arama

Senetle Para Veren Yerler 2021

 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • Ekonomi Uzmanı

Senetle para veren yerler 2021 yılında bankaların kredi musluklarını iyice kısması sonrası en çok aranılan kişiler oldular. Siz de senetle para veren kuyumcular, faktöring firmalar, ikrazatıçlar, senetle elden borç veren kişilerden nakit alarak sorununuza çözüm bulabilirsiniz.

Bu kişi ve kurumların iletişim bilgileri, telefon numaraları ve adresleri doğru incelendiğinde hızlı şekilde nakit imkanı bulabilirsiniz. Elden borç para arıyorum diyorsanız öncelikle çok dikkatli olmanız gereken noktalara değinip daha sonra elden ya da banka hesabı yolu ile senetle elden borç almanın yollarını en güncel hali ile belirteceğiz.

Şu anda birçok kişi elden nakit para sağlıyoruz demesine rağmen gerçekten yardımcı olan kişi sayısı azdı. Biz sizin için güncel senetle para veren yerleri 2021 verileri ile paylaşıyoruz.

Senetle Para Veren Tefeciler

Çok önemli Uyarı: Lütfen size Facebook ya da diğer sosyal ağlardan ulaşarak; senetle para veriyoruz diyerek sizden ön ödeme, dosya masrafı, kurye masrafı ya da kredi masrafı adı altına para isteyen kişilerden uzak durunuz. Bu kişiler ön ödeme istiyorsa hem yasal çalışmazlar hem de sizi dolandırırlar.

Bu yönü ile senetle para veren tefecilere bulaşmadan ve dolandırıcılara para kaptırmadan önce gerçekten işe yarayan ve sizin en fazla birkaç gün içinde para bulmanıza yardımcı olacak olan yollara başvuru yapmanız gerekmektedir.

Senetle Para Bulmak 

Önceleri bu işi sadece tefeciler ya da bankerler yaparken artık bu işi yasal olarak yapan bazı kurumlar vardır. Bunların başında faktöring kurumlar gelmektedir. Bu kurumlar yasal çalışıp size elden ya da hesaba senetle para yatırmak kaydı ile yardımcı olurlar. Bunun için elinizde ödemesi gelmeyen senet ya da çek olması hatta bir ödemesi gelmeyen fatura olması yeterli olacaktır. Siz faktöringlere şahsen başvuru yaparak bu noktada anında aynı gün içinde nakit para bulabilirsiniz.

2021 yılında banka kredi faizlerinin çok yükselmesi ve neredeyse Türkiye’nin yarısının kredi takibine takılması yüzünden artık birçok kişi banka kredisi çekemiyorum diyerek banka harici kredi ya da banka dışında para bulma yollarına başvuru yaptığı için senetle elden para veren yerler çok daha kıymetlendi. Peki bu yerler nasıl çalışır? Siz nasıl iletişim kuracaksınız? Ve önemli bir nokta olarak size senetle ne kadar para limiti tanımlanacaktır? İşte diğer güncel detaylar…

Borç veren yerler iletişim ve telefon 2021

Senetle Para Veren Kişilerin Telefon Numarası

Siz kredi çekemediğiniz için senetle para aramaya başladığınızı tahmin ettiğimiz için size yine bankalara yönlendirmek doğru olmayacaktır. Bunun yerine banka harici para bulma hakkında birçok bilgi ve yöntem göstereceğiz. Eğer dikkatli okursanız ve doğru yerlere başvuru yaparsanız en fazla birkaç gün içinde istediğiniz limitler dahilinde kredi ya da borç para bulabilirsiniz.

Senetle paranın ilk adresi faktöring firmalardır. Bunlar Ankara Merkezli olarak çalışıp, İstanbul, İzmir, Adana, Mersin, Gaziantep, Diyarbakır, Eskişehir, Bursa gibi birçok ilde şubesi olan kurumlardır. Bunların adres bilgileri aşağıda sıralamıştır.

Faktöring firmaların adres bilgileri ve telefon numaraları;

ABC Faktöring:

Google harita bilgisi

Senetle para veren yerler 2021

Cep Telefonu Üzerinden Senetle Para Bulmak

Üç büyük şehirde bazı küçük ve büyük firmalar, işletmeler telefon üzerinden kişilere kredi çıkartmaktadır. Bunun nasıl olduğunu aslında kredi çekemiyorum yazımızda belirtmiştik. Yine hızlı bir şekilde telefon hattı ya da sıfır telefon üzerinden nasıl mini kredi çekileceğiniz yazalım.

Öncelikle siz şirkete telefon ile ya da internet üzerinden ulaşıyorsunuz. Kredi ve nakit sıkıntısından dolayı bir kredi talebinde bulunuyorsunuz. Bu tür şirketler, VODAFONE, TURKCELL, AVEA gibi kurumsal cep telefonu operatörleri ile çalıştıkları için yasal mevzuata da uyarlar. Mini kredi başvurusu yapıldıktan en fazla 2-3 gün içinde şirket temsilcisi size telefonla ulaşıp direkt adresinize gelir. Burada bir ön ödeme olmayacağı için güvenilir kurumlar olarak kabul edilebilirler.

Temsilci ile yüz yüze görüşüp senetle telefon alacaksınız; fakat telefonu gerçekte satın almıyorsunuz. Kişi telefon yerine size telefonun parasını senet karşılığında elden teslim ediyor.

Telefon 8 bin tl ise size elden 8 bin TL elden teslim ediliyor. Bunun karşılığında siz de bir senet imzalıyorsunuz. Ama firma sizden bir komisyon alacağı için taksitler halinde ödeyeceğiniz bu borcunuzu 8 bin TL değil bu sefer 10 bin TL gibi ödeyeceksiniz. Burada yasal olarak çalışan bir firma ve ön ödeme istemeyen bir sistem olduğu için güvenilir kabul edilebilir. Ön ödemesiz senetle kredi imkanı tanıdığı için deneyebilirsiniz.

Aslında bankaların faiz oranları senetle kredi veren yerlere göre daha düşüktür; ama kredi notu yüzünden kendisine kredi verilmeyen kişiler bankadan başka kredi bulma yollarına başvuru yapmaktadır.  Ama yanlış bilinen bazı durumlar yüzünden kredi çıkmamaktadır. Doğru bir hale ile hızlı aynı gün kredi imkanı söz konusu olacaktır. Nasıl Mı?

Kredi Çekemeyenlere Müjde;  Enpara uygulaması olan kişilere Finansbank tarafından aynı gün içinde 30 bin TL kredi verilmektedir. İster kredi notunuz düşük olsun isterse siciliniz bozuk olsun. Finansbank enpara uygulaması üzerinden yapacağınız 30 bin TL Kredi başvurunuz birkaç saat içinde kabul edilmekte ve anında hesabınıza para yatmaktadır. 2019 yılında birçok kişi henüz bu uygulamaya başvuru yapmadığı için bankalardan kredi çekemiyorum diyerek bankalar haricinde para bulmaya çalışmaktadır.

Finansbank Kara Listedekilere Kredi

QNB Finansbank kara listeye girenlere, kredi sicili bozuk kişilere anında kredi vererek piyasaya hızlı bir giriş yaptı. 2021 yılında en kolay kredi veren bankalar arasına giren Finansbank en para uygulaması ile birçok kişinin sorunsuz kredi çekmesine imkan tanıdı.

Acil para lazım ama kredi çekemiyorum derdine son veren banka, gelir belgesi beyan edilmeksizin cep telefonu uygulaması ile hesaba nakit tanımlamaktadır. Yapmanız gereken tek şey akıllı telefonunuzda Google play storeden enpara uygulamasını indirmeniz ve hemen banka hesabı açtırarak şifreniz ile uygulamaya giriş yapmanızdır. Başvurunuz birkaç saat içinde incelenip size gerekli bilgiler verilecektir.

Senetle Kredi Veren Bankalar

Yüksek limitli kredi ihtiyacı olmayanlar için birçok banka mini kredi adı altınsa senetle kredi vermektedir. Daha önceki yazımızda; senetle kredi veren bankalar hakkında bilgi vermiştik.  Yine burada ek bilgi olarak Ziraat Bankası’nın senet karşılığında nakit avans hesabı tanımladığını ve nakit avans kredisini banka şubesinde imzalanacak senet karşılığında kullandıracağını yazdık. Şu anda senetle kredi veren bankalar arasında en hızlı ve kolay yardımcı olan banka Ziraat Bankasıdır. Bunun haricinde; Yapı Kredi, Garanti Bankası, şeker Bank, Burgan Bank, Halk Bankası ve Vakıf Bank da müşterilerinden gelen kombiyo senet ve çekler karşılığında nakit imkanı tanımaktadır.

Önemli bilgi;  Bankaların vermiş oldukları senetle kredi ile senet bozan bankaları ya da çek bozan bankaları karıştırmayınız. Bankalar günü gelmemiş senetleri bozarak size nakit imkanı sağlıyorsa buna senet bozdurma ile para bulma işlemi denilir. Ama direk elinizde hiç senet olmadan da Ziraat Bankasına giderek kredi başvurusu yapabilir ve senedi orada imzalayabilirsiniz. Elinizde günü gelmemiş bir çek varsa çek bozdurma konulu yazımızda bu çeki nasıl paraya çevireceğinizi yazdık.

Senetle Borç Para Veren Kuyumcular

Kuyumcular senetle altın satarak ya da senetle borç para vererek müşterilerine yardımcı olabilmektedir. Burada faiz alınmadığı sürece yasal olarak da bir sorun olmayacaktır. Kuyumcular faizle senetle borç para vermek yerine faizsiz olarak size senetle altın satmak kaydı ile borç para temin etmektedir. Siz de ister tek seferde isteseniz de taksitler halinde kuyumcuya borcunuzu ödeyebilir ve en azından yüksek faiz vermeden maddi sorununuza çözüm bulabilirsiniz.

Hangi kuyumcuların senetle kredi ve senetle para verdiğiniz, borç veren kuyumcu adreslerini, iletişim bilgilerini telefon numaralarını hepsini, borç para veren kuyumcular yazımızda ele almış ve tüm güncel detayları yazmıştık. İnceleyebilir ve uygun gördüğünüz sarraf ve esnafa başvuru yapabilirsiniz.

Komisyonla Kredi Çıkartan Yerler

Bazı aracı firmalar sizin yerinize kredi başvurusu yaparak sizin adınıza kredi çekebilir ve lazım olan parayı sizin için temin ederler. Bu işlem için sadece belli bir komisyon alan aracılık firmaları kredi çıkartıyoruz diyerek her türlü imkansız krediyi çıkartmaya çalışırlar. Şu ana kadar firmaların çıkartamadığı kredi sayısı az olduğu için banka ile sorunu olan kişiler, genelde bu aracı firmalar sayesinde kredi imkanı elde edebilmişlerdir.

İmkansız Kredi Çıkartılır

Birçok komisyonla kredi çıkartan firmalar imkansız olan krediyi bile çıkartıyoruz ve kredi kullandırıyoruz diyerek müşterilerine yardımcı olduklarını beyan ediyorlar. Peki ne kadar doğru söylüyorlar. Bu firmaları çalışma prensipleri kısaca şu şekildedir. Bankadan sizin adınıza değil kendi bünyelerinde kredi başvurusu yapıyorlar.

Yani krediyi onlar çekiyor ama ödemesini siz yapıyorsunuz. Siciliniz bozuk olabilir, kredi limitiniz yetersiz olabilir ve kredi notunuz çok düşük de olabilir; ama bu firmalar bankaya kredi başvurusu yaparken öz sermayelerini sizin için kefil gösterirler. Yani bu kişi krediyi ödeyemezse ben öderim diyorlar. Bir risk aldıkları için de sizden komisyon isterler. Bu şekilde çalıştıkları için bankalar da her türlü kredi başvurusunu onaylamaktadırlar.

Hülya Hanımın Senetle Para Buldum Mesajı

Senetle para veren yerler konulu yazımızı okuduktan sonra para sorunuza çözüm bulan ve kredi bulan Hülya Hanım’ın bize ilettiği mesaj;

Merhaba, daha önce çok sıkıştığım için senetle borç para veren yerleri araştırmış ve www.ekonomistr.com adlı siteyle karşılaştım. Bana sunmuş olduğunuz, senetle kredi veren bankalar yazınızda Ziraat Bankasının senetle kredi verdiğini söylemiştiniz. Hemen bankaya gidip söylediğiniz gibi kredi başvurusu yaptım. Senet imzalayıp aynı gün içinde banak 6 bin TL nakit verildi. Eğer bu yolu göstermemiş olsaydınız belki de senetle para veren tefecilere yem olacaktım. Vermiş olduğunuz gerçek ve güncel bilgiler için çok teşekkür ederim. Saygılar..”

Hülya Hanım gibi umarım siz de acil para sorunuza çözüm bulup bizi de onure etmiş olursunuz.

 • Faturalı Hatta Kredi 2021 ( Başvuru Şartları ve Limitleri )
  8 ay önce

  […] İlgili: Senetle kredi veren firmalar ve yerler […]

  8
  yorum beğen
 • kyra
  9 ay önce

  Acil 50bin nakite ihtiyacim var

  9
  yorum beğen
 • kyra
  9 ay önce

  Bnmde acil 70bin e ihtiyacim var kullanan arkadaslarin tavsiyesi varmidir

  13
  yorum beğen
 • Fatih yavuz
  12 ay önce

  Merhaba kamu kurumunda kadrolu memur olarak calismaktatim bayburtta yasiyorum bana acil olarak 150 bin tl lazim tel: 530 325 44

  16
  yorum beğen
 • Esra
  2 sene önce

  Gülten hnm nunaraniz yine eksik

  20
  yorum beğen
 • Gulten
  2 sene önce

  Sinem hanim bana ulasirmisiniz numarayi kesmisler kac oldugu belli degil onaylayan arkadaslar numarati kesiyorsunuz insanlar nasil birbirine yardimci olucak anlamadim yazdigim numarayi silmeyin 053877640**

  20
  yorum beğen
  • İhsan Demir
   2 sene önce

   Buradan dolandırıcıların açık hedefi olmayın diye numaraları tam yayınlamıyoruz.

   21
   yorum beğen
 • Elka Naz
  2 sene önce

  50 bin tele lazım bana 54427023
  Kamuda çalışanim

  23
  yorum beğen
 • Mustafa Aktaş
  2 sene önce

  Acil para lazim

  22
  yorum beğen
 • Mustafa Aktaş
  2 sene önce

  Acil para lazim 10000

  21
  yorum beğen
 • Neşe
  2 sene önce

  Çok acil 80 000 tl ye ihtiyacım var ismim neşe senetle veren varsa beni arayabilirmi 05458689***

  24
  yorum beğen
 • Esra
  2 sene önce

  Bilgi verirmisiniz

  17
  yorum beğen
 • ibrahim halil
  2 sene önce

  kamu personeliyim düğünüm olacak biriktirdiğim para yetmedi 15 bin acil nakit laızm bankalardan çok başvuru yaptıgım için çekemiyorum 3 ay taksitle öderim aylık gelirim 8700 dead@hotmail.com mail adresi numara yazın arıyım direk acil dönüş yaparsanız sevinirim diyarbakırdayım 054300164

  25
  yorum beğen
 • Kredidestek
  2 sene önce

  Nakit ihtiyacı olan ve internet bilgisi olan kişiler iletişime gecebilir.
  kredidesfymedia.com

  17
  yorum beğen
 • kartal
  2 sene önce

  banada 15 000 lazım senetle 24ay veren varsa arayabilirmisiniz 0537 233 99

  26
  yorum beğen
 • Gökhan
  2 sene önce

  Merhabalar Çek Bozdurmak İstiyorum Yardımcı OLacak Arkadaslar Lütfen İleişim Yazan Yere Tıklayıp Web Sitemdeki Numarandan Ulasın.

  Yer İstanbul

  22
  yorum beğen
 • Sinem
  2 sene önce

  Senetle nakit imkanı sağladılar güvenilir yerdir herseyi sistem üzerinden yapılıyor bizler aldık bilginiz olsun numarası budur 0534740 sıfır besyuz otuz dört yedi yüz kırk sıfı

  18
  yorum beğen
 • aydın yavuz
  2 sene önce

  20000 lazım

  24
  yorum beğen
 • Yüksel KURTULMUŞ
  2 sene önce

  Büyük baş. Selman D

  Tel05414

  Is bankası. Tr86 0006 4000 0013

  Küçük baş. Caner SA

  canermticbc

  En küçük baş. f4zetkii

  BU KISILER DOLANDIRICI DIR. KESINLIKLE ILETISIME GECMEYIN HESAP NUMARASI VE ISIM DEGISMEZ. DIKKATLI OLUN. ON ÖDEME DIYE KANDIRIYORLAR.

  21
  yorum beğen
 • Komisyonla Kredi Kartıyla Altın Almak (Taksitle Senetle Altın 2019) – Ekonomi ve kredi
  2 sene önce

  […] İlgili: Senetle Kredi ve Borç Para Veren Yerler […]

  21
  yorum beğen
 • Sedat
  2 sene önce

  170 bin acil ihtiyacim var banka borcumdan dolayi lutfen yatdimci olurmusunuz bana wapsap ulasabilirsiniz tsk

  21
  yorum beğen
 • Borç Nedeniyle Eve Haciz Gelir Mi? (BANKA BORCUNA HACİZ 2019) – Ekonomi ve kredi
  3 sene önce

  […] eşya, telefon satın alırken genelde elden senetle eşya alınır. Senetle telefon almak, ya da senetle borç para almak da belgelenebilir finansal borçlanmalardır. Bu borçların ödenmemesi sonrası banka, şahıslar […]

  22
  yorum beğen
 • Elif
  3 sene önce

  Merhaba.. Senetle kredi arıyorum ben de ziraat bankasına gittim senetle para vermediklerini öyle birşey söylediler şuan çok acil 3 bin tl ye ihtiyacım var yardımcı olursanız çok mutlu olurum lütfen acill

  20
  yorum beğen
  • İhsan Demir
   3 sene önce

   Elif Hanım, Ziraat bankası ticari işletmelere öncelik vermektedir. Ayrıca şubeler arasında da farklar olabilir.

   16
   yorum beğen
 • Yusuf Oğuz
  3 sene önce

  Makina satışından aldığımız 4 adet toplam 50 000.- TL’lık 3-4 ay vadeli senetlerimiz mevcut. Acilen nakite çevirmek istiyoruz. ( 536 – ***37 91 )

  21
  yorum beğen
 • mustafa
  3 sene önce

  kredi çıktıktan sonramı

  23
  yorum beğen
 • hakan
  3 sene önce

  bir finans kurulusu aracı ile taksitle kredi verilir işlem üçretleri pesin alınır krediden kesilme gibi bir olasılığıyoktur irtiban no besyz otzydi ikiyz bilgilendirici sms atın

  20
  yorum beğen
 • merve
  3 sene önce

  50 bin tly ihtiyacim var 053805*** burdan ulasa bilirmisiniz

  13
  yorum beğen
 • Halil Atrş
  3 sene önce

  Borç kapatma kıredisi60000tl ihtiyacım var 05548

  16
  yorum beğen
 • Peşinatsız Taksitle Araba Satan Yerler – Ekonomi ve kredi – Ekonomi ve kredi
  3 sene önce

  […] İlgili: Senetle para veren yerler […]

  17
  yorum beğen