Kara Listede Olanlara Kredi Veren Bankalar

featured
Sicili Bozuk Olanlara Kredi
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kara listede olanlara kredi veren bankalar vardır. Ziraat Bankası, Halkbank ve birkaç banka daha kara listeye kredi veriyor. Bu bankalar dışında ayrıca banka dışında kara listeye kredi çıkartılır ve sicili bozuk olanlara kredi imkanı verilir diyen danışmanlık firmaları bulunmaktadır. Herhangi bir yanlış yola girmeden sizin için en kolay yoldan kara listeye kredi veren bankaları yazıyoruz. Buyurun beraber bakalım ve kredi sorununuza kesin çözüm bulalım.

Not: Ahmet bey, www.ekonomistr.com adlı sitemizde aldığı bilgiler ile 50.000 TL kredi çekti. Siz de Ahmet Bey gibi kredi imkan yakalamak için lütfen yazımızı dikkatli okuyunuz.

Kara Listeye Kredi Çıkartılır Firmaları

Kara listeye kredi çıkartılır diyen firmaların bazıları oldukça iyi işler çıkartmaktadır. İmkansız krediyi bile çıkartan bu firmalara düşük bazı komisyonlar ödenmektedir.

Findeks Kredi Kayıt Bürosu tarafından herkesin bir kredi sicili tutulur ve bankalara gerekli bilgiler verilerek, kime kredi çıkıp çıkmayacağı hakkında ön istihbarat verilmektedir. Kredi notu düşük kişilere ve sicili kötü kişilere normal şartlarda bankalar kredi imkanı tanımazken bazı aracı firmalar, herkese kredi çıkarabiliriz diye reklamlar vermektedir.

Öncelikle kısa bir şekilde bu reklam veren yerlerin ne kadar sağlam olduklarını ve sizi mağdur edip etmeyeceklerine bakalım. Daha sonra da kredi çekmek için size en uygun bankaların hangileri olduğuna bakalım.

Otobüs duraklarında, reklam panolarında ya da caddelerde görülen “ herkese kara listeye kredi çıkartılır ve kredi çıkartıyoruz” diyen kişi ve kurumlara çok dikkat etmelisiniz. Şu anda Bankalar Birliği ve BDDK tarafından yetkili olan kurumla dışında hiçbir yer kredi veremez; ama bazı firmalar bankalar ile aranızda kredi danışmanlık hizmeti verebilmektedir. Bu gibi firmalar küçük komisyonlar karşılığında size kredi çıkması için yardımcı olmaktadır.

Kara Listeye kredi 2019
Kara Liseye Kredi Çıkartılır 2022

Dikkat: Ön ödeme isteyen kişi ve kurumlara asla para vermeyin. Yetki belgesi ve açık adres ve telefonu olmayan kişilerle irtibat kurmayınız. Yasal olmayan şekilde size kredi imkanı sağlarız diyenlere de güvenmeyin lütfen.

Biz sizin için yasal çerçevede hangi bankaların kredi verebileceğini aşağıda yazdık.

Sicili Bozuk Olanlara Kredi İmkanı Veren Bankalar

Türkiye’de büyük ve küçük onlarca banka bulunmaktadır. Bunların bazıları kredi başvurularını değerlendirirken müşterilerini çok ince detaya kadar değerlendirmektedir. Gelir belgesi olmadan kredi notu çok yüksek olmada kimseye kredi vermek istemezler. Bu bankalar kara listeye kredi asla vermez. Bu bankalara yapılacak başvurular sizin için daha olumsuz olup var olan kredi notunuzun daha düşmesine neden olacaktır.

Bu bankalar yerine sizin için sicili bozuk olanlara kredi veren bankaları yazıyoruz. Aşağıda; Akbank, Ziraat Bankası, Finansbank ve Garanti Bankasının kara listeye nasıl kredi verdiğiniz, yöntemleri ve kolay yolları yazdık. Ama öncelikle sizin durumunuzu incelemek ve tam olarak sorunu anlamak gerekiyor. Her müşteri aynı olmadığı için müşteriye özel olarak doğru bankayı tercih etmemiz gerekiyor. Belirleyeceğimiz bankadan tek başvuruda en az 50 bin TL kredi çıkmasını sağlamak ana hedefimiz olacaktır. İkinci bir başvuruya gerek kalmayacaktır.

 1. Adım: Kredi notunuz ne durumda? Öğrenelim.
 2. Adım: Kara listede olup olmadığını sorgulayabilirsiniz
 3. Adım: Kredi limitiniz ne kadar?
 4. Adım: Kredi ihtiyacınız ne kadar?
 5. Adım: Sicili bozuk olanlara kredi veren bankayı kesin olarak tespit etmek.
 6. Adım: kredinize sahip olun.

Çözüm Yolları: Kredi notunuzu Findeks sitesinden hemen öğrenebilirsiniz. Eğer Ziraat Bankası ya da Halk Bankası maaş müşterisi iseniz onların internet sitelerinden sorgulama yapabilirsiniz. Kredi notunuz öğrenin ve aşağıdaki duruma göre bir risk analizi yapınız. Sorgulama yapmadan önce yazımızı okumaya devam edebilirsiniz.

 • Kredi notu 0 ile 699 puan arası olanlar kredi çekemez
 • Kredi notu 700 ile 1099 arası olanlar kefil ve ipotekle kredi çekebilir
 • Kredi notu 1100 ile 1499 arası olanlar çok yüksek limitlerde kredileri gelir belgesi ile çekebilir
 • Kredi notu 1500 ile 1699 arası olanlar gelir belgesi ile limitleri dahilinde kredi çekebilirler
 • Kredi notu 1700 ile 1900 arası olanlar çok kolay şekilde kredi imkanı yakalayabilirler

Siz çıkan sonuca göre kendi durumunuza bakabilirsiniz.

kara listeden cıkma
Kara Listeden Çıkma

Kara Listeye Girenler Nasıl Kredi Çekebilir?

Kara Listeye Girenler için kredi çekme yollarının ilki var olan kredi risk analizi doğrultusunda kredi notunun yükseltilmesidir. Kredi notu doğru hamleler ile birkaç işlem sonrası hızlı şekilde yükselebilmektedir.  Şimdi hızlı şekilde kara listeye girenlerin nasıl kredi çekebileceğini maddeler halinde yazalım.

 • Kredi kartı borçlarınızı ödeyin
 • Kartınız yoksa düşük limitli bir kart edinip düzenli ödemeler yapın
 • Banka hesabınızda para olsun
 • Banka hesabınıza sürekli bir para girişi olsun
 • Banka hesabınıza tanımlı otomatik ödeme talimatları verin
 • Kesinlikle rast gele kredi başvurusu yapmayın

Tavsiyelerimizi yerine getirirseniz daha hızlı şekilde kredi çekebileceğinizi düşünüyorum.

Findeks Kredi Notu Düşük Olanlara Kefil İle Kredi

Eğer kredi notunuz 900 puan aşağısında ise kredi çekmeniz riskli olabilir. Bankalar kredi başvurularını olumlu ya da olumsuz cevaplarken kişilerin Findeks üzerinden belirlenen kredi puanlarına çok önem verirler. Kredi notunuz düşükse kredi çekmenizin en kolay yolu kefille kredi başvurusu yapmanızdır. Kefilsiz kredi için bknz

Sabit sigortalı bir işte çalışan ve geliri iyi olan bir tanıdığınızı bankaya götürüp başvuru yapmanız daha yerinde olacaktır. Daha önce kredi notu düşük olanlara kredi veren bankalar hakkında inceleme yapmıştık. Ek bilgi için bakabilirsiniz. Kefiliniz bir devlet memuru olursa size daha hızlı ve kesin nakit imkanı sağlanacaktır.

Kredi Notuna Bakmayan Bankalar

Kredi notunuz çok düşükse ya da daha önce hiçbir bankacılık işlemi yapmadığınız için kredi notunuz “0” ise o zaman sizin için kredi notuna bakmayan bankaları tavsiye edeceğiz.

ING Bankası şu aralar kredi notuna bakmadan kredi vermektedir. Banka sizden sadece sağlam bir kefil ya da ipotek isteyebilir. Bunun haricinde kredi puanım yok banka kredi verir mi diye endişe etmenize gerek yoktur. Findeksi hesaplanmayan kişiler de ING Bankası şubelerine giderek limitleri dahilinde talepte bulunabilir.

Kredi Notu Yükseltme Yolları

KKB Findeks notunuz yoksa ya da kredi notunuz çok düşükse kredi notunuzu yükseltmelisiniz. Daha önceki yazımızda; kredi notunu yükseltme yolları hakkında yazmıştık; ama ön bilgi osun diye yine birkaç madde halinde Findeks yükseltme yollarını yazalım.  İşte Findeks arttırma yöntemleri;

 • Sürekli kredi başvurusu yapmayın
 • Bankada otomatik ödeme talimatlarınız olsun
 • Bütün ödemelerinizi banka ile yapınız
 • Hesabınız ekside kalmasın
 • Kredi kartının borçlarını zamanında ödeyin
 • Hesabınızdan sürekli eft yapıp hesabınıza eft ile ödeme alınız
 • Arkadaşlarınıza rica edip hesabınıza sürekli para akışı sağlayabilirsiniz

Bu yöntemleri kullanan Ahmet Bey, birkaç işlem sonrasında hızlı bir şekilde kredi notunun yükseldiğini fark etti. Siz de deneyip sonucu görebilirsiniz.

Kredi Sicil Affı Yasası 2022

Türkiye’de banka sicili bozuk olan milyonlarca kişi olduğu için hükümet bu soruna Meclis’te çıkartacağı bir sicil affı ile çözüm bulmaya çalışıyor. Kredi sicil affı 2022 yılında çıkması bekleniyor. Sicil affı detayları için; kredi sicil affı yazımızı mutlaka okuyunuz. Resmi gazetede ilan edilir edilmez artık kredi notunuz düşük olsa bile hatta kara listeye girmiş olsanız bile hızlı bir şekilde kredi çekebilir duruma gelebilirsiniz.

Birçok kişi seçim öncesi kredi sicil affının çıkmasını beklemektedir. Kredi kara liste sicil affı sonrası artık sicili bozuk kişiler de kolay şekilde bütün bankalardan kredi çekebilecektir. Peki kara liste sicil affı çıkacak mı? Tüm detayları; kredi sicil affı sayfasında bulabilirsiniz.

Banka Dışında Kredi Çekme İmkanları

Sicil affını beklemek istemeyenler ve kara listede olduğu için kredi çekemeyen kişiler için banka dışında aslında para bulma hatta kredi çekme imkanı vardır. Şu aralar bazı firmalar ki bunlar faktöring kurumlar olarak bilinir. Bunlar kara listede olanlara kredi imkanı tanımaktadır. Elinde günü gelmeyen senet ve çeklerinizi bu yerlere götürüp nakit imkanı elde edebilirsiniz. Bunların nasıl çalıştıklarını; senetle borç para sayfasından okuyabilirsiniz.

İcralık Olanlar Doğru Yöntemle Kredi Çekebilir

Daha önceki kredi borçları yüzünden icralık olanlar da kredi çekebilir. Eğer halihazırda sigortalı çalışıyorsanız ve kredi limitiniz de yeterli ise eski dönemde icralık hatta avukatlık olsanız bile size kredi verilebilir. Bunun için aşağıda sayacağımız bankaların bir tanesine başvuru yapabilir ve kredi başvurusu yapabilirsiniz.  Bankalar size verecek oldukları kredilerin geri ödemesinin olup olmayacağına bakacaklardır. Gelir belgesi olan ve kredi limiti yeterli olan kişiler icralık olmuş olsalar bile kredi çekebilirler.

Ek bilgi için icralık olanlara kredi veren bankalar hakkındaki yazımıza bakabilirsiniz.

QNB Finansbank Kara Listedekilere Kredi İmkanı Tanıyor

Finansbank kara listedekilere kredi veriyoruz diyor. Peki bu doğru mu? Bankalar açık açık kara listeye kredi çıkartıyoruz diye tanıtım yapmaz. Ama sicil affı birkaç sene önce çıkmış ve bankalar bu konuda serbest bırakılmıştı. Yani isteyen banka istediği kişiye kredi verebilir duruma geldi. Bu bankalar arasında ilk sırada Finansbank yer almaktadır. Finas Bankası yabancı sermayeli bir banka olduğu için daha kolay kredi vermektedir. Siz de ilk kredi başvurusu yapacağınız banka olarak QNB Finansbank’ı tercih edebilirsiniz.

Ziraat Bankası Sicili Bozuk Kişilere (Çiftçilere) Kredi Verecek

Çiftçilerimiz genelde Ziraat Bankasından kredi kullanmaktadır. Ama kara listeye giren çiftçiler son dönemde gübre başta olmak üzere, yem ve mazot almak için yeniden kredi başvurusu yapmaktadır. Bu çiftçilerimiz için kara listeye girmiş olsalar bile Ziraat Bankasını tavsiye ediyoruz. Banka çiftçi vatandaşlara kredi konusunda sicil affından sonra çokça yardımcı olmaya başladı. Kredi başvurusu için tıklayınız.

Halk Bankası Sicili Bozuk Esnafa Kredi Verecek

Esnaflarımız için en uygun kredi veren bankalar arasından Halk Bankası yer almaktadır. Esnaf Kefalet kredisi çekmek isteyen; ama sicili bozuk olan esnaflar için şimdilerde sicili bozuk esnafa kredi imkanı sağlıyor. Kara listeye giren esnaflar, sicil affı sonrası Halk Bankası aracılığı ile 200 bin TL kredi limiti imkanı tanınmaktadır. Detay için: sicili bozuk esnafa kredi

Garanti Bankası Banka sicili kötü olanlara nakit para sağlıyor

Kara listeye kredi veren bankalar arasında Garanti bankası da vardır. İhtiyaç kredisi, taşıt kredisi ve ipotekli konut kredisi çekebilirsiniz. Daha önce icralık olduysanız ve icralık olan dosya ödemenizi yaptıysanız Garanti Bankasından kredi çekebilirsiniz.

Gelir belgesi ile banka şubesine giderek limitinize oranla kredi çekebilirsiniz. Aylık gelirinizin %80’ine kadar limitle çekebilirsiniz.

TEB ve Akbank Kara Listeye Kredi Fırsatı

Türkiye Ekonomi Bankası ve Ak Bank da kara listeye kredi çıkartan bankalar arasında yer almaktadır. Kefil ve ipotek sunan herkese kara listeye girmiş olsanız bile kredi verilmektedir. Bunun için şartlar;

 • Kefil gösterilmesi
 • Gelir belgesi beyanı
 • Aylık gelir ile kredi limitinin uyumlu olması (%80 oranı)
 • Gerek görüldüğünde ipotek sunulması

Bu şartları yerine getirdiğinizde Ak Bank ya da TEB tarafından size kredi imkanı tanınacağını söyleyebiliriz.

Son Çare Komisyonla Kredi

Kara listeye kredi çekmek isteyen kişiler, aracı firmaya başvuru yaptığında kredi miktarının %10’u kadar komisyon karşılığında kredi çekebilmektedir. Kara listeye kredi çıkartılır diyen firmalar bunu en başta ana şart olarak koşmaktadır. Kara listeye kredi imkanı hakkında merak ettiklerinizi, firmaların iletişim bilgi ve telefonlarını yorum kısmında sorabilirsiniz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

10 Yorum

 1. 5 sene önce

  Engelliyim ihtiyacım var

 2. tüm kredi sorunlarınız aynı gün çözüme kavuşturulur, liderkredidanismanlik @gmail.com mustafa bey

 3. tüm kredi sorunları için iletişime geçebilirsiniz 0541 871 41 40 mustafa bey

 4. 5 sene önce

  SSK- sicil – icra veya puan sorunu olan herkese liderkredim@ gmail.com aracılıgı ile kredi saglanır. 0541 871 41 40

 5. 5 sene önce

  Ne yaparsaniz yapın kara listede olanlara hiçbir banka asla kredi vermiyor.Maasımı aldığım Halkbank dahi kredi vermiyor.

 6. 5 sene önce

  Dikkatli okuyunuz..
  Bankaya borcu olmayan ve sadece kara listede olduğu için kredi çekemeyen kişilere yardımcı oluyoruz.
  Şunu belirtmek isterim biz kimseye kredi vaad etmiyoruz. Biz kimseye para vermiyoruz. Sadece borcu olmayıp sadece kara listede olanları kara listeden çıkartıyoruz.
  Yorumlara baktığım zaman çoğu insan burada yanlış kişiler ile iş yapmaya kalkmış. Kimse yanlış anlamasın fakat burada kimse kimseye para Bizim yaptığımız iş bankaların kara listesinde olan kişileri bu listeden çıkartmak.
  Biz bu işi karşımızda ki kişilere bey veya bayan diyerek yapmıyoruz. Biz abi kardeş abla vardır.
  Insanların zor durumundan yararlanmak isteyen bir sürü insan var burada. Boşuna kimse kendini yıpratmasın. Burada biz bu işi hakkıyla yapmaya geldik ve bu ilk işimiz değil. Tekrar söylüyorum sadece kara listede olanları listeden çıkartıyoruz. Site güncel olarak takip edilmektedir. Dileyenler iletişim için mail adresi gönderebilirler.
  Allah herkesin yardımcısı olsun

ataşehir escort pendik escort deneme bonusu veren siteler deneme bonusu veren siteler deneme bonusu veren siteler deneme bonusu deneme bonusu veren siteler deneme bonusu deneme bonusu veren siteler
instagram takipçi satın al instagram takipçi hilesi promosyon çakmak İnstagram takipçi satın al
Uygulamayı Yükle

Bizi cihazınıza yükleyin ve tüm gelişmelere bir tık yakın olun.

error code: 523