarını ve bayiler bazında sifir (0) faizli araba kampanyaları hakkında tüm bilgileri verdik.

Peşinatsız Sıfır Araba Kampanyaları 2022

Otomobil fiyatlarının dolar kuru yüzünden çok yükselmesi nedeniyle birçok bayi istediği sayıda araç satamıyor. Bu da bazı bayilerin kendi bünyesinde peşinatsız araba kampanyası yapmasını zorunlu kılmaya başladı. Hiç peşinat ödemeden arabanızı alıyorsunuz ve daha sonra kredi ödemelerini banka anlaşması sonrası ödüyorsunuz.

Gelir beyan yetersiz olan müşterilerin alacakları araçlar çok yüksek fiyatlı ise o zaman eskiyi getir yeniyi götür şeklinde bir kampanyaya dahil edilebilmektedir.

Şu anda peşinatsız araba kampanyaları 2022 güncel şekilde araç satan bayi ve markalar şu şekildedir;

Fiat

Reanult

Wolksvagen

Opel

Ford

Hundaı

Toyota

Honda

Kıa

Mrecedes

Opel

Cıtroen

Bu araçların alt modellerinin sadece  D segment araçlar için kampanya koşulları değişkenlik göstermektedir. C ve B segment araçlar için hiç ön ödeme yapılmadan 0 araç alınabilmektedir.

 

Peşinatsız taksitli Araba Kampanyaları

Peşinat olmadan elden taksitle ya da senet vb yöntemlerle araba alacak kişiler için daha çok ikinci el araç piyasasının uygun olacağını düşünüyoruz. Çünkü bayiler ön ödemesiz otomobil fırsatları sunarken her zaman bankalar ile çalışarak onlarla kredi anlaşması yaparlar. Taksitle araç alacak kişiler galerilerden ya da bayilerden elden taksitli, senetli araç alımı için ayrıca başvuru yapabilir.

Sıfır Araba Kampanyaları Ocak Şubat Mart Nisan 2022

Pandemi ve kış şartlarının birleşmesiyle sıfır araç satışları durma noktasına geldi. Ama 2022 model sıfır araçların bayilere gelmesi ile birlikte özellikle şubat, mart ve nisan 2022 aylarını kapsayacak kampanyalar başladı.

Wolksvagen Golf, Polo ve Passat modelleri için ayrıca indirim yapıp uygun faizli hatta sıfır faizli araba kampanyası düzenlemektedir. Bayilerden alınacak araç için belli ön ödeme koşullarından sonra sıfır araç satın alınabilmektedir.

Renaul Clio, Citroen 2022 ve Fiat doblo kampanyalarını sizin için hazırlıyoruz.

 

0 Faizli Araba Kampanyaları 2022

Şu anda banka faiz oranları yıllık bazda  %30 civarında olduğu için birçok kişi banka kredilerinden uzak durmaktadır. Bundan birkaç sene öncesine kadar ihtiyaç kredisi çekerek araba almak çok mantıklı idi. Çünkü, hem kredi faizi çok düşüktü hem de banka ikinci el ya da sıfır satın alınan arabaya ipotek koyamıyordu. Ama şimdi durum değişti. Bankaların kredi faizleri çok yükseldiği için kredi ile araba almak artık pek de mantıklı gelmiyor.

Bu durum birçok özel ve yetkili bayiyi zor duruma soktu. Bu soruna çözüm bulmak adına bankalar ile özel araç bayileri arasına bir kredi protokolü imzalandı. Bu anlaşmaya göre, sıfır araç alacak kişiler için bankalar sıfır faiz ya da çok düşük faizle kredi kullandıracaktır.

Bu her marka araç ve model için geçerli olmayıp, şu anda Citroen, Dacıa, Renault, Opel, Wolksvagen, Audi, Fıat, Hundaı, Toyota, Honda, Kıa, Peugeut,Ford marka araçlar için geçerlidir. İster binek olsun ister ticari araçlarda olsun ayrı ayrı sıfır araç kampanyaları şu anda müşteriler için yapılmış durumdadır.

0 faizli araba kampanyaları 2022 yılı boyunca devam etmesi ön görülmektedir. Talep durumuna göre, yeni taksitle araç kampanyaları da söz konusu olabilmektedir.

 

Renault peşinatsız araba kampanyaları 2022

İtalyan otomotiv devi Renault Türkiye bayileri müşterilerine özel olarak peşinatsız araba kampanyası yapan ilk marka oldu. 2022 yılının şubat-mart nisan aylarına özel olarak Renault tarafından hem binek hem de ticari araçlar için peşinat ödemeden ve hiç peşinatsız araba satın alma imkanı sunulmaktadır.

0 Faizli Renault Clio Fiyat Listesi

Renault Clio 2022

 

Kampanyası

Liste Fiyatı Anahtar Teslim Fiyatı
 

 

Renault Cli Joy 1.2 75 HB

 

 

153.000

 

 

148.000

 

 

Renault Clio Joy 1.2 120 HB

 

 

185.000

 

 

179.000

 

 

Renault Clio Touch

 

 

180.000

179.000

 

 

Renault Megane Sıfır Kampanyası

Renault Megane marka 2022 araçlar 230 bin TL’den başlayan fiyatlar ile satılmaktadır. Megane Joy 16 valf ve 120 hb araç şu anda tüm bayilerde 232 Bin TL üzerinden satışa sunulmuştur.

sifir arac kampanyalari
Hiç Peşinatsız Sıfır Araçlar

Sıfır Faizli Renault Sıfır Ticari Araç Kampanyaları 2022

Renault Ticari araçlar segmentinde bulunan ve kampanya sınıfına dahil edilen, Panelvan Kango, Trafic, Master, Kamyonet, Minibüs gibi araçlar daha çok bayi bazında indirimler yapılan ürünlerdir. Bunların en net fiyatları ve yeni pazarlıklı fiyat teklifleri bayiler tarafından yapılmaktadır. Bayiler ile görüşerek teklif isteyebilirsiniz.

İlgili: Ön Ödemesiz İkinci El Araç İçin Senetle Araba Satan Yerlere Bakabilirsiniz.

Hundai’den Hiç Peşinatsız Araba Almak istiyorum Diyenlere Müjde

Hundai marka araçlarda bazı model ve motor hacimleri için geçerli olan bir indirim yaptı. Bunun yanı sıra, peşinatı olmayanlara da bu indirimlere ek olarak peşinatsız sıfır araba imkanı sundu. Hundai İ20, İ30, İ40 HB ve Sedan modellerinde ve blu 1.00 motorlar için geçerli olan sıfır peşinatlı bir kampanya yaptı.

Bu araçlardan satın almak isteyenlere ön ödemesiz ve tamamı neredeyse kredili şekilde yardımcı olan bayiler, gelir belgesi ve ikametgah belgesi ile kişilere kredi onayının verilmesini sağlıyor. (Kredi çekemeyenlere çözüm yolu: Kredi çekemiyorum ne yapmalıyım ?

Hundai Peşinatsız 0 Otomobil Fiyatları (Sadece İ20)

Hundai İ20 Liste Fiyatları

 

 

 

 

2022 Liste Fiyatı

 

 

2022 Anahtar Teslim Kampanyası

Hundai İ20 Dizel 192.000 184.000
Hundai 120 Benzin Seçeneği 211.000 209.000

 

Hiç Peşinatsız Araç Almak İçin Kredi Notunun İyi Olması Gerekiyor

Birçok kişi yetkili bayi ile banka anlaşmalı olarak sıfır araba sahibi olmak istemektedir. Kredi ile mümkün olacak bu işlem için kişinin kredi çekmesinde engel teşkil eden bir durumun da olmaması gerekmektedir. Bunlar içinde iki unsur çok önemlidir. Bunlar;

 1. Kredi notunun iyi olması
 2. Yeterli bir gelir belgesinin olması
 3. Ayrıca kredi limitinin de yeterli olması gerekmektedir.

Bu unsurları tamamlayan kişilere bayiler vasıtası ve bankaların yardımı ile sifir araç alımı için kredi çıkartılmaktadır. Vade sayısı genelde 48 olan bu kredilerin limiti yeterli olması durumunda hiç peşinat ödenmeden otomobil sahibi olunabilmektedir.

Ford Sifir Faizli Araba Kampanyaları 2022

ABD menşeli olsa da Avrupa ve Türkiye’de fabrikaları olan Ford 2022 senesi içinde birçok faizsiz kredi ile  kampanyaya imza attı. Fiesta, Mondeo, Focus, Ticari araçlarda Transit araçlarında sürekli indirimler yapmaktadır. Şu anda sıfır liste fiyatı 234 Bin TL olan Fiesta Titanyum X paketi, 2022indirim paketi ile birlikte 222 Bin TL gibi bir fiyat satışa sunulmuştur.

Yeni yılın sadece ilk 3 ayında geçerli olan bu kampanyaya katılmak ve araç sahibi olmak için peşinata da ihtiyacınız yok. Bankaya sunulacak ek teminatlar, kefiller ve iyi bir gelir belgesi ile kredi sicilinin iyi olması size aracın tamamına kredi çıkmasına yardımcı olacaktır. Not: Kredi sicili bozuklara kredi veren bankalar yazımıza göz atınız.

Özellikle ikinci el aracınız varsa bunu takasa vererek bu ikinci el aracı peşinata saydırabilirsiniz. İkinci el aracı peşinat sayan bayiler arasında Ford da yer almaktadır.

 • Focus Modellerde şu anda liste fiyatı üzerinden %10 indirim
 • Mondeo Araçlarda liste fiyatı üzerinden %9
 • Fiesta Araçlarda Liste fiyatı üzerinden %12 indirim yapılmaktadır
pesinatsiz sifir araclar
0 Faizli Araba Kampanyası

Sıfır Araba Kampanyalarına 2022 ’de Fiat Birçok Modeliyle Dahil Oldu

Fiat marka araçlar Türkiye’de en çok satın alınan araçlardır. Özellikle Fiat Egea araçların çok tutulmaması sonrası var olan ürünlerin eritilmesi için 2022 yılında benzin seçeneklerinde %15’lere varan indirimler ve sıfır faizli kredi fırsatı sunulmaya başlandı. İşte Fiat markası için modeller bazında indirim kampanyaları;

FiAT Egea 2021 Kampanyası

 

 

 

 

2022 Liste Fiyatı

 

 

2022 İndirimli Kampanya Fiyatı

Egea Sedan urban 1.6 E Plus 120 HB 149.000 146.000
Egea Mirror 1.6 m 95 158.000 153.000

2022 Yılında Sıfır Faizle Araba Kampanyası Yapan Diğer Markalar

Yukarıda birçok otomobil markası saydık. Gerçekten yüzlerce modeli olduğu için her bir markanın tüm bilgilerini vermek mümkün değildir. Bunun için yukarıdaki bilgilerden yola çıkarak en yakın bayiye giderek sıfır araç kampanyaları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Aşağıda buna ek olarak diğer marka araçların peşinatsız ve sıfır faizli araç indirimlerini yazdık.

Toyota

Toyota Corolla ve Auris seçeneklerinde şu anda haziraqn temmuz ağustos aylarına özel olarak liste fiyatı üzerinden %5’lik bir indirim yapılmaktadır. Toyota Avensiz, Yaris marka araçlarda da yine %5’lik indirimler devam etmektedir. Banka kredisi anlaşmalı olduğu için kredi limitiniz yetmesi durumunda hiç peşinat ödemeden sıfır araba satın alabilirsiniz.

 Nissan

Nissan 4X4 araçlarda şu anda sıfır araçlar için KDV indirimi yapılmaya başlandı. Sıfır KDV seçeneği mümkün olmasa da aracın değeri kadar KDV ve ÖTV ödeyen müşterilerinin en azından %10’luk kısmı için yardımcı olunmaktadır. Ek ilgi için Nissan bayilerine uğrayınız.

Opel

Alman markası Opel Corsa, Astra, Insıngna, Mokka model araçlarda şu anda %5 KDV ve ÖTV indirimi yapmaktadır. Üstelik Hurda teşvikinden de yararlanarak eski araçlarınızı değerlendirebilirsiniz.

Wolksvagen

Wolksvagen sıfır araç kampanyası dahilinde, Passat, Golf, Polo, Tiguen, Toure araçlarda ve hafif ticari araçlarda sıfır araba kampanyası yapmaktadır. Elinde nakit parası olmayanlar için sadece eski araçlarını peşinat sayarak onlara yardımcı olmaktadır.

Peugeut

Peugeut son çıkardığı modellerle adını iyice duyurdu. 208,2008 ve 308, 3008, 400 serisi, 500 serisi araçlarla iyi bir çıkış yakalayan Fransız otomotiv devi yeni fırsatla sunarak bu çıkışı devam ettirmek istiyor. Peugeut sıfır otomobil kampanyası dahilinde 2022 yılında saydığımız tüm seriler için liste fiyatı üzerinden %10’luk bir anahtar teslim kampanyası yapmaktadır. Liste fiyatlarının en güncel halini lütfen bayilerden isteyiniz.

Peşinatsız Sıfır Faizli Araba Kampanyaları Ne Zaman Biter?

Peşinatsız sıfır faizli araba kampanyaları daralan ekonominin canlanması için devlet destekli olarak devam ettirilmektedir. Devletin, KDV ve ÖTV indirimlerine gitmesi ayrıca bankaların da sıfır faiz yani tamamen faizsiz kredi vermesi vatandaş için alım fırsatı doğurmaktadır. Bu Araç kampanyaları biterse o zaman satışlar da düşeceği için en azından 2022 yılına kadar bu kampanyaların devam etmesi ön görülmektedir.

Merak edebileceğiniz konularımız:

En Karlı Yatırım Araçları Nelerdir?

İstanbul Senetle Altın Veren Kuyumcular 2022

İhlas Finans Mağdurları İhlas Finans Ödemeleri Ne Zaman Yapılacak 2022

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

5 Yorum

 1. Merhaba nasıl iletişeme geçecesiniz 054553

 2. 5 sene önce

  Sıfır araba almadam önce yazinizi okudum çok faydalı oldu teşekkür ederim. Bayı bayi gezmekten kurtulmuş oldum. Tüm fiyat bilgisi bir arada

 3. 5 sene önce

  çok faydalı bir yazı oldu benim için teşekkürler.

 4. 5 sene önce

  tüm kategorilerde firmaları kolaylıkla bulabilecekleri bir platformuz. Kişiler şehrinde ihtiyaç duyduğu tüm kategorileri inceleyebilir, ücretsiz fiyat teklifi alıp anlaşma yapabilir.

 5. 5 sene önce

  teşekkür ederim

ataşehir escort pendik escort deneme bonusu veren siteler deneme bonusu veren siteler deneme bonusu veren siteler deneme bonusu deneme bonusu veren siteler deneme bonusu deneme bonusu veren siteler
instagram takipçi satın al instagram takipçi hilesi promosyon çakmak İnstagram takipçi satın al
Uygulamayı Yükle

Bizi cihazınıza yükleyin ve tüm gelişmelere bir tık yakın olun.

error code: 523