Sıfır Araba Kampanyaları – 20 Bin TL 0 Faizli Araba Kampanyaları 0.49 Faiz Oranlarıyla

Sıfır Araba Kampanyaları – 20 Bin TL 0 Faizli Araba Kampanyaları 0.49 Faiz Oranlarıyla

Peşinatsız sıfır (0) faizli araba kampanyaları 2020 yılının ocak-şubat aylarından itibaren devam etmektedir. KDV indirimleri ve bankalar ile yapılan kredi anlaşmaları ile müşterilerine, 0 faizli sıfır araba imkanı sunan bayiler ocak ve şubat aylarını kapsayan yeni kampanya paketlerini açıkladı. İster çok düşük ön ödeme ile isterseniz hiç peşinatsız şekilde sıfır araç sahibi olabiliyorsunuz. Taksitli araba kampanyaları 2020 yılında kendisini çok fazla hissettiren ekonomik krizle birlikte daralan araba piyasası için bir can suyu oldu. Özellikle 0.49 faiz oranı ile sıfır araç almak isteyenlere Egea, Froino gibi araç almak isteyenlere müjdelerimiz var. İstediğiniz markaların ve modellerin fiyatlarını ve bayiler bazında sifir araba kampanyaları hakkında tüm bilgileri verdik.

Sıfır Araba Kampanyaları

2020 yılında sıfır araba kampanyaları adeta ikinci el araba piyasasından daha ucuza araba verir gibi devam etmektedir. Nasıl Mı? 0.49 faiz ile herkese hemen aynı gün kredi çıkartılmaktadır. Şu anda sıfır araba kampanyaları 2020 itibari ile 75 bin TL ile ile sıfır araba paketi sunmaktadır. Bunun 50’i zaten kredi ile verilmektedir. Kalan 25 bin TL ise bayi ile yapılacak anlaşmaya bağlı olarak elden taksitle peşinatsız şekilde ödenebilir.

%0,49 Faiz Oranı İle Sıfır Araba Kredisi Devam Ediyor Mu? (Egea Fiorino)

Geçtiğimiz dönemde yüzde 0.49 faiz oranı ile sıfır araba satılıyordu. Bunun 2020 yılının ocak ayı itibari ile bitmesi gündeme gelse de müjdeli haber geldi. Ve 0.49 faizle sıfır araç satışınıa devam edilme kararı alındı. Fiyat, ford bayileri anlaşmalı bankalar vasıtası ile 0.49 faizle sıfır araç kredisi vermeye devam ediyor. Egea almak isteyenlere 82 bin TL’den başlayan fiyatlar ve 50 bin TL kredi ile destek olunmaktadır. Ayrıca hurda teşviki uygulanarak 5 bin TL ek indirim yapılmaktadır. İşte diğer tüm detaylar

0 Faizli Araba Kampanyaları 2020

ÖTV indirimi ve hurda teşvikinin devam edeceği açıklandı. Bayiler de bu fırsatı değerlendirmek için, 0 km araç almak isteyenlere yeni indirimler yapmaya başladı. Renault, fiat, Opel gibi firmalar ve bağlı olan bayiler, bazı model araçlarda 20 bin TL sıfır faizle 24 aya kadar kredi kullandırıyor. 1600 CC altı motor seçeneklerinde geçerli olan kampanyalardan yararlanmak isteyenler için 3 ay içinde 0 faizli araba kampanyaları 2020 fırsatlarından yararlanabilir.

Şu anda banka faiz oranları yıllık bazda  %30 civarında olduğu için birçok kişi banka kredilerinden uzak durmaktadır. Bundan birkaç sene öncesine kadar ihtiyaç kredisi çekerek araba almak çok mantıklı idi. Çünkü, hem kredi faizi çok düşüktü hem de banka ikinci el ya da sıfır satın alınan arabaya ipotek koyamıyordu. Ama şimdi durum değişti. Bankaların kredi faizleri çok yükseldiği için kredi ile araba almak artık pek de mantıklı gelmiyor.

Bu durum birçok özel ve yetkili bayiyi zor duruma soktu. Bu soruna çözüm bulmak adına bankalar ile özel araç bayileri arasına bir kredi protokolü imzalandı. Bu anlaşmaya göre, sıfır araç alacak kişiler için bankalar sıfır faiz ya da çok düşük faizle kredi kullandıracaktır. Bu her marka araç ve model için geçerli olmayıp, şu anda Citroen, Dacıa, Renault, Opel, Wolksvagen, Audi, Fıat, Hundaı, Toyota, Honda, Kıa, Peugeut,Ford marka araçlar için geçerlidir. İster binek olsun ister ticari araçlarda olsun ayrı ayrı sıfır araç kampanyaları şu anda müşteriler için yapılmış durumdadır. 0 faizli araba kampanyaları 2020 yılı boyunca devam etmesi ön görülmektedir. Talep durumuna göre, yeni taksitle araç kampanyaları da söz konusu olabilmektedir.

Ocak ve Şubat Ayları Peşinatsız Sıfır Araba Kampanyaları

Sıfır araba kampanyaları ocak ayında devam ediyor. Tüm modelleri kapsayan ve seçim sonrası için düşünülen bir sıfır araç kampanyası daha başlatıldı. Özellikle ocak ve şubat aylarını kapsayacak olan ve belli model araçlar için belli fiyatlara kadar ÖTV indirimi ile birlikte sunulan bazı özel fırsatlar bayiler bazında sunulmaya başlandı. Ford marka tüm araçlarda, Fiat egea, ve ticari araçlarda, Opel ve Audi marka tüm araçlar, Renault marka tüm araçlarda eylül, ekim ve kasım kampanya fiyatları ve müşteriye özel indirim listeleri hazırlandı.

Türkiye genelindeki bazı bayiler özel indirimler yaptığı için fiyat listesi için lütfen en yakın olduğunuz yetkili bayilere uğrayıp hem fiyat teklifi alın hem de ücretsiz şekilde test sürüşü yapın. Sıfır araba kampanyaları şubat ayında da devam edip mart nisana kadar sürmesi beklenmektedir.

20 Bin TL Sifir Kredi İle Araç Sahibi Olun

Renault peşinatsız araba kampanyaları 2020

İtalyan otomotiv devi Renault Türkiye bayileri müşterilerine özel olarak peşinatsız araba kampanyası yapan ilk marka oldu. 2020 yılının ekim-kasım aylarına özel olarak Renault tarafından hem binek hem de ticari araçlar için peşinat ödemeden ve hiç peşinatsız araba satın alma imkanı sunulmaktadır.

o Faizli Araba Kampanyaları 2019

Renault Clio Fiyat Listesi

Renault Clio 2020Kampanyası Liste Fiyatı Anahtar Teslim Fiyatı
 

Renault Cli Joy 1.2 75 HB

 

123.000

 

115.000

 

Renault Clio Joy 1.2 120 HB

 

145.000

 

129.000

 

Renault Clio Touch

 

150.000

129.000

 

Renault Megane Sıfır Kampanyası

Renault Megane marka 2020 araçlar 130 bin TL’den başlayan fiyatlar ile satılmaktadır. Megane Joy 16 valf ve 120 hb araç şu anda tüm bayilerde 132 Bin TL üzerinden satışa sunulmuştur.

Hiç Peşinatsız Sıfır Araçlar

Renault Sıfır Ticari Araç Kampanyaları

Renault Ticari araçlar segmentinde bulunan ve kampanya sınıfına dahil edilen, Panelvan Kango, Trafic, Master, Kamyonet, Minibüs gibi araçlar daha çok bayi bazında indirimler yapılan ürünlerdir. Bunların en net fiyatları ve yeni pazarlıklı fiyat teklifleri bayiler tarafından yapılmaktadır. Bayiler ile görüşerek teklif isteyebilirsiniz.

İlgili: Ön Ödemesiz İkinci El Araç İçin Senetle Araba Satan Yerlere Bakabilirsiniz.

Hundai’den Hiç Peşinatsız Araba Almak istiyorum Diyenlere Müjde

Hundai marka araçlarda bazı model ve motor hacimleri için geçerli olan bir indirim yaptı. Bunun yanı sıra, peşinatı olmayanlara da bu indirimlere ek olarak peşinatsız sıfır araba imkanı sundu. Hundai İ20, İ30, İ40 HB ve Sedan modellerinde ve blu 1.00 motorlar için geçerli olan sıfır peşinatlı bir kampanya yaptı. Bu araçlardan satın almak isteyenlere ön ödemesiz ve tamamı neredeyse kredili şekilde yardımcı olan bayiler, gelir belgesi ve ikametgah belgesi ile kişilere kredi onayının verilmesini sağlıyor. (Kredi çekemeyenlere çözüm yolu: Kredi çekemiyorum ne yapmalıyım ?

Hundai Peşinatsız 0 Otomobil Fiyatları (Sadece İ20)

Hundai İ20 Liste Fiyatları

 

 

2020 Liste Fiyatı

 

2020 Anahtar Teslim Kampanyası

Hundai İ20 Dizel 132.000 124.000
Hundai 120 Benzin Seçeneği 111.000 109.000

 

Hiç Peşinatsız Araç Almak İçin Kredi Notunun İyi Olması Gerekiyor

Birçok kişi yetkili bayi ile banka anlaşmalı olarak sıfır araba sahibi olmak istemektedir. Kredi ile mümkün olacak bu işlem için kişinin kredi çekmesinde engel teşkil eden bir durumun da olmaması gerekmektedir. Bunlar içinde iki unsur çok önemlidir. Bunlar;

 1. Kredi notunun iyi olması
 2. Yeterli bir gelir belgesinin olması
 3. Ayrıca kredi limitinin de yeterli olması gerekmektedir.

Bu unsurları tamamlayan kişilere bayiler vasıtası ve bankaların yardımı ile sifir araç alımı için kredi çıkartılmaktadır. Vade sayısı genelde 48 olan bu kredilerin limiti yeterli olması durumunda hiç peşinat ödenmeden otomobil sahibi olunabilmektedir.

Ford Araçları için Sifir Araba Kampanyaları 2020

ABD menşeli olsa da Avrupa ve Türkiye’de fabrikaları olan Ford 2019 senesi içinde birçok kampanyaya imza attı. Fiesta, Mondeo, Focus, Ticari araçlarda Transit araçlarında sürekli indirimler yapmaktadır. Şu anda sıfır liste fiyatı 134 Bin TL olan Fiesta Titanyum X paketi, 2020 indirim paketi ile birlikte 122 Bin TL gibi bir fiyat satışa sunulmuştur. Yeni yılın sadece ilk 3 ayında geçerli olan bu kampanyaya katılmak ve araç sahibi olmak için peşinata da ihtiyacınız yok. Bankaya sunulacak ek teminatlar, kefiller ve iyi bir gelir belgesi ile kredi sicilinin iyi olması size aracın tamamına kredi çıkmasına yardımcı olacaktır. Not: Kredi sicili bozuklara kredi veren bankalar yazımıza göz atınız.

Özellikle ikinci el aracınız varsa bunu takasa vererek bu ikinci el aracı peşinata saydırabilirsiniz. İkinci el aracı peşinat sayan bayiler arasında Ford da yer almaktadır.

 • Focus Modellerde şu anda liste fiyatı üzerinden %10 indirim
 • Mondeo Araçlarda liste fiyatı üzerinden %9
 • Fiesta Araçlarda Liste fiyatı üzerinden %12 indirim yapılmaktadır

0 Faizli Araba Kampanyası

Sıfır Araba Kampanyalarına 2020’de Fiat Birçok Modeliyle Dahil Oldu

0 araba kampanyaları 2020 kış dönemi fırsatları için Fiat, Alfa Romeo, Honda, Hundaı, Kıa, Wolksvagen firmaları 16 cc altı modeller ve ticari araçlar için 0 faiz seçeneklerini sunmaya başladı. Fiat marka araçlar Türkiye’de en çok satın alınan araçlardır. Özellikle Fiat Egea araçların çok tutulmaması sonrası var olan ürünlerin eritilmesi için 2020 yılında benzin seçeneklerinde %15’lere varan indirimler ve sıfır faizli kredi fırsatı sunulmaya başlandı. İşte Fiat markası için modeller bazında indirim kampanyaları;

FiAT Egea 2020Kampanyası

 

 

2020 Liste Fiyatı

 

2019 İndirimli Kampanya Fiyatı

Egea Sedan urban 1.6 E Plus 120 HB 119.000 106.000
Egea Mirror 1.6 m 95 138.000 123.000

2020 Yılında Sıfır Faizli Araba Kampanyası Yapan Diğer Markalar

Yukarıda birçok otomobil markası saydık. Gerçekten yüzlerce modeli olduğu için her bir markanın tüm bilgilerini vermek mümkün değildir. Bunun için yukarıdaki bilgilerden yola çıkarak en yakın bayiye giderek sıfır araç kampanyaları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Aşağıda buna ek olarak diğer marka araçların peşinatsız ve sıfır faizli araç indirimlerini yazdık.

Toyota

Toyota Corolla ve Auris seçeneklerinde şu anda eylül- ekim- kasım aylarına özel olarak liste fiyatı üzerinden %5’lik bir indirim yapılmaktadır. Toyota Avensiz, Yaris marka araçlarda da yine %5’lik indirimler devam etmektedir. Banka kredisi anlaşmalı olduğu için kredi limitiniz yetmesi durumunda hiç peşinat ödemeden sıfır araba satın alabilirsiniz.

 Nissan

Nissan 4X4 araçlarda şu anda sıfır araçlar için KDV indirimi yapılmaya başlandı. Sıfır KDV seçeneği mümkün olmasa da aracın değeri kadar KDV ve ÖTV ödeyen müşterilerinin en azından %10’luk kısmı için yardımcı olunmaktadır. Ek ilgi için Nissan bayilerine uğrayınız.

Opel

Alman markası Opel Corsa, Astra, Insıngna, Mokka model araçlarda şu anda %5 KDV ve ÖTV indirimi yapmaktadır. Üstelik Hurda teşvikinden de yararlanarak eski araçlarınızı değerlendirebilirsiniz.

Wolksvagen

Wolksvagen sıfır araç kampanyası dahilinde, Passat, Golf, Polo, Tiguen, Toure araçlarda ve hafif ticari araçlarda sıfır araba kampanyası yapmaktadır. Elinde nakit parası olmayanlar için sadece eski araçlarını peşinat sayarak onlara yardımcı olmaktadır.

Peugeut

Peugeut son çıkardığı modellerle adını iyice duyurdu. 208,2008 ve 308, 3008, 400 serisi, 500 serisi araçlarla iyi bir çıkış yakalayan Fransız otomotiv devi yeni fırsatla sunarak bu çıkışı devam ettirmek istiyor. Peugeut sıfır otomobil kampanyası dahilinde 2020 yılında saydığımız tüm seriler için liste fiyatı üzerinden %10’luk bir anahtar teslim kampanyası yapmaktadır. Liste fiyatlarının en güncel halini lütfen bayilerden isteyiniz.

Peşinatsız Sıfır Araba Kampanyaları Ne Zaman Biter?

Peşinatsız sıfır araba kampanyaları 2020 yılının ocak şubat mart aylarına kadar devam etmesi ön görülmektedir. Yeni yapılan açıklama sonrası bu avantajların uzatılması, ÖTV indirimlerinin devam etmesi ve hurda teşvikinin de devam etmesine karar verildi. Bu da 0 faizli kredi ile araç almak isteyenler için yeni alım fırsatlarının devam etmesi anlamına gelmektedir. Daralan ekonominin canlanması için devlet destekli olarak devam ettirilmektedir. Devletin, KDV ve ÖTV indirimlerine gitmesi ayrıca bankaların da sıfır faiz yani tamamen faizsiz kredi vermesi vatandaş için alım fırsatı doğurmaktadır. Bu Araç kampanyaları biterse o zaman satışlar da düşeceği için en azından 2020 yılının yaz aylarına kadar bu kampanyaların devam etmesi ön görülmektedir.

Etiketler: , ,

Bu yazı için 5 yorum yapıldı:

 1. Umut dedi ki:

  Merhaba nasıl iletişeme geçecesiniz 054553

 2. Sümeyya dedi ki:

  Sıfır araba almadam önce yazinizi okudum çok faydalı oldu teşekkür ederim. Bayı bayi gezmekten kurtulmuş oldum. Tüm fiyat bilgisi bir arada

 3. Kamil dedi ki:

  çok faydalı bir yazı oldu benim için teşekkürler.

 4. endavet dedi ki:

  tüm kategorilerde firmaları kolaylıkla bulabilecekleri bir platformuz. Kişiler şehrinde ihtiyaç duyduğu tüm kategorileri inceleyebilir, ücretsiz fiyat teklifi alıp anlaşma yapabilir.

 5. davet dedi ki:

  teşekkür ederim

Yorum Yaz