arama

İzmir’de Senetle Borç Para Veren Yerler ve Firmalar

 • Ekonomi Uzmanı

İzmir’de senetle borç para veren yerler ve kişiler vardır. Özellikle 2020 yılı ile birlikte bankadan kredi çekemeyen kişilere İzmir genelinde senetle elden borç para veren tefeciler olduğunu söyleyebiliriz. Fakat, tefeciler hem yasal olmadığı için hem de senetli kredilerde çok yüksek faiz istedikleri için biz size tefeci değil, İzmir’de acil nakit para bulunabilecek yerleri, elden faizsiz borç para veren kişileri, senetle borç para veren kuyumcuları ve senetle kredi veren faktöring kurumların hangileri olduğunu açıklayacağız. Ayrıca İzmir’de oturan birisinin 1 saat içinde nakit para bulması için ne gibi bir yol izlemesi gerektiğini de yazarak, en fazla aynı gün içinde sizi kredi ya da para sahibi yapıyoruz. İşte başlıyoruz.

İzmir’de Senetle Para Veren Yerler

İzmir dsenetle para veren yerler vardır. Öncelikle İzmir’de, Bornova, Bayraklı, Karşıyaka, Konak, Alsancak, Buca ilçelerinde yasal olarak faaliyet yürüten ve BDDK onayı ile senetle kredi veren kurumlar vardır. Bunlara kısaca İkrazatçı ya da faktöring firmalar denilmektedir. Tam faktöring Bornova ilçesinde hizmet verip adres olarak 3 sanayi caddesinde bulunmaktadır. Şirket özelinde olduğu için telefon numarasını veremiyoruz.

Bu ve buna benzer diğer firmalar, senetlerinizi anında aynı gün içinde nakit paraya çevirip para sağlamaktadır. Ya da elinizde günü gelmeyen çekleriniz varsa da bu firmalar bankalar gibi anında aynı günde içinde onları paraya çevirmektedir. Çek bozdurma hakkında ek bilgi için bakınız.

İzmir’de 1 Saatte Nakit Para Nasıl Bulunur?

İzmir’de oturan birisi için 1 saatte nakit para bulmak aslında sanıldığından çok daha kolaydır. Bunun için size çok güzel bir tavsiyemiz var. Hemen senetle elektronik eşya satan, Şanal, Evkur, Mutluevim mağazalarından birine gidiniz. Orada sizden sadece Kimlik istenip size senetle telefon satışı yapılacaktır. Aldığınız telefonu hemen; Konak, Alsancak taraflarında kutusu açılmamış telefonları değerinde satın alan cep telefonu bayileri vardır. Onlara vererek hemen aynı saatte para alabilirsiniz.

Senetle telefon alma hakkında yazımızda daha detaylı bilgi bulabilirsiniz.

Elden Borç Para Almak

İzmir’de elden borç para veren yerler var olmasına var ama sizden çok yüksek faiz istenecektir. Galericiler, Ren a car dükkanları ve bazı kuyumcu esnafları elden borç para dağıtmaktadır. Ama bu yerler faiz isterse bu yasal olmayacağı için bu yerlerin numarasını risk alıp vermiyoruz. Ama akraba, hayırsever, iş adamları ve derneklerden para yardımı almanızda sorun olmaz.

Senetle borç para veren yerler var mı? yazımızda bununla ilgili daha fazla detay bulabilirsiniz.

İzmir Acil Kredi Çıkartan Kişiler 

Kredi Veren Şahıslar Var Mı?

Birçok kişinin senetle kredi istemesinin temel nedeni banka kredisi çekememesidir. Bankadan kredi alamayan kişiler, faizleri çok yüksek olmasına rağmen ve yasal olmamasına rağmen senetle kredi veren yerlere başvuru yapmaktadır. Ama son çare bu olmaması gerekmektedir. İzmir ilinde oturanlar için, Banka kredisi çekemeyenlere finansal danışmanlık adı altında yardımcı olan ve komisyonla kredi çıkartan kişi ve firmalar vardır.

Karşıyaka komisyonla Kredi Çıkartılır firması, ön ödeme istemeden sizin adınıza kredi başvurusunu sizin belgeleriniz ile yapıp size kredi çıkmasını sağlıyor. Bankadaki işlemleri şirket tarafından takip edilmektedir. Bu arada siz krediniz hesabınıza yatıncaya kadar asla kimseye ön ödeme ya da masraf ödemesi yapmamalısınız. Sizden ön ödeme isteyen varsa bu kişiler ile asla çalışmayın. 2019 yılında, BDDK ve Bankalar Birliği denetimi ile çalışma izni olmayan kredi çıkartılır danışmanlık şirketleri ile çalışmayınız.

İzmir’de Borç Para Veren Yerler 2020

İzmir’de Acil Para Veren Yerler Var mı?

İzmir’de acil para veren yerler olarak ilk sırada bankalar yer almaktadır. Eğer kredi notunum düşük kredi çekemiyorum diyorsanız, acil para lazım yazımızda nasıl para bulabileceğinizi yazdık. Yine kredi notu düşük kişilere kredi konulu yazımızda da banka puanına rağmen kredi veren bankaları yazdık. Örneğin, Ziraat Bankası senetle kredi veriyor. Ve daha birçok senetle kredi veren banka sayabiliriz. Ama faiz oranı düşük olduğu için özellikle ticari işletmeler için Ziraat Bankası tarafından senetli avans krediler verilmektedir.  Son çare olarak İzmir ve diğer illeri kapsayın bankalar harici kredi yazımızda banka dışında kredi bulma hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

İzmir Tefeci Adres ve Telefonları ! DİKKAT

İnternet üzerinden ya da sosyal medya üzerinden inanılmaz bir durum var. Bu soruna çözüm bulmak için bu alt başlığı açtık. Lütfen İzmir olsun diğer iller olsun. Tefeci adresi ve tefeci telefonlarını aramayı bırakın. İzmir’de tefeci yok değil; ama yasal değildir. Bu kişilerin isimleri; Mustafa, Ahmet, Mehmet olabilir. Aliağa, Torbalı, Buca, Kemeraltı, Karşıya, Şirinyer neresi olursa olsun kesinlikle kendisini tefeci olarak tanıtıp elden borç para veriyorum diyenlere ön ödeme yapmayın.

Şahıslardan faizle kredi alınmaz. Ancak komisyonla kredi çıkartan ve izin belgesi olan firmalardan yardım isteyiniz. Biz yine uyaralım dedik; ama gelen mesajlardan halen dolandırıcılara öyle paralar kaptıran kişileri duyuyoruz ki inanın çok üzülüyoruz. İzmir’de senetle kredi ve para veren tefecilerden de telefonlarından da uzak durunuz.

İzmir Borç Para Veren Kuyumcular (KEMERALTI ENAFLARI)

Son olarak size bir önerimiz olacak. İzmir olsun diğer yakın illerde olsun (Manisa, Çanakkale, Bursa, Balıkesir, Denizli, Uşak, Afyon gibi) senetle borç arıyorsanız kuyumculardan senetle altın satın alıp bunları paraya dönüştürebilirsiniz. İzmir kemeraltı’ nda yüzlerce kuyumcu bulunmaktadır. Bir bankadan kredi çekerken sizden istenen belgeleri toplayıp bir kuyumcuya gidip senetle altın almak istediğinizi belirttiğinizde size yardımcı olunacaktır. Bu yöntemler İzmir’de senetle borç para veren birçok kuyumcu bulunmaktadır. Adres olarak Konak ve Çankaya, Alsancak ve özellikle Kemeraltında bulunan kuyumculara başvuru yapılabilir. Ek bilgi için senetle kredi veren kuyumculara bakınız.

 • Lokman
  4 hafta önce

  Slm bana acil 25 bin lira para lazım yardımcı olursanız sevinirim saygılar

  1
  yorum beğen
 • Kredi çekemeyenlere hayat kurtaran para bulma yöntemleri – Kredi Haber
  2 ay önce

  […] borç para veren yerler  […]

  3
  yorum beğen
 • Osman
  7 ay önce

  Numaranızı tam yazarmisiniz acil para lazim

  7
  yorum beğen
 • Gökhan
  9 ay önce

  Mrb iyi günler 3000tlye ihtiyaç var kim kredi çıkarıyor ses yok kimseden

  3
  yorum beğen
 • Ismail
  9 ay önce

  Isil.com adresime yazarmisiniz görüşmek istiyorum telefon numaranızı yazarsanız ulaşırım suze

  3
  yorum beğen
 • Ismail
  10 ay önce

  Mrh izmirdeyim nasil yardımcı oluyorsunuz gmail adresime yazarsanız görüşürüz
  isnemiizmir

  3
  yorum beğen
 • Ismail
  10 ay önce

  Mrh izmirden yazıyorum nakte ihtiyacım var maaşım 2600 tl 15000 tl lazım odemelerim düzenli olur bu konuda yardımcı olacak birisi varmi acil

  3
  yorum beğen
 • sinan
  10 ay önce

  ıyı gunler bankalardan kredi cekemeyenler kredi gecıkmesı olanlar kredı kartı gecıkmesı olanlar yasal takıpte olanlar ıcraatlık olanlar skor puanı dusuk olanlar ssk sı olmayanlar her turlu kredı cıkarılır uzun vadede arayın yardımcı olalım 05456226

  5
  yorum beğen
 • Gökhan
  12 ay önce

  Acil 2500 TL lazım senetlen taksit 05511849 izmirdeyim

  4
  yorum beğen
 • Selçuk
  1 sene önce

  İhtiyaç var izmir de yim

  5
  yorum beğen