Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar

belgesiz kredi
Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar 2019
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Gelir belgesiz kredi veren bankalar; sigortalı olarak ya da sigortasız çalışanlar dahil herkese internetten, cep telefonundan ya da mobil uygulama ile herhangi bir belge istemeden en kolay kredi veren bankalardır. Kolay Kredi isteyenler için Gelir belgesiz kredi veren bankalar 2022 yılı itibari ile uzaktan şubesiz bankacılık ve internet bankacılığı sayesinde artık neredeyse tüm bankaların vermiş olduğu bir hizmet haline geldi.

Aşağıda isimlerini vereceğimiz bankaların bazılarında ise gelir belgesiz kredi başvurusunda bazı ek avantajlar sunulmaktadır. Şubeden yapılan kredi başvurularına göre, internetten yapılan başvurularda daha az masraf alınmakla birlikte ayrıca özel faiz indirimleri de sunulmaktadır. İşte hem gelir belgesiz hem de kolay kredi başvurusu imkanı sağlayan bankalar ve şartları.

Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar 2022

Şu anda en çok tercih edilen ve gelir belgesi istemeyen bankaların başında QNB Finansbank vardır. Bulunduğunuz il ve ilçede bulunan Finansbank şubelerine gitmeden oturduğunuz yerden telefonunuzdan kolay bir şekilde ek belge sunmadan Finansbank’tan kredi kullanabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken çok basit birkaç işlem vardır.

Eğer Finansbank hizmeti olan enpara kartınız ya da hesabınız varsa o zaman işiniz çok kolay olacaktır. Çünkü, şu anda yani 2022 yılı boyunca enpara müşterilerine özel olarak gelir belgesiz 60 Bin TL Kredi seçeneği sunulmaktadır. Faiz oranlarını aşağıda diğer bankalar ile toplu vereceğiz ve siz de en maaş bordrosu yani gelir beyanı istemeyen bankaları karşılaştırabilirsiniz.

Size en uygun faiz seçeneklerini sunan bankaya da ister şubeden isterseniz de internet ve mobil bankacılık ile başvuru yapıp anında kolay şekilde nakit kredisi sahibi olabilirsiniz. İlk inceleyeceğimiz banka enpara gelir belgesiz kredi avantajı olacaktır.

Enpara 60 Bin TL Gelir Belgesiz Kredi Veriyor

Enpara müşterisi olan herkese ( Kara Listeye Girenler ve diğer bankalardan çokça kredi çekenler değil) 60 bin TL’ye kadar hiç gelir belgesiz kredi vermektedir. Bunun için bankanın şu anda belirlediği faiz oranları aylık %2,3 ve yıllık da %25 civarındadır. Bu rakam çekeceğiniz kredinin vadesine göre değişmektedir. En uzun vadeli kredilerde daha yüksek faiz oranları belirlenmektedir. Peki bu krediyi çekmek istiyorum diyorsanız ne yapmalısınız? Başvuru nereye ve nasıl yapılır?

Gelir Belgesiz Kredi İçin Kolay Seçenek enpara.com

60 bin TL Krediyi her banka vermez. Eğer enpara vasıtası ile bu krediye sahip olmak istiyorsanız bunun en kolay ve basit yolu enpara hesabı açmaktır. Hemen şubesiz bankacılık enpara müşteri hizmetlerini (telefon numarası: 0850 222 3663) arayarak bir banka hesabı açabilirsiniz. Bunun için banka şubesine de gitmenize gerek yoktur.

Size hemen bir hesap açılması sağlanacak ve bu hesap üzerinden de 60 bin TL krediye gelir belgesi olmadan başvuru yapma hakkı elde edeceksiniz. Başvurunuzun hemen onaylanması ve paranın anında hesabınıza yatması için dikkat etmeniz gereken bazı noktalar vardır. Bunlara uymanız durumunda kesin kredi şansı yakalayabilirsiniz.

Gelir Belgesiz Kredi
Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar 2022

İşte Şartlar;

Nakit Hazır Gelir Belgesiz Kredi İçin İstenen Şartlar

 1. Öncelikle kredi notunuzun en azından kabul edilebilir bir seviyede olması gerekmektedir. Kredi notunuza göre kredi çıkıp çıkmayacağını anlamak için 800 puana kredi veren bankalar yazımızı okuyunuz. Eğer kredi notunuz iyi değil ve çok düşükse o zaman kredi notu düşüklere kredi konulu yazımıza bakıp size uygun olan bankaları tercih edebilirsiniz. Bunun yanında ayrıca kredi notu yükseltme yolları da kredi yolunu açacak olan önemli bir içerik olarak sizi beklemektedir.
 2. Kredi Kara listede olmamanız gerekiyor. Yani kredi sicilinizin bozuk olmaması lazım. Eğer daha önce çekmiş olduğunuz kredileri ödemediyseniz kara listeye girmiş olabilirsiniz. Bu noktada; bozuk sicile kredi yazımız size gerekli rehberliği yapacaktır. Buna ek olarak kara listeye kredi yazımız da oldukça faydalı olacak ve size kredi yollarını gösterecektir.
 3. Kredi Limitinizin Yeterli Olması Gerekiyor. Aylık gelir durumunuz size çıkacak olan kredi limitini belirlemektedir. Başka bankalardan da kredi taksitleriniz varsa o zaman o taksitleriniz ile yeni çekeceğiniz kredi taksitlerini toplayın ve aylık gelirinizin %80’i geçip geçmediğine bakın. Bu oranın geçilmemesi gerekiyor.

Yukarıdaki 3 önemli şartı yerine getiren bütün herkese gelir belgesiz kredi verileceğini söyleyebiliriz.

Diyelim ki bütün şartları tam ya da eksik şekilde tamamlıyorsunuz. Peki hangi banka daha avantajlı seçenekler sunuyor. İlk önce enpara vasıtası ile nasıl kredi çekilebileceğini yazdık. Şimdi de sırada diğer bankalar var.

Odeabank Gelir Belgesiz Kredi 2022

Odeabank birçok ilde faaliyetlerine devam ederken aynı zamanda şubeye gitmeden ve gelir belgesiz kredi vermeye de başladı. Kefilsiz ve belgesiz kredi imkanı sunan banka nakit hazır kredisi seçeneği sunmaktadır.

Ne kadar kredi çekebileceğinize gelince üst limit olarak 20 bin TL denilse de siciliniz iyi ve kredi skorunuz da yüksek ise bu 50 bin TL’ye kadar çıkabilmektedir.

Kredinizi onaylandığında iki seçenek karşınıza çıkacaktır. Sicil durumunuza göre ya banka sizden hiçbir ek belge istemeden direkt hesabınıza krediyi tanımlayacak ya da sizden bazı ek belgeler isteyecek ki bunların başında yine bir ihtimal maaş bordrosu gelecektir. Ama genelde sadece şubeye kimlik belgesi fotokopisi sunmanız yetebilmektedir.

Gelir belgesi olmadan kredi veren bankanın şu anki güncel faiz oranı aylık bazda %2.70 olarak belirlenmiş olup değiştirme hakkını elinde tutmaktadır. Odeabank Gelir Belgesiz kredi hesaplama tablosunu aşağıda diğer bankalar ile birlikte vereceğiz. Odeabank gelir belgesiz kredi bakınız.

ING Bank Gelir Belgesiz Mini Kredi Seçeneği Sunuyor

ING Bank müşterilerine ve banka dışındaki vatandaşların tümüne internet üzerinden yapılan başvurular için anında hazır kredi vermektedir. Bu kredinin tek olumsuz yanı limitinin düşük olması ve faiz oranının biraz daha yüksek olmasıdır.

Kredi üst limiti gelir belgesiz 5 bin TL’dir.

Aylık faiz oranı ise %3 civarı olup yıllık %40’lara varabilmektedir. Bu da 5 bin TL için 1 yılda neredeyse 2 bin TL faiz ödenmesi anlamına gelecektir. Yine de başvuru yapmak isterseniz ING Bank Gelir Belgesiz Kredi Başvurusu Yapınız.

Ak Bank’tan Anında Gelir Belgesiz Kefilsiz Hazır Kredi

Ak Bank maaş müşterilerine özel olarak belirlenen faiz oranları ve kredi limitleri ile anında gelir belgesi istemeden, kefilsiz hazır kredi vermektedir. Ak Bank  kredi onay süreci diğer bankalara göre daha zordur; ama kredi üst limiti de 40 Bin TL olup kara listeye girmeyen neredeyse herkese çıkmaktadır. Kredi limitinizin yeterli olması durumunda kara listede de değilseniz İş Bankasına giderek ya da internetten kefilsiz bir şekilde gelir belgesiz kredi başvurusu yapabilir ve kolay kredi sahibi olabilirsiniz.

Kredi faiz oranlarını uygun tutarak güncel hali ile %2.5 olarak belirlemiştir.

En Kolay Kredi Veren Bankalar 2022

Kolay kredi; kişinin kredi notuna bakılmadan, şubeye çağrılmadan istenen miktarlarda kredi verilmesidir. Kolay kredi çekmek ve kullanmak için doğru bankanın tercih edilmesi gerekmektedir. En kolay kredi veren bankalar 2022 sıralaması için enpara kolay kredi başvurusunu tavsiye ederiz.

Yukarıda sizden kredi başvurusu esnasında herhangi bir belge istemeyecek olan bankalardan bahsettik. Tabi ilk girişte dediğimiz gibi aslında son dönemlerde Türkiye’deki bankaların tamamı teknolojiyi de kullanarak şubesiz bankacılık adı altına, uzaktan kredi vermeye ve kullandırmaya başladı. Bunların en az faiz alanlarını sizin için belirttik. Bunların dışında yine ek avantajlar sunan diğer birkaç banka hakkında da bilgi vermek istiyorum.

Aktif Bank Sigortasız Olanlara Kredi Veriyor!

Aktif Bank Türkiye’de en kolay kredi veren bankalar arasında yer almaktadır. Şu anda %2.6 faiz oranı ve 48 aya kadar vade seçeneği sunan Aktif Bank, ihtiyaç kredisi çekmek isteyenlerden limitlerinin yeterli olması durumunda sigortalılık belgesi istemiyor. İster şubeye gidip kredi çekebilirsiniz isterseniz de bankaya gitmeden gelir belgesiz kredi isteyebilirsiniz.

Aktif Bank belgesiz kredi limiti şimdilik 20 Bin TL olarak belirlenmiş olup ek ipotek, kefil ile bu rakam daha da yukarı çıkartılabilir. Bu bankaya başvuru yapmak isteyenler bulundukları il ve ilçelerdeki şubelere giderek işlemleri başlatabilirler.

10 Bin TL Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar 2022

Şartları Faiz Oranları

Bankalar Kredi Limiti Kefil Gelir Belgesi Başvuru Kanalı Faiz Oranı
Aktif Bank 10.000 İstenmiyor İstenmiyor İnternet %2.3

 

Ziraat Bankası 10.000 İstenmiyor İstenmiyor İnternet %2.24
Ak Bank 10.000 İstenmiyor İstenmiyor Mobil Şube %2.26
Enpara 10.000 İstenmez İstenmez Enpara Uygulama %2.30
Garanti Bankası 10.000 İstenmez İstenmez Mobil Uygulama %2.21
Burgan Bank 10.000 İstenmez İstenmez İnternete %2.34

 

30 Bin TL Gelir Belgesiz Kredi Başvurusu ve Şartları

Aşağıdaki tabloda 30 Bin TL hiç gelir belgesi olmadan kredi çıkartan bankalar verilmektedir.

Kredi Veren Banka Gelir Belgesi Kefil İpotek Limit Faiz Oranı
Garanti Bankası İstenmiyor İstenmez Yok 30 Bin TL %2.33
Enpara İstenmiyor İstenmez Yok 30 Bin TL %2.38
Akbank İstenmiyor İstenmez Yok 30 Bin TL %2.43

 

Öğrencilere Gelir Belgesiz Kredi İmkanı

Öğrencilerin almış oldukları burslar ya da öğrenim kredilerine haciz, el koyma ve ipotek söz konusu olmadığı için bankalar bu ödemeleri teminat olarak kabul etmez. Bunun yerine öğrencilerin anne babalarının kefil olmalarını ya da öğrencilerin part time de olsa bir yerde çalışıp, bi gelir göstermelerini isterler. Bu şekilde gelir beyan eden öğrencilere mini krediler çıkartılmaktadır.

Eğitim kredilerinden farklı olarak, cep telefonu satın almak isteyen ya da beyaz eşya gibi kişisel ihtiyaçlar için bankalardan kredi talep edilebilir. Bunun için öğrenciler, almış oldukları bursları teminat olarak sunamazlar. Gelir beyan eden öğrencilere de gelir durumuna göre 5 bin ile 20 Bin TL arası kredi verilebilmektedir. Faiz oranları da tabloda belirtilen ve 2021 güncel faizleri geçerlidir.

Çalışmayan Ev Hanımlarına Kredi Verilir Mi?

Ev Hanımlarının sigortası olmadığı için bir kazançları da yoktur. Ama başka yerden bir gelirleri varsa ve bunu belgelendirebilirlerse o zaman bankalar kendilerine nakit imkanı sunacaktır. Bu, iş yeri ya da ev kira getirisi olabilir, evde ek iş şeklinde bir gelir olabilir. Önemli olan bankaya bir para kazancının belgelenmesidir.  Bu şekilde gelir beyanında bulunan kadınlar ve genel olarak ev hanımlarına kredi verilebilmektedir. Kredi limiti de az olsa da genelde acil ihtiyaçlar için yeterli olabilmektedir.

Şu anda;

 • Halk Bankası,
 • Garanti Bankası
 • Yapı Kredi Bankası
 • İş Bankası
 • Finans Bank
 • Burgan Bankası

Ev Hanımlarına özel olarak kredi seçenekleri sunmaktadır. Bankaların faiz oranları ve diğer şartlarını yukarıdaki tabloda belirttik. Tabloyu inceleyip size en uygun kredi seçeneğini tercih edebilir ve 48 aya kadar ihtiyaç kredinizi kullanabilirsiniz. Ev hanımları, konut kredisi ya da araç kredilerini gelir belgesi olmadan kullanamazlar. Söz konusu krediler ihtiyaç ve nakit kredileridir.

Gelir belgesiz kredi veren bankalar 2021 verileri, en kolay kredi veren bankalar, faiz oranları, vade süresi, şartları ve başvuru kanallarını tek tek yazdık. Başka bir bankadan kredi çekmek isterseniz ve bununla ilgili bilgi isterseniz lütfen bize ulaşın.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

4 Yorum

 1. 3 sene önce

  MERHABA, BİR İŞLETME E-POSTASI BAŞLATMAK İÇİN BİR KREDİYE İHTİYACINIZ VAR

ataşehir escort pendik escort deneme bonusu veren siteler deneme bonusu veren siteler deneme bonusu veren siteler deneme bonusu deneme bonusu deneme bonusu veren siteler deneme bonusu veren siteler merit king meritroyalbet meritking meritking madridbet güncel giriş kingroyal giriş meritking casino
promosyon çakmak İnstagram takipçi satın al
Uygulamayı Yükle

Bizi cihazınıza yükleyin ve tüm gelişmelere bir tık yakın olun.

error code: 522